سریال بی گناه چه روزهایی پخش میشودتاریخ آغاز فصل دوم سریال هم گناه اعلام شد


اخیرا تاریخ رسمی آغاز فصل دوم سریال شبکه نمایش خانگی هم گناه ساخته مصطفی کیایی اعلام شده است.

فصل اول و دوازده قسمته‌ی سریال شبکه نمایش خانگی «هم گناه» ساخته مصطفی کیایی مدتی پیش به پایان رسید. حالا، بنابر جدیدترین اخبار، تاریخ آغاز فصل دوم این سریال مشخص شده است. فصل دوم سریال «هم گناه» از دوشنبه، ۱۲ خرداد ماه آغاز خواهد شد. پخش این سریال همچون گذشته به‌صورت هفتگی خواهد بود و فصل دوم آن نیز ۱۲ قسمت خواهد داشت. مدتی پیش مصطفی و محسن کیایی در صحبت‌هایی در باب «هم گناه» وعده فصل دومی جذاب را داده‌اند. محسن کیایی طی همان صحبت‌ها درباره «هم گناه» گفت:

ما در«همگناه» سراغ لاكچری بازی نرفتيم. يک خانواده سنتي پولدار نشان می‌دهيم و اصلا چيزی را به رخ نكشيديم. نمی‌توان طبقه پولدار جامعه را نديد، ولی بايد رفتار و كنش شان در درام درست و قابل باور باشد. يعنی تو يک سری آدم را نشان ندهی كه نه به درام ربط دارند و نه فضای اجتماعی خودشان. ما در فصل يک، مخصوصا در پنج قسمت اول كه كاراكتر زياد داشتيم و قرار بود آدم ها را معرفی كنيم و قلاب بيندازيم تا مخاطب گير بيفتد، شايد قصه يک مقدار كند بوده ولي از قسمت پنج، روند داستان سرعت گرفته است. در فصل دو داستان بيش از پيش باز می‌شود و مخاطب با ۱۲ قسمت مهيج مواجه خواهد بود.

سریال «هم گناه» ساخته مصطفی کیایی با بازی ساقی حاجی پور، رویا تیموریان، فرانک کلانتر، محسن کیایی، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، احسان کرمی، هدیه تهرانی، پدرام شریفی، افسانه ناصری، پرویز پرستویی، شاهرخ فروتنیان، مسعود رایگان، مرتضی آقاحسینی، روشنک گرامی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، افسانه چهره آزاد، هنگامه قاضیانی، مارال بنی آدم، شیرین اسماعیلی، علی باقری، سوگل خلیق، فروغ قجابگلی، حسین امیدی و آیتک جاوید نژاد ساخته شده است. 

شما کاربران زومجی درباره سریال «هم گناه» چه نظری دارید؟

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ در بازار داغ نمایش سریال‌های خانگی، درام اجتماعی «گناه فرشته» از آن دسته سریال هایی است که تاکنون توانسته راه خود را در میان مخاطبان باز کرده و از استقبال خوبی برخوردار باشد.

داستان رمزآلود و مبهم اثر حول محور وکیلی می‌گذرد که پرونده های قتل مرموزی را دنبال می کند. در این اثر لادن مستوفی و شهاب حسینی دو زوج وکیل با نامهای «مهتاب» و «حامد» هستند که وارد پرونده قتلی مرموز می شوند و با پذیرفتن وکالت قاتل و مقتول در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

« گناه فرشته» سریالی با کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا؛ توانسته است مخاطبان را پای سینماهای کوچک خانگی بنشاند. حامد عنقا پس از تجربه‌های موفق در سریال‌های «پدر»، «آقازاده»، «نردبام آسمان»، «تنهایی لیلا» و… حالا در «گناه فرشته» نخستین تجربه کارگردانی خود را به اجرا می‌گذارد.

بازیگران «گناه فرشته» چه کسانی هستند؟

در این اثر شاهد نقش آفرینی شهاب حسینی، دیبا زاهدی، آشا محرابی، امیر آقایی، پردیس پور عابدینی، مهدی سلطانی، لادن مستوفی، بهروز رضوی، سامیه لک و نفس بازغی هستیم. شهاب حسینی و لادن مستوفی گرچه از بازیگران توانمندی در سینما و تلویزیون هستند؛ اما اولین تجربه بازی در سریال گناه فرشته «حامد عنقا» را دارند. دیگر بازیگران این مجموعه مانند امیر آقایی، مهدی سلطانی، آشا محرابی، پردیس پورعابدینی و دیبا زاهدی پیشتر در سریال‌هایی مانند «آقازاده»، «قلب یخی» و «پدر» که حامد عنقا نویسندگی آن‌ها را برعهده داشته، ایفای نقش کرده‌اند.

زمان پخش گناه فرشته

گناه فرشته که از اولین روز دی ماه در ساعت 8 صبح منتشر شد، تاکنون دهمین قسمت خود را می گذراند و این سریال 25 قسمتی با گذراندن نیمی از روزهای پخش خود، مخاطبان را برای ادامه فیلم کنجکاو می‌کند.

گفتنی است سریال «گناه فرشته» هر جمعه ساعت 8 صبح از بستر فیلیمو منتشر می شود.

دکمه بازگشت به بالا