برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

بهترین رنگ نمای ساختمان

 

یکی از عناصری که در پروژه های نوسازی مورد توجه قرار گرفته، رنگ نماست. رنگ نما برای ساختمان بدان جهت اهمیت دارد که تغییرات ظاهری شگرفی را در نمای کلی ساختمان پدیدار می سازد. رنگ برای نمای ساختمان نه تنها از لحاظ ظاهری، همراه با نتایج مطلوب خواهد بود، بلکه از جوانب دیگر نیز اهمیت یافته است.

این رنگ منجر به حفاظت از ساختمان شده و آن را از شرایط آب و هوایی، مصون نگه میدارد. هر یک از پدیده های طبیعی نظیر باران، برف، باد و آتش سوزی می توانند نمای ساختمان را مخدوش نمایند، اما با حضور رنگ، این اتفاق تبدیل به یکی از محالات خواهد شد.

جذابیت ظاهری ساختمان یکی از مباحث مهمی است که ارزش آن را مشخص می کند و بر این ارزش می افزاید. استفاده از یکی از راه های ساده جهت دستیابی به این هدف است. همچنین این رنگ با حضور خود، نواقص ظاهری ساختمان را مرتفع نموده و عیوب سطحی را می پوشاند.

حتما می دانید که رنگ نما، تاثیر بسزایی در جلوگیری از پوسیدگی دارد. چه بسا این رنگ قادر است تا جلوی نفوذ رطوبت به ساختمان را نیز بگیرد. طی تحقیقاتی که به عمل آمده، مشخص شده که رنگ نمای ساختمان نانو یکی از بهترین رنگ های موجود است.

این رنگ نه تنها نمای جذاب و منحصر به فردی را به ساختمان هدیه می دهد، بلکه به عنوان یک عایق عمل کرده و از به بار آوردن مشکلات و هزینه های بسیار در سالهای آتی، جلوگیری خواهد کرد.

بهترین رنگ برای نمای ساختمان کدام است؟

رنگ نما از تنوع و گستردگی بالا برخوردار می باشد. این تنوع سبب بزرگتر نمودن دایره انتخابی خریداران شده است:

رنگ نما سیلیکون

رنگ سیلیکون را می توان بهترین رنگ برای نمای ساختمان خطاب کرد. این رنگ به نمونه های متعددی دسته بندی می گردد، مانند رنگ سیلوکسان، رنگ سیلان و رنگ ارگانو سیلیکون. یکی از ویژگی های بارز این رنگ ها، عدم جذب رطوبت ناشی از باران است، چرا که از خاصیت آبگریزی برخوردار می باشند.

همچنین این رنگ ها، سیالات را نیز دفع می کنند. بهره مندی از بهترین خصوصیات شیمیایی و فیزیکی از مهمترین مشخصه رنگ های سیلیکونی است.

رنگ اکریلیک

در ساختار این رنگ، رزین آلی اکریلیک وجود دارد. بسیاری از پیمانکاران دنیا به کیفیت برتر این مواد پی برده و از آنها در صنعت ساخت و ساز بهره جسته اند. رنگ اکریلیک که به عنوان رنگ لاتکس نیز شناخته شده، از رنگ های پایدار به شمار آمده و قدرت نفوذ سیالات را به شدت کاهش می دهد.

این رنگ کاملا به سطوح چسبیده و این اختلال را در عملکرد سیالات به وجود می آورد. رنگ نمای اکریلیک از خاصیت الاستیته بالا برخوردار بوده و سطوح را زیبا و درخشان نشان می دهد.

همچنین این رنگ نما که در پروژه های وسیع مورد توجه قرار گرفته و یک محصول مقرون به صرفه و اقتصادی محسوب می شود، در برابر تنش های خارجی از جمله سایس بسیار مقاوم است. افزون براین رنگ اکریلیک یک رنگ منعطف با تنوع بالاست و روند اجرای آن بسیار آسان است.

یکی از بهترین انواع این محصول، رنگ جوتن است که از این ویژگی ها بهره برده است: مقاومت بسیار در مقابل فرسایش، مقاوم در برابر اشعه یو وی، مواد قلیایی و رطوبت، ضدآب، پوشش دهی عالی و یکدست، عاری از بوی بد و فرآیند خشک شدن سریع.

رنگ وینیل

این رنگ را می توان بی ضررترین رنگ برای نمای ساختمان خواند، زیرا این محصول بر پایه آب است. رنگ های بر پایه آب نه تنها با نمای ساختمان سازگاری دارند، بلکه به محیط زیست نیز آسیبی وارد نمی سازند. پلاستیک وینیل یکی از اصلی ترین ترکیبات این محصول است. نه تنها نما، بلکه دیوارها و کف نیز قابلیت اجرای آن را دارند.

رنگ وینیل یکی از پایدارترین رنگ هاست و بعد از خشک شدن از سطوح جدا نمی شود. رنگ وینیل به آسانی قابل اجرا بوده و خیلی سریع نیز خشک می شود. پس از اجرای این رنگ می توان به راحتی نمای ساختمان را از هر آلودگی پاک کرد، چرا که رنگ وینیل قابلیت تمیز کردن راحتی دارد.

همچنین بخوانید :

رنگ فول الاستیک

رنگ نمای فول الاستیک نیز بر پایه آب است و از رزین اکریلیک تشکیل یافته است. این محصول مانند عایق رطوبتی ظاهر شده و روی انواع سطوح مانند سطوح چوبی، سمنت برد، فلزی و … قابل اجراست.

این رنگ با طول عمر بالای خود بالغ بر 15 سال به شدت مورد توجه ساختمان کاران قرار گرفته است. ویژگی های دیگر آن را بشنوید: پوشش دهی فوق العاده نما، آبگریز، خاصیت الاستیکی قوی، بسیار با کیفیت و زیبا.

رنگ روغنی

به دنبال مقاوم ترین رنگ برای نمای ساختمان می گردید؟ رنگ روغنی، همان محصولی است که می خواهید. اگر چه در ترکیبات این رنگ از مواد نفتی استفاده شده و بدین جهت حاوی بو می باشد، اما در عوض مقاومت بالای آن نسبت به رطوبت، حائز اهمیت و توجه است.

علاوه بر نمای ساختمان، انواع اجزای ساختمانی نظیر نرده، درب و پنجره نیز قابلیت اجرای این رنگ را دارند.

رنگ اپوکسی

رنگ نمای اپوکسی با برخورداری از ویژگی های مثبت بسیار، نشان داده که یکی از بهترین آیتم ها جهت انتخاب است. پس از اجرای این رنگ می توان به راحتی نمای ساختمان را نظافت کرد و آن را با آب شستشو داد.

این امر منجر به جلوگیری از زرد شدن نما گردیده و یک پوشش آنتی باکتریال روی آن ایجاد می کند. پوششی که شفافیت بالایی را به نمایش می گذارد. انواع منازل، مکان های صنعتی و ادارات جهت رنگ آمیزی کف از این رنگ بهره می برند. گرد و غبار، آلودگی های جوی، اشعه رادیواکتیو، مواد شیمیایی و رطوبت، هیچ یک در این رنگ نفوذ نخواهند یافت.

رنگ کنیتکس

جهت رنگ آمیزی نمای خارجی ساختمان از رنگ کنیتکس روغنی استفاده می گردد. نوع دیگری از این محصول مانند رنگ کنیتکس بر پایه آب نیز وجود دارد که جهت اجرا در نماهای دیگر انتخاب می گردد.

رنگ کنیتکس بسیار با دوام است و تا سالها در نمای ساختمان حضور خواهد داشت. ضمنا مقاومت بالای آن نسبت به رطوبت نیز زبانزد است.

رنگ نانو

رنگ نانو، جدیدترین و برترین رنگ برای نمای ساختمان محسوب می شود. این رنگ که با تکیه بر تکنولوژی های نانو تولید شده، عایق حرارت و رطوبت بوده و کیفیت ممتازی را به خود اختصاص داده است.

علاوه براین رنگ نمای نانو در مقابل عوامل جوی نیز مقاومت فوق العاده ای از خود نشان می دهد. رنگ نانو یک رنگ ضد لک، ضدآب و مقاوم در برابر گرد و غبار نیز به شمار می آید.

همچنین بخوانید :

جدیدترین رنگ نمای ساختمان

جدیدترین رنگ های نمای ساختمان همانطور که گفتیم رنگ نمای نانو می باشد زیرا از جدیدترین تکنولوژی برخوردار است که می تواند محافظ بسیار قدرتمندی برای نمای ساختمان شما در برابر هرگونه عوامل طبیعی باشد و حتی این رنگ در برابر گرد و غبار و ذرات هوا می تواند خیال شمارا راحت کند

بهترین برند رنگ نمای ساختمان

بهترین بوده که این رنگ بر پایه آکرلیک بسیار با کیفیت، مقاوم در برابر آب و هوای گوناگون است که برای استفاده بر روی نمای ساختمان تولید شده است. تراشیلد را می توان بر روی بتن، پلاسترهای سیمانی، تخته سه لا و آهن ضدزنگ خورده اجرا نمود. مصرف خیلی کم و چسبندگی زیاد تراشیلد استفاده از این محصول را بسیار مقرون به صرفه کرده است.

این محصول با قلم مو، غلطک و بصورت پاششی قابل اجرا می باشد. تراشیلد در مقابل تغییرات جوی و آلودگی های موجود در هوا بسیار مقاوم است و استفاده از مواد اولیه با کیفیت باعث می شود که تراکالر زیبایی خود را برای سال های متمادی حفظ کند.

ویژگی های رنگ نمای ساختمان

مناسب ترین رنگ برای نمای ساختمان، رنگی است که دارای این ویژگی ها باشد:

 • قابلیت کاربرد به عنوان عایق رطوبتی و حرارتی
 • مقاومت کم نظیر در برابر عوامل محیطی
 • قابلیت اجرا روی نماهای قدیمی و جدید
 • حاوی ضخامت مناسب (غالبا 1000 میکرون)
 • انعطاف پذیر و مقاوم در برابر ترک
 • دارای خاصیت خود تمیز شوندگی
 • طول عمر بالا (15 الی 20 سال)
 • قابلیت شستشو و نظافت آسان

چرا باید از رنگ نمای ضدآب استفاده کنیم؟

رنگ نمای ضدآب حاوی حلال های مختلف می باشد. حلال هایی مانند روغن، آب، مواد نفتی و مواد رزینی که باعث بروز این ویژگی در این محصول شده اند. رنگ های صرفا بر پایه آب، مقاومتی در برابر آب و رطوبت نداشته و به همین دلیل برای ساخت رنگ ضدآب، از حلال های دیگر نیز بهره می گیرند.

به طور کلی استفاده از رنگ نمای ضدآب برای آن دسته از کسانی مناسب است که به شستشوی نمای ساختمان و تمیزی آن اهمیت می دهند. مثلا افرادی که برای رنگ آمیزی نمای دیوار از این رنگ استفاده می کنند، از جمله کسانی اند که مایلند تا همیشه دیوارشان نو، تمیز، شفاف و عاری از آلودگی به نظر برسد.

رنگ مناسب برای نمای ساختمان در مناطق شرجی و مرطوب؟

رنگ نانو را می توان بهترین رنگ برای نمای ساختمان در مناطق شرجی و مرطوب دانست. این رنگ نه تنها رطوبت را دفع می کند، بلکه بسیار بادوام است.

در مناطق شرجی که رطوبت هوا بالاست و بیشترین میزان بارش اتفاق می افتد، باید از رنگ هایی استفاده شود که در برابر رطوبت، بیشترین میزان مقاومت را داشته باشند. بر همین مبنا می توان رنگ نانو را یک انتخاب ایده آل دانست.

رنگ مناسب برای نمای ساختمان در مناطق خشک و گرمسیر؟

در مناطق گرم و خشک نه تنها گرمای شدید حکمفرماست، بلکه اختلاف بسیاری در دمای شب و روز وجود دارد. بر همین اساس، مردم ساکن در این مناطق برای رنگ آمیزی نما به دنبال رنگ هایی هستند که قابلیت عایق سازی نیز داشته باشد.

رنگ های روشن برای این مناطق، انتخاب مناسبی بوده و منجر به خنک سازی فضای داخلی ساختمان خواهند شد. این رنگ ها گرما را دفع می کنند. در حقیقت رنگ های روشن نسبت به رنگ های تیره، تا 35 درصد کمتر، گرما را جذب می کنند. با توجه به توصیفات صورت گرفته، باز هم می توان رنگ نانو را یک انتخاب مطلوب برای مناطق گرم و خشک معرفی کرد. این رنگ در تمامی مناطق کشور قابل اجرا بوده و نتایج مساعدی را رقم خواهد زد.

نکات مهمی که پیش از خرید رنگ نما باید به آنها توجه شود:

 • توجه به مقاومت بالای رنگ نما نسبت به سرما و گرما با توجه به تغییرات دمایی
 • توجه به مقاومت رنگ نسبت به شرایط جوی و در نتیجه تاثیر آن روی حفظ متریال اصلی ساختمان
 • توجه به کیفیت و انسجام رنگ و نقش آن در پیشگیری از ترک (رنگ نانو)
 • مقاومت آن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید

نکات پیش از اجرا:

 • پر کردن شکاف ها و ترک های موجود در دیوار
 • پاک کردن کامل سطوح پیش از اجرای رنگ
 • استفاده از پرایمر برای زیرسازی
 • اجرای رنگ نما

جمع بندیاگر به دنبال رنگ کردن دیوار نمای بیرونی خانه خود هستید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید. رنگ نمای بیرونی ساختمان یکی از مهم ترین رنگ هایی است که باید در برابر اشعه خورشید، آب، رطوبت و عوامل شیمیایی مقاوم باشد. بهترین برندهای تولیدکننده در زمینه رنگ نما شامل شرکت رنگ کاپارول و شرکت رنگ سازی نیپون می شود.

آنچه در این مطلب می خوانیم

نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش های ساختمان است که معمولا از رنگ برای محاظت آن استفاده می کنند. رنگ نمای ساختمان به عنوان یک رنگ تزئینی، رنگ مقاوم در برابر عوامل جوی مختلف و اشعه نور خورشید است. از دیگر ویژگی های رنگ نمای ساختمان می توان به قابلیت شستشو، عدم جذب گردوغبار، ضد انواع باکتری و قارچ، ضد سایش، ضد خوردگی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رنگ نمای ساختمان، مقاله «» را در وب سایت مینیاتور مطالعه کنید.

انواع رنگ نمای ساختمان

رنگ ساختمان در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که شامل ، ، رنگ سیلیکونی، رنگ پلی سیلیکونی، رنگ وینیل و رنگ پایه سیمان است. یکی از مهم ترین ویژگی های رنگ  نما، ضد آب بودن و مقاومت در برابر هرگونه رطوبت است که در این زمینه می توان به سازگاری این نوع رنگ های با شرایط زیست محیطی اشاره کرد. در ضمن برخی از رنگ های نما با عنون رنگ های نانو شناخته می شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله «» را در وب سایت مینیاتور مطالعه کنید.

رنگ نما قابل شستشو

، همواره در برابر آب و رطوبت مقاومت قابل توجهی از خود نشان می  دهد. این نوع رنگ ها که بیشتر با عنوان رنگ های اکریلیک شناخته می شوند، نه تنها فاقد بوی بد هستند بلکه با محیط زیست سازگار است.

رنگ نما اکریلیک

خاصیت ارتجاعی رنگ اکریلیک آن را برای پروژه های نقاشی بیرونی ایده آل می کند. همچنین رنگ های اکریلیک نما دوام بالایی در برابر شرایط محیطی دارند. اگرچه این رنگ برای پوشش دهی دیوارهای چوبی و آلومینیومی به کار برده می شود اما بهتر است که از رنگ اکریلیک جهت رنگ آمیزی دیوارهای سیمانی و گچی استفاده گردد.

رنگ نما ایرانی

وقتی درباره رنگ ایرانی حرف می زنیم، منظور رنگ هایی است که به نام کشور ما در جهان شناخته می شود. یکی از مهم ترین این رنگ ها، رنگ فیروزه ای است که نماد رنگ ایرانی به حساب می آید. با این حال، رنگ نما موضوع متفاوتی است که معمولا بر اساس آب و هوا و نوع متریال به کار رفته در نمای بیرونی ساختمان تعیین می شود.

ایران به عنوان یک کشور گرم و خشک که در فصل تابستان، نور و گرمای خورشید به بالاترین حد خود می ‍رسد، معمولا از رنگ هایی برای نمای ساختمان استفاده می شود که بتواند در برابر شرایط آب و هوایی و نور آفتاب مقاومت کند.

بهترین و پر مصرف ترین رنگ برای نمای ساختمانی ایران، رنگ اکریلیک است که از نظر فام می تواند متفاوت باشد. با این وجود، فام  سفید، زرد، کرم و آبی، بیشترین استفاده را برای نمای ساختمان های ایرانی دارد. دلیل این موضوع هم به جذب کمتر نور خورشید توسط این رنگ ها است.

از طرفی باید اشاره کنیم که رنگ اکریلیک یک رنگ پایه آب است که سازگاری مناسبی با محیط زیست دارد. اگرچه رنگ اکریلیک یک رنگ پایه آب است اما در برابر هرگونه آب و رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

رنگ نمای سیمانی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، رنگ اکریلیک یکی از بهترین گزینه ها برای نقاشی نمای سیمانی ساختمان است. این رنگ بر خلاف رنگ روغنی، پوشش دهی مناسبی برای نمای سیمانی به وجود می آورد. اگر دیوار نمای بیرونی ساختمان شما نیز سیمانی است، همین حالا رنگ اکریلیک را از فروشگاه رنگ، چسب و ابزار مینیاتور سفارش دهید.

رنگ نمای ساختمان ضد آب

رنگ نما آخرین پوشش در سیستم عایق حرارتی ساختمان است؛ یعنی پس از گچکاری یا سیمانکاری که روی دیوارهای آجری یا بلوکی اعمال می شود. به این ترتیب، بیشتر در معرض شرایط آب و هوایی مانند باران، آفتاب و یخبندان قرار می گیرد. یکی از بهترین رنگ هایی که می توانید برای نمای ساختمان خود استفاده کنید، رنگ ضد آب است. رنگ اکریلیک نه تنها ضد آب است بلکه در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید نیز مقاومت کافی از خود نشان می دهد. بنابراین توصیه می کنیم که برای رنگ آمیزی نمای ساختمان خانه خود، از رنگ اکریلیک استفاده کنید.

بهترین برند رنگ نمای ساختمان

بهترین و مهم ترین رنگ های نمای ساختمان  شامل رنگ روغنی و اکریلیک می شود. رنگ روغی قابلیت حذف معایب و یا پنهان کردن ناهمواری ها بر روی دیوار نمای فلزی ساختمان را دارد. در ضمن رنگ روغنی در برابر هرگونه خراش و سایش، مقاومت قابل توجهی از خود نشان می دهد.

رنگ پایه آب اکریلیک به عنوان بهترین رنگ نمای ساختمان نمای گچی، چوبی، سیمانی و آجری، نه تنها زود خشک می شود بلکه در برابر محیط زیست سازگار است. رنگ اکریلیک چسبندگی بالایی در سطوح خارجی ساختمان ایجاد می کند. در ضمن رنگ اکریلیک قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

قیمت رنگ اکریلیک نمای ساختمان

یکی از مزیت های اصلی رنگ اکریلیک نمای خارجی ساختمان نسبت به رنگ روغنی، قیمت مقرون به صرفه و ارزان آن است. این رنگ به علت سازگاری با محیط زیست و قیمت مناسب، محبوبیت زیادی نزد عموم جامعه دارد. برای اطلاع از قیمت رنگ اکریلیک نمای ساختمان، به وب سایت مینیاتور مراجعه کنید.

رنگ کاپارول چیست؟

یکی از تولیدکنندگان رنگ باکیفیت خارجی (آلمان) است که در زمینه تولید و پخش رنگ پایه آب نزدیک به 125 سال سابقه فعالیت دارد. محبوبیت رنگ  کاپارول به علت پایه آب بودن، مقاومت در برابر عوامل جوی (رطوبت، نور خورشید و عوامل شیمیایی) است. انواع رنگ کاپارول شامل رنگ آکریلیک مورسکو نمای خارجی، پرایمر پایه آب اکریلیک، رنگ اکریلیک مالریت مخصوص نمای داخلی است که در 3 نوع مات، نیمه براق و براق تولید می شود.

رنگ اکریلیک مورسکو نمای بیرونی

یکی از رنگ های پایه آب است که سازگاری قابل توجهی با محیط زیست دارد. در این نوع رنگ ها به عنوان رنگ مخصوص نمای بیرونی ساختمان، هیچگونه حلال یا مواد شیمیایی به کار نرفته است.. همچنین رنگ اکریلیک نمای بیرونی ساختمان، علاوه بر سرعت بالای خشک شدن، بدون بو و پوشش دهی مطلوبی دارد. در ضمن این نوع رنگ بیشتر دارای طیف سفید رنگ است که در دیوارهای بیرونی خانگی و محل های پرتردد نیز مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ اکریلیک مورسکو به راحتی با قلم مو یا غلطک رنگ قابل اجرا است.

از ویژگی های رنگ اکریلیک مورسکو می توان به چسبندگی و دوام بالا، انعطاف پذیری مطلوب، مقاوم در برابر آب و رطوبت، مقاوم در برابر عناصر شیمیایی محیط، مقاوم در برابر مواد و محیط های قلیایی، ضد اشتعال و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. این نوع رنگ در سطوحی مانند سطوح گچی، چوبی، سیمانی و آجری به کار می رود. همچنین اجرای رنگ اکریلیک مورسکو بسیار سریع و بدون اتلاف وقت بوده و برای مواقعی که زمان کمی وجود دارد، مناسب است.

رنگ کاپارول اکریلیک 15 کیلویی

کیلویی یکی از بهترین و پرمصرف ترین رنگ های برند کاپارول است که برای نمای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع رنگ  ضد آب و رطوبت است که در برابر انواع قارچ، باکتری، اشعه ماوراء بنفش و … مقاومت می کند. زمان خشک شدن اولیه یک ساعت و زمان خشک شدن نهایی یا عمیق حدود 3 ساعت است.

رنگ کاپارول قیمت

اگر به سایر برندهای تولیدکننده رنگ نمای ساختمان و قیمت های درج شده در قوطی رنگ آن ها نگاه کنید، تفاوت کیفیت و قیمت را در نسبت با رنگ کاپارول متوجه خواهید شد. رنگ کاپارول به ویژه رنگ مخصوص نما، نه تنها قیمت مقرون به صرفه ای دارد بلکه می تواند برای سطوح و مکان های مختلف مناسب باشد. برای اطلاع از قیمت به روز و لحظه ای رنگ کاپارول، به وب سایت مینیاتور مراجعه کنید.

شرکت رنگسازی نیپون

شرکت رنگ نیپون یا همان ، یکی از بهترین تولیدکنندگان رنگ نما در ایران است که در سال 1259 شمسی در کشور ژاپن راه اندازی شد. این شرکت توانست در بسیاری از کشورهای سراسر دنیا، نمایندگی داشته باشد. انواع محصولات این شرکت در سه دسته رنگ روغنی، اکریلیک و پلاستیک (براق، نیم براق، مات و نیم مات) می شود. از طرفی رنگ نمای نیپون شامل رنگ روغنی و رنگ اکریلیک است که در سطوح گچی، سیمانی، چوبی، فلزی، آجری و … مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه قصد داریم درباره انواع رنگ نمای نیپون صحبت کنیم. با مجله مینیاتور همراه ما باشید.

رنگ اکریلیک نیپون

1ودرباند ادونس

این نوع رنگ در برابر اشعه UV مقاوم و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. ماندگاری و چسبندگی بالا، مقاوم در برابر قارچ و جلبک و نبود سرب و جیوه در فرایند تولید، از دیگر ویژگی های رنگ ودرباند ادونس به حساب می آید. برای اجرای این رنگ می توانید از قلم مو، غلطک رنگ و اسپری استفاده کنید. در ضمن استاندارد مورد نیاز برای اجرای رنگ ودرباند اونس در نمای بیرونی ساختمان، شامل دو لایه رنگ آمیزی با فاصله 2 ساعت می شود. یعنی شما می توانید این نوع رنگ را در دولایه بر روی دیوار بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار دهید.

میزان پوشش رنگ ودرباند ادونس در هر لیتر برابر با 10 تا 12 مترمربع است که این رقم برای رقیق سازی با آب، به حدود 30 درصد می رسد. زمان خشک شدن اولیه رنگ اکریلیک درباند ادونس 15 دقیقه و زمان نهایی خشک شدن به یک ساعت می رسد. همچنین این نوع رنگ در بسته بندی کوارت، گالن، 2٫5 گالن و 25 کیلویی تولید و عرضه می شود.

2رنگ اکریلیک سفید نما

 • به رنگ سفید نیمه براق دارای کد 890 است.
 • دارای حلال آب است.
 • قابلیت شستشو دارد.
 • در برابر اشعه خورشید، آب، رطوبت و شرایط جوی مقاوم است
 • انعطاف پذیری، چسبندگی و دوام بالایی دارد.
 • در سطوح آجری، سیمانی و بتونی استفاده می شود.
 • قابلیت رنگ آمیزی مجدد دارد.
 • در بسته بندی 12 کیلوگرم عرضه می شود.

3پلیتکس برتر

 • از نوع اکریلیک مات برتر است
 • دوام و مقاومت بالایی دارد
 • قابلیت شستشو دارد
 • ضد قارچ و باکتری است
 • بوی کمی دارد
 • در بسته بندی کوارت، گالن، 2٫5 گالن و 25 کیلویی عرضه می شود
 • به وسیله قلم مو، غلطک رنگ و پیستوله اجرا می شود
 • با 30 درصد آب رقیق  می شود
 • در دو لایه رنگ به فاصله 2 ساعت اجرا می شود
 • خشک شدن سطحی به مدت 15 دقیقه است
 • خشک شدن نهایی به مدت یک ساعت است
 • میزان پوشش در هر لیتر بین  10-12 مترمربع است
 • برای اجرای این محصول ابتدا پرایمر اکریلیک را در یک لایه اجرا کنید و سپس آستر اکریلیک مات پلیتکس را در یک یا 2 لایه پیاده نمایید. در نهایت رنگ اکریلیک مات برتر را در 2 لایه با فاصله زمانی 2 ساعت، بر روی دیوار اجرا کنید

4پلیتکس

 • یک نوع خمیر رنگ اکریلیک است
 • بسته بندی این محصول به صورت ربعی است
 • رنگ دهی مناسبی دارد.
 • قابلیت ترکیب با رنگ های اکریلیک، پلاستیک و نیم پلاستیک دارد

5لیزر

 • یک نوع اسپری اکریلیک به رنگ سفید براق و مات است که سریع خشک می شود
 • کیفیت بالایی در یکنواختی رنگ حین اجرا دارد.
 • تا دمای 600 درجه سانتی گراد مقاوم است
 • رنگ بندی متنوعی دارد
 • به راحتی اجرا می شود.
 • بسته بندی این محصول 400 میلی لیتر است

رنگ روغنی نیپون مخصوص نمای فلزی

1سینتولوکس نیم براق

 • رنگ روغنی نیم براق برتر در فام سفید است
 • دوام و مقاومت بالایی دارد
 • چسبندگی و پوشش دهی این نوع رنگ مطلوب است
 • قابلیت شستشو دارد
 • با 5 درصد تینر رقیق  می شود
 • خشک شدن سطحی به مدت 2 تا 4 ساعت است
 • خشک شدن نهایی به مدت 10 تا 16 ساعت است
 • میزان پوشش در هر لیتر بین  8 تا 12 مترمربع است
 • به وسیله قلم مو، غلطک رنگ و پیستوله اجرا می شود
 • در بسته بندی کوارت و گالن تولید و عرضه می شود
 • برای اجرای این محصول ابتدا ضد زنگ/آستری را در 2 لایه اجرا کنید و سپس رویه روغنی نیم براق برتر سینتولوکس را در 2 لایه پیاده نمایید.

2اوج براق و مات

 • یک نوع رنگ روغنی سفید براق و مات است
 • پوشش دهی، دوام و ماندگاری بالایی دارد
 • در برابر اشعه UV، کثیف شدن، گچی شدن، پوسته شدن، قارچ، کپک، رطوبت و خوردگی مقاوم است
 • قابل شستشو است
 • با 5 درصد تینر رقیق  می شود
 • خشک شدن سطحی به مدت 2 تا 4 ساعت است
 • خشک شدن نهایی به مدت 10 تا 16 ساعت است
 • میزان پوشش در هر لیتر بین  10 تا 14 مترمربع است
 • به وسیله قلم مو، غلطک رنگ و پیستوله اجرا می شود
 • بر روی سطوح گچی، چوبی و فلزی قابلیت اجرا دارد
 • در بسته  بندی کوارت و گالن تولید و عرضه می شود
 • برای اجرای این محصول ابتدا ضد زنگ/آستری سندروس را در یک یا 2 لایه اجرا کنید و سپس رویه روغنی براق ویژه اوج را در یک لایه پیاده نمایید.

3سینتال براق، نیم براق و مات

 • یک نوع رنگ روغنی براق، نیم براق و مات استاندارد است
 • پوشش دهی، دوام و ماندگاری بالایی دارد
 • در برابر اشعه UV، کثیف شدن، گچی شدن، پوسته شدن، قارچ، کپک، رطوبت و خوردگی مقاوم است
 • قابل شستشو است
 • با 5 درصد تینر رقیق  می شود
 • مقرون به صرفه است
 • خشک شدن سطحی به مدت 2 تا 4 ساعت است
 • خشک شدن نهایی به مدت 10 تا 16 ساعت است
 • میزان پوشش در هر لیتر بین  8 تا 10 مترمربع است
 • به وسیله قلم مو، غلطک رنگ و پیستوله اجرا می شود
 • بر روی سطوح گچی، چوبی و فلزی قابلیت اجرا دارد
 • در بسته  بندی کوارت و گالن تولید و عرضه می شود
 • برای اجرای این محصول ابتدا ضد زنگ/آستری سندروس را در یک یا 2 لایه اجرا کنید و سپس رویه روغنی براق استاندارد سینتال را در 2 لایه پیاده نمایید.

4سینتولوکس مات و براق

 • رنگ روغنی مات و براق برتر در فام سفید است
 • دوام و مقاومت بالایی دارد
 • چسبندگی و پوشش دهی این نوع رنگ مطلوب است
 • قابلیت شستشو دارد
 • با 5 درصد تینر رقیق  می شود
 • خشک شدن سطحی به مدت 2 تا 4 ساعت است
 • خشک شدن نهایی به مدت 10 تا 16 ساعت است
 • میزان پوشش در هر لیتر بین  8 تا 12 مترمربع است
 • به وسیله قلم مو، غلطک رنگ و پیستوله اجرا می شود
 • در بسته بندی کوارت و گالن تولید و عرضه می شود
 • برای اجرای این محصول ابتدا ضد زنگ/آستری سندروس را در یک یا 2 لایه اجرا کنید و سپس رویه روغنی مات برتر سینتولوکس را پیاده نمایید

قیمت رنگ نیپون

رنگ نمای بیرونی نیپون یکی از بهترین رنگ های موجود در بازار است که در انواع اکریلیک و روغنی تولید و روانه بازار کشور می شود. برای اطلاع از قیمت رنگ نمای بیرونی نیپون، به وب سایت مینیاتور مراجعه کنید.

قیمت رنگ نما اکریلیک

برای اطلاع از قیمت رنگ اکریلیک نما (7٫5 کیلویی سفید) برند کاپارول مورسکو و کاپارول مورسکو سیلان 15 کیلویی (رنگ سفید)، به مراجعه نمایید.

در صورتی که محصول مورد نیاز خود را از اپلیکیشن مینیاتور ثبت و خریداری کنید، تخفیف مناسبی نصیب شما خواهد شد. همین حالا کلیک کنید و از طریق ، فرآیند خرید خود را تکمیل کنید.

فروش رنگ نما در تهران

در شهر تهران، فروشگاه های متعددی به فروش رنگ نما مشغول هستند. بنابراین شما می توانید با مراجعه حضوری به هر کدام از فروشگاه های رنگ، رنگ نمای ساختمان را تهیه کنید. با این وجود، فروشگاه  اینترنتی رنگ، چسب و ابزار مینیاتور، امکان خرید آنلاین را برای مشتریان در تهران و سایر شهرهای ایران فراهم کرده است. به طوری که با چند کلیک ساده، می توانید رنگ مورد نیاز برای نمای ساختمان را تهیه نمایید. برای، به وب سایت مینیاتور مراجعه کنید.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا درباره موضوع «معرفی بهترین برندهای تولیدکننده رنگ نما» صحبت کنیم. از جمله بهترین برندهای رنگ نمای بیرونی ساختمان می توان به دو برند کاپارول و نیپون اشاره کرد. اگر قصد خرید رنگ نمای کاپارول و نیپون را دارید، با شماره تلفن تماس بگیرید. گروه کارشناسان ما در آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

هر آنچه که برای کفسابی نیاز است را به راحتی بدست آورید، رو هرکدام کلیک کنید. بیشترین مشکل سنگ ها، کهنه شدن ، رنگ گرفتن و ترک خوردن و … است. حال این سنگ میتواند هرجایی باشد، در پارکینگتان، راه پله، مغازه و پاساژ و هرجا دیگر. تنوع در جنس سنگ ها ،کاربردشان و محلی که نصب شده اند باعث شده که کفسابی متنوع باشد. ما اینجا پرمخاطب ترین خدمات را برای دسترسی سریع قرار دادیم

سوالات متداول

بهترین برندهای تولیدکننده رنگ نما در ایران کدام اند؟

شرکت رنگ نیپون و شرکت رنگ کاپارول.

رنگ اکریلیک کاپارول در چه زمانی خشک می شود؟

زمان خشک شدن اولیه حدود یک ساعت و زمان خشک شدن نهایی حدود 3 ساعت درنظر گرفته می شود.

رنگ اکریلیک نیپون در چه زمانی خشک می شود؟

زمان خشک شدن اولیه حدود 15 دقیقه و زمان خشک شدن نهایی حدود یک ساعت درنظر گرفته می شود.

مهم ترین ویژگی های رنگ نمای نیپون و کاپارول در چیست؟

رنگ نیپون و رنگ کاپارول در زمینه تولید رنگ نما، سابقه ای طولانی دارند. به همین خاطر یکی از پرمصرف ترین رنگ های مخصوص نمای ساختمانی محسوب می شوند. این نوع رنگ ها در برابر اشعه خورشید، عوامل جوی (آب و رطوبت) و شیمیایی مقاومت قابل توجهی از خود نشان می دهند.

 

رنگ نما یکی از متریال مهمی است که ظاهر ساختمان را دستخوش تغییرات چشمگیر نموده و به عنوان یک عایق یا پوشش مناسب، آن را از آسیب های مختلف حفظ می کند.

انتخاب رنگ نما از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و این انتخاب می بایست بر اساس منطقه و نوع اقلیم صورت گیرد. قطعا با یک انتخاب صحیح، نتایج بهتری نیز به وقوع خواهند پیوست.

 

دکمه بازگشت به بالا