ارز دیجیتال و بورس

مزایای سرمایه گذاری در واحدهای عادی شتاب

واحدهای عادی صندوق اهرمی شتاب، بهترین انتخاب برای سرمایه گذارانی است که به دنبال حفظ اصل سرمایه خود در کنار کسب سود مطمئن هستند. با سرمایه گذاری در واحدهای عادی صندوق شتاب، فارغ از نوسانات بازار، تا 35 درصد سود موثر سالانه کسب خواهید کرد. واحدهای عادی صندوق شتاب، عملکردی مشابه صندوق های درآمد ثابت دارد و سود کسب شده به صورت افزایش قیمت واحدها برای شما محاسبه می شود. حداقل سود موثر سالانه واحدهای عادی شتاب 31% به صورت تعهد شده است و در صورت مطلوب بودن شرایط بازار، سود موثر سالانه این واحدها می تواند تا سقف 35% افزایش یابد.

 شروع سرمایه گذاری

مزایای سرمایه گذاری در واحدهای عادی شتاب

  • تا 35% سود موثر سالانه: حداکثر 35% و حداقل 31% سود موثر سالانه به صورت روزشمار به شما تعلق خواهد گرفت. حتی در شرایطی که بازار منفی باشد، شما حداقل سود تعیین شده را دریافت می کنید.
  • بدون جریمه برداشت: شما بدون پرداخت کارمزد صدور و ابطال، می توانید واحدهای عادی صندوق شتاب را خریدوفروش کنید.
  • بدون دوره نگهداری: در صورت ابطال (فروش) واحدها در دوره های کوتاه مدت، هیچ گونه جریمه ای به شما تعلق نخواهد گرفت.
  • بدون کارمزد صدور و ابطال: واحدهای عادی صندوق شتاب مبتنی بر صدور و ابطال هستند و شما بدون پرداخت کارمزد صدور و ابطال، می توانید آن ها را خریدوفروش کنید.

برای مشاوره سرمایه گذاری رایگان می توانید با شماره 91004001-021 تماس بگیرید.

نحوه سرمایه گذاری در واحدهای عادی صندوق شتاب

واحدهای عادی صندوق شتاب از طریق سامانه های معاملاتی آگاه، قابل  خریدوفروش هستند. برای سرمایه گذاری در واحدهای عادی شتاب کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- به نشانی invest.agah.com مراجعه کنید و با نام کاربری و رمز عبور خود در آگاه وارد شوید.

2- در قسمت «صندوق های سرمایه گذاری»، روی دکمه خرید واحدهای عادی صندوق شتاب بزنید.

3- برای تایید اطلاعات سجام خود روی دکمه «ادامه» بزنید.

4- بعد از تعیین میزان «مبلغ سرمایه گذاری» و «نوع پرداخت»، تیک «امیدنامه و اساسنامه صندوق» را بزنید و درخواست خریدتان را ثبت کنید.

واحدهای خریداری شده، حداکثر تا 3 روز کاری بعد، به دارایی  های شما اضافه خواهند شد.

 شروع سرمایه گذاری

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا