هنر و سینما

دانلود قسمت اول شبکه مخفی زنان

فرارو- علیرضا اسمعیل زاده؛ «شبکه مخفی زنان» یکی از تازه ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که از هفتم مرداد پخش آن آغاز شده است. کارگردان این سریال افشین هاشمی است و نویسندگی آن را محمد رحمانیان به عهده دارد. بازیگران مشهوری هم در این سریال ایفای نقش کرده اند که از جملۀ آن ها می توان به مهدی هاشمی، سیامک انصاری، لیلا حاتمی و شقایق دهقان اشاره کرد.
 
این سریال حال و هوایی کمدی دارد و ماجرای آن در اوایل دوران پهلوی اتفاق می افتد. در قسمت اول سریال ما با شخصیت میرزا محمود زنبورکچی (با بازی سیامک انصاری) آشنا می شویم که رئیس یکی از ادارات سجل احوال است. میرزا محمود وضع مالی مناسب و شغل خوبی دارد، اما انگار حسرت نداشتن فرزند پسر روی دلش مانده است. در اواخر قسمت اول متوجه می شویم که میرزا محمود یک خانه و زندگی دوم هم دارد که البته آن را از دیگران مخفی کرده است.

از طرف دیگر شخصی به اسم مدبّر (مهدی هاشمی) که یکی از مسئولان وزارت فرهنگ است، نامه ای از دربار دریافت می کند که به او ماموریت تشکیل کانون بانوان را محول می کند. حکومت می خواهد با تشکیل این کانون، همۀ تشکل های بانوان را که ممکن است بعدا دردسرساز شوند، یک جا و تحت نظارت خودش جمع کند. مدبر تصمیم می گیرد میرزا محمود را به خاطر حسن خلق و مقبولیتی که در بین زنان دارد مسئول تشکیل این کانون کند.
 
افشین هاشمی و محمد رحمانیان هر دو سابقۀ تئاتری بسیار پرباری دارند و به نظر می رسد که این سابقه تاثیر خودش را در سریال «شبکه مخفی زنان» گذاشته است. بعضی از صحنه ها و حتی بازی های بازیگران حالتی تئاتری دارند که این خیلی با فضایی که از یک سریال انتظار داریم مطابقت ندارد. بازی های تئاتری وقتی از قاب تلویزیون دیده می شوند، اغراق شده و غیرطبیعی به نظر می رسند و این چیزی است که در قسمت اول دست کم در بازی شبنم مقدمی و مهدی هاشمی تا اندازه ای به چشم می خورد.

جنبۀ طنز سریال در قسمت اول بسیار کم رنگ و بی رمق است و می شود گفت در طول چهل دقیقه (صرف نظر از تیتراژ) حتی یک لبخند هم به بیننده نمی دهد. بیشترین شوخی های قسمت اول مربوط به افرادی است که برای ثبت اسم و فامیل خود یا فرزندانشان به ادارۀ سجل احوال مراجعه کرده اند؛ مثل اینکه مثلا یک نفر می خواهد اسم بچه اش را بگذارد «نیمکت» یا دیگری اسم های کلاغ و سنجاب و گرگ آقا را در نظر گرفته؛ شوخی های کهنه ای که آدم را یاد نمایش های طنز مدرسه ای در دهۀ هفتاد می اندازد.
 
یک سکانس دیگر هم در قسمت اول بود که در آن یکی از کارمندان وزارت فرهنگ باید ترانه ای را گوش می کرد تا ببیند قابلیت دریافت مجوز را دارد یا نه. این سکانس تقلید واضحی از سریال «ممیزی» بود که البته اصلا به اندازۀ الگوی اصلی اش خنده دار نبود.
 
به تصویر کشیدن دو شخصیت پروین اعتصامی و صادق رضا زادۀ شفق در سریال شاید برای این بود که فضای تاریخی قصه ملموس تر شود یا شاید هم یک جور ادای دین به دو شخصیت برجستۀ فرهنگی دوران معاصر بود؛ اما این کار هر دلیلی که داشت، هیچ نتیجه و ثمر مثبتی برای سریال به دنبال نیاورده بود؛ نه کشش داستان را اضافه کرده بود و نه نکتۀ بامزه ای در آن بود که با حال و هوای سریال همخوانی داشته باشد.

اما با همۀ این ها هنوز نمی شود گفت که این سریال قابلیت تبدیل شدن به یک اثر جذاب و مفرح را ندارد. بازی سیامک انصاری با اینکه تا حدی تکراری شده، اما هنوز شیرین و دوست داشتنی است. می شود انتظار داشت که در قسمت های بعدی و با اضافه شدن شقایق دهقان و سایر بازیگران، روابط بین شخصیت ها شکل پر جنب و جوش تر و شادتری به خودش بگیرد. ایدۀ کانون بانوان به خودی خودش ایدۀ جذابی است و این جذابیت وقتی در تضاد با چندهمسری شخصیت میرزا محمود قرار بگیرد می تواند بیشتر هم بشود؛ بنابراین با اینکه «شبکه مخفی زنان» در قسمت اول گیرایی کافی نداشت و نتوانست شروع غافلگیرکننده و درخشانی داشته باشد، اما هنوز آنقدر ورق های تازه برای رو کردن دارد که بتواند ما را امیدوار نگه دارد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

سریال شبکه مخفی زنان یک سریال ایرانی محصول کشور ایران در ژانر تاریخی و کمدی به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی سریال بر عهده محمدحسن شانه  ساززاده میباشد. این اولین حضور افشین هاشمی به عنوان کارگردان در شبکه نمایش خانگی است. از جمله بازیگران این سریال میتوان به سیامک انصاری, لیلا حاتمی, مهدی هاشمی, باران کوثری, شبنم مقدمی, شقایق دهقان اشاره کرد

***********************

برای دانلود سریال شبکه مخفی زنان قسمت 1 به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود سریال شبکه مخفی زنان قسمت 1

***********************

بازیگران سریال شبکه مخفی زنان

سیامک انصاری, لیلا حاتمی, مهدی هاشمی, باران کوثری, شبنم مقدمی, شقایق دهقان, مونا فرجاد, یلدا عباسی, حمید فرخ نژاد, امیرحسین رستمی, رضا بهبودی, شهرام مسعودی, محمدرضا آزاد فرد.

 

داستان سریال شبکه مخفی زنان:

 ‎ ‎ وزارت فرهنگ و هنر در سال 1310 تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل های مشابه رقابت و سپس آن ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی رتبه  اداره  سجل احوال، دعوت می شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …

درباره سریال شبکه مخفی زنان

شبکه مخفی زنان سریالی کمدی، درام و تاریخی با بازی سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی و محمدرضا آزادفرد، به نویسندگی محمد رحمانیان، کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی محمد حسن شانه ساززاده محصول سال 1401 کشور ایران است. شبکه مخفی زنان داستانی کمدی و سرگرم کننده را در بستری تاریخی روایت می کند.

سریال پوست شیر یک سریال ایرانی در ژانر درام و اجتماعی میباشد به کارگردانی و نویسندگی سید مسعود اطیابی برعهده دارد و تهیه کنندگی سریال بر عهده ایرج محمدی میباشد. سید مسعود اطیابی که پیش از این سریال های پر مخاطبی را برای تلویزیون در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته است

برای دانلود قسمت 1 سریال پوست شیر به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود سریال پوست شیر

بازیگران سریال پوست شیر

شهاب حسینی, هادی حجازی فر , پانته آ بهرام, مهرداد صدیقیان, علیرضا کمالی

 درباره سریال پوست شیر

جادوگر سریالی کمدی، اجتماعی با هنرنمایی احمد مهرانفر، جواد رضویان، مریم مومن، نسیم ادبی، فقیه سلطانی، متین ستوده، گیتی قاسمی، شهین تسلیمی، صحرا اسداللهی، عرفان ابراهیمی، میثاق جمشیدی، شهرزاد کمال زاده، سمیه مهری، سحر سلیمانی، جواد پولادی، نادر سلیمانی، رضا ناجی، محمدرضا عقدایی، احمد ایراندوست، رضا توکلی، محمد فیلی و پونه هاشم پور، به کارگردانی سید مسعود اطیابی، نویسندگی مریم تاجیک و حمزه صالحی و تهیه کنندگی ایرج محمدی محصول سال 1400 کشور ایران است.

دانلود قسمت 2 شبکه مخفی زنان

با انتخاب یک وبسایت خوب می توان به راحتی به لینک دانلود فیلم دسترسی پیدا نموده و به جای باز کردن  tab‎ های متعدد و متفاوت بی محتوا که فاقد لینک هستند، تنها با باز نمودن یک یا دو تب خیلی سریع لینک مدنظر خود را پیدا نموده و فیلم ایرانی یا خارجی مورد علاقه‎ ی خود را با کیفیت دلخواه تماشا نمایید.

در صورت تمایل به دانلود فیلم جدید به شیوه ‎ی سریع و راحت از یک سایت معتبر می توانید به آدرس فیلمینو ارائه دهنده ‎ی انواع فیلم ایرانی و خارجی در تنوع بسیار بالا مراجعه نمایید. این وبسایت با ایجاد دسته بندی ‎های مشخص منجر به سهولت دسترسی به کلیه ‎ی فیلم‎ ها شده و با ارائه اطلاعاتی در خصوص مشخصات هر فیلم و سریال امکان انتخاب صحیح یک فیلم را ایجاد می کند.

 

 

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا