شغل دوم را چگونه ایجاد کنیم؟ – شرکت آذر جوجه

امروزه با توجه به بالا بودن هزینه های گذران زندگی هر شخصی باید شغل دومی را برای خود داشته باشد تا تازه بتواند امرار معاش و گذران زندگی را انجام دهد شغل دوم داشتن امری بوده که هر شخصی باید به ان توجه نماید تا بتواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد و در این کشور ایران بتواند زندگی نماید.

 جوجه کشی یکی از شغل هایی میباشد که میتوان با هزینه های کم از این شغل درآمد کسب کرد. شرکت آذر جوجه یکی از شرکت هایی میباشد که میتواند شما را در این امر راهنمایی و مشاوره کند. جوجه کشی از انواع تخم نطفه دار در داخل دستگاه های جوجه کشی شغلی میباشد که بسیار زودبازده بوده و میتواند کمک خرج مردمان عزیزمان باشد.

جوجه کشی از چه تخم هایی پرسود میباشد؟

امروز با توجه به افزایش هزینه های نگه داری و پرورش و تکثیر مرغ و خروس و طیور میتوان به پرورش بوقلمون پرداخت و تخم نطفه دار بوقلمون ان را جوجه کشی کرد زیرا این حیوان و طیور با ارزش میتواند هر چیزی را بخورد و تغذیه ان زیاد مشگلی ندارد و همه چیز خوار هست و حتی از علف ها و یونجه های باغات نیز تغذیه میشود و تخم گذاری میکند و پرواری میشود. برای جوجه کشی اصولی شما میتوانید اقدام به خرید تخم نطفه دار طوطی همراه با دستگاه جوجه کشی مخصوص طوطی کنید تا بتوانید از این راه به درآمد بسیار زود و سری و واقعی برسید.

درباره مجموعه آذر جوجه بیشتر بدانید

این مجموعه بزرگ در کار پرورش و تکثیر مرغ و خروس زینتی و طیور بزرگ جسه و ساخت و تولید دستگاه جوجه کشی فعالیت مینماید. شرکت آذر جوجه در ضمینه تولید تخم نطفه دار انواع پرندگان و طیور در سالن های خود واقع در ارومیه و اردبیل در حال کار میباشد و تخم نطفه دار اقسام مرغ های زینتی ار قبیل ابریشمی و سلطان و برهما و لهستانی و جاپنیز و لاری ها و ویندوت و مرندی و شاخدار و مرغ و خروس نژاد تخم گذار و گوشتی راس 308 را تولید مینماید و برای فروش معرفی نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این شرکت به آدرس سایت درج شده در رپرتاژاگهی مراجعه نمائید.

آذر جوجه

یا با شماره های تماس شرکت در ارتباط باشید.
09145139538
09145139539
این شرکت محصولات خود را به شرح زیر معرفی مینماید.

تخم نطفه دار مرغ گوشتی تخم نطفه دار مرغ تخم گذار تخم نطفه دار بوقلمون و تخم نطفه دار غاز و تخم نطفه دار طاووس و تخم نطفه دار قرقاول و تخم نطفه دار اردک و تخم نطفه دار شترمرغ و تخم نطفه دار طوطی کاسکو و تخم نطفه دار طوطی کاکادو و تخم نطفه دار طوطی ارا و تخم نطفه دار مرغ ایام سمانی و تخم نطفه دار قو سیاه و سفید و …
بهترین و بروز ترین و کمیاب ترین تخم های نطفه دار را میتوانید در عرض 24 ساعت خرید کنید و تحویل بگیرید.

تولیدات شرکت آذر جوجه به چه صورتی میباشند؟

این شرکت تمامی دستگاه های جوجه کشی هوشمند و خانگی و صنعتی را با متد روز تولید نموده و گارانتی 18 ماهه بدون قید و شرط را برای ان دستگاه ها اعمال مینماید. از خرید تخم نطفه دار همراه با دستگاه جوجه کشی از این شرکت نهایت اطمینان را داشته باشید و خرید خود را انجام دهید.

جوجه کشی از تخم نطفه دار طاووس سفید و هندی و مصری

 بهترین و کمیاب ترین طاووس های نژاد سفید و هندی و مصری را میتوانید از شرکت آذر جوجه خرید بکنید و جوجه کشی کنید و به درآمد سرشار از ان برسید. خرید تخم نطفه دار طاووس همراه با دستگاه جوجه کشی از شرکت آذر جوجه با تضمین های بیشتر و تخفیفات بهتر همراه میباشد. خرید تخم نطفه دار طاووس از شرکت آذر جوجه و مجموعه پرورشگاه های آذر جوجه به صورت همه روزه 24 ساعته آنلاین و در تمامی چهار فصل سال امکان پذیر میباشد.

این شرکت از سال 1389 در ضمینه تولید تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی و دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات و تجهیزات مرغداری فعالیت مینماید و توانسته رتبه اول کشوری در بحث اعتماد مشتری و گستردگی کار را کسب نماید. از خرید محصولات این شرکت لذت  خواهید برد. شروع خرید شما شروع همکاری با شماست.

https://azarjooje.net/

دکمه بازگشت به بالا