هنر و سینما

سریال بهرام افشاری و سعید آقاخانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از صبا، سریال «راز بقا» تازه ترین ساخته سعید آقاخانی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر وفایی از نوروز 1401 هر هفته به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلم نت پخش می شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «بزرگ ترین کشف بشریت در راه است!»

بهرام افشاری، حسن معجونی، نیما شعبان نژاد، علیرضا زمانی نسب، سعید آقاخانی، فریبا جدیکار، هدیه بازوند، سیروس میمنت، یدالله شادمانی، صدرالدین حجازی، فرشید زارعی فرد، کاظم نوربخش، سید حسین موسوی، سیروس سپهری، صبا ایزدپناه، ریحانه حسینی، علی اخوان، نجلا نظریان، مریم ماهور، آوین نقویان و جعفر دهقان، با حضور احسان روزبهانی قهرمان بوکس بازیگران این سریال هستند.

سعید آقاخانی که پیش از این فیلم ها و سریال های پرمخاطبی را برای تلویزیون در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته است، این بار با راز بقا به سراغ قصه ای درام و البته با رگه هایی از کمدی رفته  است.

سعید آقاخانی متولد 4 اسفند 1350 در بیجار، بازیگر، نویسنده و کارگردان است که نویسندگی فیلمنامه را سال 1384 با سریال متهم گریخت به کارگرانی رضا عطاران تجربه کرد و سپس سال 88 با سریال عید امسال کارگردانی را هم آغاز کرد، آقاخانی از نوروز 98 سریال نون خ را کارگردانی می کند و امسال نیز در تدارک ساخت سریال «راز بقا» برای نوروز 1401 است.

کد خبر 663811

راز بقا سریال جدید نمایش خانگی به کارگردانی سعید آقاخانی است که قسمت اول آن از ابتدای فروردین ماه منتشر شد.

راز بقا سریال جدید نمایش خانگی به کارگردانی سعید آقاخانی است که قسمت اول آن از ابتدای فروردین ماه منتشر شد.

 

این سریال طنز نخستین تجربه سعید آقاخانی در نمایش خانگی است که در مقام کارگردان حضور دارد. راز بقا با داستانی به روز  و حضور بازیگران مطرحی همچون بهرام افشاری، حسن معجونی، سعید آقاخانی، نیما شعبان نژاد، هدیه بازوند، سیروس میمنت و … است که در جذب مخاطبان موفق بوده و یکی از سریال های پرطرفدار در سال 1401 می باشد.

بهرام افشاری

بهرام افشاری با ایفای نقش رحیم در سریال راز بقا بار دیگر شخصیت طنز را تجربه کرد. رحیم فردی است که با تمام اتفاقات و تیر خوردنها نمی میرد و به عنوان مرد نَمیر، تعداد فالوورهایش بیش از یک میلیون شده و افراد قاچاقچی با سوءاستفاده از موقعیت جسمانی اش او را تهدید می کنند تا دستورهای آنها را اجرا کند.

رحیم در این سریال عاشق دختری به نام بیتا می شود اما رقیب عشقی او فرد ثروتمند و بانفوذی است که باید او را از میان بردارد. 

بهرام افشاری/ عکس از نادر فوقانی

هدیه بازوند

 هدیه بازوند بازیگر نقش بیتا در سریال راز بقا است که دومین همکاری خود با سعید آقاخانی پس از سریال نون خ را تجربه می کند. او دختر فردی ورشکسته است که از روی ناچاری باید با طلبکار پدرش به نام افشین ازدواج کند اما پیدا شدن خواستگاری به نام رحیم، روی تصمیمات او تاثیر گذار است.

هدیه بازوند / عکس از نادر فوقانی

نیما شعبان نژاد

در سریال راز بقا، نقش دوست صمیمی رحیم را نیما شعبان نژاد ایفا می کند. فردی که تمام دارائی اش حقوق اندکی است که در بیشتر موارد آن را عنوان می کند تا از دردسر های رحیم رهایی یابد.  

نیما شعبان نژاد/ عکس از نادر فوقانی

علیرضا زمانی نسب

علیرضا زمانی نسب در نقش افشین خواستگار بیتا است که در کار استخراج بیت کوین می باشد. از سوی دیگر پدر بیتا برای تامین بدهی های خود با مادر افشین ازدواج کرده است و این موضوع را از همسر اول و دخترش بیتا پنهان می کند.

فریبا جدی کار 

فریبا جدی کار بازیگر و عروسک گردان کشورمان نقش مادر حاتم و رحیم را در سریال راز بقا ایفا می کند، زنی مهربان و فداکار که برای تامین مخارج منزل، در خانه شخصی به نام خاندانی کار می کرد اما با رخ دادن اتفاقاتی، خاندانی به منزل آنها آمده و در کنارشان زندگی می کند.

سعید آقاخانی 

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سریال راز بقا ، نقش حاج آقا معتمد محل و صاحب ساندویچی است که گره از مشکلات بسیار خانواده رحیم می گشاید.

سعید آقاخانی/ عکس از نادر فوقانی

حسن معجونی

حسن معجونی در نقش حاتم، مردی که عشق رسیدن به مجلس و نماینده شدن دارد. او برادر بزرگتر رحیم است که بعد از مشخص شدن قدرت بدنی رحیم، برای رسیدن به پول ، خود را مدیر برنامه های برادرش معرفی می کند.

حسن معجونی/ عکس از نادر فوقانی

ریحانه سادات حسینی

ریحانه سادات حسینی در نقش ریحان همسر سابق حاتم است که به خاطر دخترش حاضر به زندگی در ساختمانی مشترک با خانواده حاتم شده است. حاتم از هر فرصتی استفاده می کند تا برای همسر پزشک خود، مریض فراهم کند تا او را تحت عمل جراحی معده قرار داده و پولی دریافت کند.

ریحانه سادات حسینی/ عکس از نادر فوقانی

سیروس میمنت

سیروس میمنت در نقش رئیس باند مافیا و قاچاق مواد مخدر است که تعداد بسیاری واکسن فایزر را به صورت قاچاقی وارد کرده و سعی در احتکار آنها داشت ، همین مسئله باعث ورود رحیم به باغ آنها شده و ادامه ماجرا…

کاظم نوربخش

کاظم نوربخش بازیگری که در سریال نون خ درخشید در دومین همکاری خود با سعید آقاخانی نقش یکی از افراد باند قاچاق را ایفا می کند که برخلاف ابهت و هیکلش، بسیار ساده بوده و شخصیتی طنز گونه دارد.

کاظم نوربخش / عکس از نادر فوقانی

حسین موسوی یکی دیگر از اعضای باند قاچاق در سریال راز بقا است که اولین تیر را به بدن رحیم شلیک کرد. او به خیال مردن رحیم او را رها کرد امکا غافل از اینکه رحیم زنده ماند و فرار کرد.

حسین موسوی/ عکس از نادر فوقانی

صدرالدین حجازی بازیگر پیشکسوت کشورمان که اغلب در نقش های منفی به هنرمندی می پردازد در سریال راز بقا نقش پدر بیتا را بازی می کند که برای رهایی از افشین، از رحیم می خواهد تا با دخترش ازدواج کند.

جعفر دهقان

جعفر دهقان را می توان رئیس قبیله ای عجیب در سریال دانست که خلافکار بوده و محموله ای را از قاچاقچیان به واسطه رحیم و دوستش دریافت می کند و …

جعفر دهقان / عکس از نادر فوقانی

احسان روزبهانی کاپیتان تیم ملی بوکس ایران، در ین سریال نقش آفرینی می کند. او در این سریال نقش خود که یک مشت زن است را بازی می کند با این تفاوت که در مسابقات زیر زمینی حضور داشته و چند باری ، رحیم حریف مقابل او بوده است.

احسان روزبهانی / عکس از نادر فوقانی

یدالله شادمانی

یدالله شادمانی پیر مرد بامزه این سریال که نقش خاندانی را ایفا می کند. او یک مرد ثروتمندی بود که فرزندانش ثروت او را تصاحب کردند. او که بدون پول و منزل مانده بود به ناچار به منزل رحیم رفته و با آنها زندگی می کند.

این سریال طنز نخستین تجربه سعید آقاخانی در نمایش خانگی است که در مقام کارگردان حضور دارد. راز بقا با داستانی به روز  و حضور بازیگران مطرحی همچون بهرام افشاری، حسن معجونی، سعید آقاخانی، نیما شعبان نژاد، هدیه بازوند، سیروس میمنت و … است که در جذب مخاطبان موفق بوده و یکی از سریال های پرطرفدار در سال 1401 می باشد.

 

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا