...
هنر و سینما

برندگان شب اول جوایز بفتا ۲۰۲۱ مشخص شد؛ عملکرد خوب بلک باتم ما رینی

مراسم امسال بفتا در دو شب با ساختاری متفاوت از قبل برگزار می شود و اکنون برندگان اولین شب جوایز بفتا 2021 مشخص شده اند.

فیلم “Button Ma Rini Black” به کارگردانی جورج سی ولف برنده نیمه اول جوایز امسال بفتا بود و دو ماسک طلا بر سر داشت. کلارا آمفو ، مجری و صداپیشه بریتانیایی سیاهپوست ، این مراسم را رهبری کرد و در حاشیه از اعتراضات رنگارنگ علیه نابرابری اجتماعی در سطوح مختلف صحبت کرد.

«آنجسته» کریستوفر نولان جایزه بفتا را برای بهترین جلوه های ویژه دریافت کرد و همانطور که انتظار می رفت ، ماسک طلایی بهترین جلوه های صوتی جایزه تحسین شده “صدای فلزی” را دریافت کرد. فیلم “راهب” به کارگردانی دیوید فینگر هیچ جایزه ای جز بهترین طراحی صحنه دریافت نکرد و جایزه بهترین طراحی و مدل مو و بهترین طراحی لباس را از آن خود کرد و دو جایزه نیز به بلک باتوم رینی تعلق دارد.

قسمت اصلی و مراسم در شب دوم بافت 2021 تا ساعتی دیگر برگزار می شود ، جایی که جوایز بهترین فیلم سال ، بهترین کارگردان ، بهترین فیلم اخیر و بهترین نقش آفرینی اهدا می شود.

لیست برندگان اولین شب جوایز BAFTA 2021

  • جایزه بهترین بازیگر زن: “سنگ” به کارگردانی سارا گورون / این جایزه به لوسی پردی مسئول حمل فیلم اهدا شد
  • بهترین طراحی صحنه و لباس: Ma Rainey’s Black Bottom ، به کارگردانی George C. Wolf / جایزه به روت ، طراح لباس رسید
  • بهترین صورت و مو: دکمه سیاه رینی / این جایزه به ماتیکی آنوف ، لری ام چری ، سرجیو لوپز-ریورا و میا نیل مو کوتاه برای فیلم اهدا شد
  • بهترین طراحی صحنه: Mank ، کارگردان دیوید فینچر / با احترام دونالد گراهام برت و یان پاسکال ، تهیه کنندگان صحنه
  • بهترین جلوه های صوتی: Sound of Metal ، کارگردان داریوش مردر / با احترام جیمی بکش ، نیکلاس بکر ، فیلیپ بلاش ، کارلوس کورتس و میشل کوتولنک
  • بهترین اتاق شخصی: تنت ، به کارگردانی کریستوفر نولان / با احترام اسکات فیشر ، اندرو جکسون و اندرو لاکلی ، کارکنان جلوه های ویژه
  • فیلم کوتاه انگلیسی: “The Present” به کارگردانی فرح نبولسی
  • بهترین فیلم کوتاه انگلیسی: بوف و گربه گربه ، به کارگردانی مول هیل و لورا دانکالف

نظر شما در مورد این برندگان چیست؟ آیا فکر می کنید این فیلم ها و افراد شایسته دریافت جایزه بفتا هستند؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران ای بی سی مگمگ به اشتراک بگذارید.

منبع: Variety

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.