اولین تریلر فیلم «موفاسا» را تماشا کنید؛ پیش درآمد جذاب «شیرشاه»


اولین تریلر انیمیشن «موفاسا: شیرشاه» (Mufasa: The Lion King) منتشر شد. این فیلم پیش درآمدی بر لایو اکشن «شیرشاه» محصول 2019 است و بر روی داستان موفاسا و اسکار تمرکز می کند. «موفاسا: شیرشاه» داستانی منحصربه فرد برای این دو شخصیت ارائه می دهد که زمینه ساز وقایع فیلم اصلی است. همانطور که می دانید کارگردانی «شیرشاه» 2019 برعهده ی جان فاورو بود، اما بری جنکینز (کارگردان فیلم «اگر خیابان بیل می توانست حرف بزند» (If Beale Street Could Talk)) «موفاسا» را کارگردانی می کند.

تریلر این فیلم با ارائه ی زمینه ی بیشتری از پیشینه ی موفاسا، نشان می دهد که او قبل از اینکه فرمانروای سرزمین های غرور شود، از تبار سلطنتی نبوده است. علاوه بر این می بینیم در حالی که حاکم آینده ی سرزمین غرور در مراحل مختلف زندگی اش به تصویر کشیده می شود، موسیقی متن مهیج، جدید و آشنا، به صحنه های هیجان انگیز پرخطر و ماجراجویی های او رنگ دیگری می زند.

آنچه تریلر «موفاسا» از پیش درآمد شیرشاه نشان می دهد

اولین تریلر موفاسا

صحنه های متعدد تریلر نشان می دهند که این داستان نه تنها سال های جوانیِ پدرِ سیمبا را به تصویر می کشد، بلکه عناصری از زندگیِ بزرگسالی او را نیز آشکار می کند که در فیلم قبلی به آن ها پرداخته نشده بود. تریلر همچنین بازگشت چندین شخصیت فرعی آشنا از جمله زازو، رافیکی و حتی تیمون و پومبا را نشان می دهد. عناصر جدید زیادی نیز وجود خواهد داشت، از جمله موسیقی متن اورجینال از لین مانوئل میراندا خالقِ «همیلتون» (Hamilton) که ملودی جدیدی را به کل فیلم می بخشد.

در حالی که سفر موفاسا برای رسیدن به فرمانروایی سرزمین های غرور، با خطر تکرار داستان «شیرشاه» روبه رو است، مکان های جدید و هیجان انگیز و خطراتی که در تریلر می بینیم نشان می دهند که این فیلم از اثر قبلی متمایز خواهد بود. یکی از قابل توجه ترین مناطق جدید در این فیلم، مکانی پوشیده از برف است که به دلیل خطرات نامعلومش، هیجان بیشتری به ماجرای فیلم اضافه می کند. این تریلر همچنین به وسعت سفر این شیر جوان اشاره می کند و با پیشرفت داستان او، اتفاقات غیرقابل پیش بینی بیشتری به آن افزوده می شود.

یکی از عناصر کلیدی که اولین تریلر این فیلم به طور خلاصه نشان می دهد، درگیری موفاسا با اسکار است؛ خط داستانی محوری که بدون شک در مطالب تبلیغاتی آینده گسترش خواهد یافت. از آنجایی که این فیلم بر نحوه ی بوجود آمدن شکاف در رابطه ی این دو تمرکز دارد، ماجراهای آن ها فرصت خوبی برای نشان دادن اهمیت این پیش درآمد خواهد بود. با توجه به اینکه سرنوشت فیلم «موفاسا» به رهبری شخصیت اصلی اش بر سرزمین های غرور ختم می شود، دیدن اینکه چگونه کسی بدون هیچ پیشینه ی سلطنتی به پادشاهی تبدیل می شود که همه او را می پذیرند جالب خواهد بود.

منبع: screenrant

دکمه بازگشت به بالا