هنر و سینما

پشت صحنه سریال جزیره سیروس مقدم

هنگامه قاضیانی تصاویر زیر را در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرد. هنگامه قاضیانی با انتشار این عکس ها نوشت:

چندتا عکس در البوم جزیره 

از دیشب خیلی فکر کردم ، که چه چیزی باعث اتحاد ما بازیگرا بود در جزیره! و باز هم به این نتیجه رسیدم ، حضور مردی اصیل تبار « سیروس مقدم »

هرچی از خوبیهای آقای مقدم بگم ، کمه. معنای شرافت ، مدیریت بحران ، روانشناسی بازیگر ، حرمت ، تعادل رفتاری در هفت ماه با این همه بازیگر اتفاق کمی نیست . خوش به سعادتتون اقای سیروس مقدم که جهانتون تاریک نشده در دنیای تصویر و روشنید . خداحفظتون کنه . اینم عکسای پشت صحنه که اولین مال دیروزه و از همه همکارام در صنف خودم ممنونم برای زحماتشون و یکرنگیشون . با میتراجان حجار عکس شخصی نشد ، جاش تو این البوم خالیه 

از علی هاشمی عزیز هم ممنون که همیشه حضورش برای من امنیت هست 

از همه عوامل خوب جزیره ممنونم 

درضمن یادم نمیره که شما هم قبیله های خوبم همیشه باعث عشق هستید برای ادامه راه


تصویر جدیدی از غزل شاکری و هنگامه قاظیانی پشت صحنه سریال شبکه خانگی جزیره منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در تصویرهای منتشر از این دو به نظر می‌رسد روابط بسیار دوستانه و صمیمی بین غزل شاکری و هنگامه قاضیانی حکم فرما است.

هنگامه قاضیانی و غزل شاکری عکس جزیره گرفتند

جزیره

سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد.

محمدرضا فروتن، میترا حجار، هنگامه قاضیانی، غزل شاکری، علی سرابی و امیر مقاره برخی بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:

جزیره مکان نیست، بهانه کشمکش بین آدم‌هایی ست که سرنوشت خود را در آن جستجو می‌کنند و دست مایه ست برای تلاش کسانی که تصمیم دارند از زندگی سهم بیشتری داشته باشند؛ آن‌ها برای رسیدن به جزیره دست به هر کاری می‌زنند.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا