کاربردهای چاپ یووی رول در صنعت تولید محصولات چرمی

یکی از زیباترین تولیدات چاپ یووی رول و فلت بد که در صنعت پوشاک، اکسسوری و مبلمان طرفداران زیادی پیدا کرده، چاپ روی چرم مصنوعی است. این نوع روش چاپی تحول بزرگی در صنعت چاپ روی متریال های رول و قابل انعطاف مانند چرم طبیعی و مصنوعی ایجاد کرد که پیش تر دستیابی به آن دور از دسترس به نظر می رسید. با چاپ فلت بد روی همه اجسام چاپ کنید. این دستگاه می تواند انواع طرح های متنوع و جذاب را مستقیماً روی سطوح صاف و انعطاف پذیر چرم مصنوعی چاپ کند و به جذابیت هر چه بیش تر محصولات چاپ شده بیفزایید.

معرفی چاپ یووی روی چرم مصنوعی

چاپ روی چرم مصنوعی نوعی فناوری چاپ پیشرفته است که توسط دستگاه چاپ یووی و چاپ یووی رول بر روی چرم مصنوعی یا طبیعی انجام  می شود. این نوع روش چاپی، نوعی چاپ دیجیتال است که از اشعه ماورا فرابنفش برای خشک کردن یا به  اصطلاح پختن جوهر یووی استفاده می کند. پس از افشانده شدن جوهر UV روی سطح صاف محصولات چرمی، بلافاصله جوهر در معرض تابش اشعه ماورا فرابنفش قرار می گیرد که همین امر باعث خشک شدن سریع طرح چاپ شده می گردد.

تولید محصولات چرمی تبلیغاتی، تولید محصولات چرمی لوکس و تولید محصولات چرمی صنعتی تنها با استفاده از چاپگر یووی رول امکان  پذیر است. چون این نوع روش چاپی می تواند کیفیت محصولات چاپ شده را به  طرز چشمگیری افزایش دهد. در حال حاضر چاپ سبحان بهترین مرکز خدمات چاپ یووی در تهران است. در ادامه به برخی از ویژگی ها و مزایای چاپ روی چرم مصنوعی می پردازیم:

ویژگی های چاپ روی چرم مصنوعی یا طبیعی

  • دارای حداکثر ابعاد چاپ 130*250 سانتی متر مربع
  • کیفیت چاپ یووی با دقت بالا و رنگ های زنده و جذاب
  • دوام و ماندگاری بسیار بالا در برابر رطوبت، حرارت، خراشیدگی و تماس با مواد شوینده
  • قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه

مزایای چاپ روی چرم مصنوعی یا طبیعی

  • امکان چاپ چند لایه با رنگ های مختلف به  صورت همزمان
  • ثبات رنگ جوهر و حفظ کیفیت چاپ
  • چاپ با موضوع و کیفیت بسیار بالا
  • کاملاً انعطاف  پذیر همراه با وزن سبک

انواع کاربردهای چاپ چرم مصنوعی

تولید محصولات چرمی با استفاده از دستگاه چاپ یووی رول، دارای کاربردهای گسترده ای در صنعت مد و پوشاک، کیف و کفش، مبلمان و همچنین مدیاها و هدایای تبلیغاتی است. برخی از مهمترین کاربردهای چاپ روی چرم مصنوعی و طبیعی با استفاده از دستگاه چاپ UV رول عبارتند از:

صنعت کیف و کفش چرمی

چاپ انواع طرح های متنوع و جذاب روی کلیه کیف و کفش های چرم مصنوعی و طبیعی توسط دستگاه چاپ یووی رول امکان  پذیر است.

تولید محصولات چرمی تبلیغاتی

چاپ روی چرم برای تولید محصولات چرمی مانند سررسید و دفترچه ، سالنامه، کیف پول ، جا کارتی ، جاسوئیچی، انواع جعبه کادویی، تقویم رومیزی، پازل، قاب و کیف موبایل، کاور تبلت و لپ تاپ یک راه مؤثر برای تبلیغ نام برند، لوگو و معرفی محصولات و خدمات کسب و کارها است.

صنعت مبلمان

استفاده از چاپ روی چرم مصنوعی در صنعت مبلمان برای ساخت مبل و کوسن چرمی بسیار پرکاربرد است و می توانید آن را در هر نمایشگاه مبلمان مشاهده کنید.

صنعت پوشاک چرمی

چاپ طرح های متنوع روی لباس های چرمی مانند شلوار، کت، کاپشن، کراوات و دستکش، پوتین و کمربند چرمی، بند ساعت چرمی، مارک و اتیکت های چرمی تنها گوشه از کاربردهای چاپ روی چرم در صنعت مد پوشاک محسوب  می شود.

قیمت چاپ روی چرم چقدر است؟

چندین فاکتور مانند جنس متریال مصرفی، ارتفاع قطعه چاپی، تعداد سفارشات چاپ، نوع رنگ مورد استفاده برای پس  زمینه چاپ (مانند رنگ سفید)، جوهر مصرفی، مدت  زمان چاپ و همچنین میزان برجستگی متریال مورد استفاده، در خدمات چاپ یووی و قیمت چاپ uv تاثیر گذار هستند. چون برای سفارش های با متراژ بالا قیمت دقیق بعد از اتمام کار به مشتری اعلام می گردد. اما در مجموع ابعاد طرح، مدت  زمان چاپ و هزینه چاپ رنگ پس زمینه در محاسبه قیمت نهایی چاپ یووی تاثیر می گذارند.

دکمه بازگشت به بالا