هنر و سینما

دانلود رمان بامداد خمار با لینک مستقیم

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها یکی از معروف‌ترین رمان‌های ایرانی را که به زبان فرانسه نیز ترجمه شده است آماده کرده‌ایم. این کتاب اثر نویسنده‌ی معروف فتانه حاج سید جوادی است. پیشنهاد می‌کنیم پیش از گوش‌دادن به کتاب صوتی بامداد خمار خلاصه‌ای از آن را مطالعه کنید.

کتاب صوتی بامداد خمار

خلاصه‌ی از کتاب بامداد خمار:

داستان کتاب بامداد خمار، داستان سوزناک عشق نافرجام دختر از طبقه اعیان دوره قدیم تهران به جوانی فقیر که نجاری است در طبقه پایین جامعه را روایت می‌کند.

به این کتاب صوتی هم می‌توانید گوش دهید:

♦ کتاب  پرفروش عقاید یک دلقک به صورت صوتی

قسمت کوتاهی از کتاب صوتی بامداد خمار:

از حمام برمی‌گشتم. آفتاب پهن شده بود. برف امروز آخرین زور زمستان بود. سلانه سلانه می‌آمدم و حال خوشی داشتم. آفتاب بدنم را گرم می‌کرد. برای پسرم گندم شاهدانه خریده بودم. به کوچه خودمان پیچیدم و از دیدن جمعیتّی که در کوچه بود یکه خوردم. مردم بیکار در زمستان هم توی کوچه و بازار ولو هستند. آن هم چه قدر زیاد! چه‌قدر انبوه! این ازدحام بیش از آن بود که به حساب تخمه شکستن و غیبت کردن همسایه‌ها گذاشته شود. مردها این میان چه می‌کردند؟ آن هم این همه زیاد؟

صد قدم تا جمعیت فاصله داشتم. صدای یک جیغ به گوشم خورد. انگار اتفّاقی برای همسایه ما افتاده بود. زن همسایه جیغ می‌زد. ولی نه. اشتباه می‌کنم. او آن‌جا دم در خانه ما ایستاده بود و مرا نگاه می‌کرد. حتی دربند حجاب خود هم نبود. به هم خیره شدیم. من پیچه را بالا زده بودم. او چادر نماز به سر داشت. انگار خطّی از نور چشمان ما را به یکدیگر متصل می‌کرد.

چشمان من سؤال می‌کردند و چشمان او در عذاب سنگینی غوطه می‌خوردند. صاحب این چشم‌ها درد می‌کشید. زجر می‌کشید. بعد او خط را شکست و با حالتی دردناک روی از من برگرداند. کسی گفت: «مادرش آمد.» دل در سینه‌ام فرو ریخت. یعنی چه؟ مرا می‌گفتند؟»

در ادامه به کتاب صوتی بامداد خمار نوشته‌ی فتانه حاج سید جوادی با صدای خانم کاظمی در چهل و چهار قسمت گوش فرا دهید.

قسمت اول کتاب صوتی:


قسمت دوم:

قسمت سوم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت چهارم:

قسمت پنجم کتاب صوتی:

قسمت ششم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت هفتم:

قسمت هشتم:

قسمت نهم:

قسمت دهم کتاب صوتی:

قسمت یازدهم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت دوازدهم کتاب صوتی:

قسمت سیزدهم کتاب صوتی:

قسمت چهاردهم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت پانزدهم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت شانزدهم:

قسمت هفتدهم:

قسمت هجدم:

قسمت نزدهم کتاب صوتی:

قسمت بیستم کتاب صوتی:

قسمت بیست و یکم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت بیست و دوم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت بیست و سوم:

قسمت بیست و چهارم:

قسمت بیست و پنجم:

قسمت بیست و ششم کتاب صوتی:

قسمت بیست و هفتم کتاب صوتی:

قسمت بیست و هشتم کتاب صوتی بامداد خمار:

قسمت بیست و نهم کتاب صوتی:

قسمت سی‌ام:

قسمت سی و یکم:

قسمت سی و دوم کتاب صوتی:

قسمت سی و سوم کتاب صوتی:

قسمت سی و چهارم:

قسمت سی و پنجم:

قسمت سی و ششم کتاب صوتی:

قسمت سی و هفتم:

قسمت سی و هشتم:

قسمت سی و نهم کتاب صوتی:

قسمت چهلم:

قسمت چهل و یکم:

قسمت چهل و دوم:

قسمت چهل و سوم کتاب صوتی:

قسمت چهل و چهارم کتاب صوتی بامداد خمار:


به این کتاب‌های صورتی هم گوش بده:

♦ کتاب بسیار زیبای دختر کشیش

♦ کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی


در این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان بامداد خمار با ژانری عاشقانه را آماده کرده‌ایم. این رمان بسیار زیبا طرفداران فراوانی داشته و پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این رمان خواندنی را از دست ندهید.

دانلود رمان بامداد خمار اثر فتانه حاج سید جوادی

خلاصه‌ای از رمان بامداد خمار:

داستان درباره‌ی زندگی دختری از خانواده پولدار است که عاشق نجار فقیر می‌شود و با مخالفت سرسخت خانواده روبرو شده اما به حرف خانواده گوش نکرده و با آن پسر ازدواج می‌کند…

مطلب پیشنهادی برای شما:

♦ رمان جدید و عاشقانه یک دقیقه یلدایم باش

دانلود رمان بامداد خمار

قسمتی از رمان بامداد خمار:

خوب است که عمه جانت را می‌شناسی نسخه دوم خودت است. من هم پرش بکنم، باز کار خودش را می‌کند. هر کاری را که صلاح بداند و دلش بخواهد می‌کند. ولی من قول می‌دهم. به شرط آن که تو هم قضاوت او را قبول داشته باشی و به حرف‌های او گوش کنی. بعد آزاد هستی. به قول خودت این زندگی تو است. اگر دلت می‌خواهد خودت را توی آتش بیندازی، بینداز.

در صندوقچه جز مقداری خرت و پرت، کاغذهای زرد شده، یکی دو عکس و یک طلاق‌نامه هیچ نبود. این بود صندوقچه قیمتی عمه جان. درون آن نه عروسک بود، نه شکلات، نه کش تیر و کمان برای گنجشک‌ها و نه پارچه و پولک برای دوختن لباس عروسک‌ها. از هیچ یک از آن اشیایی که در دوران کودکی برای سودابه و خواهر و برادرش حکم گنج را داشت خبری نبود. حتی لواشک و قره قوروت و آلبالو خشکه هم در آن پیدا نمی‌شد. پس برای چه او در این صندوقچه تا این حد بی‌ارزش را قفل می‌کرد؟

دانلود رمان عاشقانه بامداد خمار

لینک دانلود رمان بامداد خمار:

دانلود با لینک مستقیم

در این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها (رمان) رمان‌های جدید و پرطرفدار رو برای‌تان آماده می‌کنیم به همراه لینک دانلود رمان که فایل آن به صورت زیپ می‌باشد. همچنین خلاصه‌ای از رمان هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر به دنبال رمان خاصی هستید می‌توانید از طریق کامنت به ما اعلام کنید تا برای شما آماده کنیم.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا