آموزش

یادگیری زبان انگلیسی

افعال پرکاربرد زبان انگلیسی

ما حدود صد فعل پرکاربرد زبان انگلیسی را انتخاب کرده و برای کدام، یک درس مستقل در نظر گرفته ایم. در هر درس می توانید علاوه بر آشنایی با تلفظ و توضیحات اولیه، چند مثال مفید و کاربردی از استفاده ی هر فعل را ببینید و بخوانید.

یادگیری افعال پرکاربرد انگلیسیتقویت مهارت خواندن انگلیسی

درس های تقویت مهارت خواندن، برای کسانی طراحی شده که با واژه های انگلیسی مشکل چندانی ندارند. اما از نزدیک شدن به  نوشته ها و کتاب های زبان انگلیسی می ترسند. گام به گام در کنار یکدیگر، متن ها را می خوانیم و جلو میرویم.

تقویت مهارت خواندن انگلیسی
پادکست های یادگیری انگلیسی

پادکست برای یادگیری زبان انگلیسی کم نیست. ولی ما در متمم، برخی از پادکست هایی را که محتوای ساده تر دارند و به درس های مدیریتی و مهارتی نیز نزدیک هستند، انتخاب کرده ایم تا پیگیری آن ها برای شما جذاب تر و آموزنده تر باشد.

پادکست های یادگیری انگلیسیصفتهای پرکاربرد انگلیسی

از میان انبوه صفت های زبان انگلیسی، حدود صد مورد از آن ها را که در محیط کسب و کار و جلسات تجاری به کار می آیند، انتخاب کرده ایم. مطالعه این فهرست و جمله های پیشنهاد شده می تواند تسلط شما بر فضای جلسات انگلیسی را افزایش دهد:

صفت های پرکاربرد انگلیسی
کالوکیشن ها

به گروه هایی از کلمات که معمولاً به همراه یکدیگر و در کنار هم به کار می روند، کالوکیشن می گویند. اگر عادت کنیم که کالوکیشن ها را یاد بگیریم و به کار ببریم، سرعت مطالعه و سطح مکالمه ما به شدت بهبود پیدا خواهد کرد:

آشنایی با کالوکیشن های انگلیسیدیکشنری ها

اگر چه نیازهای روزمره ی ما با دیکشنری گوگل رفع می شوند، اما برای یادگیری جدی زبان بهتر است به سراغ دیکشنری های حرفه ای برویم. تعدادی از بهترین دیکشنری های آنلاین انگلیسی به انگلیسی را می توانید در اینجا ببینید:

پیشنهاد چند دیکشنری آنلاین

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا