چطوری ریمل رنگی درست کنیم

ریمل طبیعی می تواند با استفاده از مواد طبیعی و روغن های گیاهی در خانه تهیه شود. ساخت ریمل خانگی علاوه بر زیبایی مژه ها، می تواند باعث تقویت و ضخیم شدن آن ها نیز شود. در دنیای مد روزانه، بهترین ریمل ها برای تقویت و پرپشت کردن مژه ها از نوع طبیعی و گیاهی هستند و ما در این مطلب قصد داریم به شما آموزش ساخت ریمل هایی را بدهیم که پایه و اساس آن ها از روغن های گیاهی است اما اگر نیاز دارید تا قیمت ریمل تقویت مژه لاکچری کوین و نحوه سفارش آن را بدانید تا انتهای مطلب همراه ما باشید .

آموزش ساخت ریمل در منزل

روش های ساخت ریمل خانگی شما می توانید با استفاده از چندین ماده اولیه که تماما روغن های گیاهی هستند، اقدام به ساخت ریمل در خانه کنید. حال در این بخش تمامی این روش ها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. ترکیب روغن کرچک و پوست گردو احتمالا قبلا در مورد ریمل طبیعی که با استفاده از روغن کرچک و پوست گردو تهیه می شود شنیده اید. با تهیه این ریمل، می توانید به راحتی مژه های خود را تقویت و رشد آنها را تحریک کنید. برای تهیه این ریمل طبیعی به موارد زیر نیاز دارید:

✅ روغن کرچک

✅ وازلین

✅ اسانس پوست سبز گردو

✅ عصاره لوندر

ریمل روغن کرچک و پوست گردو

برای تهیه این ریمل طبیعی، یک ظرف نشکن که به اندازه کافی بزرگ است را برداشته و 15 گرم وازلین سفید رنگ را درون ریخته و ظرف را روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید. حال بایستی موم را داخل ظرف ذوب کنید و 4 تا 5 گرم روغن کرچک را به همراه یک گرم روغن پوست سبز گردو و یک گرم عصاره لاوندر را به مخلوط اضافه کنید و اجازه دهید تا سرد شود. هر شب، یک قطره از محلول ژل تقویت ابرو لاکچری کوین را با انگشتان خود روی مژه ها خود بمالید و ماساژ دهید. این کار مژه های شما را در کمتر از 3 هفته، بلند، پرپشت و سیاه می کند، به گونه ای که شما بعد از استفاده از این ریمل، دیگر به ریمل های شیمیایی کارخانه ای آن نیازی ندارید. ترکیب موم و روغن زیتون برای ساخت ریمل خانگی موم و روغن زیتون، به مواد اولیه زیر نیاز دارید:

✅ نصف یک قاشق غذاخوری موم

✅ نصف قاشق غذاخوری روغن زیتون

✅ یک قاشق غذاخوری مغز قلم گوسفند

با استفاده از حرارت غیرمستقیم، می توانید موم را با بخار آب جوش ذوب کنید. حال بایستی مغز قلم را به مخلوط اضافه کرده و ترکیبی که بدست می آید را خوب هم بزنید. در هنگام هم زدن، می توانید روغن زیتون را به صورت قطره ای به محتوای درون ظرف اضافه کنید. در نهایت، پس از سرد شدن، می توانید ریمل را در یکی از ظروف مخصوص ریمل نگهداری قرار دهید. ترکیب روغن کرچک، روغن ویتامین E و روغن آلوئه ورا برای تهیه محلول رشد مژه، یک برس ریمل قدیمی یا یک ظرف لاک قدیمی را بشویید و سپس با استفاده از مواد زیر، آن را پر کنید:

✅ 1/4 ظرف روغن کرچک

✅ 1/2 ظرف روغن ویتامین E

✅ 1/4 ظرف ژل آلوورا

حال با استفاده از برس ریمل، مخلوط را به دقت ترکیب کنید. ریمل ابرو لاکچری کوین باعث ضخیم شدن و تقویت مژه ها شده، روغن ویتامین E باعث بلند شدن مژه ها می شود و در نهایت ژل آلوورا رشد مژه ها را تسریع می کند. این محلول را هر شب به مژه ها بمالید و از آن برای شش تا هفت هفته بهره ببرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. ساخت ریمل خانگی مغز فندق و بادام شما می توانید با کوبیدن مغز گردو، فندق یا بادام تا حدی که شیره ندهند و اضافه کردن چند قطره روغن زیتون، مخلوطی را بسازید که باعث تقویت مژه ها و افزایش نور چشم شود. این روش بسیار ساده است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین، مصرف مغزهای خشک مثل گردو، فندق و بادام به دلیل ویتامین ها و چربی های طبیعی، ساخت ریمل خانگی را به مراتب ساده تر از سایر روش ها می کند. با استفاده از این روش ساده می توانید به زیبایی چشم های خود کمک کرده و مژه هایتان را تقویت کنید.

سخن پایانیساخت ریمل در منزل: خیلی از خانم ها برای زیبایی مژه های خود از ریمل های صنعتی و کارخانه ای استفاده می کنند که این راه بسیار مضر بوده و به مرور زمان با کاهش مژه های خود روبرو می شوند. در این بخش شما را با روش ساخت ریمل طبیعی آشنا می کنیم. ریمل یکی از ابزارهای پرپشت کننده مژه هاست با موادی که دارد زیبایی دو چندانی به مو مژه ها می دهد. پس بهتر است او را در خانه تهیه نماییم و با مواد اصلی و روغن های گیاهی مفید و مغذی موجب تقویت مزه هایمان شویم. جالب است:  شما با درست کردن ریمل در منزل به راحتی می توانید مژه های بلند و با رشد عالی داشته باشید زیرا این مواد طبیعی موجب تحریک و تقویت آن ها می شود. خانم هایی که به دنبال ریمل خوب و بدون ضرر هستند می توانند با ساخت ریمل طبیعی و خانگی با استفاده از روغن های گیاهی مژه های خود را تقویت کرده و موجب بلندی و پرپشتی اش شوند. با همراه باشید. نوشته های مشابه

  • 12 ساعت پیش
  • 2 روز پیش
  • 3 روز پیش
  • 4 روز پیش

وسایل و مواد مورد نیاز برای ساخت ریمل در منزل:

موم سویا یا عسل : نصف قاشق چای خوری
روغن نارگیل : 1 قاشق چای خوری
ژل آلوئه ورا : 3 تا 4 قاشق چای خوری
روغن ویتامین E : یک قاشق چای خوری
زغال فعال : 3 عدد کپسول
کیسه پلاستیکی : 1 عدد
تیوپ ریمل تمیز : 1 عدد

1. ساخت ریمل در منزل با عسل

در مرحله اول باید به فکر تمیز کرده تیوپ ریمل باشیم که بعد ساخت ریمل خانگی او را داخلش بریزیم. قبل از این که آن را تمیز بشویید و خشک کنید اگر از یک تیوپ نو استفاده می کنید نیازی به او نخواهد بود. ولی برای پاک کردن درونش به شامپو بچه احتیاج داریم که به خاطر فرمولاسیون ملایمی که دارد برای تمیز کردن قلمو و داخل تیوپ مناسب می باشد. در گام دوم باید مواد موم سویا یا عسل را با روغن های نارگیل و E را در کاسه ای ترکیب نماییم و هم بزنیم تا یکدست شود. سپس برای ذوب کردن آن ها نیاز است کاسه را داخل آب داغ بگذاریم تا حرارت کاسه زیر آن موجب حل شدن مواد شود.

نباید مواد را به شکل دستی هم بزنید صبر کنید تا خودش ذوب گردد. در این مرحله باید محتویات داخل آلوئه ورا را خالی کرده که به صورت ژل است تا 3 قاشق چایخوری و با مواد دیگر ترکیب کرد. در گام پنجم با افزودن 3 کپسول فعال زغال آن را بشکنید و داخل ترکیب مخلوط کنید. سپس با استفاده از یک پاکت پلاستیکی کوچک مواد را درون آن بریزید و در انتهای آن را سوراخ کوچکی ایجاد کنید. بعد محتویات درون پلاستیک را به داخل تیوپ ریمل انتقال دهید. چنان چه مواد درون پلاستیک وارد تیوپ نشد آن را با قلمو داخل تیوپ هل دهید تا جای فضای باز بیشتری باشد. همجنین جالب است:

  1. ساخت ریمل در منزل با روغن زیتون مواد لازم:

روغن زیتون : 1 یا 2 قطره
مغز بادام یا فندق یا گردو : 1 قاشق غذاخوری

در ابتدا قوطی ریمل قبلی تان را تمیز کنید، سپس برای ساخت این ریمل نیاز داریم به مغز بادام یا فندق یا گردو، آن ها را خرد کرده و بعد بکوبید و با 2 قطره روغن زیتون مخلوط کنید که استفاده آن برای افزایش نور چشم بسیار موثر است و مژه را تقویت می نماید. باید دقت کنید که روغن زیتون زیاد نشود چون شل شده و میریزد. شاید جالب باشد:

  1. طرز تهیه ساخت ریمل در منزل با وازلین مواد لازم:

وازلین رنگ سفید : پانزده گرم
روغن : یک گرم
روغن کرچک : چهار گرم
روغن پوست گردو سبز : یک گرم

برای ساخت ریمل در منزل نیاز است به پوست گردو تازه سبز، روغن کرچک، وازلین سفید رنگ و روغن لاوندر که همه این موارد را در ظرفی کوچک بلوری نشکن مخلوط می کنیم. در اول وازلین را داخل ظرف ریخته و روی حرارت غیر مستقیم می گذاریم تا موم ذوب شود. بعد روغن پوست گرد و کرچک و لاوندر را به آن می افزاییم و می گذاریم سرد شود. هر شب 1 قطره را از این کرم پیش از خواب با انگشت به آرامی برروی مژه ها بمالید و ماساژ دهید. مالیدن این روغن تقویت کننده باعث می شود ریشه مژه های شما در قبل از 20 روز پرشت و بلند و مشکی شود که به شکلی دیگر احتیاجی به زدن ریمل نداشته باشید. جالب است ببینید:

  1. ساخت ریمل در منزل:

موم : نصف قاشق غذاخوری
روغن زیتون : نصف قاشق غذاخوری
مغز قلم گوسفند : یک قاشق غذاخوری

در ابتدا موم را با بخار آب جوش به صورت غیر مستقیم ذوب می کنیم، سپس مغز قلم را به آن اضافه کرده و هم می زنیم. با هم زدن ترکیب روغن زیتون را کم کم به مخلوط داخل ظرفمان می افزاییم. بعد این که ریمل سرد شد در یک ظرف مخصوص ریمل تمیز شده از قبل نگهداری می نماییم. همچنین بخوانید:

  1. ساخت ریمل در منزل با کرچک برای ضخیم کردن مژه ها: مواد لازم:

روغن کرچک : یک چهارم ظرف
ویتامین E : یک دوم ظرف
ژل آلوئه ورا : یک چهارم ظرف

برای شروع ساخت ریمل در منزل، ریمل یا لاک قدیمی تان را تمیز کرده و بشویید و این مواد را در داخلش بریزید. با استفاده از برس ریمل مواد را همه با هم مخلوط نمایید. سپس به مدت 40 شب هر دفعه با برس بر روی مژه ها بمالید تا نتیجه فوق العاده آن را ببینید. روغن کرچک برای ضخیم کردن مژه ها خوب است، ژل آلوئه ورا رشد را سریع تر می کند و ویتامینE مژه ها را بلند تر خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا