علمی و پزشکیبرترین های کسب وکار ایرانی

تفاوت گن و شکم بند

گن ها؛ باعث بالا رفتن دمای بدن و تعریق در محل مورد استفاده می شوند؛ به همین دلیل می توانند از چربی ها و حجم ناحیه شکمی کم کنند و فرم زیباتری را به بدن ببخشند. از طرفی این نوع از محصولات لاغری عملکرد بسیار ساده ای دارند و در مدل های متنوعی هم تولید می شوند. به عنوان مثال این محصولات را می توان به صورت ساده یا برقی خریداری کرد، حتی نوع پل دار آن هم در بازار موجود است. از طرفی شکم بند های موجود در بازار متناسب با نحوه بسته شدن و کاری که انجام می دهند، تقسیم بندی می شوند. با مشاهده قیمت گن ساعت شنی تاپی 25 فنره در سایت بر حسب بودجه ای که دارید گن تهیه کنید

 

شکم بند ها را متناسب با نوعی که بسته می شوند، می توان به دو مدل پر طرفدار چسبی یا قزن دار دسته بندی کرد. اکثر افراد تصور می کنند که لباس های لاغری با شکم بند ها هیچگونه تفاوتی ندارند و این لوازم عملکرد یکسانی دارند. در جواب این اشخاص باید گفت که کاملا در اشتباه هستند و این دو محصولات کاملا با یک دیگر متفاوت خواهند بود. شکم بند ها بیشتر برای درمان بیماری در ناحیه شکمی به کار برده می شوند اما لباس های لاغری اکثرا برای صاف نشان دادن بدن اشخاص، مورد استفاده قرار می گیرند. باید گفت که لباس های لاغری را برای جمع و جور کردن چربی هایی که در ناحیه شکمی و باسن افراد انباشته شده اند به کار می برند؛ در حالی که کاربرد شکم بند ها چیز دیگری است.

بهترین گن ساعت شنی

لباس های لاغری که به صورت طراحی شده اند می توانند قسمت زیرین سینه  تا حدودا بالای باسن شخص را بپوشانند. جنس این لوازم از لاتکس بوده که یک نوع صمغ است؛ به طور کلی لاتکس به کار رفته در این لوازم گرمای بدن را به دام می اندازد و باعث بالا رفتن حرارت در ناحیه شکمی بدن می شود. بنابراین با استفاده از این لوازم، پهلو ها و همچنین شکم شخص دچار تعریق شده و چربی های آن آب خواهد شد.

این لوازم دارای شش عدد قلاب یا همان قزن هستند که آن ها را در جهت تنظیم کردن به دور بدن به کار می برند. کسانی که می خواهند پهلو های نسبتا باریک تری داشته باشند، خریداری کردن شکم بند ها و لاغری شکمی انتخاب بسیار مناسبی برای آن ها خواهد بود. گن ساعت شنی مردانه در مدل های متفاوتی تولید می شوند اما اکثر آن ها 6 ردیف با قزن دارند و اشخاص می  توانند بسته به اندام خودشان آن ها را تنظیم کنند.

در طراحی برخی از لباس های لاغری یا شکم بند ها، زیپ  هایی هم تعبیه شده است که با کمک آن می توان شکم بند را تنگ و گشاد کرد. بهترین نوع این لوازم، آنهایی هستند که با الیاف استاندارد دوخته شده باشند. از انواع این لباس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• تاپی شکل به همراه بند هایی با قابلیت تنظیم
• به شکل جلیقه
• کمری اما بی بند

بهترین شکم بند موجود در ایران

اگر می خواهید برای خودتان یک شکم بند ایده آل خریداری کنید، ابتدا باید ببینید که برای چه کاری می خواهید از لباس های لاغری استفاده کنید. برخی از شکم بند های موجود در ایران علاوه بر این که برای لاغری به کار برده می شوند، از آن ها برای پوشش دادن مهره های کمر، کلیه و غیر در برابر سرما و حتی بعد از عمل جراحی استفاده می شود. از طرفی بهترین نوع شکم بند، مدلی است که از جنس استاندارد ساخته شده باشد.

بهترین شکم بند، از جنس نئوپرن و الاستیک تولید می شوند، همچنین بهترین نوع این لوازم مدلی است که بتواند یک نیروی محیطی ایجاد کند تا فشار وارد شده بر ستون مهره ها را کم کند. شکم بند ها باید قابل تنظیم شدن، ضد آلرژی و حساسیت باشند. بهترین شکم بند باید متناسب با گودی پهلو و کمر طراحی شده باشد و در ساخت آن فناوری دابل کمپرس به کار برود.

بهترین شکم بند بعد از زایمان

تغییراتی که در دوران پس از زایمان در اندام خانم ها به وجود می آید، گاهی از اوقات، ناخوشایند و به کام مادران تلخ است؛ پس به دنبال راهی برای خلاص شدن از آن ها هستند؛ مثلا پوست کشیده و شل می شود. بستن ناحیه شکمی با استفاده از شکم بند ها باعث جمع و جور شدن سریع تر و راحت تر آن می شود. اما مهم ترین نکته این است که باید از شکم بند ها به شکل درستی استفاده کرد و این که خانم ها برای زمان بستن لباس های لاغری باید با پزشک خودشان مشورت کنند.

مهم ترین مزایای استفاده از این شکم بند ها در دوران بارداری، حمایت کردن آن از کمر و همچنین ستون فقرات است. از طرفی این تجهیزات از رشد کردن سلول ها و بافت های چربی در بدن جلوگیری می کنند؛ در مواردی هم از رحم خانم ها در برابر ورم و متراکم شدن آن محافظت خواهند کرد. حتی انواع شکم بند را می توان در دوران بارداری هم به کار برد.

بهترین گن زنانه

شاید برای شما این سوال مطرح شود که بهترین گن زنانه چیست؟ برای خرید بهترین گن زنانه، باید به نوع استایل و هیکل خودتان توجه داشته باشید. هر یک از گن ها بخش های مختلفی از بدن را می پوشانند. از طرفی آن ها باید جنس خوبی داشته باشند تا بتوانند فشار وارد شده به خودشان را تحمل کنند. رنگ گن نیز بسیار مهم بوده و تا جای ممکن باید چرک تاب باشد تا به راحتی کثیف نشود.

سخن پایانی

استفاده کردن از شکم بند برای افراد هیچگونه محدودیتی ندارد و افراد فارق از جنس و سنی که دارند، می توانند از این تجهیزات استفاده کنند. انواع مدل های شکم بند بیشتر برای حفاظت کردن از جا و محل عمل یا بخیه مورد استفاده قرار می گیرند. حتی برای گرم کردن پهلو ها در زمستان و روز های سرد سال هم این محصولات به بیماران کمک می کنند. به طور کلی شکم بند ها کاربرد گسترده ای در زندگی ما دارند و پزشکان برای کاهش دادن درد بیماران و حتی برای بستن شکم زنان باردار بعد از زایمان هم این محصولات را پیشنهاد می دهند.

فروشگاه ما با نام در طی چند سال به فروش انواع و اقسام تجهیزات لاغری می پردازد. همچنین متخصصان ما به همه سوالات خریداران جواب می دهند و در خرید این محصولات به آن ها کمک می کنند. لیست قیمت گن ساعت شنی زنانه در سایت مشخص شد

 

دکمه بازگشت به بالا