هنر و سینما

تماشای انلاین فیلم حکم تجدید نظر

به گزارش خبرگزاری ای بی سی مگ، شورای صنفی نمایش، با اخطار به اکران آنلاین و بدون مجوز «حکم تجدیدنظر»، زمان تاریخ اکران چند فیلم جدید را اعلام کرد.

در جلسه امروزِ (یکشنبه ۱۹ دی) شورای صنفی نمایش، تاکید شد فیلم سینمایی «حکم تجدیدنظر»، بدون مجوز اقدام به اکران آنلاین کرده و در این‌باره به صاحب فیلم و پلتفرم‌های نمایش دهنده، اخطار داده شده است.

در «حکم تجدیدنظر» به کارگردانی محمدامین کریم‌پور، بازیگرانی چون ژاله صامتی، همایون ارشادی، فرید سجادی‌حسینی، گیتی قاسمی، زیبا کرمعلی، شاهرخ فروتنیان، احسان امانی، آرش عدل‌پرور و  مجید یلان بازی می‌کنند. 

همچنین در جلسه امروز این شورا، مصوب شد که فیلم‌ سینمایی «مرد نقره‌ای» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، از ۲۲ دی‌ روی پرده برود. 

فیلم‌های «بی‌صدا حلزون» ساخته بهرنگ دزفولی‌زاده، «مورچه‌خوار» به کارگردانی شاهد احمدلو، «عاشق پیشه» ساخته داود موثقی و «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد، از ۲۳ بهمن اکران می‌شوند.

۵۷۵۷


شورای صنفی نمایش با اخطار به اکران آنلاین و بدون مجوز «حکم تجدیدنظر» زمان تاریخ اکران چند فیلم جدید را اعلام کرد.

به گزارش ای بی سی مگ، در جلسه روز ۱۹ دی‌ماه این شورا مصوب شد که فیلم‌ سینمایی «مرد نقره‌ای» به کارگردانی محمد حسین لطیفی از ۲۲ دی‌ماه روی پرده خواهد رفت.

همچنین فیلم‌های «بی‌صدا حلزون» بهرنگ دزفولی زاده، «مورچه‌خوار» شاهد احمدلو، «عاشق پیشه» داود موثقی و «عنکبوت» ابراهیم ایرج زاد از ۲۳ بهمن ماه اکران می‌شوند.

در این جلسه ضمن تاکید بر اینکه هیچ سینمایی اجازه نمایش فیلم در تک سانس قبل از ساعت ۲۲ ندارد، اعلام شده است که فیلم سینمایی «حکم تجدیدنظر» بدون مجوز اقدام به اکران آنلاین کرده و در این باره به صاحب فیلم و پلتفرم‌های نمایش دهنده فیلم اخطار داده شده است.

انتهای پیام 

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا