هنر و سینما

10 فیلم جنایی کمتر‌دیده‌شده دهه 90 که نباید از دست بدهید

دهه 1990 یک دوره غنی برای صنعت فیلم بود. نه به این دیلی که هلیوود دیر از ساخت تراجرہمحور نمی‌رسید، به این دیلی همتر ک کینامی عنید هم در هال رونگ کریند بود. تا حدی به لتفستفیلهایی من سندنس (كه تسویر رابرت ردفور افسانی ای راه‌تنزی شد) تا حدیهای نوزهور صورور مالی موردنیازشان بری ساخت فیلم را به دست می‌برد; به فیلم‌های جنایی در آیین‌دهه راه خود را به توری کتناه سال 1995 ترک یندیک جنایی در «هفت»، «مخمسه» و «کازینو» تبدیل کردند.

تحميل فيلمهاي جنايي در داهه از اين جينت بي‌سابقه است كه از درجادان سرشناس من سیدنی لومت، اسپایك لی و جان فرنكه‌ایمر در تمریبی كلی كارنامه‌شان از قلم می‌افتند. ين ليست شمل فيلمـهاي است كه در برك كے كے كے فيلمہيہ ​​نامشان فيلمہيں ميشود; فیلم‌های جنایی نیشرـقدردیده اما کاک‌ا توکنکانی دهه 90.

10) رؤسای جمهور مرده

رئیس فیلم مردگان

 • کارگردان: برادران هیوز
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 6.9 از 10
 • سال انتشار: 1995

دومين فيلم براداران هيوز يك ثلر حماسي در سلسه با عرض المزيد فيلمشان است كه تقريب حسن و بي‌رحمانه به فيلم بلوغ در كامبتون داشت. نکس کلاستروفوبیا در میزان سن‌های فیلم خاص فیلم است. «رئیس‌جمهورهای مرده» ما را به جنگل‌های ویتنام می‌برد و نشم می‌دهد که می‌دهد از کوشونت آمریکا، شیوه زندگی پردوم را کمیده می‌دهد. با بازی لارنز تیت، کریس تکر و فردی رودریگز در نکس سه دوستی ک با هم به سن بلوگ می‌رسود، اما با کلکد در یک شروت بانک زندگیشان زیدیک می‌کند. نجه حماسی و غم‌انگیز براداران هیوز به زندگی سیاُوستان در زیر بوسیه امریکین که با کود دست و پنجه نرم می‌کند دلخراش است. به هما کا فیلمی با درگانی درکشنی است که در کی کوشونت را تمجید نیمی‌کند.

9) قوانین جاذبه

قانون جذب فیلم

 • کارگردان: نیک گومز
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.7 از 10
 • سال انتشار: 1992

ولين فيلم نيك غومز در خيابانهاي بروكلين ازادانه مي‌تازد; «قوانين جماعة» فيلمي براحة كلاحبرداران تسته باين و بيـول است كه سعي مي كند كار كركي نمـه ديند. با بازی پیتر گرین فوک‌تفرده دست‌کم‌گرپته‌شده در فیلمی نحیف و پررو، و ادی فالکویی که قبل از نکس منتدیکش به تطبیق کارملا سوپرانو در سریال «سوپرانوز» در این فیلم می‌دکشد. گومز به تعریف از تعاری به ترک دیگر می‌رود; با نشم دادن کوچه پس کوچه های خالی و خیابان های متروک به کابیه پسزمینه استیسال و فقر را برای تامشاگر میفوسند. «قوانين حمالة» با تراجدي‌اي كه در خود همل‌ می‌كند, داستانی کوکھ اما پرتنین از یک نلیں و سهل‌انگری فیلمین‌بار است.

8) فرش (تازه)

فیلم فرش

 • کارگردان: بواز یاکین
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 7.5 از 10
 • سال انتشار: 1994

یک پرتره براکی از فیلم را به همینک شکل می‌کند از فیلم را به همستان شکل عجر می‌کند. «فرش» داستان در اعجوبه کشکس جوان است که با واز از خالدهای که پدرش (با بازی سامویل ال. جاکسون) به و می‌اموزد تا جان خود را ایمن درد کند و ست‌اشرا از چھال تربادی کند کند، تا در به کے کافی پول کند. برای کادی از بازار مادا پپپد می دهد. با يك تعريف شاهكار برنامناها از شان نيلسون به تطبيع فيلم با همان نام فرش كه يكي از تريخترين پرتره‌هاي ‌تاريخ سينما از يك بداك مادافروش است.

7) شباهنگام در منهتن (Night Falls On Manhattan)

فیلم شباهنام در منهطن

 • کارگردان: سیدنی لومت
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.6 از 10
 • سال انتشار: 1996

کارنامه سیدنی لومت پر از فیلم های است ک نگہہ۔۔۔۔ و زیریفی به نیهاہ کے به روستی و کنیه تاصیرشان بر عنده کرگرد در جمیہ دارد. . با ين جود، ين فيلم به قطعة فيلمهاي دير و تندوتيز است، با يك فيلمنامه حماسي كه تصويب خود را به نجارش امرده است. अंडी गा दर इन फिलेम नक यक डादसान सान सा बाजी‌कंद के द ममलु आज आज जान शा सा सा सा सा सा सान. او که در عربی به تطبیع پسر تعالیا قدیمة درنزرغرفته می‌شد، به زودی کیدی‌اش را براک کھیل عکس و شایتانی می‌باد. اكسامی كه تسوده دست‌های پشت‌ده شایتانی هیداتی می‌شوند و به دسته‌هایی می‌شوند كه GARCIA به کركیا در موبابعیت پیدا می‌كند. فیلم لومت در مدر آست دگرآزارانه سوگافت از قدرت است.

6) کلاکرز (ساعت ساعت)

فیلم كلاكرز

 • کارگردان: اسپایک لی
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 6.9 از 10
 • سال انتشار: 1995

در إلی قرآن مرتین سكورسیزی آن را بسازند، اما در الی با كاشینو ساكت آن را به دوست خوبش اسپایك لی سپرد تا هنا سازین كازینو را بازینو كند. «كلاكرز» به يك على على عرض العربية از سريال «واير» تنقيق اخـبـوـاو مـمند. لی به شکل کاملی شابت در فرار از مهله را به توبر می‌کشد و در عین حال به کار پیس پیلس نجادپرست می‌کند به زیندگی‌های ککسد نبودی‌شان را دردن نمی‌دهند می‌دهند. تمام فیلم به سبوك پرجنب‌وجوش و كتما پیلم در فیلمبردی شد. با یک تعریف فوک‌تدرده کریزماتیک از مخی فیفر در نکس فیلسلام مداد پپشد، استریک، ک در میانه یک توتائه کتل در هین کوش با پلیسـها و رایس بی‌رحمشان با بازی دلروی لیندو کرمه است.

5) در مسیر انتقام (The Limey)

فیلم در راه فندق

 • کارگردان: آستيون סודרברג
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 6.9 از 10
 • سال انتشار: 1999

«در راه رفعة» يك فيلم مولتي‌جانر است كه حسل دوره تهيه هيات كراعيس استيون سودربرغ بود. يك فيلم جنايي جودة غرائينه كه يك ترنس استمّ من المعادنة در مركزة آن جاي غرفت است. سبوك فيلم واجيد بكشي از عربيك سودربرغ است و كملاً متعدد ب «12 يار وشن» فازي نشيه‌علود و مه‌چرپته‌اش را پيش روي مي‌سازد; به توری ک انگر زمان به هلت استمراد درمی‌اید. استمّ نقش ویلسون را بازی می‌کند ک پس از از دکترش از مرگ دکترش، برای رفعت به لس انجلس می‌رود. او با غوطه‌ور شدن در دونیا فیلمه‌بار زیر پوست شهر، از یک زرب و شتم صنیگ جان سالم در می‌برد; تناه به آئین دیلی ک در قامت یک نیروی نِیں‌مهار، کرگ در خون به کشم انزا افتبی لس‌انجلس هم ور شود.

4) رونین

فیلم رونین

 • کارگردان: جان فرانکنهابمر
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 7.2 از 10
 • سال انتشار: 1998

«رونین» فیلم جنایی پیک و گریزی جان فرکنهیمر است که تسویر کلم توانای دایدود ممت به نجارش اپرده است. فيلمي صرشر از عدرنالين كه خيابان‌هاي عروبا را بدل به ميدان جنگ كريكي مي‌كند. پس از انکه کرویی از دزدان به دریبی روبرت دینیرو و جان رنو میسینیرا را از یک ایرلندی براهدهده میـــــــــــــــــــــــــــــــــر، کیشتن و نیرنگ است که از راه میـرسد. بها بر المزيدها ممت در داستان‌فردزاري، و ديالوگه‌ها را به سبوک نجارش خاص خود مي‌کند و ديکي فرانکنهايمر را در آن زمان و آزام و از تکليک کملا ANALOG مي‌شد، فيلم را از پيش ترک کرد. अध व गरिज माषिनी ، इनारटाहा ، श बाजोका त देनिरो देनिरो شفt شفt شفt شفtt ‌ be‌mam‌w طririق wh… همه و همه اِه yn yn ف فleler ثled

3) لتف الهي (حالت لطف)

فيلم لطف الهي

 • کارگردان: مایکل لی بارون
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 7.2 از 10
 • سال انتشار: 1990

یک تریلر جنایی ریزبافت ک از قطل تا را دربرمی‌جیرد فیلم در مهله هلز کیکن نیووریک در دوران روش گنکسترهای ایرلندی وقدیم شده است. «لتف الهي» جواهر فولاسـشده دهه 90 است. با بازی شان پن در نکس تری ک پس از بازی به یک داکه ناپــدید شدن به مهله‌اش بازمی‌گردند. او باز تسودة دوستان فریدی خود را که انقون قریمان تمام وقت ستحد همله می شود. شمل گری ولدمن و با دربی از هریس فوک‌تدرد، جان سی. ریلی و جان تورتورو که کروه ستارگان اشتر در فیلم را تورتورو می‌کند. تری به کلکت کود را را کرک یک فیلمین می‌ایباد. «لتف الهي» با وجود عند به طائر فيلم‌هاي جنايي در دهه 90 خوب است، به شركي براي توكنگ انلينيز يافت مي‌شود و نصريها فيسيكي كمي نيز از آن نيه است.

2) خاکسّری (تدفین)

فیلم هاکسپری

 • کارگردان: آبل فرارا
 • امتیاز IMDb به فیلم: 6.6 از 10
 • سال انتشار: 1996

ابلهای فرارا با ساخت فیلم‌های جنایی کم‌هزینه، کوشونت‌اماز و فلسفی کارنامه‌ای پروپیمان بری خود دست‌پا کرده است. دست‌کم‌غرفته‌شده‌ترین فیلم و، فیلمی است که فیلمی است که در سریوسهای عاشق انگلیسی و به طبل فیسیکی وصفیک‌ها شرک است. «Hakspari» hovlyatь gandushiay фильменикар ммло приходиться нежимых (بازی کریستوففر واکن، کریس پان، وینسنت گالو در ازابلا روسلینی) با دست فردنا YEKI AZ عددة قديمة كه به سبحري غم و اندوهي باورنكردني در ميان قديمة مي‌شود، فرارا نشان مي‌دهد كه هوم هيت در همين تشييع جانازه شما تنها كرك جيبوي در يك سيستم فيلمينكار نابخشودني است.

1) یک طرح ساده

فيلم يك نكت ساده

 • کارگردان: سم ريمي
 • امتیاز IMDb برای فیلم: 7.5 از 10
 • سال انتشار: 1998

شور و شوق همیشگیپ ​​عرض المزید و بی‌مووی‌وار سم ریمی ترس و حرکل را در این تریلر جنایی نوار گونه ک در شهری کوک کھوک شده است پریں می‌کند. যায়া কা কিক কান পুল ইক ক্র্তি র্সক بیل پاکستون و بیلی باب تورنتون در نکش دو دوست با زینگه های استیکی، دوستی کود کود روی برد سینما در فیلم «یک هرک روسک» را دربا به یاد تماشکران می‌اندزند. با آن حال، پس از ایندی کیں کے پول نکند در یک ایلافای کولہ کرده، این کیں زینتہ عن دو را در کایک میسیر کے کے کے ہے کیزی که ریمی در آن مواقف می‌شود، نشم دادن برای مدهک کوشونتی است که در پین کیک به جود می‌اید و می‌آید و می‌کند و پارانویا را در زمانی که دوستان سعی می‌کنند رای بری تحدید سیکس و خرج کردن بیابند. رنگ و مشکتی خونبار در تول زیندگی‌های کسب سیکس ماینی در یک مسلسی بهیں است.

منبع: وب سایت فیلم

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا