روزبه حصاری در سریال آهوی من مارال

ای بی سی مگ نوشت: تمام بازیگران سریال «آهوی من مارال» با انتشار بیانیه ای، خود را جدا از جریان شکایت از سریال «جیران» دانستند.

جمعی از بازیگران سریال «آهوی من مارال» با انتشار بیانیه ای در فضای مجازی، اعلام کردند که در جریان بیانیه هایی که به نام «عوامل» این سریال منتشرشده، نیستند. این مجموعه شبکه نمایش خانگی با شکایت از «جیران»، مانع پخش این سریال از قسمت 23 به بعد شده است.

این بیانیه مشترک بامداد پنجشنبه ـ 13 مرداد ـ توسط برخی از بازیگران اصلی سریال «آهوی من مارال» در فضای مجازی منتشر شده و تمامی بازیگرانی که نام آنها در این بیانیه آمده است، جداگانه این متن را در قالب پُست موقت به اشتراک گذاشته اند.

در بیانیه این بازیگران آمده است: «در پی انتشار بیانیه هایی منتسب به عوامل سریال «آهوی من مارال»، درباره اختلاف حقوقی با سریال «جیران» ذکر یک نکته ضروری است. ما جمعی از بازیگران سریال نیمه تمام «آهوی من مارال» اعلام می کنیم ـ بنا به دلایلی ـ مدت هاست ارتباطی با پروژه مذکور نداشته و در جریان هیچکدام از بیانیه های منتشرشده به نام “عوامل” این سریال نیستیم.»

در انتهای این نامه نام بازیگرانی چون حسن معجونی، لاله اسکندری، ترلان پروانه، علیرضا آرا، احسان امانی، امیررضا دلاوری، لیلا بلوکات، ارسطو خوش رزم، روزبه حصاری، متین ستوده، میثاق زارع و نازنین کیوانی به چشم می خورد.

شکایت «آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی سعید خندق آبادی از پروژه «جیران» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه، توقف پخش این سریال در رسانه های صوت و تصویر فراگیر را موجب شده است.

بر اساس این گزارش، سازندگان «آهوی من مارال» ادعا کرده بودند که داستان «جیران» از روی سریال آنان کپی برداری شده و نباید به پخش برسد. مهرداد غفارزاده، کارگردان «آهوی من مارال»، برای اثبات این ادعا پیگیری های بسیاری انجام داد و برای مدتی هم انتشار قسمت اول «جیران» را به تأخیر انداخت اما در نهایت با جلسه ای که در دوره ی قبلی مدیریت ساترا با حضور طرفین دعوا برگزار شد، سه کارشناس این موضوع را بررسی کردند و نتیجه این فرآیند، اجماع هر سه کارشناس بر فقدان شباهت به نحوی که قابلیت احراز گرته برداری سریال «جیران» از طرح «آهوی من مارال» را داشته باشد، اعلام شد. در نتیجه «جیران» پس از مدتی کشمکش به پخش رسید و 23 قسمت از این سریال از شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

حالا بار دیگر این شکایت به جریان افتاده و ادامه پخش سریال «جیران»، با ابلاغ حکم قضایی و مشخص شدن نتیجه نهایی فعلا متوقف است.


تماشاخانهحمله وحشیانه یک دختر سارق 15 ساله به زنی با نوزادش (فیلم)

پرواز مرگبار اما شگفت انگیز سفره ماهی/ یک لحظه حیرت انگیز از طبیعت که ندیده اید (فیلم)


فیلم های دیگر

عضویت در اینستاگرام عصر ایران 15 سال پیش در چنین روزی این لحظه با حافظ نظرات کاربران

در پی شکایت حقوقی تهیه کننده و کارگردان سریال « آهوی من مارال » از سریال « جیران » و صدور بیانیه از سوی آن ها به نیابت از تمامی عوامل؛ بازیگران این سریال با انتشار یک پست مشترک به این ماجرا واکنش نشان دادند.

در بیانیه بازیگران سریال آهوی من مارال آمده است : «در پی انتشار بیانیه هایی منتسب به عوامل سریال آهوی من مارال درباره اختلاف حقوقی با سریال «جیران» ذکر یک نکته ضروری است. ما جمعی از بازیگران سریال نیمه تمام «آهوی من مارال» بنا به دلایلی مدت  هاست ارتباطی با پروژه مذکور نداشته و در جریان هیچکدام از بیانیه های منتشر شده به نام عوامل این سریال نیستیم.»

حسن معجونی، لاله اسکندری، ترلان پروانه، علیرضا آرا، احسان امانی، امیر رضا دلاوری، فریبا کوثری، لیلا بلوکات، ارسطو خوش رزم ، روزبه حصاری، متین ستوده، میثاق زارع و نازنین کیوانی، محمدهادی عطائی، مجید سعیدى، سمیرا حسینى، پیام امیرعبدالهیان از جمله بازیگرانی هستند که این بیانیه را امضا و آن را در صفحات شخصی شان نشر داده اند.

«آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفار زاده و تهیه کنندگی سعید خندق آبادی مدت هاست به دلیل مشکلات مالی در مرحله تصویربرداری متوقف شده است.

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا