چگونه لباس مرد عنکبوتی را بسازیم؟

چگونه لباس مرد عنکبوتی را بدوزیم؟

 لباس اسپرت قدیمی از هر رنگ تیره برای ساخت کت و شلوار مرد عنکبوتی مناسب است. اگر چنین شکلی وجود نداشته باشد ، باید با استفاده از هر الگوی موجود ، خودتان شلوار را بدوزید. برای قسمت بالای کت و شلوار ، یقه پشتی سیاه یا آبی بردارید: به دلیل قیمت لباس مرد عنکبوتی شاید ساخت آن برای شما بهتر باشد.

یک تکه پارچه قرمز (به شکل دلخواه ، مانند تصویر) را به قسمت بالای کت و شلوار بدوزید ، زیرا قبلاً با استفاده از یک نشانگر دائمی سیاه سلولهای آن را کشیده اید. بیایید شکل عنکبوت را با استفاده از طرح برش دهیم و آن را به لباس خود بچسبانیم.چطور لباس مرد عنکبوتی را درست کنیم

 می توانید روی زانوها را به صورت قرمز قرار دهید ، یک الگوی شطرنجی به آنها اضافه کنید. ماسک را فراموش نکنید. قبل از شروع ساخت لباس مرد عنکبوتی ، بهتر است ابتدا نگاهی به ظاهر آن از هر طرف بیندازید. این فیلم کوچک به شما در این زمینه کمک می کند.

و ساخت کت و شلوار یک الگوی است:

 اگر ساختن ماسک مرد عنکبوتی برای شما بسیار پیچیده به نظر می رسد ، پس می توانید به سادگی چهره کودک را بکشید:

به لباس مرد عنکبوتی بسازید شما به یک پارچه الاستیک (آبی و قرمز) نیاز خواهید داشت که کاملاً متناسب و کشیده باشد. سپس از این پارچه باید یک لباس بلند (یا شلوار با پیراهن) را برش دهید. به هر حال ، شما می توانید کت و شلوار دوچرخه یا لباس غواصی را پایه بگذارید ، اما این در صورتی است که خیاطی برنامه ریزی نشده باشد.

 روی خود لباس ، شما باید یک عنکبوت را با یک تکه دوزی کنید ، اما می توانید راهی سریعتر از گلدوزی داشته باشید – شما باید یک الگوی را با استفاده از رنگ های خاص استفاده کنید.

 حالا شما باید فکر کنید ماسک مرد عنکبوتی، در اینجا می توانید از نقاشی صورت استفاده کنید و آرایش قابل شستشو انجام دهید ، یا خودتان ماسک بدوزید. لازم است از صورت اندازه گیری شود ، ماسک را از روی مقوا جدا کنید ، سپس مقوا را با یک پارچه قرمز بپوشانید ، یک الگوی تار عنکبوت را روی ماسک بکشید و باندها را در سطح شقیقه ها وصل کنید.

 می توانید در آتلیه سفارش دهید ، و اگر خودتان خیاطی کنید ، پس ما به بسیاری از کمیک ها ، سه نوع ماده ، سیاه ، قرمز ، آبی …. بسیاری از terepeniya ، بسیاری از باندهای الاستیک نیاز داریم. ما نیاز داریم که کت و شلوار مناسب باشد … تا پسر شأن و منزلت خود را نشان ندهد

به دنبال مجله Burda برای 1.2003 باشید ، در اینترنت می توانید آن را بارگیری کنید ، کت و شلواری برای یک مرد وجود داشت ، اما می توانید آن را برای یک پسر بازسازی کنید.

خرید ست ایفای نقش مرد عنکبوتی در وبسایت میلی جون.

هنوز فیلم بدی وجود ندارد:

برای دوخت کت و شلوار مرد عنکبوتی شما به صبر ، مهارت و وقت زیادی نیاز دارید.

این لباس باید مانند لباس مرد عنکبوتی به نظر برسد ، اگر می خواهید آن را برای کودک بدوزید ، سپس کودک می تواند به دوستان خود نشان دهد.

ما همه کارها را طبق دستورالعمل انجام می دهیم:

مرد عنکبوتی چنان شخصیت مشهوری است که می توان این لباس را برای هر سن و اندازه ای یافت. اما ، اگر می خواهید نقل قول کنید ، روح خود را قرار دهید به کار ، یعنی چندین گزینه خیاطی وجود دارد.

اولین شرط این است که کت و شلوار بنشیند “در یک چسبناک”؛)

یکی از روش های خیاطی: از قبل فکر کنید که quot؛ شما عضلات را ایجاد خواهید کرد ؛ 🙂 عضلات سینه ، مکعب شکم ، bder. پارچه ها را در الگو بچینید تا با کرک مصنوعی به خوبی پر شود)

گزینه دیگر ، اگر نمی خواهید زمان زیادی را تلف کنید: دوختن لباس بلند از ساتن کششی به اندازه آن ، دوختن چکمه ، یک دست کت و شلوار و یک ماسک از پارچه قرمز با موارد جداگانه. سپس با استفاده از رنگ مخصوص ، عنکبوت عنکبوتی را روی موارد تمام شده بکشید.

چطور لباس مرد عنکبوتی را درست کنیم

 من خودم نگاه کردم و آن را با وامیت به اشتراک گذاشتم. به نظر من می رسد که همه چیز در اینجا بسیار واضح ، ساده و قابل درک است ، اگرچه هیچ توصیف عکسی وجود ندارد.

در اینجا توضیحات مفصلی از ساخت چنین کت و شلوار بدون عکس آورده شده است.

چنین ایده هایی برای لباس نیز وجود دارد مرد عنکبوتی همه چیز به پارچه ای که استفاده می کنید بستگی دارد. اگر شما ، یکی از عاشقان خیاطی با دستان خود ، عکس های کافی برای دوختن چنین کت و شلواری دارید ، چند ایده وجود دارد.

برای یک دختر ، چنین ایده ای برای لباس مرد عنکبوتی نیز وجود دارد.

دوخت لباس مرد عنکبوتی و نکات آن

برای دوخت لباس مرد عنکبوتی ، شما به مواد الاستیک ، قرمز و آبی بسیار کششی احتیاج دارید. من توصیه می کنم از supplex یا lycra استفاده کنید ، اما من فکر می کنم شما می توانید پیراهن نخی را نیز بخورید.

اگر می دانید که چگونه الگوهایی درست کنید ، قطع کردن یک لباس زیر و یک ژاکت به شکل چسبناک برای شما دشوار نخواهد بود. اما می توانید از یک الگوی آماده از مجله بوردا استفاده کنید. به عنوان مثال ، در شماره 1 سال 2014 الگویی برای چنین کت و شلواری برای کودکان وجود دارد:

تار عنکبوت روی لباس را می توان با رنگ روی پارچه درست کرد (برای خلاقیت لئوناردو در فروشگاه ما فروخته می شود) ، می توانید با نخ نقره ای گلدوزی کنید.

نامفهوم ترین چیز در مورد این لباس سر است (من نمی فهمم چگونه می توانید زیر ماسک نفس بکشید). پیشنهاد می کنم برای پنهان کردن مو ، کلاه و کلاه ایمنی بدوزید و صورت را آرایش کنید. یا می توانید یک ماسک پلاستیکی آماده در فروشگاه خریداری کنید.

به عنوان کفش مرد عنکبوتی ، می توانید هر کفش قرمز ، کفش ورزشی قرمز بپوشید ، یا می توانید روکش کفش را با یک نوار الاستیک در پایین بدوزید.

 برای دوخت لباس مرد عنکبوتی باید در مورد پارچه تصمیم بگیریم. پارچه باید کش دار ، کش دار یا جرسی باشد ، هر پارچه ای که کشیده شود.

ساختن نهایی لباس مرد عنکبوتی (مایلز مورالس) یک لباس مورفولوژیکی در اسپندکس سیاه مقداری رنگ پفکی قرمز بخرید. تو خواهی توانست créer طراحی تار عنکبوت روی شما لباس.

چگونه یک تار عنکبوت درست می کنید؟ این ابریشم در غدد داخل شکم جایی که مایع است تولید می شود. در تماس با هوا هنگامی که “اخراج” می شود و سپس توسط پاهای عقبی کشیده می شود جامد می شود.عنکبوت. بسته به استفاده ای که می خواهد، می تواند چندین نوع ابریشم تولید کند.

چگونه لباس مایلز مورالس را بسازیم؟

اظهار نظر کت و شلوار را در Spider-Verse قرار دهید

اگر آن را ندارید واقعیت و شما آن را می خواهید لباس، می توانید با ارتقاء آن را بسازید مایلز مورالس. هنگامی که در بازی به سطح 13 رسیدید، می‌توانید لباسی را بسازید که به 18 نماد فعالیت و 4 سکه فناوری نیاز دارد.

چگونه مانند مرد عنکبوتی از دیوار بالا برویم؟

محققان دانشگاه ژجیانگ چین ابزاری ساخته اند که می تواند به انسان یا ربات کمک کند تا بر روی یک دستگاه راه برود. دیوار. در حالی که این فناوری جدید نیست، بهبود یافته است تا امکان بالا رفتن از همه سطوح را فراهم کند. مرد عنکبوتی می تواند آرام بخوابد، جانشینی مطمئن است.

اتفاقی که برای آن باید به تصویر خود بیایید و لباس بپوشید ، به ویژه به یاد ماندنی و درخشان خواهد بود. می تواند هر تعطیلاتی باشد ( ، هالووین ، تولد) یا فقط یک مهمانی لباس. حتی بزرگسالان نیز در صورت امکان ، لذت تلاش در نقش های مورد علاقه خود و لباس پوشیدن در لباس های زیبا را می پذیرند.

یکی از تصاویر جهانی ، تصویر قهرمان محبوب ترین فیلم ها ، کارتون ها و کمیک ها است – مرد عنکبوتی یا مرد عنکبوتی.

لباس مرد عنکبوتی از چه ساخته شده است؟

بسیاری از پسران آرزو دارند که در قالب مرد عنکبوتی تبدیل به یک ابرقهرمان شوند. خود لباس این شخصیت بسیار درخشان و عجیب است. و اگرچه ساخت آن کاملاً آسان نیست ، اما ساختن آن کاملاً امکان پذیر است.

در اصل ، لباس مرد عنکبوتی روی تمام بدن محکم و تن پوش است. البته ساختن چنین خانه ای به تنهایی بسیار دشوار خواهد بود ، علاوه بر این ممکن است پوشیدن و پوشیدن چنین کت و شلواری برای کودک ناخوشایند باشد. بنابراین ، اغلب از چندین قسمت ساخته می شود:

 • شلوار یا شلوار استرچ (احتمالاً با درج های قرمز در پایین) ؛
 • کفش (چکمه آبی و قرمز ، چکمه مچ پا) ؛
 • یقه لاک پشت آبی با لهجه های قرمز ؛
 • دستکش قرمز؛
 • کلاه یا ماسک صورت.

فراموش نکنید که تمام قسمت های قرمز کت و شلوار باید “مانند تار عنکبوت” تزئین شود ، به علاوه – تصاویر عنکبوت ها می تواند به صورت گلدوزی ، راه راه یا برچسب باشد.

نحوه دوخت لباس مرد عنکبوتی

اگر کودک شما بسیار کوچک است ، پس باید از نسخه ساده لباس استفاده کنید ، در درجه اول راحتی لباس برای کودک را قرار دهید.

به عنوان مثال ، فقط قسمت بالای کت و شلوار تصویر را منتقل می کند و کودک را می توان با شلوار جین معمولی و یک تی شرت آبی پوشید. در بالای آن می توانید یک جلیقه آبی و قرمز و آستین های قرمز درست کنید. در ناحیه قفسه سینه ، تصویری از عنکبوت سیاه و عناصر وب را روی پارچه قرمز بشویید ، یا با نخ سیاه بخیه بزنید یا با نشانگر مشکی رنگ بکشید (که اغلب از نشانگر نقره ای نیز استفاده می شود). شما می توانید ماسک معمولی فقط برای چشم های ساخته شده از پارچه قرمز (با نوار الاستیک یا رشته) تهیه کنید و آن را به صورت توری بدوزید. برای کفش ، کفش های کتانی قرمز را انتخاب کنید ، که می توانند مضمون آن ها نیز باشد.

برای کودکان بزرگتر ، دلیلی برای دستیابی به حداکثر شباهت با اصلی وجود دارد. در اینجا شما باید کمی بیشتر کار کنید.

 1. تصمیم بگیرید که آیا ماسک صورت کامل را به سر و نوزاد زده یا صورت خود را باز بگذارید. به خاطر داشته باشید که پارچه باید به گونه ای باشد که بتوانید به طور معمول نفس بکشید ، به علاوه – فقط پارچه طبیعی اجازه تبخیر فرزند شما را نمی دهد ، که با این لباس چندین ساعت پوشیده ، پریده و اجرا می شود. بهداشت و ایمنی را به خاطر بسپارید (کودک باید بتواند به تنهایی لباس خود را دربیاورد ، بنابراین کت و شلوارهای یک تکه با زیپ مخفی در جایی از پشت نامطلوب است).
 2. اگر تصمیم دارید صورت کودک را باز بگذارید ، می توانید یک کلاه قرمز با قسمت پشتی کشیده قلاب بافی کنید یا یک کاپوت به قسمت بالای کت و شلوار بدوزید که کاملاً متناسب باشد. سپس فقط برای ساختن عینک ماسک برای چشم یا ایجاد آرایش مناسب باقی می ماند. نیمی از صورت (تا بینی و لب ها) نیز می تواند بسته شود.
 3. ماسک تمام عیار را می توان از پارچه و یا از پاپی ماش تهیه کرد (به نوار الیاف یا طناب وصل می شود). اولین گزینه بسیار ساده تر است. شما فقط باید دو قطعه پارچه قرمز را به شکل کلاه ایمنی (به شکل سر کودک) ببرید. اگر دوست دارید می توانید چشم ها را باز بگذارید. در این حالت ، شما باید برش هایی ایجاد کنید و آنها را با نخ سیاه غلاف کنید. جالب تر نسخه چشمان بسته با تقلید از عینک های بزرگ مرد عنکبوتی است. برای انجام این کار ، شما باید دو قسمت را به شکل چشم ساخته شده از مش آماده کنید (سفید یا خاکستری روشن ، می توانید از رنگ های فلزی ، با سلول های بسیار کوچک استفاده کنید). این جای خالی باید به مکانهایی که چشمها هستند دوخته شود. تمام قسمت های کلاه ایمنی را به هم بدوزید و ماسک را “زیر تار عنکبوت” بکشید.
 4. حالا می توانید با خود لباس کنار بیایید. برای پایین ، شما باید شلوار آبی بسازید (می توانید شلوار هر کودکی را بردارید و با اتصال آنها به مواد ، آنها را دایره کنید و از آنها به جای الگو استفاده کنید). برای اینکه به چکمه فکر نکنید ، قسمت های زیرین قرمز را در قسمت پایین پاها قرار دهید. یعنی شلوارهای ساخته شده از مواد آبی کمی کوتاهتر از پاهای کودک بدوزید. سپس دو قطعه مستطیل پارچه قرمز را برش داده و به پاها بدوزید و تمام لبه ها را تمام کنید. همچنین اگر می خواهید روی ساق پا جمع شود ، باید الاستیک را به کمر شلوار و احتمالاً پایین پاها وارد کنید و آن را آزاد نکنید.
 5. اگر شلوار آبی را انتخاب کرده اید ، پس باید کفش های قرمز درست کنید. اینها می توانند چکمه های یک پارچه دوخته شده یا چکمه های نمدی ساخته شده از پارچه باشند (معمولاً آنها را روی کفش های معمولی می پوشند و کف ندارند). فقط بندهای لاستیکی خوب بدوزید تا چکمه های پارچه ای بلغزد. همچنین می توانید فقط تاپ های قرمز (یعنی چکمه های تقلیدی) درست کنید و آنها را با دمپایی یا کفش ورزشی قرمز نرم بپوشید.
 6. بلوز نیز به روش های مختلف دوخته می شود. اولین گزینه – یک یقه پشت آبی معمولی برداشته و یک روپوش قرمز با تزئینات مضمونی روی آن درست می کنید (به علاوه – دستکش قرمز می دوزید). بهتر است یک تار عنکبوت را روی پارچه بکشید ، و نه روی محصول نهایی ، سپس معلوم می شود که طبیعت گرایانه تر است. این شنل را روی یقه یقه ای می پوشند و با دکمه ها یا بست ها می بندند. دستکش ها ، مانند چکمه ها ، می توانند به مدت طولانی دوخته شوند ، یا از همان تقلید استفاده کنند: برای دستکش های کوتاه قرمز ، کافهای پارچه ای بلند درست کنید. برای ساختن قسمت بالای کت و شلوار بدون قطعات جدا شونده ، از هر ژاکت کودک خود برای الگو استفاده کنید. پشت ژاکت را با یوغ درست کنید (از پارچه قرمز خواهد بود) ، و بقیه قسمت آبی را. همین کار را باید جلوی بلوز نیز انجام داد. ما در حال حاضر تار عنکبوت کشیده شده داریم ، بنابراین فقط تصویر عنکبوت را در مرکز قفسه سینه اضافه کنید (می توانید گلدوزی کنید ، شکل نهایی را بدوزید ، آن را بچسبانید و غیره). آستین های دو رنگ را نیز بسازید (بالا قرمز ، پایین آبی). تمام جزئیات را بدوزید.

در مقاله چگونگی تهیه ماسک از قهرمان مشهور فیلم مرد عنکبوتی در این مقاله مطلع شوید.

کودکان دوست دارند در بازی ها از شخصیت های کارتونی و کمیک تقلید کنند. مرد عنکبوتی یکی از این قهرمانان است. بنابراین ، برای رویدادهای مختلف صحنه و لباس ، آنها از والدین خود می خواهند مانند این قهرمان لباس و ماسک بخرند. اما همیشه یک روز قبل از تعطیلات پیدا نمی شود یا اتفاق می افتد که پول کافی برای خرید آن وجود ندارد. در مرحله بعدی ، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه ماسک مرد عنکبوتی را درست کنیم.

نحوه ساخت ماسک مرد عنکبوتی از کاغذ: نمودار

از روی کاغذ می توانید ماسک را دو گزینه کنید:

حال بیایید نگاهی دقیق به روش اول بیندازیم. بیایید گام به گام در نظر بگیریم ، چگونه می توان با استفاده از پلاستلین کاردستی ساخت.

برای ساخت ، به کاغذ ، خودکار ، آب ، چسب ، قیچی ، روزنامه ، رنگ ، برس ، ژله نفتی نیاز دارید.

روند:

 1. پلاستلین بردارید ، آن را به طور مساوی رول کنید. به بیضی صورت بچسبانید و ماسکی از شکل مورد نیاز را مجسمه کنید.
 2. دو سوراخ چشم را با احتیاط برش دهید. ماسک نرم را در یخچال (فریزر) قرار دهید.
 3. بعد از یک ساعت و نیم طرح را با وازلین چرب کنید. روزنامه را تکه تکه کرده و با چسب رقیق شده در آب آن را به قطعه کار بچسبانید. یک لایه از روزنامه ها باید سه میلی متر باشد.
 4. سپس به طور مساوی در کل سطح ماسک را با تکه های کاغذ سفید با چسب بچسبانید.
 5. صبر کنید تا خشک شود ، آن را از پایه پلاستین جدا کنید. و خلاق باشید.
 6. ماسک را با قلم مو رنگ کنید و “توری” صاف وب را با قلم نوک بکشید.
 7. چشمان خود را با یک تور بپوشانید.

با کمک بالون ، ماسک مطابق همان اصل فوق ساخته می شود. برای ساخت آن به یک توپ ، روزنامه ، کاغذ ، رنگ ، یک قلم مشکی ، برس ، قیچی احتیاج دارید.

روند:

 1. بادکنک را با تکه های روزنامه با لایه ضخیم بپوشانید.
 2. سپس قسمت جلوی محصول را با کاغذ سفید پر کنید. وقتی خشک شد ، بادکنک را به آرامی منفجر کرده و ماسک را بردارید.
 3. ماسک را با یک لایه یکنواخت از رنگ قرمز بپوشانید. جایی را برای چشم ها جدا کنید ، با یک قلم مشکی سیاه دور آن حلقه بزنید. چشم های خود را با پارچه توری بپوشانید.
 4. یک الگوی تار عنکبوتی بکشید. کل مورد آماده است برای جلوگیری از افتادن آن از روی صورت ، یک نوار الاستیک در طرفین بچسبانید.

نحوه دوخت ماسک پارچه ای مرد عنکبوتی: الگو

برای ماسک بهتر است از پارچه کشباف قرمز استفاده کنید که به خوبی کشیده شود. مطابق طرح زیر می توانید الگویی بسازید. چشم ها باید از پارچه سیاه و مش سفید ساخته شوند. برای حفظ جزئیات چشم ، از خط یا چسب استفاده کنید.

چگونه ماسک بدوزیم؟

 • بعد از اینکه الگویی ساختید ، می توانید آن را به پارچه منتقل کنید. حتماً 1 سانتیمتر برای مواد درزاده کنار بگذارید.
 • نصف محصول را بدوزید. درزها را تمام کنید.
 • مش و لبه سیاه چشم را بچسبانید. بعد ، با یک خودکار نوک نمدی سیاه ، خطوط ضخیم تار عنکبوت را روی پارچه بکشید.

مهم: علائم مارپیچ بهتر است ابتدا با صابون یا گچ انجام شود. به طوری که وب به طور مساوی بر روی سطح ماسک توزیع می شود.

ماسک DIY مقوایی مرد عنکبوتی: الگو

این گزینه شاید برای کودکان مناسب باشد. به هر حال ، هر کودکی که می تواند قیچی را در دست خود بکشد و نگه دارد ، می تواند چنین ماسک مقوایی بسازد.

برای انجام این کار ، شما به موارد زیر احتیاج دارید:

 • مقوا
 • قیچی
 • کاغذ رنگی قرمز ، سیاه
 • باند الاستیک ، پارچه مشبک
 • چسب ، مداد سیاه

ماسک مقوایی مرد عنکبوتی

 1. یک تکه مقوا بردارید و مانند تصویر بالا یک بیضی شکل بکشید و ببرید. چشم عنکبوت را با همان مداد در همان فاصله بکشید.
 2. با استفاده از قیچی کوچک ، ناحیه چشم را با دقت برش دهید.
 3. بعد ، چشمان عنکبوت را روی کاغذ سیاه قاب کنید.
 4. اکنون مرزهای بیضی صورت و برش چشم را به کاغذ قرمز رنگ منتقل کنید.
 5. با استفاده از قیچی ، یک ماسک مقوایی یکسان از کاغذهای رنگی برش دهید.
 6. جزئیات را بهم بچسبانید. الاستیک را با چسب مخصوص وصل کنید. خطوط یکنواخت وب را بکشید. تمام ماسک ها را می توان برای تعطیلات استفاده کرد.

چگونه ماسک مرد عنکبوتی را از روی کلاه تهیه کنیم؟

 • یک کلاه قرمز بافتنی برای ماسک مناسب است. اگر زنگی روی کلاه وجود دارد ، بهتر است آن را قطع کنید.
 • برای لبه چشم ، باید از پارچه مشکی استفاده شود ، آن را با چسب به پایه چسبانده اید. بنابراین ، بعداً حلقه ها از هم جدا نخواهند شد.
 • مش سفید را برای تزئین دهانه های چشم با چسب با چسب بزنید کلاه
 • خطوط تار عنکبوت روی ماسک با نخ های سیاه دوزی شده است.

چگونه می توان ماسک چشم مرد عنکبوتی را با دستان خود تهیه کرد؟

بهتر است چنین ماسکی را از مقوا و کاغذ رنگی یا از همان مقوا و ماده قرمز تهیه کنید. شکل محصول می تواند متفاوت باشد. می توانید ماسک را مطابق نقاشی های خود ببرید. نکته اصلی این است که یک اتصال به شکل یک باند الاستیک فراهم می شود ، به طوری که ماسک متعاقبا بر روی صورت ثابت می شود و نمی افتد. در زیر نمونه هایی از اشکال مختلف ماسک چشم را مشاهده کنید.

دکمه بازگشت به بالا