روش  های انتقال فالوور به پیج دیگر در اینستاگرام

گاهی این مسئله به وجود می آید که شما پیج اینستاگرام برای کسب و کارتان دارید و فالوورهای خود را برای آن در اختیار دارید. یکی از مسئله هایی که در زمینه این اپلیکیشن مطرح می شود بحث انتقال فالوور به اکانت دیگر است که می تواند به دلایل مختلف انجام شود. برای این کار یکی از روش های خیلی راحت بهره گیری از برنامه انتقال فالوور از یک اکانت به اکانت دیگر است. در این مطلب قصد داریم تا به انتقال فالوور به اکانت دیگر بپردازیم و ببینیم این کار به چه شکلی می تواند انجام شود. در ادامه با ما همراه باشید.

چرا باید از روش انتقال فالوور به اکانت دیگر استفاده کنیم؟

تصور کنید که شما یک حساب کاربری فالوربالا در اینستاگرام برای خود دارید و سپس مدت زمانی را برای این اکانت صرف کردید و از روش های واقعی اینستاگرام استفاده کردید تا فالوورهایی برای خود جمع آوری کنید. این فالورها می توانند صدها، هزارها و یا چند ده هزارها باشند که برای فالو کردن اکانت شما اقدام کرده اند. حال به هر دلیلی که می خواهد باشد شما قصد کرده اید تا برای انتقال فالوور به اکانت دیگر خود اقدام کنید. برای این کار راهکاری وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. اما در ابتدا بهتر است تا به دلیل هایی که برای انتقال فالوور از یک اکانت به اکانت دیگر وجود دارند بپردازیم.

دلایل انتقال فالوور به اکانت دیگر

یکی از این دلیل ها می تواند عوض کردن نام برند و یا همان نام تجاری تان باشد که البته این موضوع برای حساب های کاربردی بیزینسی صدق می کند. دلیل دیگری که می تواند برای انتقال فالوور به پیج دیگر مورد استفاده قرار بگیرد این است که قبلا حساب کاربری شخصی شما در اینستاگرام با حساب کاربری کاری تان یکی بوده است و از یک حساب برای هردو منظور استفاده می کرده اید.

اما حالا به این نتیجه رسیده اید که بهتر است این دو حساب کاربری مختلف را از یکدیگر جدا کنید و برای هر کدام اکانت مجزا در اختیار داشته باشید. به این دلیل ها و بسیاری دلیل های دیگری ممکن است شما تمایل داشته باشید که برای انتقال فالوور به اکانت دیگر اقدام کنید و البته راه حل این موضوع را هم بلد نباشید. اما به هیچ عنوان نگران نباشید ما اینجا هستیم تا در این مورد به شما کمک کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه انتقال فالوور به اکانت دیگر اینستاگرام

متاسفانه امکان انتقال فالوور به اکانت دیگر از سال 2018 و ماه ژوئن عملا دیگر قابل انجام نبوده و شما نمی توانید به هیچ وسیله ای برای انتقال فالوورهای یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر اقدام کنید.

هیچ امکانی برای import و یا export کردن حساب های کاربری در اینستاگرام بین دو اکانت و یا بین اینستاگرام و یک برنامه دیگر وجود نداشته و شما نمی توانید برای این کار هیچ عملی انجام دهید. اما باز هم برخی راهکارهای میانبری برای این کار وجود دارند که افرادی که به شدت می خواهد این کار را برای حساب کاربری شان انجام دهند می تواند مفید واقع شود. البته این راهکارها را می توان به نوعی روش هایی به شمار آورد که با انتقال فالوور به اکانت دیگر برابری می کند و دقیقا همین کار نیست. در ادامه به ذکر این دو راه حل جایگزین می پردازیم که به شرح زیر هستند:

راهکار های انتقال فالوور ها به اکانت دیگر اینستاگرام چگونه است؟

 1. تغییر دادن نام کاربری
 2. تبدیل دستی

در ادامه به بررسی هر یک از این دو راهکار می پردازیم.

تغییر دادن نام کاربری اولین راه انتقال فالوور به اکانت دیگر 

نخستین راهکار جایگزینی که برای انتقال فالوور به اکانت دیگر می توانیم به شما پیشنهاد کنیم تغییر دادن نام کاربری یا همان یوزرنیم است. البته که این موضوع در صورتی است که علتی که شما میخواهید برای منتقل کردن فالوور هایتان از یک اکانت به اکانت دیگر اقدام کنید این باشد که بخواهید نام کاربری و یا نام برند کسب و کارتان را تغییر دهید. برای این کار دیگر شما احتیاجی ندارید تا یک حساب کاربری ثانویه ایجاد کنید و در اندیشه ی نحوه انتقال فالوورهای حساب قدیمی به این حساب جدید باشید.

با تغییر دادن یوزرنیم فالوورهای صفحه شما متوجه تغییر عجیب و غریبی در صفحه تان نمی شوند چرا که شما با یک نام و همچنین عکس پروفایل شناخته می شوید و تا زمانی که آنها را تغییر ندهید مخاطبان شما هیچ تغییری را احساس نمی کنند. لذا شما اگر قصد تغییر در نامی که برای مخاطبتان به نمایش درمی آید را دارید یا حتی عکس پروفایلتان را می خواهید عوض کنید آنگاه می توانید این کارها را آرام آرام انجام داده و به صورت پست و یا حتی در استوری ها این تغییرات اعمال شده را به کاربران خود اطلاع رسانی کنید.

نکته ای که در این میان وجود دارد این است که اینستاگرام هیچ گونه محدودیتی را برای تعداد دفعه هایی که شما می توانید نام کاربری اکانت خود را تغییر دهید قائل نشده است و شما می توانید به دفعات این کار را انجام دهید. هر چند بهتر است این موضوع را درنظر داشته باشید که تغییر پیوسته ی نام کاربری و نام نمایشی می تواند به برند و کسب و کارتان ضربه بزند و بهتر است که از همان ابتدا نامی را برگزینید که احتمال تغییر آن خیلی خیلی کم باشد.

برای تغییر نام کاربری در اینستاگرام چه باید کرد؟

اگر پروسه ی انتقال فالوور به اکانت دیگر برای شما به وسیله ی تغییر نام کاربری انجام شده و دیگر مشکلی از این بابت نداشته باشید آنگاه حتما به این موضوع بر می خورید که چگونه می توانیم برای عوض کردن این نام کاربری اقدام کنیم؟

 • برای این منظور وارد حساب کاربری مورد نظرتان در اینستاگرام شوید.
 • سپس وارد قسمت پروفایل که در پایین و با یک شکل آدمک به نمایش درآمده است شوید.
 • حال از این قسمت روی گزینه ی Edit Profile کلیک کرده و وارد آن شوید.
 • از میان گزینه های به نمایش درآمده روی گزینه ی Username بروید.
 • سپس نام کاربری جایگزین خود را وارد کنید.
 • در انتها هم بر روی Done کلیک کرده و تمام، به همین راحتی شما نام کاربری حساب خود را تغییر دادید.

تبدیل دستی روشی دیگر برای انتقال فالوور به اکانت دیگر

راهکار دومی که برای انتقال فالوور به اکانت دیگر مطرح می شود انجام این کار به صورت دستی است. اما چگونه؟ در صورتی که شما تمایل دارید تا افرادی که اکانت فعلی تان را دنبال می کنند برای فالو کردن حساب کاربری جدیدتان هم اقدام کنند آنگاه می بایست از ترکیبی از روش های درونی و بنیادی با روش های پولی و هزینه دار بهره ببرید و در نهایت هم امید داشته باشید که این راهکار جوابگو باشد.

متاسفیم که می گوییم اما هیچ راهکار ساده ای برای انتقال فالوور به اکانت دیگر وجود ندارد. بهترین راهکار این است که شما از متقاعدسازی دستی بهره ببرید. چرا که فالو کردن یک اکانت ترجیح آن حساب کاربری است و وی می تواند این کار را انجام داده و یا از انجام آن سرباز بزند. برای این کار مرحله هایی وجود دارد که در قسمت بعدی به آن می پردازیم.

مراحل تبدیل دستی برای انتقال فالوور به اکانت دیگر

همانطور که گفتیم برای انجام متقاعد سازی دستی دنبال کننده ها باید مراحلی را انجام دهید که به شرح زیر هستند:

 1. ابتدا حساب کاربری جدید مورد نظر را راه اندازی کنید. سپس کلیه ی اطلاعات مربوط به آن را به صورت تمام و کمال پر کنید. هر قدر که این اطلاعات به حساب کاربری قدیمی شما نزدیکتر باشند قطعا این کار راحت تر بوده و دنبال کننده هایتان به سرعت متوجه میشوند که حساب کاربری جدید متعلق به شما است. حتی می توانید در بیو توضیحاتی راجع به این که اکانت قبلی تان چه بوده هم ارائه کنید. حتی اگر امکان این وجود دارد که نام نمایشی و عکس پروفایل و … شبیه به حساب کاربری قبلی باشد از انجام آن دریغ نکنید.
 2. محتوای تولید شده را در هر دو اکانت خود بارگذاری کنید. اگر قصد نگهداری از هر دو اکانت را دارید بهتر است به جای این کار برای هر اکانت محتواهای متفاوتی در نظر بگیرید.
 3. سعی کنید نشانه هایی قرار دهید و در کپشن های اکانت قدیمی آدرس اکانت جدید را مداوم بیان کنید.
 4. بیو اکانت قدیمی را عوض کنید و فالوورها را به وسیله آن به اکانت جدید راهنمایی کنید.
 5. در استوری خود این موضوع را اطلاع رسانی کنید و پست اکانت جدید را در استوری نمایش دهید.
 6. در نهایت هم در اکانت قدیمی پست با مضمون انتقال به اکانت جدید گذاشته و اجازه دهید این پست آخرین پست پیج قدیمی شما باشد.

چگونه در زمان محدودیت فالو، فالوورها را به اکانت دیگر انتقال دهیم؟

انتقال فالوور به اکانت دیگر یکی از مهم ترین موضوعات در اینستاگرام است که فرد به هر دلیلی تصمیم به این کار می گیرد. این کار غیر ممکن نیست اما مسأله زمانی دشوار می شود که با محدودیت فالو مواجه شویم. در واقع این محدودیت آسیب چندانی به انتقال فالوور ندارد اما اگر پیج ما برای مدتی به خاطر محدودیت فالو بلاک شده باشد راه های میانبری برای اینکه به اکانت خود رفته و این کار را بکنیم وجود دارد.
استفاده از نسخه به روز رسانی شده اینستاگرام، استفاده از شبکه های اینترنت مختلف، استفاده از دستگاه دیگر و ورود به کاربری با ابزاری همچون لپ تاب یا تبلت و…
البته شما بدون محدودیت ها می توانید از طریق تعویض نام کاربری و یا اطلاع رسانی از طریق پست و استوری نیز این کار را انجام بدهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، پیشنهاد می کنیم مقاله را مطالعه بفرمایید.

سخن نهایی

امیدواریم در این مطلب توانسته باشیم که در مورد تمامی ابعاد انتقال فالوور اینستاگرام حرف بزنیم. بردن فالوور اینستاگرام به پیج های دیگر همیشه کاری مثبت و آسان به نظر می آید ولی باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که شما در صورتی می توانید که این کار را به درستی انجام دهید که از روش آن مطلع باشید.

دکمه بازگشت به بالا