بهترین مارک قلیون شارژی

قلیان شارژی یا سیگار الکترونیکی یکی از بهترین جایگزین های سیگار و قلیان است.

هدف از ساخت آن کمک به حذف مواد آسیب زای سیگار و قلیان و رساندن نیکوتین مورد نیاز به افراد سیگاری و قلیانی است. دلیل نام گذاری این وسیله به قلیان شارژی هم وجود طعم های مختلفی است که در روغنش وجود دارد.

قلیان شارژی چیست؟

دستگاهی کوچک است به راحتی قابل حمل بوده و میتوان آن را در دست نگه داشت.

این دستگاه با حرارت دادن به مایعی که شامل نیکوتین و اسانس طعم دهده است کار می کند. طرز کار این دستگاه به این صورت است که به جای دود و مواد مضرر موجود در قلیان و سیگار های سنتی، نیکوتین را در بخار تنفس کنید.

به دلیل اینکه در ویپ ها از توتون استفاده نمی شود مواد مضر و سرطان زایی که مصرف کنندگان دخانیات در خطر مواجهه با آن هستند را نیز شامل نمی شود.

به همین دلیل یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای افرادی که قصد ترک دخانیات را دارند، استفاده از قلیان شارژی است.

تاریخچه ساخت قلیان شارژی

قلیان شارژی برای اولین بار در کشور چین ساخته شده است. تقریبا در چند سال پیش کشور چین وسیله ای به نام الکترواسموک را به بازار جهانی عرضه کرد و در زمان خیلی کم طرفداران مخصوص به خود را پیدا کرد.

قلیان شارژی که با نام هایی مانند سیگار شارژی، الکترو اسموک و ویپ نیز شناخته می شود با هدف جایگزینی و کاهش مصرف قلیان و سیگار های سنتی وارد بازار شد. این قلیان وسیله ای مناسب برای ترک سیگار و قلیان است.

قلیون شارژی از فیلتر، مخزن و باطری داخلی تشکیل شده است که دارای مکانیزم خاصی است.

برای  کلیک کنید

طرز کار ویپ یا سیگار الکترونیکی چگونه است؟

هنگام استفاده از قلیون شارژی مایع ویپ که میتوان آن را جایگزین تنباکو دانست به وسیله ی حرارت المنت تبدیل به بخار شده باعث ایجاد دود میشود.

باطری سیگار الکترونیکی را میتوان مجددا شارژ کرد و چندین بار از آن استفاده نمود. المنت به باطری داخلی متصل است و پس از روشن شدن دستگاه کم کم گرم شده و باعث تبخیر مایع موجود در دستگاه میشود که دود زیادی دارد. این مایع از حلال و میزانی نیکوتین و اسانس که طعم های مختتلفی دارد تشکیل شده است.

البته شایان ذکر است که بعضی از مایع ها نیز بدون نیکوتین بوده و ضررات بسیار کمتری دارند.

اجزای تشکیل دهنده قلیان شارژی

قلیون شارژی از قسمت های متفاوتی مثل مخزن، المنت، باطری داخلی و فیلتر تشکیل شده است.

طرز کار آن هم به این طریق است که مایع قلیان که دارای طعم های مختلفی است از طریق گرم شدن المنت شروع به تبخیر شدن می کنند که به صورت بخار از دستگاه خارج می شود.

در این دستگاه از آتش استفاده نمی شود و از بجای آتش از باطری داخلی و المنت استفاده می شود.

مایع مخصوص را سیگار الکترونیکی را باید در مخزنی که برای آن تعبیه شده بریزید؛ سپس با فشردن کلید روشن کردن دستگاه، کم کم المنت گرم شده و مایع مخصوص پس از تبخیر شدن به صورت بخار خارج می شود. در این بخار هیچ مونوکسید کربنی وجود ندارد.

هر آنچه نیاز است در مورد الکترو اسموک بدانید

الکترو اسموک یا قلیان شارژی دارای رنگ بندی ها و طرح های زیادی است که می تواند پاسخ گوی هر سلیقه ای باشد.

همانطور که قبل از این نیز اشاره کردیم این دستگاه دارای نیکوتین بسیار کمی است که برای مصرف کنندگان مضر نبوده و آسیبی به فرد نمی رساند.

باطری داخلی این محصول قابلیت شارژ مجدد را دارد و پس از هر بار شارژ کامل می توانید حدود 500 الی 700 پک از آن استفاده کنید

ویپ نوعی دیگر از الکترو اسموک است که قدرت بالاتری نسبت به سایر انواع قلیان شارژی دارد.

عوارض ناشی از مصرف قلیان شارژی

تولید کننده گان قلیون شارژی و انواع آن مدعی هستند که این دستگاه هیچ گونه ضرر و آسیبی برای انسان و محیط زیست ندارد و دستگاهی کاملا بی خطر است.

همچنین می تواند خطرات ناشی از مصرف دخانیات و مواد مخدر سنتی را از بین برده و راه حلی عالی برای ترک سیگار، قلیان و همانند این ها باشد.

البته با توجه به اینکه این محصول جدید بوده و مدت زمان کمی است که وارد بازار های جهانی شده هنوز نمی توان با اطمینان کامل از عوارض بلند مدت ناشی از استفاده از قلیان شارژی اظهار نظر کرد.

اما آنچه تا کنون مشاهده شده است گواه بر بی خطر بودن این محصول است.

مزیت قلیون شارژی

از مزایای استفاده از قلیان شارژی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. حمل آسان: کوچک بودن و سبک بودن این دستگاه باعث حمل آسان و راحت این محصول شده است.
  2. قابلیت شارژ مجدد: باطری داخلی با قابلیت شارژ مجدد باعثشده تا برای مدت طولانی بتوانید از این وسیله استفاده کنید.
  3. قابل شارژ با کابل USB: این دستگاه با داشتن قابلیت شارژ با کابل USB، روش شارژ را راحت کرده و میتوانید به راحتی دستگاه را شارژ نمایید.
  4. عدم نیاز به تنباکو: این دستگاه نیاز به تنباکو ندارد و به جای آن از مایع مخصوص این دستگاه استفاده می شود که دارای طعم های مختلف بوده و می توانید با هر سلیقه ای که دارد از طعم مورد علاقه خود استفاده کنید.
  5. تولید بخار به جای دود: همانطور که قبلا نیز گفته شد این دستگاه بجای دود بخار تولید می کند که فاقد مونوکسید کربن است.
  6. عدم وجود نیکوتین: این وسیله به دلیل وجود مقدار کم نیکوتین، بی خطر بوده و آسیبی به مصرف کنندگان خود وارد نمی کند.

آیا می توان با استفاده از قلیان شارژی سیگار یا قلیان را ترک کرد؟

اگر مصرف کننده سیگار و قلیان هستید و حال تمایل به ترک آن دارید ولی نمی دانید به چه صورت، پیشنهاد ما به شما قلیان شارژی است.

شما می توانید به وسیله الکترو اسموک ابتدا سیگار یا قلیان را ترک کنید و بعد از مدت کوتاهی خود قلیان شارژی را.

از مهم ترین تفاوت های این وسیله با مدل های مشابه ای که قبلا وارد بازار شده است کیفیت و کارایی بالای آن است و همچنین یکی دیگر از امتیازات آن را می توان بی ضرر بودن این وسیله دانست.

سیگار های الکتریکی قدیمی که به شگل سیگار های واقعی ساخته می شد هم هزینه ی زیادی داشت و هم باید به در مدت زمان کوتاهی آن را تعویض می کردید.

اما این سیگار های جدید نیازی به تعویض ندارد و با هر بار شارژ می توانید 500 الی 700 پک کام بگیرید.

این محصول علاوه بر ترک سیگار و قلیان باعث کاهش آثار مخرب آن بر روی بدن می شود.

از کجا قلیان شارژی بخرم؟

حال که با این محصول پرکاربرد و به صرفه آشنا شدیم این سوال پیش خواهد آمد که از کجا می توانم آن را تهیه کنم.

پیشنهاد ما به شما سایت موبکوشاپ و موبکوپلاس است. این سایت معتبر که به صورت تک و عمده فروشی فعالیت دارد تمام محصولاتی را به دنبال آن هستید را دارد.

اگر به دنبال خرید عمده قلیان شارژی،  و یا حتی  هستید سایت موبکوشاپ می تواند بهترین گزینه روی میزتان باشد.

از طریق این سایت می توانید وسیله مورد نظرتان را انتخاب کرده و به صورت آنلاین سفارش دهید. در کمترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد.

این سایت تمامی محصولات خود را از نظر قیمت و کیفیت ضمانت کرده و خرسند است که بهترین اجناس را با کمترین قیمت در اختیار هموطنان عزیز خود قرار می دهد.

تضمین قیمت مناسب، کیفیت عالی و ارسال سریع تقاضای هر خریدار است که این سایت با در نظر داشتن رضایت مشتری به تمامی این موارد پایبند بوده و در تلاش است تا رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود را بدست آورد.

اما اگر تمایل به خرید تک دارید سایتی که می تواند پاسخ گوی تمام نیاز های شما باشد موببهترین سیگار های الکترونیک 2021 کدام سیگار است؟ این سوال برای افرادی که اقدام به ترک سیگار می کنند بسیار حائز اهمیت است. برای پاسخ به این سوال با تکراتو باشید.

کشیدن سیگار یکی از مضرترین و در عین حال فراگیرترین عادات بشر مدرن است. هرکس حتی افرادی که سیگار را تجربه نکرده اند هم اگر بگویند حداقل یک بار وسوسه کسیدن سیگار را نداشته اند احتمالا چیزی را پنهان می کنند.

اما ویپ یا همان سیگار الکترونیکی جایگزینی مناسب برای این عادت مضر است. حتما برای شما هم پیش آمده که بپرسید بهترین ویپ 2021 کدام است؟ یا در کل بهترین مارک سیگار الکترونیکی کدام برندها هستند؟ در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین سیگار های الکترونیک 2021 بپردزایم. با ما همراه باشید.

بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 در کارخانجات و برندهای مختلفی تولید می شوند قبل از اینکه با آن ها آشنا شویم بهتر است توضیحی مختصری در باره ویپ یدهیم.

سیگار الکترونیک، وسیله ای است الکترونیکی که استعمال دخانیات را شبیه سازی می کند. به آن وِیپ نیز می گویند. این کار توسط تولید بخارات خاصی که بو، طعم، مزه و احساس کشیدن سیگار واقعی را به مصرف کننده بدهد اما زیان های سیگار واقعی را نداشته یا این زیان ها به حداقل برسد در این گونه سیگارها انجام می شود.

سیگار الکترونیکی اولین بار در سال 2003 و در کشور چین تولید شد اما امروزه در نقاط مختلف جهان فروخته می شود و میلیون ها مصرف کننده دارد. در کشورهای مختلف، قوانین متفاوتی در مورد فروش و استفاده از سیگارهای الکترونیکی وضع شده است. ارزش تولید جهانی این محصول در سال 2013 میلادی به مرز 3 میلیارد دلار رسید.

در حال حاضر، برخی از شرکت های بزرگ تولید سیگار در جهان که در سال های اخیر با کاهش قابل توجه در فروش مواجه بوده اند، به سرمایه گذاری در تحقیق و تولید سیگار برقی روی اورده اند.

بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 اما هنوز در کشور چین تولید می شوند. چین توانسته  به اولین و بزرگترین صادرکننده بهترین ویپ های 2021 بدل شود.مطالعهٔ جدیدی در آمریکا نشان داده است که در سال 2016، حدود 11 میلیون از بالغین آمریکایی مصرف کنندهٔ متداول سیگار الکترونیکی و این عدد رو به گسترش نیز بوده است بنظر می رسد در آینده ای نه چندان دور بهترین سیگارهای الکترونیک جای سیگارهای معمولی را خواهند گرفت.

اما استدلال طرفداران استفاده از بهترین مارک سیگار الکترونیکی این است که سیگار الکترونیکی حاوی هیچ یک از مواد زیانباری نیست که از سوختن توتون و کاغذ سیگارهای معمولی تولید می شود اما می تواند میل به سیگار کشیدن را تسکین دهد.

به این ترتیب، سیگار برقی وسیله واسطه برای کنار گذاشتن کامل مصرف دخانیات توصیف شده است. پژوهشگران بسیاری نیز از کشورهای مختلف جهان در نامه ای به سازمان بهداشت جهانی، وابسته به سازمان ملل متحد، از این سازمان خواستند از قرار دادن سیگار برقی در طبقه بندی دخانیات زیانبار مانند سیگار خودداری ورزد و خواستار آزادی استفاده از سیگار برقی شده اند.

به عقیده آنان طبقه بندی سیگار الکترونیک در زمره دخانیات زیانبار باعث خواهد شد تا فرصتی مناسب برای کاهش موارد بیماری و مرگ در اثر استعمال دخانیات از دست برود. سیگار برقی بخشی از راه حل مسئله مصرف دخانیات است. اما بهترین ویپ های 2021 با نوآوری ها و فناوری های جدید دل بسیاری از طرفداران ویپ را برده اند.

اما اگر بازهم بخواهیم از فواید ویپ ها بگوییم باید به آمار وزارت بهداشت آمریکا اشاره کنیم در این آمار می خوانیم که سیگار هر ساله جان بیش از 480000 آمریکایی را می گیرد. مجله Science می گوید محافظه کارانه ترین تخمین ها نشان می دهد که ویپینگ نیکوتین به عنوان جایگزینی برای  سیگار، طی 10 سال آینده، از 1.6 میلیون مرگ زودرس جلوگیری می کند و در مجموع 20.8 میلیون سال عمر را  فقط در ایالات متحده ذخیره می کند. در ادامه این نوشتار قصد داریم به معرفی لیستی از بهترین سیگار های الکترونیک 2021 بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سیگار های الکترونیک 2021

این ویپ بخاطر عملکرد خوب و همچنین دوام بالا جزو لیست بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 قرار می گیرد. این ویپ با استفاده از micro usb شارژ می شود و همچنین دارای ظرفیت 3.5 میلی لیتری است. سیستم کام دهی در این ویپ به صورت دکمه ای است.

نسل جدید این دستگاه نسبت به نسل قدیمی سبک تر و با دوام تر با خاصیت های ضدخش ، ضد تعریق عرضه شد . سواگ 2 از اتومایزرهای شرکت ویپرسو یعنی NRG PE Sub-Ohm ساخته شده و یک ویپ زیبا و لاکچری را عرضه کرده است.

بدنه ی ویپ سواگ 2 مشابه تمام دیگر مدل های قوی شرکت ویپرسو از آلومینیوم مستحکم و با دوام ساخته شده از این رو به راحتی خط و خش روی بدنه آن نمیافند و از استحکام کافی برخوردار است.

بسیاری از کارشناسان معتقدند این محصول بهترین مارک سیگار الکترونیکی در جهان است و در بعضی نظر سنجی ها نیز این ویپ توانسته رتبه نخست بهترین ویپ 2021 را بدست بیاورد. ویپ سواگ 2 تنها به یک باتری 18650ولتی  نیاز دارد و محفظه ی باتری هم دارای یک درپوش در بالای دستگاه است که با باز کردن محفظه می توان باتری را در داخل دستگاه قرار داد.

بیشتر بخوانید:

بهترین سیگار های الکترونیک 2021

سری G PRIV شرکت اسموک را میتوان جز زیبا ترین و لاکچری ترین ویپ های موجود در دنیا دانست که این ویژگی با روانه کردن G-Priv 3 به حد کمال خود رسید.

علاوه بر تمام این ویژگی های جذاب اسموک جی پرایو 3 دارای یک صفحه نمایش لمسی 2.4 اینچی است که تمام اطلاعات مورد نیاز و تنظیمات ویپ را در اختیار شما می گذارد.

چیپست بروز و قوی این ویپ جذاب،مدت زمان فشردن دکمه فایر تا کامدهی را به 0.001 ثانیه رسانده است،در هزارم ثانیه از دستگاه خود با خیال راحت کام بگیرید و لذت ببرید. واکنش سریع دکمه آتش تا کامدهی به دلیل به کار بردن فلز طلا در پین های اتصال اسموک جی پرایو 3 است. به طور کلی برند اسموک سال هاست در تولید ویپ فعال است و بدون شک یکی از تولیدکنندگان بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 است.

بیشتر بخوانید:

بهترین سیگار های الکترونیک 2021 / بهترین ویپ های 2021

ویپرسو با ساخت ویپ لوکس اس بازار جهانی را متحیر کرد و همچنان هم یکی از بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 است. این کمپانی برای تداوم این جذابیت اقدام به تولید ویپ لوکس دو کرده است.

ویپرسو در ساخت دستگاه های سری لوکس، از تلفیق آلیاژ روی و شیشه استفاده کرده که و بدنه ای کاملاً شفاف و صیقلی خلق کرده است. دلیل اصلی نام گذاری این سری، همین موضوع است. ظاهری شکیل، زیبا و لوکس که تمام چشم ها را به خود خیره می کند!

لوکس 2 نسخه ارتقا یافته و ادامه دهنده راه ویپ LUXE S است که در ادامه به بررسی ویژگی های آن می پردازیم. ممکن است در نگاه اول ویپ لوکس دو کمی بزرگ به نظر بی آید و فکر کنید استفاده از آن سخت است ؛ اما ویپرسو با طراحی دکمه فایر بزرگ در قسمت کناری دستگاه ، این مشکل را به خوبی حل کرده است.

در بخش جلویی دستگاه ، یک نمایشگر 2 اینچی تمام رنگی از نوع TFT تعبیه شده که زیبایی دستگاه را دو چندان می کند. با خرید این دستگاه صاحب بهترین ویپ 2021 خواهید شد.

بیشتر بخوانید:

بهترین سیگار های الکترونیک 2021 / بهترین ویپ های 2021

به علاوه این دستگاه دارای سیستم محافظت کننده در برابر  اتصال کوتاه, مقاومت کم, توان کم, بیش از حد شارژ شدن, بدون جوس بودن,تخلیه ی الکترواستاتیکی و استفاده از دستگاه در حال شارژ شدن می باشد که هنگام نیاز اعمال می شود.

باید اشاره کنیم که بسیاری دیگز ویپ های مختلف بودند که در لیست بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 قرار داشتند اما ما تنها به مواردی اشاره کردیم که در تمامی نظرسنجی ها مشترک بودند و بنابراین  بدون شک جزو بهترین سیگارهای الکترونیک 2021 محسوب می شوند.

در انتها باید خاطر نشان کرد که از نظر متخصصان و پزشکان استفاده از ویپ راهکاری مناسب برای ترک سیگار است اما استفاده طولانی از این محصول به هیچ وجه توصیه نمی شود.

نظر شما در خصوص بهترین سیگار های الکترونیک 2021 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با در میان بگذارید.

کو پلاس است. این سایت نیز مانند موبکوشاپ فقط به صورت فروش آنلاین در حال فعالیت است. این سایت معتبر با ارائه محصولات مود نیاز شما با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت می تواند بهترین و راحت ترین راه ممکن برای خرید قلیان شارژی قلمی باشد.

سیگار شارژی، ویپ، قلیون شارژی، ویپ اسموک، الکترواسموک، ترک سیگار و قلیون شارژی

 

دکمه بازگشت به بالا