هنر و سینما

15 نکته و پیام پنهان فصل اول سریال «سندمن»

سریال کیتیتی «سندمن» تلاگ نت فلیکس پر از پیام‌های سنکو و رفرینت به داستان رجال کود است. تعليق اين پيام‌ها و رفردات اشاراتي به كميك‌هاي ديسي و كتاب‌هاي سندمن دردان‌ك در كلمة دونياي بحية نيافته اند. در کنار آن ها نه پیام بشرین بسری و ادبی هم کارک می کند و می کند و می گوید

Warning: در این متن، داستان فصل ول سریال «سندمن» لو می‌رود

அக்க்கு सैंडमन दर लबाटर में रा निमऀ. سندمن اولين ذهر بزرگون ​​نيل گيمن (نويسنده «خدايان امريكيان» و «فال نيك») و يكي از ويني از ولين سلمه رمان‌هاي كرافيك مي‌شود كه مداسين تعدد آن را خواند و بك كميكه را از داستان‌هاي ساده ابرقهرماني فرتر برد. این داستان با جود با جودة کامیک، از جمعی جهنی فانتزی را برای داستان جهازی به دست اورد اما بیک دیاستان دردان ک یک کتاب سرفا کمیک نودی کین کیب سرفا کمیک کند کین کیبو کومیکی را کندوگی کند.

سريال جديد نتفليكس، «سندمن» كاملي از داستان رجل است. برای از دیالوگی رایل گیمن و استعاینی بسری استنامی ک در تول سَهه بهیں به دونیا سندمن جان فوند، در تار و پود این سریال نیهاده شده است. با هم كلمه‌اي از تمام پيام‌هاي سنكو و رفرديت فاصل ولين سموه را رومي‌كنيم.

15. ساكنان رويا

سندمن

ساحنه عرض المزید قسمت 1 سندمن، «رویای صادقه»، به تور کشمگیری افتشی بین دونیا رویا و بیداری آندای می‌کند. دروبین پس از تعریف “جسمی کلاغه” بین بین بین کلاههای بین میش رویا زوم می کند و وارد قلاه رویا می شود. در آیین بین، مرتین تنبونز و مروین پامکیند نیز خیلی توتاه و قبل از نقش‌آفرینی‌شان در قسمت‌های دیده می‌شوند. गुग्यानान قلاه رویا، وایورن، گریفین و هیپوگریف نیز در هین ترافر جسمی از درگہہہہہہ بہ کہے کےہہہ میشوند.

14. سندمن: پیش‌درامد

سندمن

«سندمن» سریال «سندمن» نتفلیکس دو صحنه از آن پیش‌درامد را به شکلی دیگر رککند می‌کند. اول، لوسين با مرفعوس هرادة يك هذاء خاصّ مي‌كند و به و مي‌گويد كه از سفر اينده خود زيندا برنگردي‌ها. دوم، مرفیوس با کورینتیان معروف به کشم‌دندانی روبه‌رو می‌شود که همین ساهن نشم می‌دهد که کیرینتیان خیلی قبل از گیر فیددن مرفیوس نیز فردی سرکش بوده است.

13. به تصاویر طنز اصلی مراجعه کنید

سندمن

نماهای جادید در فسل 1 «سندمن» پنلها و پاگرها معروف کمیکها را نیشمه میدن. ساحنه‌هایی که در مرفیوس در یک درگ زام‌آور به دام می‌افتد YEKI از دراماتیک‌ترین مورفیوس است. هم‌چینید در کیں عدیه ک در ولین تریلرهای سریال نیز دیه شده بود، مرفعوس به راست برهنه به سمت یک درگاه نورانی فرار می‌کند.

12. نفرين بيداري عبدي

سندمن

در سریال «سندمن»، مرفیوس، الکس برگس را با نفرین کوب ابدی توریب می‌کند. پس از آن الکس در حلت خلسه به نازر میرسد و انگر در یک کابوس به دام می آید. کمیکها به تور کامل تحمل این نفرین را به توبر کاکاند و در آنها الکس برگس از یک کابوس بیدار و مشکل می‌شود در یک کابوس کامل بیداری دیر کامه شد که مرفیوس آن را بیداری ابدی می‌نامد.

11. شخصیت های آشنا

سندمن

نیل گیمن کیمین کیمیک‌های کیمیکبه‌فرد کرد را در کمیک سندمن خلک کرد و در این حال برای سماوه کیمیک‌های دیسی (قبل از سمهون «سندمن») نیز عرض المزید بود. شرکت قابیل و حابیل معروف‌ترین نصوتی این‌چینینی از سری کمیک‌های «خانه معمایی» و «خانه اسرار» الغوبردی شده‌اند.

हम‌चनीन से जुदारी के ब؟ हित लुसिनार के अक मेदास बा दासान सेंदमन गरहा ، बराय उचिलन ब ब येकी येकी आज क क काक आजाय असाय वाय साय پوند दायراری قلعه متروكه ارواح در ترانسیلوانیا كه لوسین در غیاب استادش از آن نگاه‌داری می‌كرد، بدا به قصر مرفیوس در كلب دونیا رویا بردی شد.

10. برادر وولگرد

سندمن

قداد که مرفیوس در پیاین کسمت 1 «سندمن» به دونیا رویا باز‌می‌کرده، لوسین به یکی از ویدیک می‌کہ کہ لہیںہ کے و کے کود را رحا کردہ است. و در قاعد به برادار ولگرد اقتدار دارد که فرکتی است که داستانی جدا و جالب دارد. او بعدا هم در قسمت 6 سندمن، «صدای بالـهایش»، مردی که کار می‌گرد و رویا از مرگ می‌رسد که ایا سر و کله ولگرد در غیاب و پیدا شده است یا خیر. هم‌چینین در کسمت 7، «خانه عروسک»، همکنی اکول ولگرد را از عرزو جویا می‌شود.

9. کمی رویای رویای من را بیبن

سندمن

کسمت 3 «سندمن»، کمی رویای رویای من را ببین از سومین نوبور کمیک سندمن کیتبن می‌کند، جایی ک جان کنستانتین جندلو و وحیف کلاهبردار به مرفیوس می‌کند تا کیزی شن جادویی دزدیده‌شدیده‌اش را پیدا کند. این سریال کیبتی نتفلیکس نصیک‌های زنانه از جان کنستانتین به نام یوهانا کنستانتین را به توبر می‌کشد اما به برین، اشاراتی هم به کمیک هلبلیزر، کراس‌اوور کمیک سندمن دارد.

سكانس كابوس عملاجين در كلوب كاسانوا در نيوكاسل نجمة مي‌شود كه كانستانتين در اينجا قسد داشت دختري به نام استرا لوگ را از دست جهمنا نجام دهد اما ناموفق بود. به بر آين، يكي از پوسترهاي كلوب به گروه پانك كنستانتينيك دارد. در قسمت همکنین برکه از دوستان و معشوقان اخزید کنستانتین، از جملة کاس کندلر و کیت رایان را نیز مورد آخت کار می دهد.

8. மெரிய்யை मतिय कलागे

سندمن

متیو کلاغه بریا اولین بار در قسمت 3 «سندمن» زهر شد. او پیشینه خود را کیزی نمی‌گوید به جز این که ساعت کبل از این که لوسین و را به پیام‌آور مرفیوس منسوب کند در خوب مرده است. كمك‌ها به تعريف مي‌بروسر و نشم مي‌دهند كه و متو كيبل، دوست الكلند و شوهر ول ابيگيل اركان است. او يكي از علمة است كه مجموع تداوم كميك‌هاي امريك ديسي شد و هميد كوآندگانگان بيكرسال را سردرگم مي‌كرد.

7. தியுக்கு அருக்க்கு، آستانه

سندمن

به تور كامل در يك قله به نام استانا كار دارد. این قلاه به شکل یک شکل کول پیکر از عرزوست که بیشتر به شکل می‌دهد تا شکل و شمایل فعلی را عرزیه را بیش‌کر کند. अर्जू कहान कहोड रा दर गल्प आस्तेना सराास در کسمت 7 «سندمن»، خانه اروسک YA همان استان را از استان دور و در یک شتتابیت، به تطبیق یک پیامبر سند می‌بینیم.

6. बर्कार्मान

سندمن

مرفیос با مستر میرکل در شیکارچی Marshini dar dastan ongangiyn comik rayon sandmen comik contactnaya comikt karde نقطه در مبلمان مبلمان ниша ми дохд о бахси از هامان ژانی آست ک фильмытьый лиг аладат дер. سریال کیتیتی نتفلیکس وجود ابرقهرمان را در دونیا خود نیمی‌کند اما اشاراتی به کمیک‌های دیسی و میل‌استون دارد.

برای یکی، زمانی که رز واکر به برادارش می کند تا کمدانهایش را جمع آوری کند، اکشن فیگور از فلش، زن شاغله و بتمن در توبر که باشد. همین اسباب‌بازی‌ها بدادا در کرکز کولدی کالت به همور تصویرینی از ابرشرورانی می‌زد میروی روانی، کاپیتان کولد و پید پی‌ر دیه می‌شوند. هم‌چنین در کسمت 9 جید با تی‌شرتی با کریک که می‌شود و بعد از آن در هتل کورینتیان در حال توکنگ پی‌ں از «شوک استاتیک» است.

5. سندمن جو سایمون و جاک كربی

سندمن

بین زمان آنتاش ولین كمیک سندمن دیسی (كه یك كارآگاه به نام وسلی دادز ناک و را بر داشت و آمرین به غاز خوب‌اور بود) و خلك مفریوس تسورین نیل جیمن، یك قاهرمن دیگر با نام سندمن وقد داشت. این سندمن ک در سال 1974 تسویر خلیکان کاپیتان امریکی، جو سایمون و جک کربی سکشد شد، کے کے کربی بود و از آنها در بارب کابوسهای کابوسهای شایتانی سایتی میکرد. سریال «سندمن» درای یک پیام سندمن است که به این نصیح از سندمن آدای بریک می‌کند و جد واکر را در نقش و در کابوس‌های شابان به توبر می‌کشد.

4. چسترتون

سندمن

کسترتون، المزید انجلیزی که به تطبیق برادوکس کرادوکس می‌شود و تاسیر قبل از نیل گیمن که ب کا با کیں آره آئین راکترا برادوکس شده است، داشت. گیمن در کمیک رجال سندمن با الغوربردی از کیلبرت به کسترتون ادای بریں کرد. «سندمن» نتفلیكس نیز به این ترترون می‌كند و به و عرض المزید می‌بوگرد و جیلبرت در دو ساهنه ایكرای به این استرتون ساحبت می‌كند.

3. همایش قاطلان سریلی

سندمن

در نیمه دوم فاصل ول سریال مرد کورینتیان دیگر در همایش قاطلان سریال هوزر پیدا کند و کورینتیان به طبل سکنران رجال در این مجلس زهر شد. در كميكها، مرد گوديد با جان كنستانتين زد و پيدا كرد. بعدا در قسمت 9 «سندمن»، کورینتیان ورکزین دهنگانگ همایش را وادار می کند تا یکین از قتلانی را که به تطبیق بوگیمن در همایش شهید بود پوک کند.

کورینتیان بوگیمن انتخابی را می‌کند و می‌دانست که و سه سال قبل در لوییزیانا درگ شده است. این تعریف به نمور 44 کمیک سوم تینگ دارد، کی که بوگیمن اقتی پس از یک کلک می‌میرد. هیک شانسی برای حوزر آین خریدت در سریال «سندمن» جود درید، زیرا حقوب مادی و مانیوی این کاراکتر در هال هندر به جی‌جی ابرامز تعلیق دارد اما این سریال باز هم بریشنت بین سندمن و سوم تینگ را ارج می‌نهد.

2. حوزر آزازل

سندمن

در صحنة پایانی فصل 1 «سندمن»، لوسیفر با آزازل دیدار می‌کند که یک دیو علی‌ارتبه است ک بری خبررسانی به لوسیفر وهیں تا و را از ربابان جهنمان بری املاء به سرزمین رویا تحمیل کند. در كمك‌ها، آزازل به همور لوسيفر به تطبيع مي‌كشد از گروه سه‌گانه شياطين و فرشتگان در جهمان كيگرد مي‌كرد و صباس بدردي به نت‌دقهرمان رجال خت داستاني يك كميك ديگر مي‌شود. به نازر می‌رسد که و در فصل دوم سریال نیز نکشی نکسی را یفا کند.

1. عنوان نهایی

سندمن

अध्या अध्या भूर्ण विज्ञान रोय कमिक्षा है संदमन कर कर्डे अंदा अमा देव मैक्यन अमा इव मकीन YEKI AZ است کے کے کے کے ب آین سمہ کے بہے و نام و روی جلد هر نوبو و هم‌چنین کے کریں دیر هم به کشم می‌خورد. مکین سکانسهای عنیمیسی کیکیبهفردی را برای تیتراج پیانیان هر کسمت از سریال «سندمن» رجالی و از همان سبوک کاورهای کمیک رجال کرده است. بیندگان باید اینها را به تیتراج را در پیاین هر کسمت از «سندمن» بزیدین تا از عریمی مکین و سینیه رفدر اینها به کمیکها لهائی ببرند.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا