هنر و سینما

زمان پخش سریال بی گناه در ماهواره

اعلام تاریخ شروع پخش سریال جدید مردگان متحرک با محوریت نیگان و مگی

شبکه AMC سرانجام تاریخ شروع پخش سریال The Walking Dead: Dead City با محوریت نیگان و مگی را تایید و اعلام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش سریال The Walking Dead: Dead City تایید و اعلام شده است. شبکه AMC اعلام کرد که پخش سریال مردگان متحرک: شهر مرده از تاریخ 18 ژوئن 2023 (28 خرداد 1402) از این شبکه و AMC پلاس آغاز خواهد شد. همچنین از لوگو جدید سریال The Walking Dead: Dead City با بازی جفری دین مورگان در نقش نیگان و لورن کوهن در نقش مگی رونمایی شده است که در ادامه می توانید تصویر لوگو جدید اسپین آف سریال مردگان متحرک را مشاهده کنید:

سریال The Walking Dead: Dead City داستان ماجراجویی نیگان و مگی را پس از حوادث سریال اصلی دنبال می کند که در آن به شهر نیویورک که مملو از مردگان و بازماندگانی پر شده سفر می کنند که این شهر اکنون به یک دنیای آخر الزمانی، ترسناک و پر هرج و مرج تبدیل شده است. گایوس چارلز، ژلیکو ایوانک، جاناتان هیگینبوتام، تری ناپولئون، تری سانتیاگو هادسون، چارلی سولیس، مایکل آنتونی، الکس بورلو، دیوید چن، رندی گونزالز و کارینا اورتیز از دیگر بازیگران اسپین آف سریال مردگان متحرک هستند.

الی یورن وظیفه ساخت سریال The Walking Dead: Dead City را بر عهده دارد و او به عنوان شورانر و تهیه کننده اجرایی در این سریال نقش داشته است. جفری دین مورگان، لورن کوهن و اسکات ام گیمپل از دیگر تهیه کنندگان اجرایی سریال جدید مردگان متحرک هستند. از دیگر سریال های آینده و جدید دنیای واکینگ دد می توان به سریال The Walking Dead: Daryl Dixon با تمرکز روی داریل دیکسون با بازی نورمن ریداس و اسپین آف سریال The Walking Dead با محوریت ریک و میشون که در حال حاضر نام رسمی ندارد، اشاره کرد.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا