برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

رشد 50درصدی قیمت ملک در کردان و سهیلیه کرج| بررسی قیمت ویلا در مناطق کردان

طی چند ماه گذشته قیمت ویلا و زمین در مناطق کردان روند صعودی چشم گیری را تجربه کرده و توان خرید ملک را برای افراد کمی دشوار شده است. طبق بررسی های انجام شده از قیمت ویلا درحد300 متر در سهیلیه که در لینک https://zavilla.ir/l/villa-soheilie/  استخراج شده است ، افزایش قیمت زیادی در منطقه سهیلیه کرج مشاهده شده که این افزایش تا 50درصد میرسد. مثلا در سال گذشته قیمت یک ویلا محدوده متراژ 300 متر در سهیلیه حدود 1.5 میلیارد بوده که در سال جدید این قیمت تا بیش از 2.5 میلیارد رسیده است.که نشان دهنده رشد قیمت ویلاهای سهیلیه می باشد.

قیمت زمین در سهیلیه کرج در سال جدید چقدر خواهد شد؟

همانطور که میدانید سهیلیه یکی از بهترین و تاپ ترین منطقه کردان محسوب میشود که بیشترین فروش را در سال های گذشته داشته که با توجه به افزایش قیمت زمین در سهیلیه کرج که درسایت https://zavilla.ir/l/zamin-soheilie/ زاویلا مشاهده و بررسی شد،خرید و فروش زمین در سهیلیه نیز افزایش بسیاری داشته. اما قیمت زمین را در سال جدید نمیتوان به طور دقیق بررسی کرد زیرا با توجه به افزایش های قیمت ملک ، همچنان امکان بیشتر شدن قیمت ها وجود دارد. مناطق سهیلیه بهترین فرصت برای سرمایه گذاری میباشد و شما با مبلغی حدود 600 تا 800 میلیون میتوانید بهترین زمین را در این منطقه خریداری کنید و با توجه به روند افزایشی قیمت ها ، ملک خریداری شده در ماه های آینده ارزش بیشتری خواهد گرفت.

مناطق ارزان در کردان برای خرید ویلا

پیش تر به افزایش قیمت ملک در مناطق کردان و سهیلیه اشاره شد و میبایست گفت:بیشتر مناطق کردان افزایش 50درصدی را تجربه کردند.اما مناطق ارزان در مناطق کردان، باز هم به سهیلیه مربوط خواهد شد که ویلاهایی از 2 تا بیش از 50 میلیارد دارد. اگر به دنبال مناطق ارزان هستید ، زکی آباد سهیلیه، قاسم گرجی سهیلیه برای خرید ویلایی ارزان مناسب هستند که پیشنهاد میشود با شماره  تماس بگیرید تا در این رابطه به شما مشاوره داده شود.

لاکچری گران ترین شهرک های کردان کرج برای خرید ملک

در منطقه کردان چندین شهرک برای خرید و فروش ملک وجود دارد که قیمت های آن نسبت به مناطق  سهیلیه بسیار بیشتر بوده.

  1. شهرک زعفرانیه کرج: طبق بررسی های انجام شده درباره قیمت زمین در زعفرانیه کردان و همچنین خرید و فروش ویلا و زمین در شهرک زعفرانیه از این https://zavilla.ir/l/zaferanieh/ آدرس قیمت ملک در زعفرانیه از متری 8.5 میلیون شروع میشود و 90درصد ملک های موجود در زعفرانیه دارای سند میباشند و جای نگرانی برای خرید ملک در این منطقه وجود ندارد.
  2. شهرک طاووسیه: یکی دیگر از شهرک های پر فروش در کردان شهرک طاووسیه میباشد که قیمت های این منطقه با شهرک زعفرانیه تقریبا برابر بوده و برای سرمایه گذاری و خرید و فروش بسیار مناسب بوده.در طاووسیه همچون زعفرانیه اکثر ملک ها دارای سند نیز میباشند.
  3. شهرک حمیدیه: حمیدیه جزو گرانترین شهرک کردان محسوب میشود که به طور دقیق نمیتوان قیمت های این شهرک را بررسی کرد اما اگر تمایل داشتید میتوانید از سایت زاویلا برای مشاهده قیمت ها استفاده کنید ir.

 با وجود افزایش قیمت ها چگونه بهترین ویلا را پیدا کنیم؟

با توجه به این قیمت های نجومی برای پیدا کردن بهترین ویلا کار کمی دشوار خواهد شد. هرچقدر امکانات ویلا بیشتر باشد ، قیمت ملک عمدتا بیشتر خواهد شد که برای مثال، ویلایی با انشعابات قانونی ، سنددار و داخل بافت حدود 4 تا 6 میلیارد قیمت خواهد داشت اما ویلایی بدون انشعابات و سند قیمتی حدود 2.5 تا 3.5 میلیارد خواهد داشت. پیشنهاد ما ویلاهای زیر قیمت میباشد زیرا این نوع فروش به دلیل مشکلات مالی و یا مشکلات شخصی فروشنده است و ویلای خود را زیر قیمت منطقه به فروش میرسونه.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم به شما از افزایش قیمت ملک در منطقه کردان اطلاعاتی بدهیم.چنانچه قصد سرمایه گذاری و خرید ملک را داشتید ، سهیلیه بهترین فرصت برای خرید میباشد. مطمئنن در ماه های آینده این منطقه افزایش قیمت بیشتری نیز تجربه خواهد کرد. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و در تصمیم شما بجا و درست باشد. زاویلا در کنار شماست…..

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا