بازیگر نقش ننه آشوب در فیلم جیران

بازیگر نقش ننه آشوب (جادوگر سریال جیران) کیست؟ + بیوگرافی و عکس


در قسمت اخیر سریال جیران شخصیت ننه آشوب توسط برادر جیران کشته شد و نقش آفرینی بهناز نازی در قالب این شخصیت به پایان رسید. شاید برای بیشتر مخاطبان جای پرسش است که ننه آشوب واقعی کیست و چه شکلی است؟ 

(تصویر) ننه آشوب سریال جیران بدون گریم چه شکلی است؟

بهناز نازی یک بازیگر تواناست که با مدد گریم و بازی خود توانسته است نقش خاص ننه آشوب در سریال جیران را دیدنی کند. او متولد ۱۲ دی سال ۱۳۴۶ در تهران متولد است. 

(تصویر) ننه آشوب سریال جیران بدون گریم چه شکلی است؟

بهناز نازی فعالیت خود را از ایفای نقش در تئاتر شروع کرد و در چند سال اخیر نمایش‌های فوق العاده‌ای بر روی صحنه داشته است.

(تصویر) ننه آشوب سریال جیران بدون گریم چه شکلی است؟


سریال جیران ساخته حسن فتحی پس از حواشی بسیار و توقیف چند ماهه سرانجام رفع توقیف شد و مجددا از شبکه نمایش خانگی پخش شد. در ادامه در نیک صالحی می خواهیم درباره ننه آشوب سریال جیران شخصیت ساحره برای شما صحبت کنیم

درباره ننه آشوب سریال جیران

در قسمت ۲۸ جیران ورود ننه آشوب به حرم‌سرای وقایع جدیدی رقم زد

ننه آشوب کاراکتر ساحره‌ای است که از قسمت اول در سریال جیران حضوری کم اما پررنگ و موثر دارد. ساحره‌ای که ابتدا از کابوس خدیجه تجریشی که بعدها همسر ناصرالدین‌شاه شد وارد داستان شد و بعد به جیران راز طلسم آنلاین و ماه را گفت و در قسمت‌ های اخیر با جیران و گلین همسران ناصرالدین‌شاه که داغ‌دار پسرانشان هستند همراه شده تا راز مرگ آنها را برملا کند.

ننه آشوب سریال جیرانعکس ننه آشوب سریال جیران

ننه آشوب در این قسمت به همراه جیران و دیگر همسران پادشاه به اتاق تاج‌السلطنه رفت
و به دنبال ردی از او در مرگ فرزند جیران گشت. او البته در این بین اشاره‌ای هم به طالع سعد فرزند در راه شکوه‌السلطنه یکی دیگر از همسران ناصرالدین‌شاه داشت. فرزندی که در قسمت‌های پیشین شکوه‌السلطنه نام او را عنوان کرده بود: مظفرالدین میرزا یا همان مظفرالدین‌شاه قاجار.

کاراکتر ساحره

کاراکتر ننه آشوب که بهناز نازی نقش آن را ایفا می‌کند و گریم سنگینی دارد در تاریخ به این شکل وجود نداشته اما بسیاری از تاریخ‌نویسان وجود سحر و جادو در دوران قاجار به خصوص در حرمسرای سلطانی را تایید کرده‌اند و اتفاقا در یکی از منابع تاریخی به قلم دکتر تولوزان به ارتباط رمالان و جادوگران با یکی از شاهزاده‌های مورد علاقه ناصرالدین‌شاه اشاره شده است.

ننه آشوب سریال جیرانبازیگر نقش ننه آشوب سریال جیران

در کتاب قبله عالم نوشته حسین لعل آمده است:

ژوزف تولوزان پزشک فرانسوی ناصرالدین‌شاه قاجار در گزارشی درباره مرگ ملک قاسم میرزا محرمانه به وی اشاره می‌کند که طفل بی‌گناه براثر داروهای سمی و آلوده که توسط دعانویس‌ها تجویزشده مسمومیت شدید پیداکرده و از دنیا رفته است.

سیل نامه‌ها و هدایای بی‌شمار که طی چند روز بعد از این واقعه از اندرونی شاه به خانه رمالان و فال‌گیران و دعانویس‌ها سرازیر شد، مدعای دکتر تولوزان را تأیید می‌کرد؛ این هدایا از طرف زنانی بود که با کمک جادوگران و رمالان، ملک قاسم میرزا را نابود کرده بودند.

خبرانلاین

دکمه بازگشت به بالا