...
آشپزی

طرز تهیه ساندویچ جذاب و محبوب رون ویزلی در خانه

اگر یک پاترهد واقعی باشید می دانید که غذای محبوب رون ویزلی ساندویچ های بیکن بود؛ آن هم نه هر ساندویچی، فقط ساندویچ های بیکن دست پخت مادرش را دوست داشت. شاید شما هم در زمان تماشای فیلم های هری پاتر وقتی ساندویچ خوردن رون را تماشا می کردید هوس خوردن آن به سرتان می افتاد.

خبر خوب اینکه در این مطلب از ای بی سی مگ می خواهیم طرز تهیه ی ساندویچ بیکن محبوب رون ویزلی را به شما یاد بدهیم.

بهترین نان برای ساندویچ بیکن کدام است؟

نان های حجیم و ساندویچی برای تهیه ی این ساندویچ مناسب هستند. البته نکاتی درباره ی نوع نان وجود دارد که بهتر است بدانید.

  • ساندویچ چرب و تند؛ اگر می خواهید ساندویچ تند و چرب داشته باشید بهتر است از نان های ضخیم تر استفاده کنید که معده ی شما اذیت نشود. اگر نان باگت می خرید می توانید خودتان در خانه آن را به اندازه ی دلخواه برش بزنید، اما اگر از نان تست استفاده می کنید بد نیست در زمان خرید از نانوایی بخواهید یک نان برش نخورده به شما بدهد تا خودتان در خانه آن را آماده کنید.
  • ساندویچ با بیکن های ترد؛ اگر می خواهید در ساندویچ از بیکن های ترد و خشک شده استفاده کنید بهتر است برش نان نازک و معمولی باشد تا مزه ی بیکن را به خوبی متوجه شوید.
  • نان سفید استفاده کنید؛ استفاده از نان سبوس دار برای ساندویچ بیکن یک جرم بزرگ است. بیکن آنقدری چرب هست که جزو غذاهای سالم به حساب نمی آید، پس با استفاده از نان سبوس دار سعی در سالم جلوه دادن آن نکنید!
  • از نان ساندویچی استفاده نکنید؛ ساندویچ بیکن کمی خشن است پس بهتر است آن را در نان ساندویچی قرار ندهید چون خوردن آن خیلی سخت می شود. اگر به نان تست دسترسی ندارید یک باگت برشته بخرید و خودتان در خانه برش بزنید تا برای ساندویچ بیکن آماده شود.

بهترین سس برای ساندویچ بیکن کدام است؟

سس کچاپ معمولا بهترین سس برای این ساندویچ است اما اگر دوست دارید می توانید سس خردل، سس فلفل، سس باربیکیو یا حتی سس مایونز هم استفاده کنید. این کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد.

آیا باید روی ساندویچ بیکن کره ی آب شده بریزید؟

شاید باور نکنید اما ساندویچ بیکن کره هم دارد. شما باید روی هر دو برش نان کره ی نرم شده بمالید تا نان ها حسابی چرب و خوشمزه شوند. بله، این یک ساندویچ کاملا چرب و ناسالم است!

طرز تهیه ی ساندویچ بیکن محبوب رون ویزلی

طرز تهیه ی ساندویچ بیکن محبوب رون ویزلی

حالا که با ترفندهای خوشمزه تر شدن ساندویچ رون ویزلی آشنا شدید بهتر است به سراغ طرز تهیه ی آن برویم. آماده کردن این ساندویچ بسیار آسان است و فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد.

مواد لازم

برای هر ساندویچ 4 برش بیکن در نظر بگیرید.

نان را بر اساس توضیحاتی که بالاتر دادیم انتخاب کنید.

در ساندویچ رون ویزلی سس کچاپ قرار داشت اما اگر دوست دارید می توانید سس را تغییر دهید.

طرز تهیه

تابه را روی حرارت ملایم قرار دهید و بیکن ها را در آن سرخ کنید. این کار را تا وقتی ادامه دهید که چربی بیکن ها خارج شده و اطراف آن قهوه ای شد. سپس روی دیگر بیکن را سرخ کنید. هرچه بیشتر آن را ترد و خشک کنید ساندویچ خوشمزه تر می شود. فقط مراقب باشید نسوزند.

داخل هر نان را حسابی کره بمالید. بیکن ها را روی یکی از نان ها بچینید و روی آن ها سس کچاپ بزنید. نان دوم را از قسمت کره زده شده روی بیکن ها بگذارید. حالا ساندویچ را برش بزنید و بخورید. نوش جان.

چند توصیه

سرخ کردن ساندویچ بیکن در تابه به شما این امکان را می دهد که بافت ساندویچ را بهتر بررسی کنید و در بهترین زمان، پخت آن را متوقف کنید. بهتر است ساندویچ را با حرارت متوسط بپزید تا نه خیلی چرب شود و نه خیلی خشک. همچنین بهتر است بیکن ها را ابتدا حسابی سرخ کنید تا ترد شود سپس در ساندویچ قرار دهید.

منبع: somethingaboutsandwiches

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.