هدیه دادن پلاک اسم طلا برای مناسبت های مختلف

پلاک اسم طلا هدیه ای از جنس عشق و زیبایی

پلاک اسم از زیور آلات محبوب و پرطرفدار در نسل ها و دوره های مختلف بوده و هست. تنوع بالای موجود در این نوع زیور آلات، امکان تهیه نمونه مناسب از این اسامی را برای افراد با سلیقه های مختلف فراهم آورده است. این فراوانی تنها به طرح و نقش این تیپ پلاک ها محدود نبوده و تنوع در قیمت سفارش پلاک اسم طلا را نیز شامل می شود تا افراد با هر توان خرید قادر باشند نمونه مناسب و دلخواه خود را از میان طرح های موجود تهیه کنند. در نوشتار پیش رو به بررسی این موارد می پردازیم. با ما تا انتهای متن همراه شوید.

پلاک اسم: هدیه ای مناسب، یادگاری ماندنی…

تکرار نام افراد نقش مهمی در ذهن آنها داشته و مقدمه ای بر دوستی و محبت است. هر بار که نام عزیزی را تکرار می کنیم، فرصتی برای محبت ورزیدن و یادآوری علاقه عمیق خود به او پدید می آوریم. تهیه پلاک اسم از جنس طلا راهی مطمئن برای تبدیل این یادمان به جلوه ای ماندگار است! فرصتی برای ثبت اسم افراد بر روی متریالی ارزشمند که هر دو ارزش مادی و معنوی را یک جا و در قالب زیورآلاتی زیبا پدید می آورد.

تا پیش از این و در دوره های گذشته، نمونه های محدودی از این نوع پلاک ها تولید می شد که بی شک نمی توانست همه سلیقه ها را در بر گرفته و رضایت مشتریان در طیف های گوناگون را تا این حد تامین کند. اما در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی طراحی و برش کامپیوتری، تحول بزرگی در تولید انواع پلاک اسم از جنس طلا به  وجود آمده است. تا جایی که علاوه بر نمونه های معمولی و کلاسیک این ملزومات زینتی، امکان انتخاب از بین طراحی های مختلف، اسامی ترکیبی، اسامی انگلیسی و نیز طرح های پیچیده پدید آمده است. در ادامه مطلب به این موارد بیشتر خواهیم پرداخت.

از ویژگی های بهترین پلاک طلا اسم فارسی بیشتر بدانیم…

زبان فارسی چه در آوا و خوانش و چه در نگارش بسیار زیباست. تنوع فونت های فارسی و امکان برگردان آنها به شکل طراحی رایانه ای جهت برش لیزری، امکان خلق آثار هنری زیادی را از این طریق پدید آورده است. طراحی و تولید پلاک طلا اسم از متریال طلا نیز با پیدایش فناوری های امروزی در علوم کامپیوتری و نیز برش لیزری پیشرفت های زیادی داشته و تا حد زیادی تغییر ماهیت داده است.

امروزه این نوع پلاک ها با طراحی پیچیده و با هر شکل دلخواه به آسانی و با دقت و ظرافت بالا ساخته می شوند. در نمونه های کلاسیک اغلب پیچیدگی طرح، مشکلات زیادی برای برش پدید آورده و نتیجه نهایی نیز ظرافت چندانی نداشت. به عبارتی عدم دسترسی هنرمندان طلاکار به بخش های داخلی در طرح های پیچیده برای برش پلاک اسم، کار را از زیبایی و ظرافت کم بهره می نمود.

خوشبختانه امروزه و با وجود نرم افزارهای پیچیده طراحی از یک سو و دستگاه ها و تجهیزات برش لیزری با توان انجام بسیار دقیق برش طلا از سوی دیگر، امکان برآورده سازی خواست مشتریان در زمانی اندک و با دقت بالا فراهم آمده است. تا جایی که همه اسامی فارسی با طرح هایی بدیع و بسیار زیبا و منطبق بر خواست سفارش دهندگان در کمترین زمان ممکن تهیه و تقدیم مشتریان می شود.

چطور یک هدیه با ارزش و به یاد ماندنی بخریم؟

هدیه دادن طلا یا هر نوع کادوی خاص و منحصر به فرد دیگر که بتوان با آن اطرافیانمون را خوشحال و هیجان زده کنیم حس خیلی خوبی به ما می دهد و وقتی که دقیقا میدانیم فرد چه سلیقه ای دارد و چه چیزی را بسیار دوست دارد این احساس لذت خیلی بیشتر می شود.

اگر گزینه موردنظرتان هدیه ارزشمندی از جنس طلا است باید نکاتی را در نظر بگیریم که در ادامه برایتان توضیح می دهیم. در وهله اول بودجه ای که برای این کار در نظر گرفتید را مشخص کنید و با توجه به آن در میان گزینه هایی که در آن رنج قیمت هستند جستجو کنید. البته جستجو کردن به غیر از قیمت پیش زمینه های دیگری نیز لازم دارد مثل: جنسیت، سن، سلیقه و مناسبت هدیه دادن و این موارد را نیز باید مدنظر قرار دهید. برای آشنایی با این نکات تا انتهای این مطلب با بلاگ لیلیوم گالری همراه باشید.

چرا هدیه دادن طلا اهمیت دارد؟

همه ی ما افرادی در کنارمان داریم که حضورشان برایمان ارزشمند است و باعث دلگرمی ما میشوند. وقتی که ما تصمیم میگیریم به کسی هدیه دهیم هدف ما خوشحال کردن اوست و با این کار علاقه خودمان را به او نشان میدهیم و در واقع با او تجدید دوستی خواهیم کرد.

همه ما از هدیه دادن و هدیه گرفتن لذت میبریم و با هدیه دادن احساس خوشایندی پیدا میکنیم حتی بسیاری از روانشناسان توصیه میکنند برای درمان افسردگی، ابراز احساسات مثبت به دیگران داشته باشید و یکی از بهترین روش های ابراز علاقه دادن هدیه است. این کار موجب سلامت روح و جسم میشود  و احساسات خوب و بسیار خوشایندی در هر دو طرف ایجاد می کند.

شما با خرید طلا نشان میدهید که ارزش بسیار زیادی برای فرد موردنظرتان قائل هستید و آن فرد برایتان بسیار اهمیت و جایگاه خاصی دارد. گاهی این تصور وجود دارد که هدیه طلا باید گران قیمت و سنگین باشد ولی این باور درست نیست هدیه کردن یک قطعه طلای ظریف و سبک که قیمت زیادی ندارد هم برای فرد مقابل شما ارزش زیادی خواهد داشت.

چه معیارهایی برای انتخاب طلا به عنوان هدیه وجود دارد؟

همانطور که قبلا گفتیم برای هدیه دادن طلا باید جنسیت، سن، مناسبت و سلیقه را مدنظر قرار دهیم. بنابراین در نخستین قدم قبل از خرید طلا به عنوان هدیه موارد زیر را باید در نظر داشته باشیم:

1-انتخاب طلا با توجه به مناسبت:

-مناسبت هدیه ای که دارید تهیه میکنید را در نظر بگیرید برای مثال این هدیه برای تولد است یا سالگرد ازدواج یا موارد دیگر قطعا زیورآلاتی که با توجه به این مناسبت ها انتخاب میکنید متفاوت است. پیشنهاد لیلیوم گالری برای مناسبت ها انواع گردنبند طلا و دستبند طلا با  وزن سبک هست.

2-انتخاب هدیه براساس سن:

-سن مساله مهم دیگری است که باید در نظر بگیریم قطعا هدیه طلایی که برای یک دختر انتخاب می کنیم با هدیه ای که برای یک خانم مسن در نظر داریم متفاوت است.

– در انتخاب هدیه غیر از سلیقه خودتان سلیقه فرد مقابل را هم باید در نظر بگیرید زیرا آن فرد میخواهد از کادوی شما استفاده کند پس اگر مطابق سلیقه اش نباشد هم هدیه شما بی ارزش میشود، هم برای اون شخص کادوی جذابی نخواهد بود و از آن استفاده نمیکند حتی اگر هزینه زیادی برای خرید آن هدیه متقبل شده باشید. لیلیوم گالری پر فروش ترین محصولات خود را به شما پیشنهاد می  دهد برای تهیه یک هدیه خاص : آویز چشم نظر ، آویز ستاره دنباله دار ، آویز پروانه، گردنبند تک شاخ

3-تهیه هدیه طلا ارزان

– محدوده بودجه خود را برای تهیه هدیه مشخص کنید این محدوده ای که در نظر میگیرید رابطه مستقیمی با نزدیک یا دور بودن ارتباط شما با آن فرد دارد به طور مثال هدیه ای که برای عشق یا همسرتان میخواهید تهیه کنید گرانتر از هدیه ای است که برای دوست معمولی میخواهید بخرید بنابراین تعیین محدوده قیمت به شما کمک میکند که انتخاب مناسب تری داشته باشید. شما با خرید طلا برای هدیه میتوانید کاملا بر اساس بودجه تان هدیه با ارزش تهیه کنید. پیشنها ها ما برای هدیه طلا ارزان دسبتند طلا ارزان : دستبند حب ، دستبند ونکلیف ، دستبند گربه ، دستبند پروانه ، دستبند قلب

– قیمت روز طلا را حتما بررسی کنید چون در جمع بندی بودجه و هزینه نهایی شما نقش اساسی دارد. پس حتما قبل از خرید، قیمت هر گرم طلا را در همان روز چک کنید.

– با در نظر گرفتن نکات بالا میتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید در واقع مثل یک فیلتر گزینه های نامربوط و اضافه حذف میشوند و زیورآلات محدودی در لیست شما باقی می مانند به همین خاطر انتخاب بهترین گزینه بسیار راحت تر خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا