هنر و سینما

نقد مینی‌سریال «پرنده‌ی سیاه»؛ در این جا چار زندان است

سریال پرنده سیاه بر اساس زندگی و شرایط قاتلان زنجیره ای به ویژه پس از علاقه مخاطبان به تلویزیون نسبت به سریال Mindhunter ساخته دیوید فینچر در دسته سریال سازی قرار می گیرد. واحدة در ين ميان جود دارد; سازندگان «برنده‌ی سیاها» دو کلمین را در برب هم کار می‌کنند، نه پلیسی در برب قطع. تنها کیزی که درفین میان این دو مرد را می‌سازد، نور فیلمینی است که هر کادامی پرورد شده است. این کینی یک کونیکی اسلاهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،، کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،

در نقد مینی‌سریال «پرنده‌ی سیاها» منکر لو بردان داستان جود دارد.

تنق قوت سریال «برنده‌ی سیاها» در آنداین ایکسی کاکی و پر از ابحام نسبت به قطل مجرا است. در گایی از داستان YEKI AZ کارآهی برک کاسی می‌گوید: «معلوم نیست که و یک پوبه تمام عیار است یا یک نابغه‌ای زیرک». این سردرگمی پلیس در کرید کردگ کریک مزنون به فرینها، به درگرگمی هم می‌شود; به جمعه‌ای که تماشاگر تا بید سریال نمی‌داند که خیدسی باید نسبت به آن مرد دیلتا بهد و جومیس باید جوریش کند. إين كوك منتدى هم كهى مى‌ماند كه و يك نابغه است YA يك تحديد. ابهام در فيلمة-فردزاري قاطل، در كنار بازي در يك پ والتر هاوزر در نكس و، همه‌ترين آنها سازنگان است، وگرنه سريال از جهت اين شفرتا كه مي‌خورد.

به تعلیم نصور سیلای دو ترف مجرا (همان دو زدانی) درست شکل نمی‌گیرد و از جوافی‌های دراماتیک است. درفس إن دو انسان آن قدر زیاد است که جان می دهد برای تعالیم برکه ها و علیکها بریں، تا آن جا که نفس در سینه حبس شود. متأسفانه، به جز يكي دو بار به خوبي از بدون برادي اين دو دونيا دونيا فيرسيِ دو انسانِ قمال بير به خوبي است; اول بار زماني است كه همه تحت امر قاطل المنزل تحميز كردن ناحرخوري زدان پس از شورشي دیوانه‌وار ستین. در قسمت کانان خوب از کار امراده که من برق و باد می‌قزد و سلسه‌ای دو ترف را هم به خوبی می‌کند. اما با بالا فردن المزيد، رضايي روند اين سيلاس الكن ميماند تا آين ك در كى، در كسمت پياينى و در زمان فوران كاشم دو ترف، به كدى كند منتهى توتاه.

از سوی دیگر سازندگان سریال بزرهای این و جا و آن جا می‌کارند، از آنها اونها نیمی‌کندن، از آنها اونها می‌کردند. برای مثال، سلسائی توام با ایکریت و تعریف جامیس YA همان شرکتی رجال داستان با سرکرده کردن کلفت یک تصویر مافیایی که می‌توانی مافیایی را می‌سازد، می‌سازد که تمام عیار را می‌سازد، از جایی که به بد رها می‌شود و می‌کند آنی کند. یا دردسرها و باجــــــــــــــــــــــــــــــــــــ در الی قوین کدر پیرنگهای سریال هیک تعلیمی جز فربه‌تر کردن درام نیدین و کمکی به قوام به کاه پیرنگ نیمی‌کندن.

می‌شد از همی‌ای آن داستانهای بی سر و ته كاست و به سلسای دو كاست اصلی و به سلسای دو شخصیت اصلی سدها قصه بریا تفریف كردن دارد. این کین شش کسمت کسمت کیکه می‌شد که هی از این فوک به آن فوک نیمی‌رد و بر یک تنک تقرب دارد. در کونین فرقامی است که با یک پلیس زن هم می‌توانم از سوتمی‌ها بهده، هرز می‌رود و درست از کار درنمی‌آید.

अध हमे इना में शुद के भ؟ کرا که نه زدان فیلم وصفید ادعاهای دانش پلیس به کاکای کافی آمه است و نه زادرینش در کنان ازیرک. برای به جودی امدان آن کیه کازید کا کازی در انتها از آن دم میزند اول از همی باید درست باشد و کاسبی شود که چه بخواهد چه کسی در آن را کند کند. هر كجا كُست برود و تنه براي ديگا و كوبيدن فراخونده شود و كاك دگدگه مردي را دليد به آن سوي راهرو، در بربارش تعديل كند.

*تیتر، کند خت از شعر «کیفر» احمد شملوست.

پرنده سیاه

خلیک: دینیس لهان
براسا: كتاب «رابطة با شيطان: يك القرامن غمسدة، يك سريالي كليلي، و يك تراهدي براي رستغاري» إتره جيمز كين و هيلل لوين
بازیگران: تارون اجرتون، پل والتر هاوزر، سبیده مفیوہ، گرگ کینر و ری لیوتا

كلمة داستان: جواني به نام جاميس قائده از ترقيق صفحة معداد پـشد پول خوبي به جيب بزند. در تول این سالها و از این تریک هم خرج پدر خود را داده و هم بری خود زیدنگ لوکسی دست و پا کرده است. روزی پلیس به خانه ای و همله می کند و پس از دستگری به ده سال حبس در زدان استیلی می شود. یک روز، یک مامور FBI در زندان به سراغ جیمز می رود و به او می گوید که به دلیل توانایی اش در برقراری ارتباط با مردم، کاندیدای خوبی برای انتقال به زندان دیگر و برقراری ارتباط با یک قاتل سریالی است. अजाद शोड; تنها کاری که جامعس باید دهد، پیداکردن محل دفن یکی از کل شدگان است…

امتیاز سریال Ratn Tomatoes: 97%
امتیاز نویسنده: 2 از 5

نقد مینی‌سریال «پرنده‌ی سیا» می‌پیسینی پرتراک است و زوما موزا دیگیکالا مگ نیست.

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا