...
هنر و سینما

سرگذشت ندیمه؛ همه‌گیری کرونا چگونه داستان سریال را تغییر داد؟

در مصاحبه ای اخیر ، بروس میلر ، خالق “داستان ندیما” ، درباره تاثیر جهان کرونا بر آینده و روند سریال صحبت کرد.

قسمت چهارم داستان ندیمه در اوایل ماه مه آغاز شده است و شبکه Hulu پاییز گذشته تولید فصل پنجم را به طور رسمی تأیید کرد.

میلر گفت: “من یک آغاز و یک میانه و یک پایان برای داستان دارم.” در طول مسیر ، مسیرهای جدید و هیجان انگیز دیگری را پیدا می کنم و معتقدم که وقتی وارد قسمت های جالب تری از داستان می شوم ، کارهای جالب دیگری نیز وجود دارد. تا زمانی که لیزی [الیزابت ماس] “من می خواهم نقش جان آزبورن را بازی کنم و سریال را ادامه دهم.” برای اولین بار ، الیزابت ماس ​​به عنوان کارگردان این مجموعه نشست و بر تکمیل سه قسمت در قسمت چهارم نظارت کرد. “من داستان را تا زمانی که او بخواهد ادامه خواهم داد ؛ زیرا او لیاقت آن را دارد.” من کلمات زیبایی را برای لیزی می نویسم تا بگوید و با مثالها نشان دهد. “

بروس میلر در مورد تأثیر ویروس کرونا در ادامه سریال ندیما در ادامه کار خود گفت: “بدیهی است که این سریال ها تأثیر خواهند داشت. من اکنون واقعاً به دنیای بزرگتری فکر می کنم.” چه داستانهای جالب دیگری می تواند برای مارتا اتفاق بیفتد ، همسرش ، و حتی پسران و دختران گیلاد؟ »مارگارت اتوود اخیراً کمیک دیستوپی Wills را که دنباله ای بر داستان ندیما است ، منتشر کرد و میلر امیدوار است که او و همکارانش همچنان به پیشبرد این کتاب بپردازند و نقش را در نظر بگیرند. جان آزبورن در سری بعدی

بر اساس دنیای ویروس کرونا و تجربه قرنطینه و خانه داری ، سازندگان سریال ندیمه به داستان نزدیک شده اند و علاوه بر جان و ندیمه ، به افراد دیگر داستان نیز نگاه می کنند. همانطور که در جهان عروق ویروس کرونا ، همه مناطق جامعه به همان اندازه در برابر این بیماری آسیب پذیر هستند. از سوی دیگر ، انتشار اراده و لذت بردن از این کتاب و دوستان باعث شده تا میلر دائماً الهام گرفته شود تا داستان Gilead را در تلویزیون ادامه دهد.

سریال ندیمه

قسمت چهارم 10 قسمت خواهد داشت و بر قیام ندیمز به رهبری جان علیه دولت مرکزی جلعاد متمرکز است. اما این نافرمانی ها بر جان و دوستانش تأثیر عمیقی می گذارد و چالش های جدیدی را برای این شخصیت به وجود می آورد. تعقیب عدالت و انتقام یک موضوع اصلی در قسمت های بعدی داستان ندیما است و این مسائل بر روابط جان با سایر بازیکنان تأثیر می گذارد و همچنین تصمیمات او در فصل چهارم زندگی عزیزانش را در گلعاد به خطر می اندازد.

سریال ندیمه بر اساس داستان یک دیستوپیایی به نام مارگارت اتوود است و زندگی غم انگیز زنی به نام جان آزبورن را بازگو می کند. هنگامی که باروری زنان در ایالات متحده سقوط کرد ، گروهی از افراطیون مسیحی کنترل بسیاری از مناطق ایالات متحده را از طریق کودتای نظامی به دست گرفتند و دولتی مستبد به نام Galaad تشکیل دادند که تعداد کمی از مخالفان آن بودند. کشیشانی که با مسیحیان رابطه جنسی داشتند به اعدام محکوم شدند. و قوانین بسیار سختگیرانه ای در مورد رابطه جنسی بین مردان و زنان وجود دارد. همه اینها در زمانی اتفاق می افتد که مردان دارای بالاترین مقامات قدرت هستند و زنان بیشتر حقوق شهروندی خود را دریافت نمی کنند.

این سریال در حال حاضر 54 بار نامزد جایزه امی شده و 15 بار این جایزه را به دست آورده است. داستان سریال ، نحوه ساخت فیلم و فضای منحصر به فرد کار با الیزابت ماس ​​در نقش شخصیت اصلی محبوب ترین قسمت های این مجموعه هستند.

منبع: هالیوود ریپورتر

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.