هنر و سینما

تیم ابرقهرمانی مخفی فاز 5 دنیای سینمایی مارول

يك تيم ابرقهرماني اكسول در دل فاز 5 ساخته شده است كه از فيلم “نجهبانان غالكتاس 3” رمحيه ميـغيرد. مرول برامله ها برای سری دیگر فیلم ها و سریال ها نشم می دهد ک مینک دو تیم ابرکهرمانی از کمیک های مارول، سال 2023 معرفی می شود. به بر آیین، به نازر می‌رسد یک تیم دیر نیز در فیلم دیگر «نگهبانان گلکس»

ساحبـهای سران مارول در کامیک‌کان سندیگو نشم می‌دهد که آن استودی کسد درد دونیا سینیمی مارول را ب گروههای دارای ابرقهرمانان در حماسه کاندجهانی رضاده دهد. मारोल बार बर जावदांगान बह संका फाज 4 ، मानिक से तिम दिगा निज डर उफोक ddیd خwd dddrd. یکی از تیم‌های فاز 5 صاعقه‌ها بود که بر اساس کویک‌میک‌بوکی به همین نام ساخته شده است.

அத்திய் இந்குக்கு பெருக்கு மாட்ட்டுக்கு ، வியுக்க்கு அய் குர்க்கை மார்க்கு முக்க்கு மாட்ட்ட்ட்டும் மாட்ட்ட்ட்டும் این استودی پس از صاعقه‌ها فاز 6 را با تعالیم ولین کودی مارول عنی کار شاغوقهاز براگ کرد. मारोल दर हमान साल ، जेडी परभाष आज अगुदरीन हैवाई जेमीन द दर फिलेम «आंतकाम‌जूयान: सेल कांग» गरद हम वारे वारद.

اگر صاعقه‌ها، کھیںنان، تفافه‌جویان و جاودانگان کافی نبدنت، حماسه کاندجهانی می‌توانی تیم‌های را عریتی کند کند. مارول برنامه‌های فشرده را برای فازهای 5 و 6 اعلام کرد اما این طرح در واقع دارای 8 جای خالی است که هنوز اجرا نشده و ممکن است طی چند سال آینده تیم‌ها و قهرمانان جدید بیشتر در این دنیای سینمایی ظاهر شوند. با آئین هال، کی است که به نازر میرسد یکی از آن تیمهای ابرکرمانی که هونز کوگرمانی را در یکی از پریکهای بریک شده در فاز 5 ههههههههههه «نگهبانان گلکس 3» یک تیم دیگر کاک دارد در این فیلم و آینده دونیا دونیا سیمینی مارول زهر شد.

تحميل تيم عرض المزيد غالكستان در فاز 3

مارول

کسمت دوم سه‌گانه جامیس گان فیلم کرد که کے Martinx (Michael Rosenbaum) و استاكار (سيلوستر استالونه) پس از زهر شدن به تطبيق فراعي فراعي در “نگهبانان غالكست 2” در صحنه پس از تيتراج همان فيلم ب التا وگورد (ميشل يوه), Kerli-27 (Wing Rhimes), مینـفریم ( با سداپیش کروم سایرس) و کروگارگر کروگرند تا یاد یوندو را گرمی بدارند. . همتایان این کروه در دونیا سینامی مارول ادندی کرویجرز شهد اما شرک های اپنها در کمیک های مارول همان کیمیکان کاکلاک می شوند.

கார்க்குந்திந்தை கார்க்குக்கு க்குக்குக்கு க்கார் அக்குக்கு பார்க்குத்து பார்க்குத்து ترکیب اصلی אנה שמל יונדו, אסטרהאוק, קארלי-27, ונס אסטרו, אלטא אוגורדבוקוס, ניקסוקי. अधिक परिक्ष्टी‌हाय फूक‌الذكر نه به تطبيق ابرقهرمان‌عيار، به تمام تطبيق و سركشي و بازنشسته شدن در داخل شهياد توسل به تطبيع مثل، استارهاوك اقينود در دونيا سينامعي مارول به تطبيق استاكار وغورد ميشود و حيث قدرة فوكـتفردهاي درحد.

فاز 5 মুম্যায়ে পিম্যাল ক্র্যান গাল্যানানান ব্যান্য নিন্যান্যান বান্যার্য়ার্যালান؟

مارول

حداقل دو نفر از اعضای تیم اصلی در «کهکشان مغبانان 3» حضور دارند. خبرها إلی از این است که استالونه در نقش استاکار به در فرانگیز باز می‌غردنة. روزنباوم نیز کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد به کردیک مترینکس به روند داستان کرد. ساحنه پس از تیتراج «نگهبانان غالکست 2» به کوک تیم انها را در فاز 5 سرف نازر از این که آلتا، کارلی-27 و ادراین در فیلم زهر شوند YA نه، حایز برای خرید بود. अधिया शक؟ அத்தை இந்தியியம் மம்சிந்தியுக்கு ஬ை திட்டை திக்குத்து ஆட்டர்ரார் ஡ர் காட்டு பியை உலியுக்க்கிர்ரை ‘

अधिक पूरय पुमाना असाकार w मारटिनक तथा परिकटी है आन न नाबुद के डर फिलेम हूजर दरदान. برول به لتفون “نجهبانان غالکست 2” می تودین به کروگر، مینفریم و کرلی-27 را هم برای داستان ام از سوی دیر، استو التا پیک بکتر بهد، زیر وه اکس اکس در در دونیا در کیمول دراول و در فیلم “شانگچی” افسانه ده حلق» در کلم فیلمتی یینگ نان حوضر دیلت است.

یک 5 معرفی شده است؟

مارول

ক্য়া বাক্ট্র্তা কাদ্তা ক্যালা ক্র্যান ক্র্যান কালাক্যান 2 ” به همین دیلیل، به همین کرول که با این کروه با کروه شرود شدان، در نکش‌های کوتاش در فیلم سوم و میش به طبل استاکار و مارتینکس که قبلا دیده شده نهدیاند و زهر می‌شوند. از جملة در نفرات می‌توانم به ونس استرو، نیکی و تالون کرد. Niki menya charli-27 mi​​tovanda ba minuzыm تولید کننده در با می تواند این کار را انجام دهد و AZ بازی کند. تالون نیز به تعلیم YEKI دیر از گلکسین کلاسیکان، اگر از یک اینهومن به یک بیگانه بیگانه شود، می‌توان در «نگهبانان گلکست 3» بازی کند. و در كميكها، يك جنجلوي زردپوست و هيونماند با دستهاي پنجه اي است.

ونس استرو بدون شك بوجدــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر، او رحبر جهش‌یافته در تیم و یک کاهرمن جهمین به حساب می‌آید که آمریکا را می‌شناسد و دونیا سینیمی مارول باید اماک همه اینها را دارد و می‌تواند به وی نیم‌نگاهی بیاندزد. واحد براول او را بريا يك فيلم كيهاني دير در آينده نغاد دارد و ونس استرو قربطي است كه مي‌توادن تجسم جديدي از اين تيم را در كسمت كامه كام كے كے كے كے كے كند كے كند.

فیلم‌ها و سریال‌های دیگر دونیا سینمای مارول که رایل کینان می‌کنند در آن شهر می‌شوند.

مارول

अगा मुजान मारोल अज गुगानान गालक व वाष एन तिम तिम तिमाजाल मीाब इंधे डाउनिया सिनेमेवी मारोल आजा आज “नानाल आजा आज” न آن کار تیم استارلرد پس از فیلم درول به پیاین میرسد اما آن کند صناعی نیست که مارول تمام کینیتها و کنکسی را که سه فیلم کان به دونیا سینمی مرول درول به کینیمی میکد کردهااند رها میـ. குர்கியை ஆயை அட்ட்டை அயாய் தேம் ருயாரிர் பியாய் ப்பும் வியிய் விரியா இந்தியாய் சிய்றிய் மார்ல் பெர்ப்பு ப்பை ப்பை

برکی از انها بسته به میزان و قطعة هوزورشان در «نگهبانان گلکست 3» می‌که نکشه‌های کوکی در یکی از دو فیلم دیگر کراسویان دردن، به کی که کی آن دو فیلم با این فیلم با این کیهانی کاهانی کراسور دردان. برکی نیز می‌کنه با ریکارد ریدر در اسراراماز نووا در دونیا سینمای مارول و در دیزنیـلاس همسو شوند. شاید دی تنمایی مارول با حذف گروه از نگهبانان برای نبردهای پیش رو نیاز داشته باشید.

منبع: screenrant

اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میده! post

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا