عمومیبرترین های کسب وکار ایرانی

بهترین برند ایرند کمپرسور کدام است

واحد هواساز کمپرسور باد سیلندر پیستونی چیست؟

پیشرفت علم و تکنولوژی توانسته دریچه ای از نیازهای جدید را ایجاد کند و اهمیت جایگاه واحد هواساز یا ایرند کمپرسور باد سیلندر پیستونی را در چرخه صنعت به مشاغل مختلف معرفی نماید. به همین منظور شرکت هایپر صنعت فامکو برای رفاه حال شما عزیزان این محصول را به چرخه فروشگاه خود اضافه کرده است تا بتواند باری دیگر برای شما آسودگی و اطمینان از خرید را به ارمغان بیاورد.

واحد هواساز پیستونی وظیفه فشرده سازی هوای اطراف خود را بر عهده دارد، این بخش از اصلی ترین قسمت های پمپ باد می باشد. اگر دارای یک صنعت یا یکی از مشاغل صنعتی هستید و اکنون نیاز به واحد هواساز کمپرسور دارید با اطلاعات جامع و کاملی که ما اکنون در اختیارتان قرار می دهیم می توانید این محصول را در ظرفیت فشار و حجم مناسب با نیازتان، با کیفیت بالا تهیه نمایید.

بهترین کمپرسور اسکرو کدام است؟ کمپرسور اسکرو از ماشین آلات پرکاربرد در صنعت است و در میان سایر انواع کمپرسورها از محبوب ترین. چرا که این کمپرسور تنها کمپرسوری است که قابلیت تامین هوای فشرده بیشتر از 1000 لیتر بر دقیقه را دارد. این مدل کمپرسور ویژگی های بسیار زیادی دارد که برای این منظور پیشنهاد میکنیم تا مقاله “ ” که توسط تیم هواپایا تامین گردآوری شده است مطالعه کنید.

ما در این محتوا قصد داریم تا با بررسی مولفه هایی از یک کمپرسور اسکرو قدرت تشخیص بهترین کمپرسور اسکرو را به شما بدهیم. در ادامه به بررسی موارد زیر برای تشخیص بهترین کمپرسور اسکرو خواهیم پرداخت.

  • بهترین کمپرسور اسکرو چه تفاوتی در کیفیت ساخت دارد؟
  • قیمت کمپرسور اسکرو به چه عواملی بستگی دارد؟
  • تفاوت بین کمپرسور اسکرو درجه یک و درجه دو چیست؟
  • علت مشکل در برخی از کمپرسورهای اسکرو چیست؟
  • ساختار تنظیم تسمه در یک کمپرسور اسکرو بهینه چگونه است؟
  • نکات مهم در خصوص خرید بهترین کمپرسور اسکرو

عوامل بسیار زیادی در کیفیت ساخت کمپرسور اسکرو Fini وجود دارد که باعث تمایز میان بهترین کمپرسور اسکرو و سایر مدل ها خواهد شد. نحوه عملکرد یک کمپرسور اسکرو تا حد زیادی به کیفیت ساخت آن برمیگردد. پیشنهاد میکنیم قبل از مطالعه این مقاله و عوامل موثر در کیفیت ساخت بهترین کمپرسور اسکرو در مقاله اجزای کمپرسور اسکرو با تمامی قطعات این مدل آشنا شوید.

عوامل موثر بر قیمت بهترین کمپرسور اسکرو

همیشه بالا بودن قیمت عامل اصلی برای انتخاب و خرید بهترین کمپرسور اسکرو نمی باشد! قیمت یک کمپرسور اسکرو بستگی به قطعات و لوازم جانبی دارد که در آن استفاده می شود. بیشترین تاثیر بر قیمت بهترین کمپرسور اسکرو را کیفیت و مونتاژ قطعه ایرند یا همان واحد هواساز می گذارد. الکتروموتور بکار رفته در کمپرسور نیز قطعه ای تاثیر گذار بر قیمت کمپرسور می باشد.

در کشور ما ایرندهای روتور کمپ، ارزن ایر که هر دو ساخت آلمان هستند و همچنین وندل ساخت ترکیه در میان استفاده کنندگان کمپرسور رایج تر هستند. از میان این سه برند ایرند گفته شده به جرات میتوان گفت ایرندی که در بهترین کمپرسور های اسکرو مورد استفاده قرار می گیرد ایرند روتور کمپ است.

ایرند روتورکمپ مورد استفاده در بهترین کمپرسور اسکرو

این ایرند که در بهترین کمپرسورهای اسکرو مورد استفاده قرار میگیرد محبوب ترین ایرند در ایران است؛ زیرا علاوه بر کیفیت بالا و سابقه طولانی وارداتی، در بازار گستردگی و فراوانی بیشتری ضمن کیفیت دارد. این برند با توجه به میزان واردات گسترده ای که در بازار دارد از نظر قیمت رقابتی بوده و با پایین ترین سود در ایران عرضه می شود.

تفاوت بین کمپرسور درجه 1 و درجه 2

در بررسی تفاوت میان بهترین کمپرسور اسکرو و مدل های درجه دو این کمپرسورها می توان به بررسی بلوکه هواساز در برندهای ارائه شده پرداخت.  به طور کلی دو برند بلوکه هواساز در بازار برای مونتاژ بر روی کمپرسورهای اسکرو وجود دارد. روتور کمپ ساخت کشور آلمان و ارزن ساخت کشور ایتالیا.

تمامی این مارک ها ساخته شده توسط شرکت های معتبر دنیا هستند .

علت ایجاد مشکل در هواسازهای کمپرسور اسکرو

برای اینکه بتوانید بهترین کمپرسور اسکرو را تشخیص دهید بهتر است با مشکلات بخش اساسی این کمپرسور ها تا حدودی آشنا شوید. در این قسمت به موضوع مشکل خوردن هواساز کمپرسور اسکرو خواهیم پرداخت.

بخش بزرگی از مشکلات به وجود آمده در هواساز کمپرسور اسکرو به دلیل رعایت نکردن نکات ظریف در مونتاژ کمپرسور اسکرو است. با این حال این تنها علت به وجود آمدن مشکل در کارکرد کمپرسور اسکرو است.

  • ایجاد مشکل به دلیل هم راستا قرار نگرفتن  شفت و فولی الکتروموتور و هواساز در تمام محور های سه گانه
  • صحیح محاسبه نکردن دور شفت هواساز کمپرسور اسکرو
  • غلط بودن ساختار شاسی و ستون ها در بدنه کمپرسور. این ساختار غلط با گذشت یکسال باعث از بین رفتن هم راستایی شفت الکتروموتور و هواساز می شود. این مشکل باعث وارد شدن بیش از حد نیرو به محور z شفت هواساز خواهد شد و در نتیجه  انحراف شفت و خراب شدن پکینگ ها و روغن ریزی هواساز را به همراه دارد.

ساختار تنظیم تسمه در بهترین کمپرسور اسکرو

اگر میخواهید بهترین کمپرسور اسکرو را داشته باشید، حتما ساختار تسمه آن را بررسی کنید. به طور معمول دو روش برای تنظیم تسمه کمپرسور وجود دارد. ( تنظیم شل و سفت ).

در روش اول تنظیم تسمه الکتروموتور بر روی صفحه لولا قرار میگیرد این در حالیست که در در روش دوم الکترو موتور ثابت است و هواساز متحرک.

مشخصات فنی واحد هواساز کمپرسور باد سیلندر پیستونی

واحد هواساز هوای محیط اطراف خود را با فشار یک بار جذب می کند و با استفاده از پیستونی که توسط نیرو الکتروموتور موجود در این دستگاه به حرکت در می آید هوا را فشرده می سازد، و با فشار حداکثر 10 بار به سمت خروجی هدایت می کند. این محصول در حجم ها و با ظرفیت های مختلف 250 لیتری، 350 لیتری، 500 لیتری، 750 لیتری و 1000 لیتری ارائه می شود. هواساز های موجود در بازار داخلی ایران Rotorcomp در انواع تک سیلندر، 2 سیلندر، 3 سیلندر و 4 سیلندر می باشد.

در صورتی که شما نیاز به حجم ظرفیت هوای فشرده تا حداکثر 1250 لیتر بر دقیقه داشته باشید و نیاز هوای فشرده شده به صورت شبانه روزی و دائم کار نباشد، بهتر از کمپرسور با هواساز پیستونی استفاده نمایید.

انواع واحد هواساز کمپرسور سیلندر پیستونی

برند های این محصول تحت لیسانس و با تکنولوژی شرکت های ایتالیایی ساخته و عرضه شده اند، که اکثر واحد هواساز پیستونی موجود در بازار ایران ساخت دو کشور چین و ایتالیا می باشد.

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.
دکمه بازگشت به بالا