لوازم خانگی

تنها چند ساعت تا آغاز جشنواره «جمعه به خرید» باقی مانده است

جشنواره بدنی جمعه برای خرید ساعت 12 شب شروع می شود. پس چشمان خود را روی ای بی سی مگ نبندید.

حراج بزرگ جمعه سیاه در سراسر جهان از سوم آذر آغاز می شود. همزمان با این حراج، ای بی سی مگ جشنواره هیجان انگیزی به نام «جمعه تا خرید» برگزار می کند. در این جشنواره تمامی کالاهای دیجیتال با تخفیف ویژه به فروش می رسد. در این جشنواره برای همه سنین و سلیقه ها پیشنهادهای ویژه داریم.

بیش از 3000 کالای دیجیتال، 2000 لوازم آرایشی، 2000 اقلام ورزشی، 1000 کالای مرتبط با خودرو، و 1000 کالای محبوب از لوازم خانگی گرفته تا عطر و ادکلن، همراه با کالاهای رایج در صنایع دستی، لوازم خانگی و اقلام بارداری. کودک تخفیف های باورنکردنی دریافت می کند.

از «جمعه تا خرید» ای بی سی مگ چه خبر است؟

  • دو ساعت شگفت انگیز

در «جمعه تا خرید»، سورپرایزهای معروف ای بی سی مگ 2 ساعت دوام دارد و هر 2 ساعت، 10 پیشنهاد جدید شگفت انگیز در سایت قرار می گیرد. این بدان معناست که 120 کالا با تخفیف های شگفت انگیز در روز جمعه 24 دسامبر در انتظار شما هستند.

  • 50% تخفیف برای هر چیزی که فکرش را بکنید

از آغاز جشنواره «جمعه تا خرید» یعنی از ساعت 12 ظهر پنجشنبه تخفیف های بسیار ویژه آغاز می شود. سه بار در ساعت 12 ظهر، 12 ظهر و 9 شب سه مجموعه کالا نصف قیمت مشخص شد که هر کدام از آنها فقط سه ساعت در سایت فعال بودند. در این گروه ها می توانید آیتم های مختلفی را بیابید.

  • تخفیف 20 هزار تومان بیشتر

کد تخفیف 20 هزار تومانی باعث جذابیت بیشتر خرید شما در جشنواره «خرید جمعه» می شود. کد تخفیف جشنواره که در همان روز اعلام می شود برای هر سبد بالای 150 هزار تومان و در تمامی اجناس سایت (به جز کالاهای باحال) قابل استفاده است.

  • ارسال رایگان برای خریدهای بالای 50000 تومان به سراسر ایران

تمامی خریدهای بالای 50000 تومان شما به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه ارسال به سراسر ایران ارسال خواهد شد.

اتفاقات هیجان انگیز این جشنواره چند ساعت قبل از حضور شارون در شبکه های اجتماعی آغاز می شود. شمارش معکوس برای جشنواره از ساعت 9 شب آغاز می شود. به تلگرام و اینستاگرام ای بی سی مگ مراجعه کنید و ما چند پیشنهاد هیجان انگیز برای شما داریم.

ساعت جشنواره

.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا