هنر و سینما

زخم کاری قسمت 13 مرگ مائده

به گزارش خبرگزاری ایلنا سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال 1400 ساخته شده است.  این مجموعه اقتباسی از رمان بیست زخم کاری نوشتهٔ محمود حسینی زاد است که با نگاهی از تراژدی مکبث نوشتهٔ ویلیام شکسپیر نگاشته شده است. و قسمت 13 زخم کاری آن در تاریخ جمعه 6 شهریور 1400 ساعت 8 صبح منتشر می شود و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می باشد.  و بازیگران شاخصی چون جواد عزتی و هانیه توسلی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. که در ادامه می توانید سریال زخم کاری قسمت یازدهم را با کیفیت عالی و با ترافیک نیم بها دریافت کنید.

***************************

برای دانلود سریال زخم کاری قسمت 13 به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود سریال زخم کاری قسمت 13

******************************

خلاصه قسمت 13 زخم کاری

مالکی پنهانی در حال تدارک امور مربوط به انتقال اسناد و دارایی ها به میثم است … با رازی که سمیرا از ارتباطش با حاج عمو در عمارت برملا کرده خانواده مالکی و ریزآبادی با چالشی تازه رو به رو می شوند. میثم و مائده از شنیدن این خبر شوکه شده اند. این راز سرآغاز ماجراهای دیگری خواهد شد…

خلاصه داستان سریال زخم کاری

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ – قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه شونو پیدا می کنن. – اگه به تهش برسن. – بلد باشن می رسن.»

سریال زخم کاری مجموعه ای متفاوت از کتابی متفاوت که بازهم برای مخاطب ایرانی آشناست. خانواده هایی که مافیای اقتصادی هستند و با رانت روی کار آمدند و همچنان بر صندلی قدرت تکیه زده اند. خانواده هایی از قماشی که زندگی شان در لجن غرق شده و همه آنها شخصیت هایی سیاه و نه خاکستری دارند. مهدویان سریال تاریکی ساخته که سیاه بودن آن کاملا مشهود است. کافی است برای پی بردن به این مساله اواخر قسمت دوم و سکانس بی نظیر حمام خان عمو را چندین بار مشاهده کنید. او می داند چه چیز تلخی ساخته و مزه آن را تا مدت ها در ذهن بیننده قرار می دهد.

بازیگران سریال زخم کاری قسمت 13

بازیگران : جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منوچهر علیپور، مه لقا باقری، مائده طهماسبی، سیاوش طهمورث، مرتضا امینی تبار و سارا حاتمی

بیوگرافی مائده طهماسبی بازیگر سریال زخم کاری

مائده طهماسبی (زادهٔ 19 تیر 1336 در بابل) بازیگر سینما و تئاتر ، تلویزیون، کارگردان تئاتر، تهیه کننده و مترجم است. او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشتهٔ خبرنگاری با گرایش تئاتر و علوم سیاسی است. او در سال 1377 به همراه همسرش، فرهاد آئیش، به ایران بازگشت و با کارگردانی نمایش گزارش به آکادمی فعالیت هنری خود را آغاز کرد. اولین فیلم سینمایی که مائده طهماسبی در آن حضور داشته دایرهٔ به کارگردانی جعفر پناهی است. وی همچنین عمهٔ بازیگر سینما و تلویزیون مهسا طهماسبی است.

حضور در فیلم های سینمایی آذر، هیس! دخترها فریاد نمی زنند، باد در علفزار می پیچد، سنتوری و سریال های از سر نوشت، پرده نشین، خداحافظ بچه، می خواهم زنده بمانم، عشق تعطیل نیست، زخمِ کاری و برنامه شب های مافیا تنها بخشی از کارنامه این هنرمند است.

ایشان متاهل هستند و همسرشان فرهاد آئیش میباشد که نحوه آشنایی و ازدواجشان را از زبان همسرشان میخوانیم : فرهاد آئیش: من مدت زمان زیادی را در آمریکا زندگی می کردم. در آنجا بیشتر در تئاتر کار می کردم ویکی از نمایش های من در مورد مشکلات اجتماعی زنان بود. به دعوت گروهی از زنان این نمایش را در آلمان اجرا کردم در آنجا برای اولین بار خانم مائده طهماسبی را دیدم به او گفتم کمی استراحت می کنم و قبل از شروع نمایش من را بیدار کن، دلش به حال خسته من سوخت و یک دقیقه مانده بود به شروع نمایش من را بیدار کرد از آن موقع مهرش به دلم افتاد (با خنده). بعد از دو سال باز هم همدیگر را در آمریکا دیدیم. همان موقع شماره اش را گرفتم و با او در تماس بودم و احساسم را برایش توضیح دادم.بعد با یک مراسم خیلی مختصر ازدواج کردیم. باور می کنید حتی یک عکس از مراسم نداریم ولی همسرم در اینگونه موارد حساسیت نشان نمی دهد و باید بگویم که مهریه همسرم فقط 5 سکه است.

از تماشا و دانلود قسمت 13 سریال زخم کاری قسمت 13 سیزدهم لذت ببرید.

برای تماشای و دانلود فیلم های روز جهان به سایت مجاز دانلود مراجعه کنید.

 

انتهای پیام/

فراروـ  قسمت چهاردهم سریال زخم کاری به نویسندگی و کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان جمعه 12 شهریور ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

«با مرگ مائده نزاع بین خانواده های مالکی و ریزآبادی به بالاترین حد خود می رسد. منصوره در صدد است هرچه زودتر مقدمات ورود ناصر و میرلوحی را به ایران محیا کند. سمیرا با ادعایی که درباره پسرش کرده است، موجب فرو رفتن خانواده اش در باتلاقی خود ساخته شده است و وضعیت روحی اش بعد از مرگ مائده به هم ریخته تر می شود…»
 
مرگ مائده روند فروپاشی نقشه ها و زندگی مالک و سمیرا را سرعتی چند برابر می بخشد. سمیرا به لحاظ روحی به ضعیف ترین و شکننده ترین حالت خود می رسد و عذاب وجدانش حالا هرلحظه و همه جا با اوست. دیدن شبح حاج عمو کم بود که حالا مائده هم به او اضافه می شود. همین خیالات و دیدن تصویر و روح کسانی که از سمیرا زخم خورده اند، درنهایت کار خودش را می کند. سمیرای ناهوشیار و عصبی در جاده شمال و در راه برگشت به خانه تصادف می کند و هانیه به شدت مجروح و دچار مرگ مغزی می شود.
 
از این جا روند تلافی ها و تسویه حساب ها شروع می شود. هانیه به جای مائده، حلیمه به جای سودابه، حاج مظفر و اخوان به جای نجفی و…. ناصر با توپ پر و دست باز برای انتقام بر می گردد. او هم مثل مالک عده ای را به خانه اش می فرستد تا زندگی مالک را برهم بریزند و درنهایت خدمت کار خانه را بکشند. کلک اخوان و حاج مظفر هم در اوکراین کنده می شود. آن ها که با دیدن روند افول مالک در پی بیرون کشیدن گلیم خودشان از آب بودند، اسیر شعله انتقام ناصر می شوند.
 
اما این که چطور ناصری که برای آب خوردن خودش هم قدرت تصمیم گیری نداشت، حالا با تسلط به خود و در هیبت یک رئیس مافیا بر می گردد، جای سوال و تعجب دارد. گیریم گنگ بودن شکل گرفتن رابطه کیمیا و مالک به دلیل حذف و سانسور ها باشد، تغییرات ناصر چطور؟ ناصر در زمان زنده بودن دخترش بیشتر از مرگش برای او گریه می کرد. حالا سر قبر دخترش پنج دقیقه هم نمی ماند و به محض رسیدن میرلوحی و منصوره مدام به او می گویند که بلند شود. چرا؟ ناصر هرقدر هم در پی انتقام باشد، این موضوع نباید تاثیری در زخمی که از مرگ دخترش خورده است، بگذارد.
 
اما این هم در کنار بی توجهی ها و سهل انگاری های دیگر سریال زخم کاری می گذرد. زخم کاری ناگهانی آمد، ناگهانی در میانه راهش چند روزی توقیف شد و ناگهانی هم خبر رسید که قسمت پانزدهم قسمت پایانی اش خواهد بود. هر آن چه مالک ساخت و به دست آورده بود، از چنگش در می آید و زخمی که مالک از ناصر و منصوره می خورد، احتمالا کاری تر از آن هایی است که به آن دو زده است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا