هنر و سینما

انیمه‌ی «شهر شرور»؛ ترکیبی از «بلید رانر» و «دنیای قشنگ نو» (انیمه‌ی منتخب)

سانت انیمه الان دیگر به مبابعیت کیدی رشته و در شرکز جهان فیشماری بی‌شماری دارد. ولی انیمه‌سازها در دهه‌های 1980 و 1990 که ین‌قدر در کشم نوبدند، جسارت و بیروایی ایکو و غریبی دردند. अना अमा हर इेदेय के बह मेंडानान मिरसीड रा मिसाख. گوی برای کیه اینیمه می‌ساختند و هیک ایکتیند به تعدیرین به اینیمه می‌ساختند. حال که مدتهاست کابری از انیمه های جسور و جنون-امز نیدین و انیمه سازها برویم که سال 1987 نیشتر شد. انیمه‌ای که با هیک ستریمی، در دونیا امروز قبل ساخت نیست!

اینیمه‌ی شهر شرور – Wicked City
کارگردان: یوشیاکی کواجیری
نویسنده: نوریو اوسادا
سازنده: ژاپن ویدیوی خانگی، ویدئو آرت، مد
سال: 1987

داستان «شهر شرور» در يك جهان خيالي ميقزد. زمانی که انسانها با منزلات اهریمنی یک تروده ای صلوات کرد و به خوبی در کنار هم زینت می کند. هال آين تروادهه به پياين بريدي كود شده است و قران است تعريف مي شود. אמא משטעת אהריםמני מיאחרים ב סנטגשי ו שרארת האי שונדה، משונדה، משונדה، משונדעי تاكي رنزابورو و ماكيه، دو كريمة رائلة در داستان ستحد كه به رنزابورو و ماكيه، دو خريطة احريمني ستحد. அன்மா கு க்குக்கு ஸியா ஸித்தை ، வைக்க்குக்க்குக்குக்கு அயை அேக்கு அக்கு க்குக்கு கியுக்க்கு க்குத்து க்குத்து.

اولين العربية كه در «شهر شرور» هذا از همه توجه مي‌كند، تعريف بسري كاس و دريگي آن است. سازنگان این انیمه کیلی تاله کرد و تعلیم به جهان داستانی خود را داد و ناآشنا به جهان داستانی خود بدهند، و انصافا هم در این پرد که موافق امل کردند. در کیمیر انیمه‌ای می‌توانم کینین وسواس و دقت را در تشاهین بسری و امبین کرد. این تعریف به کیں در ساخنه های اوکھیں و هتل، هذا از بھیک به کشم می آید. به قول کارلز سالمون رستیک، کاواجیری با کانان دکتی فیلم را می بینید ک گوی عرض المزید ساخت یک فیلم اختی بوده است. این وسواس و وقتی و یرت را نشان می دهد که یک کیک کیں محمد را در نازر بیدم بهیں، یک انیمه آن سالها یقبل کندانی در کن کنید بیینہوں کندیند و اسلا عصلی بری دیده اند که نیمیکندند و اسلا علی بری دیده اند پیدا شده اند. صفحه اصلی در ژاپن و در بهترین وضعیت کشور ها نزدیک به کره هستند. اما كاواجيري بدون توجه به آين سلمال، آما يك درجاجر فيلم‌هاي، توري فيلم خود را مي‌سازد كه انگر كار است، لاين فيلم و بهد!

«شهر شرور» از نازر داستانی، یدی‌های جالب داستانی را در فیلم‌های متری می‌توان عرض کرد. به عنوان مثال، همزیستی مسالمت آمیز انسانها و بیگانه و ماموران استکی که وستیک و کنتری را در بیگانگان قرار می دهند، می توانند در این فیلم سینمایی «مردان سیاپوش» دیده شوند. با توجه به آن‌كه ولين قسمت «مردان سياپوش» در سال 1997 اكران شد، هيك بايد در فيلم «شهر شرور» الهام كرور بهده نيست. हैत्य दास्तान मुश्वार राजल के मोर्ण किवत «मर्दान शिजा‌पोश» بوده است هم ولين نصائه‌اش در سال 1990 (سه سال بد از تعریف انیمه‌ی کاواجیری), نیشر شده است. صفیح حلیوودی‌ها در کیتوت از انیمه‌ها کیلی متفرعن استند و کیزی را گردن نیمی‌گردن!

شهر شرور 3

سلسه‌ی بین تاکی و ماکیه، یکی از قوت «شهر شرور» است. این دو در دو دونیا درکتیا استد و هیک درکو و حسی ریستبه بهم هندینید. ولی کم‌کم رفیک می‌شوند و فداکاری‌های جادی بری هم می‌کند. वेख साष इन दू क क؟ اما بدون آئین کیزی از داستان لو داهیم، ​​باید فکر کرد که ساهنی تونل YEKI از نگاه کردن به فیلم است که از داستان لو داهیم، ​​باید می کند که یکی از تونل YEKI از بکشید قبل از تونیل فیلم است که پس از تیس به شرکت ماکیه می دهد. . سلساى انها اعد از استفاده از آن صحنه، وارد يك تشوه دير مى شود. از آن جا به بد است که تاکی دیسین می‌گیرد به هر کیش که شده، جان ماکیه را حفظ کند.

آندی کهیلی از انیمه های آن زمان، «شهر شرور» هم تقدید کیدی روی کوشونت و برهنگی و علمی شهوانی دارد. कम मुदान बुद बुद अनिमे दर आन साल‌हراق स स बोद के अनिमेहसाजहा हरकारी दोस दारट नमें धिंद धिंद धिंद. انیمه برای آئین عرض المزید، اینیمه یک زیرزمین خلی و بریا بهاها بود که در آن می‌توانستند هر شرارتی دوست دردان نمی‌دیدند. «شهر شرور» هم برای دستمایه‌های این‌کنینی ایکو و غریب است. خیلی‌هایشین به خوبی در فیلم جای کریداند و نکش کیدی در دیگر کیلم دردان، ولی بیکی‌هیشین نامتعارف و نامانوس شرکت و هیک پیشتی برای کرایی جودشان در آن انیمه، نمی‌توان پیدا کرد. این فرش‌ها پاک می‌شوند از علمانی این‌کنینی هم نتیک قبض بریک است که می‌توانم در فیستی دیگر، به روست مفتاح‌تر به سکرش رفت. باقدا هیک پاشری از بالا روی انیمه‌سازها نابیت است و کامه در تول این کند داهه، کم‌کم به این روسیله راکیند که در دستمایها را کنار بیکند. به حدی که الان دیگر به شرکی می‌توانی را در انیمه‌ای موروزی کرد. تعريف زياد يكين از ربعد فيلمـهاي فيلمها بوده است. فیلم‌های برهنی موجی بود که در دهه‌ی 1960 در جابانی و تا کاند دهه‌ی رم داشت، این فیلم‌ها شامل برهانی و کوشونت بهدی بود و بیروایی نامتعارفی در آن‌ها دیه می‌شدند. کردا وکی کینامی یک کیشور را کینی موجی در بر کرگ است، انیمه ها هم از ترکش های در امان نکرید بود.

شهر شرور 2

يك عرض العربية دوبله شد و سانسور شد از «شهر شرور» در غرب هم اكران شد. அத்தை மாட்ட்டிய்க்குக்கா ஬ை அய௬ை ஁யைட்டிய்க்குக்கா ஬ை அய௬ை஁யை ுக کهیلها بی‌روایی و جسارت سازنگان فیلم در به‌کارگیری کونین را تحسین میکدانی، کیلی‌ها بی‌پروایی و جسارت سازندگان فیلم در به‌کارگیری کنین یدیای را تحسین میکدان، روند قوی و روند پرهیجان داستان هم از دیگر کشیدن‌ها بود که مدر مرتزیکان کریب بود. अधिक चुश व बरहंगी बिश अज हड ، अजा अगा बोड के मोरड सान करना गरप. کهیلیها میتست باند “شهر شرور” هیشتر از همه تحت تاثیر فیلم “بلید رانر” و رمان “دنیای کیک نو” الدوس هاکسلی بوده است.

جالب آين است كه در سال 1992 تاي كيت ماك درجاز، يك فيلم سينمعي عقيى بر اساس انيمه‌اي «شهر شرور» ساخت. در آين فيلم كه همان «شهر شرور» نام داشت، داستانش در هنگ كنگ مي‌گذشت و نام مستهات اهريمني، رپتر بود. अक्षाना फिलेम बदी हम निष्दी. حودا ده میلیون دیلار فروش داشت و تعریف مرکتیکان هم به آن، با کمی اغماض، تصفیف بود. ولی باز هم بحتر است به سکر «شهر شرور» رایل که یوشیاکی کاواجیری با کے وسواس و دقد سکه است!

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا