برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

ایده های دکوراسیون با توجه به رنگ پارکت

به منظور ادغام دکوراسیون مناسب و هماهنگی روند در فضای زندگی روزانه ما، لمس های ظریف در هر اتاق در خانه شما، از مبلمان گرفته تا لوازم جانبی، از محل استفاده تا رنگ دیوار، از رنگ پرده تا رنگ پارکت، بسیار مهم است.

به گفته دکوماوود: راز دکور کاربردی و صحیح استفاده از رنگ و مدل مبلمان مناسب است. لازم است در انتخاب رنگ ها و انواع کفپوش ها دقت کنید تا به درستی نمایانگر طراحی کل نگر خانه باشند. برای کنار هم قرار دادن قطعات مناسب در طراحی داخلی خانه باید برنامه ریزی دکوراسیون متناسب با رنگ پارکت انجام شود. اگرچه در دکوراسیون خانه توجه زیادی به هارمونی پارکت نمی شود، اما نمی توان این واقعیت را کتمان کرد که بصری فضا و حال و هوای خانه را تغییر می دهد. رنگ های پارکت موفقی که در کف استفاده می شود، فضای کل نگر خانه را تغییر می دهد، فضایی متفاوت و مدرن می بخشد و اهمیت دکوراسیون داخلی را کمی بیشتر می کند.

ترجیح داده شده ترین رنگ های پارکت بلوط، بلوط روشن، خاکستری، نقره ای، کاج، صنوبر، رز، زبرانو، اوکومه، گیلاس، لارک، بلوط طلایی، بلوط ایلگاز، ساپالی، مرباو، افرا، کاج اسکاتلندی، گردو، مدل ها و رنگ های جذاب برای سبک های دکوراسیون مانند روستیک از جمله رنگ های پرطرفدار پارکت در دکوراسیون منزل در سال 2024 هستند.

برند های پارکت

برندهای پارکت نام پارکت خود را از درختی می گیرند که نشان دهنده آنهاست. با توجه به مدل مبلمان منزلتان می توانید رنگ پارکت خود را راحتتر انتخاب کنید. اگر مدل و سبکی بر مبلمانی مانند اتاق خواب چوبی، اتاق غذاخوری چوبی، ست مبل های چوبی، یونیت های دیواری چوبی حاکم باشد، می توانید از مدل های کف پارکت با رنگ های روشن مانند افرا، نقره ای، سفید و بلوطی بهره مند شوید.

اگر می خواهید فضای داخلی خانه خود را با مبلمانی به سبک مدرن تری تزیین کنید، می توانید از رنگ های پارکت جامد و لمینت بیشتری استفاده کنید. از آنجایی که رنگ مبلمان در دسته اصلی مانند گروه های نشیمن مدرن، ست مبل های مدرن ، اتاق های غذاخوری مدرن، اتاق خواب های مدرن، یونیت های تلویزیون مدرن، فضایی ساده و روستایی دارد، می توانید آن را با رنگ های پارکت در رنگ های تیره ترکیب کنید. به ظرافت منحصر به فرد هارمونی دوگانه دست پیدا کنید.

باز هم می توانید در گروه های مبلمان آوانگارد و کانتری ما، این منطقه را با مدل های پارکت قدیمی طراحی کنید که نشان دهنده سبک وینتیج پرطرفدار در زمینه دکوراسیون مد خانه 2024، همراه با مدل های فرانسوی و آنتیک است. از آنجایی که رنگ های پارکت که عموماً گچی هستند و دارای دو رنگ هستند، جلوه آنتیک را به شما می دهند، می توانید سبک خود را بهتر منعکس کنید و با مبلمانی مانند ست مبل آوانگارد، ست گوشه ای آوانگارد، آوانگارد، یک کلیت ایجاد کنید. اتاق خواب، اتاق غذاخوری آوانگارد. رنگ های پارکت مدل دیسترس موجود در کشور ما صنوبر، بلوط وینتیج، فرسکو و صنوبر کبالت می باشد.

امروزه ترجیح داده شده ترین رنگ پارکت برای مبلمان کلاسیک، بلوط است. رنگ های قهوه ای چوب بلوط اغلب با انواع مدل های مبلمان و دکوراسیون منزل همراه است. رنگ های پارکت مورد استفاده در مبلمان کلاسیک شبیه ساختار کامبیوم درختی است و برای محیط های خانه معتبرتر استفاده می شود. ما به شما پارکت آرتا دارای کالکشن های (پارکت لمینت یونیورسال، پارکت لمینت امباس، پارکت لمینت سمنت) را پیشنهاد می دهیم چرا که از نظر قیمت و کیفیت در ایران بهترین است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا