راز بقا فصل دوم کی پخش میشود

تریلر تازه A Discovery of Witches از زمان پخش فصل دوم سریال پرده برمی دارد

شبکه ی اسکای وان در حاشیه ی رویداد کامیک کان نیویورک با انتشار تریلری تاریخ پخش فصل دوم سریال A Discovery of Witches را اعلام کرد.

در حاشیه ی رویداد کامیک کان نیویورک تریلر جدیدی از فصل دوم سریال A Discovery of Witches (کشف جادوگران) منتشر شد که از پخش آن در ژانویه ی سال 2021 خبر می دهد. این سریال درام فانتزی با اقتباس از سه گانه ی مشهور All Souls (تمام ارواح) نوشته ی دبورا هارکنز ساخته می شود و نام آن برگرفته از نام نخستین کتاب مجموعه است که به عنوان پُرفروش ترین اثر نیویورک تایمز شناخته می شود. این سریال انگلیسی که ترزا پالمر، متیو گود، ادوارد بلومل، لوئیز بریلی، مالین بوسکا، عایشه هارت، اوون تیال، الکس کینگستون و والری پتیفورد را در گروه بازیگرانش دارد، در شهریور 1397 از شبکه ی اسکای وان روی آنتن رفت و سپس در آبان 1397 برای دو فصل دیگر تمدید شد. این سریال روز گذشته پنل کامیک کان نیویورک مجازی خود را برگزار کرد و جزئیات بیشتری از فصل دوم را در اختیار طرفداران گذاشت.

دانلود از آپارات

این اقتباس تلویزیونی که در تاریخ 19 دی 1399 (8 ژانویه ی 2021) به نمایش در می آید، دیانا با نقش آفرینی ترزا پالمر و متیو با نقش آفرینی متیو گود را نشان می دهد که با سفر در زمانِ موفقیت آمیزی به سال 1590 می روند. حالا دیانا در لندن دوره ی الیزابت به دنبال «معلم مناسبی» می گردد تا به او در تسلط بر مهارت های جادوگری کمک کند و دراین میان متیو در جست وجوی «کتاب زندگی» است. سازمان کانگرگیشن مراقب کارهای دیانا و متیو است و می خواهد آن ها را از میان بردارد. همچنین تریلر فصل دوم سریال A Discovery of Witches برای نخستین بار فلیپ د کلرمونت با بازی جیمز پیورفوی، جادوگر آلساپ با نقش آفرینی شیلا هنکاک و اندرو هوبارد با بازی پال ریس را نشان می دهد.

با اینکه تریلر تازه ی سریال A Discovery of Witches خیره کننده و بسیار به محیط های قرن شانزدهم وفادار است، اما زیر نظر گرفتن تمام کاراکترهای موجود در آن کار آسانی نیست. در فصل اول سریال «کشف جادوگران» بازیگران بااستعدادی به ایفای نقش پرداختند و در فصل دوم بازیگران بیشتری به جمع آن ها ملحق می شوند. اینکه سریال چگونه می خواهد تعادل بازیگران را در خط زمانی های مختلف حفظ کند، موضوعی است که بینندگان تنها به هنگام تماشای فصل دوم می توانند از آن مطلع شوند. این تریلر از راه های گوناگون شیمی عالی بین دیانا و متیو را نمایش می دهد و آن را به تکامل می رساند. شما می توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره ی این خبر با زومجی در میان بگذارید.

به گزارش سینماپرس، کاظم نوربخش در گفت وگو با میزان، پیرامون فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول به کار خاصی نیستم و از آنجایی که به زودی مشغول بازی در فصل چهارم نون خ می شوم کار دیگری را قبول نکردم.

وی درباره زمان شروع فیلمبرداری «نون. خ 4» اضافه کرد: به امید خدا اگر مشکلی پیش نیاید از هفته آینده این سریال کلید خواهد خورد.

«نون. خ 4» لبخند را به لبان مردم خواهد آورد

نوربخش درباره ساخت فصل چهارم نون خ اضافه کرد: سعید آقاخانی تمام قدرت خود برای ساخت فصل چهارم نون خ را گذاشته است، به امید خدا این سریال برای پخش در عید نوروز و ماه رمضان آماده خواهد شد.

نوربخش درباره تفاوت حضور در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی اضافه کرد: طبیعتا تلویزیون مخاطب بسیار بیشتری دارد و همه نمی توانند آثار سریالی شبکه نمایش خانگی را ببیند. به همین دلیل کار کردن در تلویزیون همیشه برای من جذابتر است، به نظر من تلویزیون جایگاه بسیار بالاتری از شبکه نمایش خانگی دارد.

نوربخش درباره حضورش در سینما اضافه کرد: من چندین فیلم سینمایی باز کردم که هنوز اکران نشده اند، به طور کلی درباره حضورم در سینما بنا بر زمان پیش می روم، آدمی هستم که همه کارهایم را دوست داشته ام، یعنی اگر نقشی را دوست نداشته باشم خیلی راحت آن را قبول نمی کنم و به همین دلیل عجله ای هم برای حضور در جایی ندارم.

نوربخش: مردم همواره منتظر ساخت فصل جدیدی از «نون. خ» هستند

بازیگر سریال «نون خ» درباره موفقیت این اثر در میان مردم اظهار کرد: من هر روز از مردم و اطرافیان درباره فصل جدید این سریال پیام دارم، همه منتظر نون خ هستند، خوشبختانه این سریال سه فصل موفق را پشت سر گذاشته و در میان مردم به خوبی محبوب شده است، من از حضور در راز بقا بی نهایت خوشحالم اما معتقدم که تلویزیون و مخصوصا نون خ ارزش بسیار بیشتری در میان مردم دارد.

نوربخش درباره احتمال ساخت فصل دوم «راز بقا» افزود: هنوز هیچ صحبت جدی برای ساخت فصل دوم این سریال با ما نشده است، آقاخانی تمام تمرکزش روی ساخت «نون. خ 4» است و به همین دلیل احتمالا فعلا سراغ راز بقا 2 نخواهد رفت.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره همکاری در سریال «فضایی ها» خاطرنشان کرد: در این میان در سریال نمایش خانگی «فضایی ها» به کارگردانی پیمان قاسمخانی هم حضور داشتم که برایم جذاب بود، این سریال هم فضای خاص خودش را دارد که احتمال موفقیتش بین مخاطبان زیاد است. بی نهایت بازیگر خوش شانسی هستم که در این سالها توانستم با دو قطب کمدی یعنی سعید آقاخانی و پیمان قاسمخانی همکاری داشته باشم و از این جهت خدا را شاکرم.

دکمه بازگشت به بالا