هنر و سینما

ونسا ردگریو حاضر نیست با کوین اسپیسی هم‌بازی شود!


ونسا ردگریو با انتشار بیانیه ای از امتناع خود از بازی در کنار کوین اسپیسی در فیلم جدید فرانکو نرو خبر داد.

فرانکو نرو بازیگر مشهور ایتالیایی هفته گذشته اعلام کرد که ماه آینده فیلمی کم هزینه به نام “مردی که خدا را طراحی کرد” (L’uomo Che Disegnò Dio) کارگردانی خواهد کرد ، که کوین اسپیسی در آینده حضور کوتاه و باوقار دارد. بازگشت این بازیگر 61 ساله باید داده شود. ظاهرا اسپیسی در فیلم The Man Who Designed God نقش یک پلیس پلیس را بازی می کند و فرانکو نرو شخصیت اصلی فیلم خواهد بود. همچنین مشخص شده است که همسر نرو ، ونسا ردگریو ، قرار است با اسپیسی در این فیلم بازی کند ، اما این بازیگر 84 ساله از همکاری با اسپیسی امتناع کرده است.

وی گفت: “نام ونسا ردگریو به تازگی به عنوان یکی از بازیگران زن مردی که خدا را طراحی کرده بود ذکر شد ، اما برخلاف این اخبار ، ردگریو در شاهکار جدید فرانکو ماله ظاهر نخواهد شد.”

در اواخر سال 2017 ، آنتونی راپ بازیگر و خواننده آمریکایی گفت کوین اسپیسی قصد داشت در سال 1986 ، هنگامی که رپر 14 ساله بود ، تحت تأثیر الکل با او رابطه جنسی برقرار کند. اسپیسی این اتهامات را رد کرد ، اما چند ماه بعد ، مجریان خبری آمریکایی هدر اونرو و روبرت کاوازوس نیز اعلام کردند که اسپیسی آنها را تحت تعقیب قرار می دهد. اگرچه کوین اسپیسی بعداً پس از چند محاکمه علنی تبرئه شد ، اما سالها اجازه حضور در فیلم یا سریال را نداشت و حتی Netflix در سال 2018 او را حذف کرد. در فصل ششم “House of Cards”. پایان سریال محبوب ، که باعث افزایش محبوبیت اسپیسی در بینندگان شد.

فرانچسکو کلمنته جوزپه اسپارانرو ، ملقب به فرانکو نرو ، یکی از بین المللی ترین بازیگران سینمای ایتالیا در ده سال گذشته بوده است و در فیلم های محبوبی مانند “جان ویک: قسمت 2” ، “جنگجوی شکسته” و “هاردکور 2” بازی کرده است. اما بیش از هر فیلم دیگری بجز سرجیو کوربوچی شخصیت اصلی فیلم اسپاگتی وسترن 1996 ، معروف به “جنگو” (1996) بود. ونسا ردگریو به خاطر بازی در نقش یک زن قوی و با اعتماد به نفس شناخته می شود و از جمله فیلم های مهمی است که در فیلم های “Agrandisman” و “Mission: Impossible” بازی کرده است. او همچنین در سال 1977 برای بازی در فیلم “جولیا” اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد.

منبع: Variety

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا