هنر و سینما

بازیگر نقش ضیا در شبکه مخفی زنان

سریال کوچه اقاقیا محصول سال ۱۳۸۳ است که حالا در آذر ۹۹ از شبکه نسیم پخش میشود. زمان پخش تکرار “سریال کوچه اقاقیا” از شبکه نسیم با اسامی و بیوگرافی بازیگران را در مجله حرف تازه میخوانید

ساعت پخش سریال کوچه اقاقیا از شبکه نسیم

سریال کوچه اقاقیا به کارگردانی رضا عطاران با بازی مرحوم منوچهر نوذری و روشنک عجمیان و مرحوم باقر صحرارودی از ۲۱ آذر ماه ۹۹ از شبکه نسیم میشود

این سریال هر شب در ساعت ۲۰ یا 8 شب تکرار سریال نیز در ساعات ۰۶:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ روز بعد به روی آنتن می رود.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کوچه اقاقیا

چند بازیگر این سریال فوت کردند که از زنده یاد منوچهر نوذری و زنده یاد باقر صحرارودی و … می باشد

دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی رضا عطاران، روشنک عجمیان، شهاب عسگری، رضا شفیعی جم و … می باشند

منوچهر نوذری بازیگر نقش نصرت خان تهرانی (درگذشت)
علی صادقی بازیگر نقش شهروز (در ابتدای سریال نام وی رضا بود)
رضا عطاران بازیگر نقش فرامرز تهرانی
شهاب عسگری بازیگر نقش فریدون تهرانی (فرزند ارشد خانواده)
باقر صحرارودی بازیگر نقش میکاییل دربندی (سرایدار) (درگذشت)
ساقی زینتی در نقش طلعت (همسر میکاییل)

شقایق دهقان بازیگر نقش نیلوفر میرغضب زاده تاجر کلی و جزئی (همسر فرامرز)
اکبر دودکار در نقش پزشک خانواده (درگذشت)
روشنک عجمیان بازیگر نقش گلچهره تهرانی
مجید صالحی در نقش گُشتاسب (همسر دوم گلچهره)
کوروش معصومی در نقش شهرام (دوست علی‌رضا)
محمدرضا حقگو در نقش دکتر افشار (بازیگر مهمان)

کتایون امیرابراهیمی بازیگر نقش گلنسا (همسر دوم نصرت خان)
یوسف تیموری بازیگر نقش علیرضا تهرانی (پسر فریدون)
رضا شفیعی‌جم در نقش فرهاد تهرانی
زهره مجابی در نقش مهناز (همسر فرهاد)
ناصر گیتی‌جاه در نقش آقا نوری (بازیگر مهمان)
فرخ‌لقا هوشمند (بازیگر مهمان)

افشین سنگ چاپ در نقش ضیا (دوست فرامرز)
سعید نورالهی در نقش دوست قدیمی نصرت خان (درگذشت)
سیدجلال طباطبایی در نقش معرکه گیر
خشایار راد در نقش فریبرز حسام (همسر اول گلچهره)
علیرضا جعفری در نقش مصیب (پسر همسایه)

یوسف پشندی در نقش آقا غلام، دوست قدیمی نصرت خان (درگذشت)
سامان گلریز در نقش خودش (بازیگر مهمان)
حسین شهاب در نقش شهرام چرچیل
عارف لرستانی در نقش جلال، دوست علی‌رضا (بازیگر مهمان) (درگذشت)
فاطمه دانش‌زاد در نقش مادر نیلوفر، مادر زن فرامرز تهرانی

منوچهر نوذری بازیگر نقش نصرت خان تهرانی

منوچهر نوذری بازیگر نقش نصرت خان تهرانی

منوچهر نوذری (زاده ۱۰ اردیبهشت ۱۳۱۵ در قزوین – درگذشته ۱۶ آذر ۱۳۸۴ در تهران) دوبلور، هنرپیشه، مجری و کارگردان ایرانی بود.

علی صادقی بازیگر نقش شهروز (در ابتدای سریال نام وی رضا بود)

علی صادقی بازیگر نقش شهروز

علی صادقی متولد ۱۴ آذر ۱۳۵۹، تهران بازیگر سبک طنز سینما و تلویزیون ایران است. وی دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر است و به گفتهٔ خودش به طور اتفاقی و با مجموعه آفتاب عالم تاب ساخته امیر سماواتی و مازیار حبیبی‌نیا وارد عرصهٔ سینما شد.

کتایون امیرابراهیمی بازیگر نقش گلنسا در سریال کوچه اقاقیا

کتایون امیرابراهیمی بازیگر نقش گلنسا در سریال کوچه اقاقیا

کتایون امیرابراهیمی بازیگر پیشکسوت ایرانی در سال ۱۳۲۵ در تهران به دنیا آمده و دارای مدرک تحصیلی دیپلم و در زمینه تئاتر و سینما و تلویزیون فعالیت داشته است و هم اکنون در آمریکا زندگی میکند

رضا شفیعی‌جم در نقش فرهاد تهرانی

ساعت پخش سریال کوچه اقاقیا از شبکه نسیم +معرفی بازیگران سریال کوچه اقاقیا

رضا شفیعی جم، بازیگر سنما و تلویزیون ایران در 9 تیر ۱۳۵۰ در تهران متولد شد. پدرش بازنشسته ارتش و اصالتا تهرانی و مادر مرحومش معلم و اصالتا کرد کرمانشاهی بود، یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچک تر از خود دارد. او دانش آموخته رشته گرافیک است.

یوسف تیموری بازیگر نقش علیرضا تهرانی

یوسف تیموری واقف بازیگر ایرانی در ششم دی ۱۳۵۷ در تهران به دنیا آمده و پدرش فریدون تیموری نیز از بازیگران پیشکسوت سینما و گوینده رادیو و تلویزیون ملی ایران در قبل از پیروزی انقلاب بوده‌ است

شهاب عسگری بازیگر نقش فریدون تهرانی

شهاب عسگری، دوبلور و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در ۱۳۲۴ در تهران متولد شد. او از بازیگران قبل و بعد از انقلاب می باشد و غیر از بازیگری در عرصه دوبلور و صداپیشگی هم فعالیت دارد.

روشنک عجمیان بازیگر نقش گلچهره تهرانی در سریال کوچه اقاقیا

روشنک عجمیان، بازیگر سینما و تلویزیون در ۲۰ بهمن ۱۳۵۵ متولد شد. او همچنین سابقه مجری گری در تلویزیون دارد. وی دارای لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است.

باقر صحرارودی بازیگر نقش میکاییل دربندی

باقر صحرارودی (زاده ۲۶ خرداد ۱۳۲۱ فسا – درگذشته 8 تیر ۱۳۹۳ تهران هنرمند و بازیگر ایرانی بود. او تحصیلات خود را در دانشکده ادبیات فسا و شیراز و دانشکده ادبیات و دانشکدهٔ هنرهای زیبای تهران به انجام رسانید. وی از سال ۱۳۳۴ فعالیت هنری خود را آغاز کرد و از آن هنگام در حرفه هنری خود که بخش اعظم آن شامل کارهای تلویزیونی بود

شقایق دهقان بازیگر نقش نیلوفر میرغضب زاده تاجر کلی و جزئی


50 فیلم برتر رمانتیک و عاشقانه 2018 تا 2022, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر


به گزارش ایمنا، شبکه مخفی زنان سریالی کمدی، درام و تاریخی با بازی سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی و محمدرضا آزادفرد، کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی محمد حسن شانه‌ساززاده محصول سال ۱۴۰۱ کشور ایران است.‌

موضوع شبکه مخفی زنان‌

وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه اداره سجل احوال، دعوت می‌شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …

داستان سریال شبکه مخفی زنان

داستان سریال شبکه مخفی زنان در مورد میرزا محمود زنبورکچی، مدیرکل سجل احوال است که نقش آن را سیامک انصاری بازی می‌کند. قصه نیز سال ۱۳۱۰ هجری شمسی را روایت می‌کند، زمانی که از مردم دعوت می‌شود تا برای اعضای خانواده شان سجل یا همان شناسنامه بگیرند.

بازیگران سریال شبکه مخفی زنان

برخی بازیگران شبکه مخفی زنان عبارتند از:

 • سیامک انصاری
 • لیلا حاتمی
 • مهدی هاشمی
 • باران کوثری
 • شبنم مقدمی
 • شقایق دهقان
 • مونا فرجاد
 • یلدا عباسی
 • حمید فرخ نژاد
 • امیرحسین رستمی
 • رضا بهبودی
 • شهرام مسعودی
 • محمدرضا آزادفرد

ارگردان سریال شبکه مخفی زنان

افشین هاشمی متولد ۱۳۵۴ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته مهندس شیمی از دانشگاه صنعت نفت آبادان در سال ۱۳۷۷ و همچنین کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر از دانشگاه هنر تهران در سال ۱۳۸۶ است. شروع فعالیت سینمایی او در سال ۱۳۸۳ با بازی در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک ساخته رضا میرکریمی آغاز شد.

سریال کمدی شبکه مخفی زنان + موضوع، بازیگران، تعداد قسمت‌ ها و زمان‌ پخش

گریم باران کوثری در نقش پروین اعتصامی

باران کوثری ۲۵ آنلاین ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده و دانش آموخته رشته نمایش از هنرستان سوره است. او فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان و جهانگیر کوثری تهیه کننده، مجری، گزارشگر فوتبال و روزنامه نگار است. بهترین بابای دنیا (۱۳۷۰) ساخته داریوش فرهنگ، نخستین تجربه بازیگری اوست. نقش آفرینی‌های بعدی وی تا سال ۱۳۸۰ در فیلم‌های مادرش بود.

کوثری در سریال شبکه مخفی زنان نقش پروین اعتصامی را برعهده دارد و شباهت جالب او در این سریال به این شاعر بزرگ ایرانی مورد توجه قرار گرفته است. با پخش اولین قسمت از سریال شبکه مخفی زنان از کاراکتر باران کوثری که با گریم جالبی به شباهت زیادی از پروین اعتصامی رسیده است رونمایی شد.

لیلا حاتمی در ژانر کمدی

لیلا حاتمی متولد 9 آنلاین ۱۳۵۱ در تهران است و از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. او در دانشگاه لوزان سوئیس در رشته ادبیات فرانسه التحصیل کرد و در ۱۲ سالگی، در فیلم کمال الملک اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد که کارگردان این فیلم پدرش، علی حاتمی بود.

او در سال ۱۳۷۰ در فیلم دلشدگان که آن هم ساخته پدرش بود ایفای نقش کرد. پس از آن در ۱۳۷۵ برای اولین بار در فیلم لیلا به کارگردانی داریوش مهرجویی نقش یک زن نازا را ایفا کرد و برای آن دیپلم افتخار جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

لیلا حاتمی در ژانر کمدی سابقه زیادی ندارد. فیلم مربای شیرین ساخته مرضیه برومند، بی پولی اثر حمید نعمت‌الله و ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی، معدود تجربیات او در این ژانر هستند.

سیامک انصاری

سیامک انصاری، بازیگر سینما و تئاتر متولد ۱۲ مرداد ماه سال ۱۳۴۷ و فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی نمایش و تلویزیون از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی فعالیت در بازیگری را از سال ۷۳ با مجموعه دیدار آغاز کرد و با کارهای مهران مدیری توانست به خوبی شناخته شود. او در سال ۱۳۹۶ در اولین فیلم سینمایی مهران مدیری به نام ساعت 5 عصر در نقش اصلی حضور یافت.

سریال کمدی شبکه مخفی زنان + موضوع، بازیگران، تعداد قسمت‌ ها و زمان‌ پخش

لوکیشن سریال شبکه مخفی زنان

فیلمبرداری سریال نمایش خانگی شبکه مخفی زنان در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی آن در شمال کشور بود و همچون آثار قبلی افشین هاشمی در مورد دغدغه‌های اجتماعی با رویکردی انتقادی خواهد بود.

سریال شبکه مخفی زنان چند قسمت است‌

سریال کمدی درام سریال شبکه مخفی زنان به نویسندگی محمد رحمانیان، کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی محمد حسن شانه ساززاده در ۳۰ قسمت ساخته شده است.

شبکه مخفی زنان کی میاد

سریال شبکه مخفی زنان از تولیدات پلتفرم نماوا است که قسمت نخست آن روز جمعه _هفتم مرداد ماه ۱۴۰۱_ منتشر شد و هر هفته یک قسمت از آن پخش می‌شود.

سایر اطلاعات سریال شبکه مخفی زنان

 • رده سنی: PG-15 | مناسب برای سنین بالای ۱۵ سال
 • تهیه کنندگان: جواد نوروز بیگی
 • کارگردان: افشین هاشمی
 • نویسنده: محسن قرائی – محمد رحمانیان
 • مدت زمان: ۵۰ دقیقه

کد خبر 592456

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا