عمومی

در مورد وام بانک پارسیان با سند ملکی چه می دانید؟

بانک پارسیان به مشتری هایش با نرخ های مختلف 4، 8، 12، 15 و 18 درصد وام می دهد. این وام ها براساس میانگین موجودی شما و به صورت وام با سند ملکی داده می شوند و حداکثر 60 ماه فرصت دارید که مبلغ وام ها را پرداخت کنید. در این مقاله درباره های بانک پارسیان صحبت می کنیم و شرایط دریافت تسهیلات از این بانک را توضیح می دهیم.

What do you know about Bank Parsian's loan with a real estate document

نحوه ثبت نام اینترنتی دریافت وام از بانک پارسیان

برای دریافت تسهیلات بانک پارسیان باید به سایت این بانک مراجعه کرده و درخواستتان را ثبت کنید. امکان درخواست آنلاین انواع وام های بانک پارسیان از طریق اپلیکیشن تاپ هم وجود دارد. در ابتدا در بخش خدمات الکترونیکی بانک، اپلیکیشن تاپ را دانلود کنید. ورود و ثبت نام در اپلیکیشن با شماره تلفن انجام می شود.

در مرحله بعد باید کد تایید ارسالی به موبایل را وارد کنید. حالا می توانید انواع خدمات بانک پارسیان را در اپلیکیشن مشاهده کنید. در قسمت مالی و اعتباری، می توانید برای دریافت تسهیلات بانک پارسیان اقدام کنید.

شرایط دریافت وام از بانک پارسیان

شرایط وام های بانک پارسیان مثل بقیه بانک ها است. برای دریافت تسهیلات بانک پارسیان نباید به بانک بدهکار باشید یا چک برگشتی داشته باشید. همچنین تسویه اقساط قبلی از دیگر شرایط دریافت وام از بانک پارسیان است. علاوه بر شرایط عمومی، بقیه طرح های تسهیلاتی بانک پارسیان شرایط خاص خودشان را دارند. مثلاً، اگر خواستار وام ترنج هستید، باید حقوق شما به حساب مربوط به وام واریز شود.

مدارک موردنیاز برای دریافت وام از بانک پارسیان

برای دریافت تسهیلات بانک پارسیان باید مدارک زیر را از قبل آماده کنید.

  • تصویر شناسنامه و کارت ملی وام گیرنده و ضامن
  • مدارک شغلی وام گیرنده و ضامن
  • تکمیل فرم درخواست وام
  • وثیقه و مدارک ضمانتی مثل سند ملک

بانک پارسیان با هدف افزایش رفاه و آسایش مردم وام ها و تسهیلات متنوعی را تعریف کرده است. از جمله این وام ها، وام سفر، خرید کالای مصرفی، طرح تسهیلاتی پژواک و نوید، کارت خرید، وام خرید واحدهای خدماتی و تجاری، وام ساخت پروژه های ساختمانی، وام تعمیر یا بازسازی مسکن و خدمات ارزی هستند. همچنین بانک پارسیان به واحدهای تولیدی و بازرگانی هم وام می دهد. در بخش زیر، انواع وام های بانک پارسیان را توضیح می دهیم.

وام سفر

وام سفر بانک پارسیان 30 میلیون تومان است و از طریق کارت اعتباری و اپلیکیشن تاپ به متقاضیان داده می شود. تسهیلات اعتباری سفر بدون ضامن است و همه مراحل آن به صورت آنلاین انجام می شود. اقساط وام سفر 12 ماهه است و با کارمزد 4 درصد داده می شود.

برای دریافت تسهیلات سفر باید در اپلیکیشن تاپ حساب غیرحضوری باز کنید و درخواست صدور کارت اعتباری را ثبت کنید. حالا می توانید کارت اعتباری سفر را تهیه کنید. برای اینکه بتوانید کارت اعتباری پارسیان را بگیرید، باید حساب پس انداز قرض الحسنه یا سپرده کوتاه مدت داشته باشید.

در اپلیکیشن تاپ می توانید مراحل افتتاح حساب را انجام دهید. در صورتی که حساب شما در بانک پارسیان قرض الحسنه یا کوتاه مدت نیست، به صفحه اینترنت بانک پارسیان یا همراه بانک پارسیان مراجعه کنید. با مراجعه حضوری هم می توانید حساب پس انداز باز کنید.

وام خرید کالای مصرفی

برای دریافت خرید کالا باید فاکتور کالا را به بانک ارائه کنید. این وام فقط برای خرید کالای ایرانی داده می شود و سقف آن 80 درصد از مبلغ فاکتور است. در نهایت، بازپرداخت وام در 3 سال و 36 مرحله انجام می شود.

وام فوری بانک پارسیان

اگر وقت زیادی ندارید و باید هرچه سریع تر مبلغ وام را دریافت کنید، می توانید وام فوری بانک پارسیان را بگیرید. طرح های نوید و پژواک جزو وام های فوری بانک پارسیان هستند. مبلغ وام 1 میلیارد تومان است و با سود 4 تا 12 درصد داده می شود. در نهایت، حداکثر 36 ماه برای بازپرداخت مبلغ وقت دارید. وام فوری بانک پارسیان را می توانید با ارائه وثیقه، ضامن و سپرده گذاری در بانک می توانید وام فوری بگیرید.

طرح نوید بانک پارسیان

این وام به فعالان بخش تجاری، کسب وکارهای حقیقی و حقوقی داده می شود. در صورتی که فعالیت تجاری دارید، می توانید برای دریافت تسهیلات بانک پارسیان از طرح نوید استفاده کنید. سود این تسهیلات 8، 12 و 18 درصد است و با توجه به موجودی و توانایی بازپرداخت شما تعیین می شود.

قسط های طرح نوید ماهیانه هستند و 36 ماه وقت دارید که اقساط را پرداخت کنید. برای ثبت نام در طرح نوید باید حساب سپرده جاری با چک یا بدون چک داشته باشید. همچنین، اگر کارت خوان پارسیان دارید، باید حداقل 6 ماه از افتتاح آن گذشته باشد.

نکته دیگر، میانگین مانده شما در سپرده جاری است. مانده حساب شما در سه ماه آخر دریافت تسهیلات باید بیشتر از 3 میلیون تومان باشد. در نهایت، میانگین واریزی های حساب هم مهم است. در سه ماه آخر، میانگین واریزی های ناشی از گردش مالی ماهیانه باید بیشتر از 15 میلیون تومان باشد.

با ثبت نام در طرح نوید بانک پارسیان می توانید از خدمات بیمه رایگان استفاده کنید و امتیازتان را به شرکا یا پرسنل شرکت منتقل کنید. ضرایب تسهیلاتی تا 4 برابر میانگین حساب و انتخاب دوره دلخواه بازپرداخت از دیگر مزیت های طرح نوید هستند.

وام بدون سپرده و ضامن

بیشتر بانک ها برای اعطای وام از شما سپرده و ضامن می خواهند. اما بانک پارسیان تسهیلات بدون ضامن و سپرده هم معرفی کرده است. بیشتر وام گیرنده این وام را با نام طرح پژواک می شناسند. برای گرفتن وام پژواک پارسیان به ضامن رسمی احتیاجی ندارید، ولی باید در بانک سپرده باز کنید. سپرده شما باید بلند مدت 1 ساله یا کوتاه مدت عادی باشد. این سپرده به عنوان وثیقه نزد بانک می ماند. همچنین، می توانید از سود سپرده به عنوان ضمانت وام استفاده کنید.

طرح پژواک بانک پارسیان چیست؟

در طرح اعتباری پژواک پارسیان می توانید نرخ و مدت بازپرداخت را انتخاب کنید. این وام را به نام تسهیلات ارزان قیمت هم می شناسند. برای دریافت وام پژواک باید سپرده بلند مدت یک ساله باز کنید. مبلغ موجود در حساب تا پایان مدت تسهیلات مسدود می شود و در نهایت می توانید به طور تدریجی یا یک جا مبلغ قسط ها را پرداخت کنید.

طرح پژواک بانک پارسیان مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا، اعطای تسهیلات سریع و آسان، افزایش ضریب تسهیلات تا سقف 93 درصد میزان سپرده، امکان انتخاب شیوه بازپرداخت و انعطاف در اعطای تسهیلات هستند. شما می توانید نرخ و مدت بازپرداخت را متناسب با درآمد و منابع انتخاب کنید.همچنین، برای پرداخت وام هم تا 60 ماه فرصت دارید.

نحوه بازپرداخت وام در طرح پژواک پارسیان

در طرح پژواک پارسیان، ماهانه 5 تا 8 درصد از سرمایه تان را به عنوان سود دریافت می کنید. نکته مهم این است که میزان سود حاصل از سپرده گذاری، با توجه به مدت زمان تسویه و میزان سود تسهیلات در بازپرداخت مشخص می شود. مثلاً، اگر سود سپرده گذاری 5 درصد باشد، شما 12 ماه برای تسویه فرصت دارید و سود تسهیلات در بازپرداخت هم 4 تا 8 درصد است.

در حالتی که تسویه 48 ماهه باشد، سود سپرده گذاری 5 درصد و سود تسهیلات هم 8 درصد است. در صورتی که سود تسهیلات بازپرداخت 10 تا 12 درصد باشد، 12 تا 36 ماه برای تسویه فرصت دارید و سود سپرده گذاری هم 8 درصد حساب می شود.

وام تعمیر مسکن

در بین وام های بانک پارسیان، وام تعمیر مسکن هم وجود دارد. از این تسهیلات می توانید برای تعمیر و بازسازی مسکن استفاده کنید. مبلغ وام تعمیر مسکن تا سقف ضوابط جاری بانک است و 5 سال هم برای بازپرداخت به شما مهلت داده می شود.

وام خرید ملک تجاری

اگر جواز کسب یا مجوز فعالیت دارید، می توانید برای وام خرید ملک تجاری اقدام کنید. این وام جزو تسهیلات مشارکت مدنی است و تا سقف 75 درصد از ارزش ملک به شما وام داده می شود. ارزش ملک بدون حساب سرقفلی مشخص می شود و در نهایت 7 سال برای بازپرداخت وام فرصت دارید.

وام بازسازی واحدهای اداری

یکی از وام های بانک پارسیان، تسهیلات بازسازی واحدهای اداری و تجاری است. سقف این وام به شرایط شما و بانک بستگی دارد و حداکثر 5 سال برای بازپرداخت آن فرصت دارید. همچنین، اگر واحد خدماتی مجوزدار دارید، می توانید برای تهیه دفتر محل کار از تسهیلات مشارکت مدنی استفاده کنید.

دفترهای وکالت، مطب، دفتر اسناد رسمی، ازدواج و طلاق، دفتر روزنامه و مجله و دفترهای مهندسی می توانید از این تسهیلات استفاده کنند. در حالت عادی، تا سقف 70 درصد از ارزش ملک به شما وام تعلق می گیرد و 7 سال هم برای بازپرداخت به شما فرصت داده می شود. نکته مهم اینکه قدمت ملک هم جزو شرایط دریافت این وام است. برای گرفتن این وام حداکثر قدمت ملک باید 10 سال باشد.

تسهیلات قرض الحسنه بانک پارسیان

تسهیلات قرض الحسنه این بانک شامل هزینه مراسم ازدواج، تهیه جهیزیه، هزینه درمان بیماری، کمک هزینه تحصیل، رفع نیازهای لازم و ضروری و هزینه خرید و تعمیر مسکن هستند.

نحوه دریافت وام بانک پارسیان با گردش حساب

در سال های گذشته، بانک پارسیان با گردش حساب یا میانگین حساب به متقاضیان وام می داد. سود این وام 18 درصد بود و برای دریافت آن به یک ضامن رسمی احتیاج داشتید. در حال حاضر، امکان دریافت وام با گردش حساب وجود ندارد.

برای اینکه بتوانید با میانگین حساب وام بگیرید، باید در بانک پارسیان حساب سپرده جاری باز کنید و حداقل 3 ماه سرمایه خودتان را در بانک بگذارید. برای بازپرداخت وام 36 ماه به شما فرصت داده می شود. در صورتی که متقاضی وام گردش حساب هستید، به نزدیک ترین شعبه بانک مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

نحوه بازپرداخت و اقساط تسهیلات بانک پارسیان

اگر یکی از وام های بانک پارسیان را گرفتید، می توانید بازپرداخت آن را در سایت بانک انجام دهید. در بخش بانکداری اینترنتی، وارد قسمت اینترنت بانک شوید و نام کاربری و رمز ایستا را وارد کنید. سپس، امکان پرداخت اقساط برای شما فراهم می شود. البته، روش های دیگری هم برای پرداخت وام های بانک پارسیان وجود دارد. مثلاً، می توانید حضوری به بانک مراجعه کنید یا از طریق تلفن بانک اقدام کنید.

جمع بندی

در این مقاله، انواع وام های بانک پارسیان و شرایط دریافت این وام ها را توضیح دادیم. اگر شرایط وام های بانک پارسیان را ندارید، می توانید درباره وام های بقیه بانک ها اطلاعات کسب کنید، یا از طرح های اعتباری ازکی وام استفاده کنید. در بخش وبلاگ ازکی وام اطلاعات کامل انواع وام های بانکی مثل وام های بانک ملی و وام های بانک سامان را توضیح داده ایم. در نهایت، اگر هیچ  کدام از وام ها مناسب شما نبود، می توانید برای خرید لوازم ضروری زندگی از خدمات اعتباری ازکی وام استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا