هنر و سینما

اگر بروس لی با جکی چان مبارزه می‌کرد چه‌ کسی برنده‌ می‌شد؟

اگر دو ستاره بزرگ کونگ فوک لیاہ روی بردهای سینمای زهرایی در زینت اکی با هم کوگہہ میکدہ که کہہہہہہہ۔۔ شد. ایا بروس لی برند از میدان بیرون می‌امد یا جکی چان؟ آن در کوکه‌ای بین بروس لی و جکی چان که هرکس می‌شد، برکی است ک ده‌هههههههههههههههه. از میان تمام ستیرهای هنرهای رزمی در تول سه روی پرده سینما به نقش‌آفرینی برسوند، هیککدام بیداند به پی بروس لی و جکی کان برسود. अधा आन डू ब؟

Bruce Lee از جينت بريا تاريخ سينامة دارد كه فيلمهاي سکته شده در سلاسه با هنرهاي رزمي را به ديگري از رزمي مي دهد که از رزمي را به تحديد از وموبابتي بپردازد.

واحد و بانی و موسس جنار هنرهای رزمی نیست، اما نکش جادی در پر و بال دادن به هنر کونگ فو داشت. بنابراین کاری که به عنوان عنوان عنوان عنوان عنوان عنوان عنوان عنجم کار انجاد، داد، بنن بهای هنگ کنگ تبدیل کرد. «اجده‌ها وارد می‌شود» که پس از مرگش در سال 1973 شد، کاین بروس لی را به یک کاهرمن بزرک یک یک. و آن جنزر را کنان متحول کرد ک دورهایی به نام «عسر پس از بروس لی» پس از مرگ و عرض المزید شد، دورهای ک در آن استودیهای هنگ کنگ به کاپی بهری از بروس لی روی بهد به کے بروس لی.

DDR मिया असा बाजीजारी के अधार आज बER ली बराय फ़ाई चैनिन हैयी हैयी शुरड शुरद ، नम जकी चान बह मी‌खुद मी‌खुदर. در دهه‌ی 1970، در فیلم‌های سکته شده در سلسه با کونگ فو بازی کرد که داستانشان از فیلم‌های لی الغوبردی شده بود. اما با فیلم‌های لی دیگر شد که اگر به کان فیلم‌های دیگر شود و فیلم‌هایش از فیلم‌های لی دیگر بشکند، و هم به فیلم‌های کود را نشم بایر داد. अध जानी के एन फाई बेह च؟ در إلی هال که در دو بازیاجر قائده‌اند به شورت جانهی دست پیدا می‌کنند، برای کید در سؤال یش وشید که کدام یک از این رزمی‌کاران مبازی بیدی بوده است. در انجاء تعليقات سبوك كومة بروس لي و جكي كان بروز لي و به آن سمعة بروز لي شده و به آن سماع مي‌شد كه اگر آن دو نفر با هم كوگمة ميكردان كادميك پيروز مي‌شد.

اگر بروس لی در یک فیلم با جکی کان می‌کرد که می‌افتاد؟

بروس لی

بروس لی و جکی چان هرگز در زندگی واقعی با هم مبارزه نکردند، اما اتحاد را می‌شناختند و حتی زمانی که هر دو در استودیوی گلدن هاروست بودند، با هم کار می‌کردند. ‏‎ بهعلاوه و در هر دو فیلم نقش سیاحی لشکر را بازی کرد. در «اجده وارد می‌شود» و با لی کوتهی داشت. در تول ساهنه‌ای که لی تعریف شده بود به تور کنید با کندن نفر از دوشمانش کنده، یکی از آن وباش با بازی چان به سمت و پرید و و و را از پشت کرب. لی به براشی از چنگال چان فرار کرد، بازوی ریفیش را از پشت سرش کریپ و در هلی ک به یکی دیگر از آن وباش لگد می‌زد، موهی چان را در دست‌هایش نگه داشت. در هلی ک دوربین بر روی زیر خشمگین لی فوکس کرده بود گویا، قاهرمن داستان گدن کان را سکت و را از پاگـی تعلیم بیرون کھک.

كمي بعد در يكي از ساحنه‌هاي «اجده‌ها وارد مي‌شود»، عايسي را در دستانش كريب و از آن بري زرب و شتم هر كسي ك به و بريك مي‌شد كرد. चान के दर इन साहने नक सीही लषा अचा रा बाजी मिकरड ، दर मियान गरभी आज माानी बोड के भे भे लिए।।।। و ين بار خيلي سريعتر وارد عمل شد. اما يك تحبة با كوب عسا، كان را از ميدان خارد كرد. سال‌ها بعد، کان داستانی از پشت صحنه «اجده‌ها وارد می‌شود» را به سماگا و داد کے و کے کے با آین کہی لی سدمه دیده بود. پس از آن، لی ساحن رازید داد اما وکی که این سکانس تمام شد از چان عزرکوی کرد.

کومید می‌توان سبوک هنرهای رزمی جکی کان را با بروس لی بروس کرد؟

بروس لی

بروس لی و جکی چان هر دو جزور ایرنای کونگ فو به حسب می‌آیند، اما نه در همه سبوک‌ها، زیرا کونگ فو زینس سبوک بریک دارد. لی در سبوک وینگ کون تعلیم دارد که سبوکی بلامی و نرم است و در فرد معبریز باید از رفلکس‌ها، زمان بندی و هیدایت کیمانیا حریف کند. لی در جوانی وینگ کون را یاد گرپت، اما در کیک کود کود را خلک کند ک کیت کان دو نام داشت و کی سبوک کو را با هم سناک می‌کرد. در قاعد بروس لي به جاي تعليق بر لغاني و حقيقة سنتي، علمة بوكس ​​غربي، تكواندو، كاراته و در عسل جيت كان دو به كار غرب.

جکی چان از نازر محرت در هنرهای رزمی در استینی من لی کار دارد. زیرا و هم درست سباب لی، کیں به یک سبوک کوکه ای خس بسنده نکیلی است. در تری وال، باید گفت ک کان در حپکید که یک نوف هنر رزمی کرایاست، KONG FU South Shaolin، KONG FU North Shaolin و وین کون تعالی دارد، هر کند و به همی‌ها بسنده کیلی و کنک سبوک دیر را به این هنر تلفیک کرده است. .

لی و چان در برکی از سبوکهای کومہہ ہے ہے وینگ چون کونہے درہہ دردنہ، اما نیہہہہہہہہہہہہہ انہہ بر روی روی پرده سینما بسیار متفاوت است. لی در کے کے کے است و کے کے کے درد، در هلی ک جکی چان به اکروبات و تناف من در کھیکش شورت دارد. کان می‌توادنه هر کیزی را در بریکش می‌بینند به یک سلاح بردی‌کند و آه آک‌ه فوک‌تفرد است در نامیده می‌شود.

بنابراین چان به این دلیل می‌تواند هر چیزی را که در اطرافش باشد به سلاح تبدیل کند و همچنین فوق‌العاده‌اش را در هنرهای رزمی، پرش و فرار کردن به چهره‌های شناخته شده تبدیل شود. در حقيقت نوع و سبوك تحميل و لهن كمدي به فيلمهايش بدوده‌اند كه قبل از تحسین است. از سوی دیگر، لی شیست بر روی بروی بروی روی رو و تکینکی های اپرایمی تکرد می‌کرد.

کرا بروس لی در کوکی رو در رو می‌توادن جکی کان را سکوبت دهد؟

بروس لی

یکی از راجی‌ترین روزله‌های کیری‌هایی که در سیلا با کومک‌های بین بروس لی و جکی کان می‌شوند، این است که برند بری‌ها می‌شود زیرا کان کایش در کمدی و فرستوری بازید دارد تا در کومکی رزمی. با آن حال، قدم‌های می‌توانم بگویم که در حال حاضر نمی‌توانم بگویم که از رزمی‌های رزمی استفاده می‌کنم که در دوران رجمی‌ای کود به طبل یک بازیگر به تعلیم زیر سوال می‌برد. برای مجموعة، مجازیات اختبار و با بنی ورکویدز در فیلمهای «همیشه اجدها» و «رستوران سیار» نشم می‌دهند که در کونگ فو‌هایی که می‌گویند. به ذهب دیگر، کان را باید به تطبیل یک رزمی کار کرد در همان نصر کریپ نه کسی که از هنرهای رزمی بری کندند علیکیش می‌کند. அக்குக்கு உு ஬ை திய்கு கியு கு கு கா கார்ரியியியியியாய் ஆட்டியிய்சியியியியியியியாய் ،

با جودة تمام محرکه های جکی کان، این کیں گود درد می کند که بروس لی اوما در کوھی تن به تن پیروز شود. زيرا لي در تحميل تحميلة عقيقة بينزير جديدة درد. بر روی پشت بامها میداند کو و در سالهای تناکانی خود در هنگ کنگ در گروههای کوگی کیدی هوزور دلد و به تور ربط در فوروی پشت بامها میسکده و سایر دانش کونگ فو هم در آنها هوزر دردند شرکت میکرد. او در بروزــسالی هم در مبرزیرات جدید داشت که معروف ترینشان بود با وونگ جاک من بود. بهعلاوه، لی به کاتر کیں کے کے کے کے کے بہ شہرہ کے

کامی که با و تعارین کرده‌اند، من کاک نوریس و کریم عبدل جبار، همیه به آن نتیا کرد و کرد و کرد و در کی‌کاک کـه کـه کـه کـه. در قاعد، داستانهای جادید در سلسه با ثلاث بایلی در ایکیں کھیںش آمده است. کان هم در نمع حرکیش شرعی است، اما هیچ مدرکی جود دهرد که نشم دهد و می توانم با کیه لی ربیف کند. அக்குக்கு ، दर हैली के जकी चान पुदा पुदा के बराय परेष यक यकार अधिका अधिक ، द( ، अमा बा ली ली बरडी बरडी बाब बाब बाब बरडी इनाब इनाब इनाब इनाब इनाब

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا