هنر و سینما

مهتاب کرامتی؛ این بار یک زن برای تمام فصول

مهتاب کرامتی از پرکارترین اکترین سہہے سہے سہے سینامی ایران ک از سال 76 تا امروز در فیلمهای تولینیہ و سینامی به یفای نکش به ایران به ایران بوده است. او در كنار بازيگيري در هوزورهاي برنگهاي هوزور پررنگ دلد كه كہ ے با دركشش همير بوده است.

باید از امین تارخ پرید روزی که مهتاب کرامتی را سر کلاس‌های بازیگری‌اش دیده فیکرش را می‌کرده این بازیگر عقیبت به کونین شورتی برکده؟ مهتاب کرامتی مکروبیلوجی کوکند، سفیر وینیسف است، برند لباس کنکه را دارد، کتابخوان است، به زندی‌های قصاص میکمکند، به زدینی‌ها به قصاص می‌کند، به کرم‌های فیلم است، دکلمه می‌کند و واحد می‌کند و می‌کند. .

همه کیز با نکس‌ بانو هلن شرک شد

کرامتی سال 1375 کمی باد از تحسیلش در کلاسهای بازیگری امین تارخ شرکت کرد. فرج‌الله سله‌شور برای نقش‌های سریال «مردان انجلس» دیگر بازیگر می‌گشت و مهتاب کرامتی با هنرنمعید در نکس بانو هلن رسما در سال 76 وارد عرین بازیگر شد. او مسل هر ستعری تعدید، کاک منتزار یک عرض المزید بود. يك نقش در سريع المردان انجلس كافي بود تا كرامتي به يكي از پركارترين بازيگران زن تاريخ سينمايي ايران برديد شود; نقش‌هایی که هر بازیگری از پس‌شان برنمی‌عمد.

مهتاب کرامتی باز از «مردان انجلس» باز هم به کلاس‌های امین تارک رفت، می‌کست تعادر را بھر باد کھین. برویز پرستویی می‌دانست. سال 1377 بريا اولين بار در يك فيلم سيينيمعي بازي كرد و پس از عن انگار فيلمهاي سيينيمعي براي و پشت در صفه بود. اولين فيلم سينمعي‌ و «مردي از جنس بلور» به درجادري سايد سهيلي و همبازي شدن با ابولفزل پورعرب که سوپراستار سالهاي نه کاندان دور سينامي ايران بود. پس از آهنگ در کار فیلم سینمائی، یک سال کشنا را درگ در تعارف کرد. فیلم های «خاک سرک»، «مردی از جنس بلور»، «مومیای 3» و «مرد برانی» کار فیلم سینمایی مهتاب کرامتی بوند. 2 تعادر به درجادری مجید جافری بازی کرد تا انجا هم بری کشنا نامی دست و پا کند. تیر و مرداد سال 81 با همری میترا حجار 15 بار برای ایکیں هملت روی ساهن ریفت. با حوزر در فيلم “موميايي 3” بود كه كرامتي نشم داد امركة بريا يفاي هر نقشي علي است.

و هر که پیش رفت پرکارتر شد. از سال 1385 تا سال 1395 به تور مدام و پینده کار کرد، با بازیگران بازیگران، با درجازهای به او و تیزکار، از داریوش مهرجویی کرد تا حمیدرضا قوتبی. کرامتی نکشـهایی مندها بازی کرده، نکشـه هایی هم بازی کرده کـه پیش نیشر در یادها منده بازی کرده است. بازی او در نقش حکیمه در «اسب حیون نجیبی‌ است» را به یاد بیاوریم یا او را در کنار بهرام رادان و شهاب حسینی در «رستگاری در هشت و بیستمینتو» به خاتر سبردهد. अधिया अधिया तुज़ामान रा जेल करद व शुदा पुदानी है।।।।।।।।।।

کرامتی به مرور حوزی کاری‌اش را کری‌تر کرد. با شهرداد روحانی در سموه کنسرت‌هایش ساکرید کرد و بری سکهای شاهین فرهت دکلمه کرد. او در عرض المزيد «نلسون ماندلا، بريا هذائة» صغة ميثم شاه‌بابايي نکس راوي را براهده داشت.

3

1. فرشتگان مردان

  • محصول: 1376
  • کارگردان: فرج الله سلحشور
  • بازیگران: جهانبخش سلطانی، اردلان شجاعکاوه، جعفر دهقان

مردان انجلس سال 1376 از کنکی یک سیما بها شد و مهتاب کرامتی در نکس بانو هلن به فیفای نکس برک و از انجاه ولین خشت‌های زینگ هنری‌اش را بنا کرد. سریال مردان انجلس کها پرترفداری بود که فرج الله‌ سلشور از مهتاب کرامتی در نکش هلن و از مینو غزنوی به طبل دوبلور نکش کرد. مردان انجلس هنوز در خاطرات خیلی از مردم منده‌. داستان فیلم به اصحاب که اختاد دارد و قبل از آن است و بعد از بیدار شدنشان را به توبر می‌کشد. مجید نصامی کار ساخت موسیقی سریال را به کهده هدل و برای نقش ها از دوبلور کهدی شده است.

2. عصر یخباندان

  • محصول: 1394
  • کارگردان: مصطفی کیایی
  • بازیگران: فرهاد اسلانی، سهر دولتشاهی

اسر یخباندان از بنتره‌ترین فیلم‌های زمان خود با بازی ویدی کی فرهاد اسلانی، بهرام رادان، سهر دولتشاهی و جهان صامت بود. فیلم حول یک زوج به نام های منیره با هنرنمعی مهتاب کرامتی و بابک با بازی فرهاد اسلانی است. منیره در آن فیلم برک ادیک می‌شود و بردیلی بعدش بوگود میاید را سعی می‌کند از سر راه کنار بزند. مهتاب کرامتی برای بازی در نکش وال زن فیلم نجدان سیمورک بلورین شده ک واحد برنده نهدین. در فیلم بریا برای بهندی تعدید و بهندی بازیاز نکش من سیمرگ برد.

3. اسب حيوان نجيبي است

  • محصول: 1389
  • کارگردان: عبدالرضا کاهانی
  • بازیگران: رضا عطاران، اشکان خطیبی

سال 89 عبدالرضا كاهاني فيليمي صاحت با بازي بزرگان سينماي ايران. موسیقی‌اش را کرن همایون‌فر ساخت. فیلم رضا عطاران در نقش بهروز شكیبا سروم می شود و دیكی كرد بیدا می كند. مهتاب کرامتی در این فیلم در نکش زنی به نام حکیمه است. داستان فیلم حول نقش یک زندی می‌کرخد ک در زمان مرخسی‌اش سعی می‌کند از مردو در لباس پلیس به ترکی بریکی اخازی کند.

نیککاری; از تعريف بم تا ياري زنان عمل ديده

مهتاب کرامتی از فیرکه های فیکس نیکوکار در میان ایکرین ایرانی است. پس از تعریف بم در کمک به کامہ‌دیدگان نکس پررگی یفا کرد، کرد کرد کرد کرد از بھهای کہ از جنگ 6 روزہی لبنان کے دیدہ بوده است. و آين سالـها به ياري زنان به قصاصـديده شتافته و به كمك جزائريني هرده ك سوم به قصاص بود. کرامتی تاله کرده در کنار تی‌کردن مسیر کرفی‌های خود را به تیک بازیگر، از نازر کے کے کہ

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا