بهترین مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک

برای صاحبان خودروهایی با گیربکس اتومات همواره این نگرانی وجود دارد که در صورت برخورد با مشکلات مختلف، باید به کدام مرکز مراجعه کنند؛ چرا که گیربکس بخش بسیار مهم و حساسی در خودرو است و برای تعمیر و تعویض احتمالی آن، نیاز به مهارت و تجربه زیادی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تعمیر گیربکس اتوماتیک به وبلاگ مراجعه کنید.

گیربکس های اتومات به دلیل پیچیدگی بسیار بالا نیاز به دقت و مهارت بسیار بالایی برای تعویض دارند. در صورت عدم رعایت نکات کلیدی و مهارت کم فرد تعمیرکار، بدون شک مشکلات و هزینه های بسیار سنگینی به وجود می آید. در ادامه به معرفی برخی از بهترین تعمیرگاه های تهران می پردازیم که گیربکس های اتومات از انواع مختلف را به بهترین شیوه تعمیر کرده و همواره رضایت مشتریان خود را جلب کرده اند. برای اطلاعات بیشتر، حتما تا انتها همراه ما باشید.

1-    مجموعه تخصصی تعمیرکار

مجموعه تعمیرکار اولین مجموعه برای است که در این مطلب به آن اشاره می کنیم. در این مرکز از متخصصین ماهر و باتجربه که به انواع گیربکس ها و مشکلات آن ها تسلط دارند استفاده می شود. همچنین جدیدترین و بهترین امکانات برای رفع مشکلات نیز در این مجموعه دیده می شود.

گفتنی است در این مرکز ابتدا عیب یابی به صورت کاملا رایگان توسط تیمی ماهر صورت می گیرد و در ادامه بهترین راه برای رفع مشکل به طور کامل پیشنهاد می شود. خودرو بر رایگان در تمام تهران، ارائه ضمانت بعد از تعمیرات به مدت یک سال و پشتیبانی دائمی از مزایای این مجموعه هستند.

2-    اتو کلینیک تخصصی مقدم

کلینیک تخصصی مقدم نیز دیگر مرکز معتبر و برتر تهران برای تعمیر و تعویض انواع گیربکس خودروهای مختلف است. در این مرکز تمامی فرآیندها تحت نظر تیمی مجرب و ماهر صورت گرفته و عیب یابی رایگان نیز در دستور کار آن ها قرار دارد.

3-    تعمیرگاه تخصصی گیربکس آقای اتومات

در لیست بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران باید نام مرکز آقای اتومات را نیز قرار داد. این مجموعه با سابقه 30 سال فعالیت در زمینه تعمیر گیربکس، یکی از بهترین و باتجربه ترین تعمیرگاه های گیربکس در تهران به شمار می رود.

تمامی خدمات و تعمیرات صورت گرفته توسط این مجموعه با ضمانت انجام می شود. خدمات در محل، خدمات به خودروهای معلولین و جانبازان، تعمیرات جلوبندی، تعویض روغن و… نیز از دیگر مزایای این مرکز به شمار می رود.

اتو کار از دیگر مجموعه های معروف و حرفه ای تهران است که به تعمیر گیربکس انواع خودرو، حتی خودروهای گران قیمت نیز می پردازد. عیب یابی در این مرکز با استفاده از دستگاه بسیار دقیق صورت می گیرد و در ادامه نیز کارشناسان باتجربه و متخصص آن، بهترین روش برای رفع مشکل موجود را اتخاذ می کنند.

5-    مجموعه هیدروتک

در ادامه معرفی بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران باید به مرکز هیدروتک نیز اشاره کنیم. این مرکز با ضمانت نامه 6 ماهه و یکساله بعد از تعمیرات و تعویض قطعات، خیال مشتری را از جهت کیفیت کار راحت می کند.

در این مرکز که کارشناسانی باسابقه از ایران خودرو و پارس خودرو در آن مشغول به کار هستند، برای خودروهایی همچون رنو داستر، مگان، ساندرو، ال نود و… خدمات مختلفی با 4 ماه گارانتی ارائه می شود. گفتنی است تعویض روغن گیربکس با دستگاه و سپس شستشو با مواد آمریکایی نیز در این مجموعه انجام می شود.

7-    تعمیرگاه تخصصی هدا

این مرکز با بیش از 10 سال سابقه، کلیه خدمات مربوط به خودروهای کره ای و ژاپنی را با بهترین کیفیت ممکن بر عهده می گیرد. در صورت نیاز به مشاوره، در این مجموعه مشاوره و راهنمایی به صورت تلفنی و حضوری هم صورت می گیرد.

8-    نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک سایپا – کد 9900

در این مجموعه با استفاده از جدیدترین و بهترین ابزارهای موجود، فرآیند تعمیر و عیب یابی روی انواع گیربکس های اتومات صورت می گیرد. همچنین این مجموعه قابلیت تست گیربکس های مختلف را نیز دارد و باید آن را در لیست بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران قرار داد.

9-    تعمیرگاه گیربکس آپ

مرکز تعمیرگاه گیربکس آپ، یکی از قدیمی ترین مراکز ارائه کننده انواع خدمات به خودروهای با گیربکس اتومات است. یکی از ویژگی های این مجموعه خدمت رسانی به دسته بسیار وسیعی از خودروها با گیربکس های اتومات از انواع مختلف است.

10- مجموعه تخصصی تهران گیربکس

در این مجموعه تعمیر تخصصی گیربکس برای تمام برندها صورت می گیرد. همچنین ضمانت نامه تعمیرات از دیگر خدمات تهران گیربکس است. امکان رزرو نوبت، مشاوره تلفنی و زمان تحویل سریع نیز دیگر مزایای این مجموعه هستند. در صورت نیاز خودرو بر سفارشی نیز برای مشتری ارسال می شود.

11- مجموعه گیربکس وان

این مجموعه که پیش تر با نام تعمیرگاه میثم و مسعود فعالیت می کرد، از دیگر مراکز معتبر و خوب تهران است. در این مجموعه با استفاده از متخصصین باتجربه و ماهر، کلیه خدمات مربوط به گیربکس های اتومات پذیرفته می شود.

12 ماه گارانتی تعویض، ضمانت بهترین قیمت و کلیه خدمات گیربکس اتومات از جمله مزایای این تعمیرگاه هستند.

در لیست بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران باید نام مجموعه بیمارستان خودرو را نیز قرار داد. در این مجموعه به تعمیر و عیب یابی گیربکس اتومات انواع خودرو شامل نیسان، مزدا، هیوندای، بنز، کیا، بی ام و، تویوتا و… پرداخته می شود.

گفتنی است تمام قطعات تعویضی در این مرکز، از نوع اصلی و درجه یک انتخاب می شوند.

13- تعمیرگاه تخصصی آندره

در ادامه بررسی لیست بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران، به تعمیرگاه آندره می رسیم. گفتنی است که تمامی خودروهای داخلی در این مجموعه پذیرش شده و فرآیندهای عیب یابی و تعمیرات آن ها توسط تیمی باتجربه و متخصص صورت می گیرد. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، از بهترین قطعات بازار و از نوع درجه یک استفاده می شود.

14-تعمیرگاه تخصصی شیدائی

یکی از مراکز قدیمی و باکیفیت تهران، تعمیرگاه تخصصی شیدائی است. این مرکز کلیه خودروهای گیربکس اتومات اعم از بنز، بی ام و، مازراتی، پورشه، هیوندای و… را با استفاده از بهترین تجهیزات و برترین متخصصان مورد تعمیر قرار می دهد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره  تماس این مجموعه تماس بگیرید.

15-اتومکانیک غرب

اتومکانیک غرب نیز از دیگر مراکز معروف و باکیفیت تهران است که با سرعت بسیار بالا در کنار دقت و کیفیت عالی، مشکلات خودرو شما را به طور کامل برطرف می کند. علاوه بر خودروهای سواری در این مرکز خودروهای وانت و شاسی بلند و کامیون نیز تحت تعمیرات تخصصی قرار می گیرند.

 

دکمه بازگشت به بالا