بهترین قرص های تاخیری خیلی قوی امریکایی

بهترین قرص تاخیری خارجی ؛ قرص تاخیری وسفت کننده موجود در داروخانه داده های زیادی از مشکل زود انزالی و اختلال نعوظ مردان مبتلا به دست ما رسیده، وجود دارد. ولی به خاطر تحقیقات دانشمندان، از هر چند مرد ایرانی یک نفر این موارد را تجربه کرده یا می کنند. اما عصر جدید برای بیشتر مشکلات یک جوابی دارد.درمان سریع و تاثیر گذار برای این مشکل، مصرف قرص تاخیری است.برای هر زوجی داشتن یک رابطه جنسی مناسب جزو ضروریات است. این خواسته ها نه فقط روابط خصوصی ما بین هم را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه زاد و ولد آنها نیز به امر بستگی دارد.اما مشکلات جدی در این راه پیش می آید. شکل گیری آنها می تواند ریشه در درون افراد و دیگر مسائل زندگی طرفین داشته باشد. مشکلات نعوض و زود انزالی از جدی ترین مشکلات مردان است.اگر شما نیز دارای مشکلات نعوظ و شلی الت یا زود انزالی هستید، ما در این مقاله شما را کمک خواهیم کرد تا بهترین راه حل را انتخاب کنید و یا اگر تمایل به استفاده از قرص تاخیری دارید، بهترین و قویترین آن را انتخاب کنید.

دلایل زود انزالی در آقایان

موقعی کخ شخص حین رابطه زناشویی قبل از موعد مقرر ارضا شود، دارای مشکل زود انزالی است.اما اگر این مشکل را گه گاه ببینید نباید نگران شوید. اما موقعی که کنترل آن دست شما نباشد، باید به فکر درمان موثر باشند.پژوهشگران دلایل قطعی را برای این مشکل نگفته اند ولی در کل می توان در دوسته آن را بررسی کرد: علل روحی و روانی، دلایل بیولوژیکی. در ادامه به تشریح این علت ها خواهیم پرداخت.

قرص تاخیری وگادول

قرص تاخیری وگادول یک داروی گیاهی است که برای افزایش زمان انزال در مردان استفاده می شود. این قرص حاوی عصاره گیاهانی مانند تادالافیل، سیلدنافیل و داپوکستین است.

The best very strong American delay pills

علت روحی

بیشترین علل زود انزالی مردان بخاطر مشکلات روحی و روانی است. مشکلاتی مانند ترس، عدم اعتماد به نفس، استرس و کنار نیامدن با وضعیت بدن و تجربه مواردی مانند رابطه زناشویی در سن پایین و تجاوز، باعث عدم کنترل انزال می شود.

دلایل بیولوژیکی و درونی

در درون انسان بخاطر بعضی از بیماری ها و ناتوانی های جسمی فرد را دچار زود انزالی می کند تا شخص محتاج دارو و قرص های تاخیری باشد. نداشتن تعادل هورمونی، امراضی مانند پروستات مانند التهاب و عفونت اندام درونی، ژتنیک و وراثت و بیماری تیروئید از این قبیل مشکلات است.

تاثیر قرص تاخیری در درمان زود انزالی

اگر مشکلات و امراضی از ای قبیل را به حال خود رها کنیم و درمانی برای آن پیدا نکنیم چه بسا اوضاع وخیم تر و پیچیده تر خواهد شد.شاید در دل کردن با درمانگر جنسی درباره مشکلات زناشویی در بیشتر اوقات برای اشخاص ایجاد احساس شرم کند، ولی باید این پروسه را تا آخر رفت. چرا که با برطرف نشدن این مشکلات، اعتماد به نفس نیز کاهش پیدا می کند و سرد مزاجی جنسی افزایش می یابد. برای درمان این مشکلات شما با مصرف قرص تاخیری اعتماد به نفس خود را باز یابید و یک رابطه جنسی با کیفیت را داشته باشید.یکی از بهترین تکنیک های جنسی برا این قبیل افراد  مصرف بهترین قرص تاخیری است.

بهترین قرص های تاخیری در داروخانه ها

قرص های متفاوتی در مارکت وجود دارد که برای برطرف کردن شکلات نعوظ و زود انزالی، بالا بردن تایم رابطه و افزایش کیفیت آن کمک می کنند.در ادامه مطلب ما سعی داریم به معرفی این قرص ها بپردازیم. شما با خواندن این مطالب، بهترین قرص تاخیری را می توانید انتخاب کرده و استفاده نمایید.

قرص ویاگرا (در اشکال 30 تایی، قرمز، ویاگرا پاور وی، 4 تایی)

پاور وی، این قرص نیز به مانند دیگر قرص های تاخیری باید درست و صحیح مصرف شود. روش مصرف آن یک ساعت قبل از ایجاد رابطه و در حدود 50 میلی گرم است. همچنین نباید بیش از دوز مصرف در طول روز مصرف کرد. زیاده روی در مصرف قرص ویاگرا عوارضی مانند تاری دید و اختلالات شنوایی را به وجود می آورد.

قرص ارکتو

یکی از جالبترین داروهای تاخیری های موجود در داروخانه ها ارکتو است. این قرص از خانواده ویاگرا بوده چرا که سیلدنافیل تشکیل دهنده بدنه اصلی این قرص است و کارکرد اصلی   آن برای درمان اختلال نعوظ است. با این قرص نیز می توانید تاخیر در انزال را تجربه کنید.

قرص گیاهی دایان مکس

داروی گیاهی دایان مکس در ساختار و فورمول خود از متریالی استفاده می کند که حداقل عوارض را برای بدن داشته باشد. کپسول دایان مکس بخار گیاهی بودن از تمر هندی نیز در آن استفاده می شود. دایان مکس گیاهی ترین قرص تاخیری است

قرص زینگا لایف

یکی قویترین محصولات تاخیری مردانه، زینگا لایف است. ترکیبات زینگا لایف عبارتست از: جینکو، جنسینگ و خارخاسک! زینگا لایف قادر است به بهبود اختلالات نعوظ و تقویت انزال کمک کند.

قرص گیاهی آفرودیت

یکی دیگر از قرص های خوب گیاهی برای درمان زود انزالی آفرودیت است. این قرص از جمله داروهایی است که برای بانوان نیز تجویز می شود.در فرمولاسیون آفوردیت از زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک استفاده شده است. مصرف این قرص در آقایان قوای جنسی را تقویت کرده و به افزایش میل جنسی بانوان نیز کمک می کند.

قرص پاروکستین

پاروکستین را پزشکان برای بیماران افسرده تجویز می کنند که در درمان مشکلات جنسی و زود انزالی نیز استفاده می شود. این دارو با ایجاد حس آرامش و کنترل استرس انزال را به تاخیر می اندازد. حتما در صورت استفاده جنسی این محصول از پزشک مربوطه اجازه مصرف آن را بگیرید.

قرص سرترالین

نیز جزو  داروهای مهم ضد افسردگی برای بیماران افسرده است همچنینبرای حمله های پانیک اتک، اختلالات وسواس بیماران، اختلال استرس پس از سانحه، اختلال اضطراب اجتماعی از آن استفاده می شود. این قرص تاخیر دهنده که برای افسردگی نیز تجویز می شود، حتما برای مصرف باید به میزان 25 تا 50 میلی گرم و تحت نظر پزشک مصرف گردد.

قرص داپرولانگ

قرص داپرولانگ 30 حاوی 30 میلی گرم قرص تاخیری داپوکستین است که سبب دیر انزالی می شود. این قرص را به علت وجود داپوکسیتین در فرمولاسیون آن، نباید هر روز و به صورت مداوم مصرف کنید.داپرولانگ برای استفاده افراد 18 تا 60 ساله مناسب است. این دارو نیز حتما با تجویز پزشک مصرف شود و از خوردن خود سرانه آن دوری کنید.

قرص داپوژیل

مصرف داپوژیل می تواند قرص تاخیری خوب برای شما باشد همچنین کنترل بالایی روی زمان آن داشته باشید. قرص داپوژیل الحاوی در پکیج 4 تایی تنها با ارائه نسخه پزشک مربوطه در داروخانه ها عرضه می شود. از خوردن بیش از یک قرص داپوکستین در هر 24 ساعت اکیدا پرهیز کنید.

قرص تادارکس

تادارکس برای نعوظ مردان کاسازتر است اما از آن به عنوان قرص تاخیری نیز یاد می شود. این قرص برای تقویت جریان خون در آلت آقایان بی نظیر است. مکانیسم اثر قرص تادارکس 20 (تادالافیل) برای درمان ناتوانی جنسی است که می توان آن را نیم ساعت قبل رابطه مصرف کرد.

قرص اس دی اف

از قرص  (اس دی اف50mg(سیلدنافیل) می توانید هم برای درمان نعوظ ضعیف و هم برای درمان زود انزالی بهره بیرید. قرص اس دی اف مرهم دارو همزمان با دیگر قرص هایی نعوظ کارایی دارند، نباید مورد مصرف قرار گیرد.

قرص یا کپسول تاخیری دیلی کیم ممسک

دارو یا قرص دیلی کیم ممسک یک داروی تاخیری قوی مفید بوده و ترکیبات آن کاملا گیاهی و طبیعی می باشد. عصاره اصلی و ساختار آن از تمر هندی است که کمترین عوارض را برای بدن دارد. دیلی کیم ممسک علاوه بر تاخیر در انزال می توان در شق کردن آلت نیز مفید باشد. برای مصرف آن بهتر است 2 ساعت قبل رابطه اقدام کنید.

چند تا پیشنهاد افزایش سایز الت مردان:

  • قرص توان بخش بی نظیر در افزایش سایز
  • یکی از بهترین های قرص حجم دهنده فوری الت
  • از قدیمی ترین قرص های بزرگ کننده الت
  • یک رقیب سنتی برای magnrx
  • و قرص تقویتی و افزایش سایز مردان یعنی

قرص سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما

یکی از قوی ترین و بهترین قرص تاخیری های گیاهی موجود در داروخانه sinorex سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما است. محتوای طبیعی و گیاهی زیادی مثل جنسینگ، جینکوبیلوبا و به کار رفته است. کپسول سینورکس آر ایکس به بهبود قوای جنسی مردان کمک کرده و همچنین بر رفع اختلالات نعوظ در مردان به تقویت جسمی و روحی مردان نیز کمک می کند.

قرص تاخیری فوری کینگ دول

من به عنوان یک هوش مصنوعی مکالمه ای، صلاحیت ارائه مشاوره پزشکی را ندارم. برای دریافت اطلاعات دقیق و قابل اعتماد در مورد قرص های تاخیری، به خصوص قرص تاخیری فوری کینگ دول، توصیه می کنم با یک متخصص پزشکی مانند پزشک یا داروساز مشورت کنید.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید:

  • اثربخشی و عوارض جانبی قرص های تاخیری می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.
  • مصرف برخی از قرص های تاخیری ممکن است با داروهای دیگر تداخل داشته باشد.
  • برخی از قرص های تاخیری ممکن است برای افراد با شرایط پزشکی خاص مناسب نباشند.

به طور کلی، قبل از مصرف هر نوع قرص تاخیری، مهم است که با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.

دکمه بازگشت به بالا