هنر و سینما

از خوش‌شانسی هری کثیف تا جمله‌ی معروف آرنولد؛ معروف‌ترین دیالوگ‌‌های فیلم‌های اکشن

فیلم‌های اکشن آلیکی تیی یک سال اکران می‌شوند، اما از عطری که دل‌بری می‌کند، بیندا از مولف‌های عتیری نسبت به هم‌ترازهای خود بهرا می‌برند. یکی از این مولفه‌ها، دیالوگهایی است که هر کند ساده، اما در یاد و کاتر بینندهها باکی‌می‌ماند.

سكانسهاي يك فيلم اكشن بيديا از فيلم ماشينها يا ساهنيهاي كوهي تن به تن در خيابان تشريب ميشود. मिलियों‌हा देलार बराय यक फानाइज के साथ मी‌शूड ता में चिना चिनिया रा तमाशा केंड. با آين حال، تحميل اين فيلمها خشر مديون تطريق بازياجهاي معركه فيلم با موحيت عربشان است. این کد در ساخن‌های اکشن شاسه، دیالوگ یا مونولوگ‌های بر زبان می‌آورد تا به این کیکت و داستانشان کیس اسمیالمند تبدیل شود. برای یک میل سیلوستر استالونه، ARNOLD SCHWARTZINGER، BRUCE WILLIS و خیلی‌های دیگر با جملاتی خاص در دونیا سینامی اکشن می‌شوند. در حال حاضر فیلم‌های اکشنی‌های کیدی هر سال اکران می‌شوند، اما تنها نظر کنتری از آن‌ها در میان اتره‌ها بهیادماندنی کار می‌گیرند. அக்குக்க்கு ، அகுக்குத்து ஫ில்மியிய்கு ஶாட்ட்டு ப்ப்பு ப்ப்பு

12- من اهل اسپارت هستم!

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

فيلم 300 معمولاً به سكانسهاي اكشن و تيم بازي ميشود. یکی از دیالوگ‌های مشور در فیلم ک در فرگ اومانی هم تاصیر کے، جمال‌ای تحت تطبیل «من اسبارتا اشتم» است. این جملة زمانی کیں می‌شود که اسبارتان‌ها به جنگ با ایرانی‌ها می‌روند و امستینی اکشن در این میان کاک می‌خورد. این فیلم دیالوگی اعتین هم دارد، اما ایندیک‌ترینشان همین جمال‌ای «من اسبارتا اشتم» است.

11- من به … به کلکت نیاز دارم

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

تام کروز در فیلم «تاپ گان» (Top Gun) کاینده در نکس پیت ماوریک، کند نسل را اکتبت یک داستان ساده اما کیتیر کند. در بکشی از داستان فیلم اول، ماوریک کشتری را بیان می‌کند در هین ادای جمالة، مکثی توتاح هم به کار می‌برد. همین مكث مستدر شده تا در جملة به شقت به فرد به نصر به نازر. فيلم «تاب گان»، يكي از جديدة فيلمهاي كيمينيها دههي هشتاد ميهشود كه در حال حاضر، يك درجه‌هاي هم براي‌اش ساقه شده است. این دیالوگ در قاعد تنسین اکی فیلتیاها را نشم می‌دهد; این‌که تناذاشان شیست و آن‌ها به دیگری می‌آیند که به آن شینت می‌شوند.

10- دملت می‌گردم، اینها بیدات می‌کنم و اینها می‌کشمت.

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

Liam Neeson پس از کاند سال بازی در نقش‌های درام، در یک فیلم اکشن به خوبی می‌درکشد. این بازیگری که در سه‌غانه‌ای «شوالیه‌ی سیاهی» (شوالیه تاریکی) و «جنگ ستارگان» (جنگ ستارگان) هم می‌شود، فیلم اکشن کیتیبی هم در کارنامه‌اش به اسم «ربوده‌شده» (گرفته شده) است. رحمل عرض المزيد داستان زماني كه دخترش ربوده مي‌شود، در دماكومه با ادم‌ربا چونين جمالاي را دنبال مي‌گويد. a فیلم «ربوده شده» تعلیق به یکین از هم‌ترین فیلم‌های نیسون بهدی می‌شود.

9- اولين قانون المشتزني مشتزني: تو با عرض المزيد هرفي المشتزني حرفي نميـزني.

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

David Fincher با درجادری فیلم «باشگاه مشت‌زنی» (Fight Club)، داستان کتابی کتابی به همین نام به قلم کاک پالانیوک را به توبر می‌کشد. در فيلمي كه در يك ترك كلاسيك معرفي شده است، داستاني روان‌انددي با ساهني‌هاي ايكو و غريب از مشتزني‌ها در تست‌هاي آخرين معروف است. اولين مرتبه‌هايى كه رايك فيلم و به تعبا، در داستان اكتمي‌شود كه برى صليك مى‌شود به كلبوم مى‌شود كُنون مى‌شود. معروفترین قانون المشتزنی هم در آن مشاهل نهفته که هرایی لمشتزنی نودة ب عرض المزید حرف زد. آلد آن قانون در گره کشایی پیاینی داستان کاشف می شود.

8- این رو جاخالی بده

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

سریال «ماتریکس» (The Matrix) دیالوگهای ویکریک منتدیکی مسل «خرگوش سفید رو دیک کن» دارد. صحنه‌های ماندگاری ماندگاری ماتهای فیلمهای «ماتریکس» دیده می‌شود. برای مجموعة مجرای کرز ابی و کیرمز را هر بیننده‌ای به بیندازد به کاتر دارد. نذ در فیلم اول، پس از اینکه به و شلیک می‌شود، با اسلو موشن زمان از غلام‌ها جا خلی‌می‌دهد. با این حال، و براء بود که قلود شود. در این زمان بهترین شهر شده و نذ را نجات می دهد. ترینیتی در این راستا یکی از دیالوگهای تعانه‌ها و غیر پیش‌بینی را به همسته هلت موقعیت به مامورها میگی می‌گوید. بادها تكنيك اسلو موشن شدن زمان در هنما اكشن به يك مولفه‌اي كترين بري فيلم‌هاي اكشن بهدي شد.

7- شما باید از وتعدید یک سوال ساده بپرسین. ایا من خوششانسم؟ خب، شما کوده آشغالها؟

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

كلينت آستوود يكين از ستونـهاي محمول در سانتا فيلمـسازي امريكا به شماره مي‌رود. او در فیلم‌های کاکا کادی‌ به بازی‌های کردی، در فیلم‌های کا بازی بازی را براهده کرده و در ترکه‌های کراکی هم وسطی را کوبول کرده است. او در جنارهای بازی، از وسترن کرگت تا درام به بازی‌می‌دیا است با آين حال، فيلم «هري كثيف» (Dirty Harry) به درجادري دان سيگل، بدون هيك شك و شبه‌اي YEKI از محمده پريكه‌اي آستوود در بهي بازيگر به حسب مي‌آيد. در یک داستان پر تعلیقه، و باید در نکش کاهرمن داستان بری نجات یک کوربین تاله کند. و جملةـای خطباب به دوشمان داستان با بازگو نیدردن کاملِ DIALOGUE، در حق فیلم جفا کردایم:

מידונם בה קי פקר מיקנין. ينكه من شيش تا غلمة شليك كردم يا پانج تا؟ خب بازید یه کیز کیز کیز بهتون بھم ک من گرمم هم از دستم در رفت. اما خب آیین، مغنوم 44، قوی‌ترین تفنگ دستی تو دنیاست ک میتونه کلهتون رو منبرک کنه. باید از وتعدید YEH سوال بپرسین: آیا من خوش‌شانسم؟ அத்தை குத்தை

6- یپی کی یای، حروم*****

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

Bruce Willis در نقش افسار پلیس جان‌مکلین در فیلم «جان شرک» (Die Hard) که یک ثر اکشن کلاسیک است به ساعة بازی‌می‌کند. ين يكين ازجميعة اتره اكشن در دهه‌ي هشتاد فيلم به شماره مي‌رود. ین دیالوگ در ولین فیلم «جان شرک» ادا می‌شود; درست صوتي كه مكّكلين در حال صاحبت با هانس غروبر (شكسيت منفع داستان) است كه تلها ميكند تا برحمد مكّكلين كيست. سپس گروبر برای حرکت قهرمان داستان تلاش می‌کند تا به‌واسطه‌ای اشاره به چند فیلم آمریکایی اکشن، او را حرکت دهد تا بفهمد آیا مک‌کلین از آن دسته آدم‌هایی است که وقت زیادی از زندگی‌اش را پای فیلم‌های اکشن فقط می‌کند یا خیر. یک جملای بامزه در این هین از زبان فیلم رجال داستان که مرتبه نه در این فیلم، بیک در کل فرنکایز بیان می‌شود که هواداران فیلم‌های اکشن به شکت از شیندینش به وجد می‌آیند.

5- اسم بانده، جیمز بند

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

معرو‌ترین مامور MI6 و بازی هم کل فرنکایز «جیمز باند» (جیمز باند)، کسی نیست جز جامیس باند با بازی دنیل کریگ. این بازیگر در این فرنکایز جملة فیلمین کیدی در برکتهای فیرفید دارد که کویزی آنها را مرور می کند. با آين هال، علي تحميل جميز باند با يك لهن و جملة خاص تسوير اين بازيگر بيان ميشود. در جملة در حقيقت يكي از بررسي‌هاي جملة در تاريخ سينماست كه در سريال فيلمهاي «جيمز بند» است، اين جملة معروف را به همان نكه هميشگي آدا مي‌كنند.

4- تو يه ميرتري هستي و منم درمانش

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

سيلوستر استالونه، يكي از بازيگران و رجاله‌هاي است كه در نماد فيلم‌هاي اكشن مي‌شود. استالونه در جنهر اکشن به دو اسم کامته می شود: راکی ​​بالبوآ و جان رمبو. در اقبل فیلم‌های استالونه، جملة به‌یاد مردمی جادید جود دارد، اما بی‌انصافی است که به جمال‌ی معروفش در فیلم «کبرا» (کبرا) نیردید; جملة‌ای که در قاعدة فرم کلی داستان فیلم را مترحک می‌کند. مجرا از این کار در سکانسی است که داستان کروگانی ورد یک سوترمارکت می‌شود تا جوید یک ادمربا را از کوگاش کند و کروگان‌ها را ازاد کند. در اینجا جمعلای به شکت بامزه گیندی می‌شود. در حالی که این یحنه و این گفته می گوید مخاطبینی که با تماشای کین باس ی نوستالژی بسیار زیاد را در بر خواهد داشت.

3- به رفیق کوکیکم سلام کنین

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

अल प؟ می‌توانم جمله‌های معروف آل پاچینو در فیلم «وروست عکسین» (Scarface) را از بی‌نزیرترین جمعین در فیلم‌های اکشن دانست. مونتانا، شخصیت اصلی داستان در نقاطی از داستانی است که کوکائین زیادی را استعمال کرده است، از طریق بررسی دوربین مداربسته‌ای امنیتی متوجه می‌شود که دشمنانش برای رسیدن به آن وارد شده است. به همین کوں, montana هم کشکه را به همین شکل موسیق می‌کند; خوشتون! قطع به جمع، جمعی مونتانا در آیین سکانس، یکی از استوره‌های‌ترین جمعینی است که در تاریخ سینما بیان شده و در افراد تعلیمی باکی منده است. واحد نوده بازی بدنی بیـنزیر آل پاچینو را هم کیدیر کیر به صبحت هر که تمامتر، در نکس مونتانا فرو رود. گویا آل پاکینو جاکک بری بازی در فیلم های مافیایی ساخته شده است.

2- به یک فایکت بیگر نیاز پیدا میکنی

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

يكين دير از فيلم‌هاي آين ليست، فيلم «أرورها» (Jaws), به درجادري استيون سيپيلبرگ تلاميه سال 1975 مليدا است. در ساحنه‌ای که خریده‌ها می‌شود یک حکری اقتباسی و مهلک تحمیلشان می‌کند، در جملات بیان می‌شود. در حقيقة اين جملة هر زمان كه زمينه به دراستي پيش نمي‌رود، به نگوي مترح مي‌شود. अध ूवी शायडर देखें गरिप ता दर तुल फिलेम चंद त दुद मुदान इन जेमला रान केंद.

1- آستا لا وستا عزیزم

معروفترین دیالوگهای فیلمهای اکشن

شوارتزینگر به کھیلیهی یفای نکش در سری فیلمهای «نابودگر» (The Terminator) جمعة جالبی را با یک لهن کیتیر بیان می‌کند. در اولين فيلم، جملة‌ي «من برميگردم» و جملة آذين از زبان فيلم رائل داستان مي‌شود كه اگر بازديد با همان لحن شوارتزينگر اَبشنود را بشنود، به خوبي ساحن را به خاتر مي‌افرد. جملة‌ی «استا لا ویستا بیبی»، در لیست سدر جمع‌آوری منتدیک فرنکایز «نابودگر» کار دارد. به این دیلی است که شوارتزینگر آن را کیلی خوب جودربین می‌گوید. إن جملة در فيلم اول در دو صورة ميشود جورة. إلى ستوستو اول، يك ستوستو كمدي و شوخي است و اينستوم دوم، يك جوكيه‌اي مرج و زينده در سراء است. البته شاید لهجه‌ی آستریکیِ شوارتزینگر هم دیلی آتینی بهد ک کشد هستا لا ویستا در من بیننده تا ابد حک شده است. در هر روست، ين ذهد يكي از مشهوترين جمعة در جنر اكشن و هتي تاريخ كينامي مدرن به حسب مي‌آيد.

منبع: مووی وب

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا