هنر و سینما

لوکی بعد از مرگ در فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» چطور هنوز زنده است؟

لوکی (تام هیدلستون) شخصیتی است که به خاطر مردن مشهور است و زمانی که سریال برای اولین بار اعلام شد، اکثر بینندگان فکر می کردند که سازندگان دنیای سینمایی مارول از جادو برای زنده کردن این شخصیت محبوب استفاده می کنند، به خصوص پس از آخرین مرگ. ، لحمة بار ما لوكي را در خت زماني رجل ديديم كه مرده و زير پاي برادرش پيدي بود. با جود آن که و تسراکت دزدیده شده بود را در آزای جان ثور به آنوس (جاش برولین) دزدیده بود، اما آنوس گدن لوکی را سکبت کرد و کرد: «رستاکیز اذین در کار نیست». पस दिशनी पल؟

در فیستامی كاميك-كان سال 2022 در سان ديگو، مرول زمان تعليقة سريال سبين‌آف “لوكي” به تنزيل به ديزني بلاس را كرد كرد كرد كرد كرد كے 2023. قبل از آئین تعلیم رسمی فیلمان خودی نیرنگ تناه اخبار جسته گریکه‌ای از فصل دوم سریال دردنو و آی‌تور ک پیدا بود سریال فیره‌ها در قرن بیستم فوکس می‌افتد. واحدة خود استودیوی مارول هم تعلیم کندانی کاردی است از دیگل فصل دوم سریال ک در تحافی فیلمبردی است نیردید. در آن لاسلة به زمان آنتاش تناهی اخباری به سدادشدن گوگو امباتا-راو و یوجین كوردرو به تیم بازیگری و رافائل كاسال به طبیل رترابی شد.

«LOKI» سومین اسبین افضی بلاس از دونیا سینامی مارول است و داستان این فیلتی را پس از دستگری تسویم ورجانیس زمان زمان می کند. تریلرها خبر از سریال سفر در زمانی می‌دادند که در آن، بری یک بار هم که شده، لوکی باهوش‌ترین فرد گروه نیست. अमा है के फ़ल उउल तम؟

سقوط لوکی در فیلم ثور 1

همه ما لوکی را به تطبیل فردی هیله‌گر میکنیسیم و می‌دانیم در کاری که نمع می‌دهد ویژگی خوبی دارد. از عولين حوزرش در دونيا سينامي مارول و در فيلم «ثور» (Thor) تلكو سال 2011، لوكي فورگه خود را در آندين نصيره موازي از كود و جاعل مرگش نشم داد. در پیاین فیلم، لوکی را می‌بینیم که با کولیه در فزی مرگ را کود را جاعل می‌کند اما در ساهنی باد از تیتراج پیاینی دربای زهر شد. با جود که در سال 2012 در «انتقام جویان» (The Avengers) برده بود، با جود آیین که لوکی از کودی کود جان سالم به در برد بود، اما تحت فرمان آنوس امرده بود.

इन टाना बारी नुबोद के लोकी मर्ग होा होा र. لوکی بار دیگر برادارش ثور (کریس همزورت) را در فیلم «ثور: دونیا تاریک» (Thor: The Dark World) را با مرگ خود فریب داد، آن هم زمانی ک درحال داد با الف تاریکی، ملیکت (کریستوفر اکلستون)، بوند. इन बार बा अगा आजान आजान लोकी आन फ़ेश फ़ेश फ़ेशाद काद का पदा उदिन (अटोनी हैप किनसा आज ताज व तकाज असा گیرد दार ईाई वाई वाई बेहाई बेहाई वाई वाई वाई वाज वाज वाज آئین حیله بریا میدیدی جواب داد، تا آیین که ثور در فیلم «ثور: رگناروک» (Thor: Ragnarok) کایند دست لوکی را رو کند. در تعلم ان فيلم تناه فيلمي بود كه لوكي در آن نمرد. با آين جود المرج عنهاء و به دست تانوس در فيلم «انتقام‌جويان: جنگ بي‌نهايت» (Avengers: Infinity War) رخ داد.

مرج لوکی به دست ثور

خرشید بر ما کوریت تابد» و درست هم گوره بود، اما در جهانهای ایندی! ثور در کائرمین فیلم تندرش به نام “Thor: Love and Thunder” در خت زماني رائل زمين-616، فيراه لوكي مرده است، آن هم بري هم. در فیلم «ثور: عشق و تندر»، إثور کلکوبی به یاد برادارش زدی که نشم می‌ده فیلمه خودی تندر مرگ برادارش را برادارش است. در فسل يك لوكي، خودي هيله و نيرنغ بايد با آن كود را كوبول ميكرد و نصيحتي از كود اكودي‌اش است كه نمي‌توادني به زيدنگ كود بازگركد. اما، با تعليق به حماسه ديگري رفادجويان ك با كاندجهاني سروكار دارد، هنوز عربي بري آتهاد مجدداً در دو برادار ويد ويد .

سریال «لوکی» بعد از وقاعی فیلم «انتقام‌جویان: پیاین بازی»، ولین فیلم در سمه که سفر در زمان را نفست می‌کند، فوکس می‌افتد. در آين فيلم، عرض المزيد عرض المزيد جويان راحي براي سفر به جديد ابداع كردان تا سنگهاي بي‌نهايتي را ك تانوس نبعد كرده بود، دربي به دست آورد. یکی از سالهای که رفافهویان به آن کیکند، سال 2012 بود، زمانی که لوکی در نیورویک بود و دریکی امامی کیتاوری به شهر را بر راه داشت.

در زمان لوکی عسایی را در اختبار داشت که قدرتش را از سنگ‌مندان می‌گرپت. . پس از سكبت وی، هر دو سنگ تسویر شیلد كزب شدن. اما انتقام‌جویان در «پایان بازی» به این سنگ‌ها نیاز دارند، بنابراین استیو راجرز/کاپیتان آمریکا (کریس ایوانز) با خود جوان‌ترش برای تصاحب عصا جنگید و در همین حین تونی استارک/مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) مسئول تامین امنیت تاسراکت بود. اما در آنته نکه انها انتور ک تیزر دردن پیش نرفت. हालक साल 2012 به تونی که کمدان دوایی تسراکت را در دست داشت و مست هرج و مرج مطلق شد. चमदान बह हैं तसरक्त दरोन आन बह हौा पा. لوکی که بری کھیلی‌ای به حال خود رها شده بود تسراکت را بقاپد و از قدرت آن برای دور شدن از مهلک کند کند. ام در زمان منتدى لوكي را نمي‌دانستيم، اما كه در اولين قسمت از سريال لوكي نشم دائة شد، و در بياباني فرود آمد. در همین بیابان بود که تسویر ورازینز واریانس زامین که مکان او را ترکی کرده بود دستگر شد. ایکی است که لوکی اکیونه کنوز زیندا است و ایکی در دیزنی+

از نازر فنی، لوکی اختیا یا بحتر است بغویم، لوکی که فانسون در سال 2011 کی‌اند، نوز مرده است. است و در تحميل منتدى از روش در خود قرد درد است. אנ לוקי קה פשעשע או בה או אשלא דרעד המאנש קסי אסט קה בה אזגארד עשוע, אהלי אן רא עשעשן קרד תא אז המשמה‎י הלא (קיט בלאנשט) جان سالم به در ببرند و در است كه به زمین به آثور پیند. از نازر کوبہ، لوکی رستگار شد و در کیں به YEKI از «آدم خوب‌»های داستان شد. اما قهرمان سریال «LOOKI» همان شخص نیست. این لوکی از سکبت خود به دست نفس‌جویان هنوز است و در شرید تعریف شده هنوز به ثور و استمین و بری بردادی شدن به پدآشه ازگارد هسادت می‌کند. نفرت و از ثور منظم در يكين از تريلرها نشم ديده شده بود، اما لوكي در سريال به ترسهاي خود مي‌كرد. ینها بدان منتدی نیست که سریال کرموز کرموز یا پشتین نوبود، اما به هرهال می‌توانم گفت که کینگ فردی فرد کاکی با کرکیتی بود که در کت زمانی رجال با عن عادید شمدین بود.

ديزني و مارول باهوش بودة كه راحي جديد و لوگيك براي زين نگهدان كردن لوكي در دونيا سينامي مارول پيدا كرد. این شركة محبوب هواداران مارول است و هذا در لیستة هذا فی هواداران ها در رونتهاها بهای كار دارد. بازی هیدلستون در ولین فیلم آور کار بود بازی این بازی‌های بهد ک از آن فیلمی دیدیم، اما کست بیننگانگ اکیدلستون شیدت ک کودی شایتان به بازی بازی‌های فوک‌فدرد است.

منبع: COLLIDER

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا