آموزشبرترین های کسب وکار ایرانی

معرفی بهترین آموزشگاه های برگزار کننده کلاس های آموزش خیاطی

معرفی 10 تا از بهترین کلاس های آموزش خیاطی +هزینه و آدرس

در این مطلب 7 تااز بهترین آموزشگاه خیاطی برگزار کننده کلاس های آموزش خیاطی را در تهران و سایر شهرها به شما معرفی می کنیم و هزینه و آدرس آنها را هم به شما یادآوری خواهیم کرد. در ادامه آموزش های خیاطی، در این پست دوره های باکیفیت آموزش خیاطی زنانه و مردانه را معرفی می کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
 • مهارت اساتید کلاس ها
 • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 • تنوع مهارت ها و آموزش ها
 • اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! به شهرستانی های عزیز اکیدا توصیه می کنیم که برای یادگیری خیاطی با الگو خیاطی، به آموزشگاه های زیر در تهران مراجعه کنند، زیرا کیفیت آموزش در آنها عمدتا قابل قیاس با آموزشگاه های دیگر نیست.

نکته مهم2 ! دقت کنید که هزینه اکثر کلاس های خیاطی درجه 1 و 2 از 800 هزارتومان به بالا می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر موسسه تماس بگیرید!

آموزشگاه خیاطی آکادمی 20بافت (آنلاین و حضوری- بهترین در تمام ایران)

هم در تهران و هم در تمام ایران بهترین آموزشگاه خیاطی می باشد که به راحتی می توانید در کلاسهایش ثبت نام کنید و بهترین کلاس خیاطی ست که می توانیم پیشنهاد کنیم. بالاترین آمار رضایت کاربران، بهترین تجهیزات ممکن و کاربردی ترین آموزشهای خیاطی را ارائه می دهد و از این جهات قابل مقایسه با آموزشگاههای دیگر نیست. درواقع  آموزش هاشون بر مبنای نیاز و کاربردی بودن طراح شده است.

20بافت که مرجع تخصصی نساجی و پوشاک است به خاطر تجربه اش در زمینه مشاوره به کارخانجات پوشاک، تجهیز خط تولید و پرورش نیروی متخصص؛ برای اولین بار با همکاری بهترین اساتید دانشگاه، دوره های کاربردی و اشتغال محوری رو طراحی کرده که کمترین زمان، خیلی حرفه ای خیاطی رو یاد میگیرید. ضمنا مدرک فنی حرفه ای و مدرک بین المللی از IESانگلستان هم ارائه می دهد.

از نظر تجهیزات کامل ترین هستند (تجهیزاتی که فقط کارخانه ها دارن) و حتی شما در صورت ثبت نام در دوره های این کلاسها، وسایل مورد نیاز و حتی شهریه کلاس ها رو هم بصورت اقساط میتوانید پرداخت کنید. با کارت VIP که به هنرآموز می دهند تا 2 سال از امکانات آموزشگاه، کمک و رفع اشکال اساتید، تورهای کارخانه گردی، لینک سازی و کلی مزایای دیگه می توانید بهره مند شوید.

کلاس های آموزشگاه فنان

آموزشگاه فنان یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین آموزشگاه ها برای یادگیری خیاطی ست هم از نظر تجهیزات و هم از نظر اساتید که کاربران مختلف در اینترنت آنها را جزو بهترین ها معرفی می کنند. مجموعه فنان دارای یک كارگاه خیاطی و دوخت تخصصی می باشد تا هنرجويان نياز نباشد براي اموزش، چرخ هاي سنگين خود راحمل كنند و در پایان دوره به هنرجویان عزیز دو مدرک، یکی گواهی داخلی از آموزشگاه و دیگری مدرک بین المللی اعطا میگردد.

آکادمی فابرا

 اگر میخواهید طراحی و دوخت را از یک برند تخصصی لباس یاد بگیرید ما آکادمی فابرا به شما پیشنهاد می کنیم. برند لباس فابرا 35 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید لباس دارد. اولین برند فعال لباسی است که متد تخصصی خود را به صورت صفر تا صد در دوره های حضوری و مجازی آموزش میدهد. آکادمی فابرا مجموعه از اساتید حرفه ای و با تجربه ای است که در راستای متخصص شدن به شما کمک می کنند. شما در این مجموعه زیر نظر استاد ابراهیمی مدیر و موسس برند فابرا آموزش میبینید.

دوره مقدماتی، دوره مانتو، دوره کت و پالتو ،دوره مجلسی یک، دوره مجلسی دو ،دوره تخصصی عروس، ورکشاپ تخصصی شلوار است. آموزش های مجازی شامل: دور جامع دامن ها ،دور جامع مانتوها ،دوره جامع شومیز ها، ورکشاپ مانتو می باشد.

 • ارائه گواهینامه معتبر
 • برگزاری آزمون های بین المللی زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
 • برخورداری از بروزترین روش ها و متد های آموزشی
 • دارای بهترین مربیان کشوری
 • اجرای سرفصل های آموزشی منطبق بر نیاز و تحولات بازار و دنیای مد و فشن

کلاس های آموزشگاه خیاطی کلبه هنر

کلبه هنر نیز جزو آموزشگاههای خوب است (بنظر ما بعد از آموزشگاههای بالا در اولویت باشد) اگر می خواهید واقعا خیاطی را به صورت اصولی و حرفه ای و راحت یاد بگیرید. نه تنها محیط مجهز و مربیان کارآمدی دارد بلکه از نظر کاربران نیز امتیاز بسیار رضایت بخشی کسب کرده است. البته ایراداتی هم دارد به همین دلیل آن را در رتبه دوم معرفی می کنیم.

ضمنا این آموزشگاه مجوزهای لازم را دارد و 22 مدرک معتبر بین المللی نیز ارائه می کند. آموزشگاه خیاطی کلبه هنر به مدیریت خانم مهشید شفیعیان دارنده گواهینامه های مدیریت – مربیگری و لوح تقدیر از جشنواره الگوهای برتر با مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی و پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه ای کشور به شماره 17112160 با 29 سال سابقه آموزشی می باشد.

کلاس های آموزشگاه خیاطی ایده (غرب تهران)

از دیگر آموزشگاه های خوب تهران که آموزش خیاطی را از ابتدا تا ورود به بازار کار به شما یاد می دهد و مدرک فنی حرفه ای ارائه می کند. آموزشگاه خیاطی ایده در سال 1370 با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای با مدریت خانم نوری تاسیس گردید. تا کنون بیش از صدها هنرجو در این آموزشگاه موفق به کسب گواهینامه رسمی خیاطی در رشته های مختلف از سازمان فنی و حرفه ای شده اند. این آموزشگاه فقط در تهران (پونک) شعبه دارد و برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم که به وب سایت آنها مراجعه نمایید.

کلاس های ترمه سرا

آموزشگاه خیاطی ترمه سرا یک آموزشگاه خیاطی می باشد که در راس آن مدیران با تجربه و شناخته شده می باشد و رهبری آن را به عهده دارند. آموزشگاه خیاطی با هدف توسعه آموزش خیاطی علمی تاسیس گردیده و دارای مربیان توانمند و با تجربه می باشد اما نسبت به سه موسسه بالا، ترجیح داده نمی شود.

آدرس این آموزشگاه، تهران (ابتدای خیابان پاسداران) می باشد و جزو آموزشگاه های معمولی در تهران است.

کلاس های آموزشی خیاطی هنر مادر

یکی از آموزشگاه های نسبتا معتبر در شهر تهران با ارائه مدرک معتبر. کلیه کلاس ها در آموزشگاه خیاطی هنر مادر تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر میشود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد.

 • نازک دوزی زنانه
 • خیاطی آقایان
 • لباس عروس و لباس شب
 • دوخت مانتو
 • اریگامی پارچه
 • دوخت لباس کودک و نوجوان
 • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران (مترو قیطریه) شعبه دارد و کمی هزینه کلاس ها بالاست اما تجهیزات نسبتا مناسب می باشد.

کلاس های آموزشی مجتمع فنی تهران

یک آموزشگاه ایده آل برای کسانی که دسترسی برایشان مهم است. این آموزشگاه در شهرستان ها و در تهران چندین شعبه دارد و مدرک معتبر هم ارائه می کند. برای ساخت الگو به عنوان مهم ترین مهارت خیاطی هم روش های زیادی توسط متخصصان این رشته ابداع شده، خیلی از متدهای قدیمی تر مثل گرلاوین و متریک هنوز هم به طور نسبتا وسیع توسط طراحان و خیاط ها استفاده می شوند، ولی ترجیح هر متخصص حرفه ای به کار بردن روش های مدرن است. امروزه بهترین متد ساخت الگوی دستی متد مولر است که نسبت به روش های قدیمی بسیار ساده تر و سریع تر است و شما به عنوان یک طراح و خیاط می توانید با محاسبات ساده در زمان کوتاهی الگویی متناسب و شکیل را طراحی کنید.

 • ارائه مدرک معتبر
 • اساتید باتجربه
 • دارای شعب مختلف
 • هزینه ها کاملا مناسب
 • تجهیزات خوب

این آموزشگاه چندین شعبه در تهران و شهرستان های بزرگ دارد. حتما برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کلاس های خیاطی آکادمی پارس (شعب تهران و کرج)

این آموزشگاه تمامی دوره های آموزشی خیاطی مانند نازکدوزی، لباس عروس و مجلسی، لباس بچه گانه و لباس مردانه و… از مقدماتی تا پیشرفته آموزش میدهند.

مجهزترین آموزشگاه خیاطی ایران آکادمی پارس هستش و امکانات یک کارخانه تولیدی پوشاک را در اختیار هنرجویان قرار میدهند. تمامی کلاس های آکادمی پارس به صورت نیمه خصوصی و شهریه عمومی میباشد و تعداد هنرجویان هر کلاس حداکثر 4 نفر میباشد. بعد از دوره آموزشی هم برای هنرجویان مدرک وزارت ارشاد و بنیاد ملی مد و لباس و آکادمی پارس صادر میشود که 2 زبانه و بین المللی نیز میباشد و معتبرترین مدرک پوشاک در ایران میباشد.

آکادمی هنر پارس برای تمامی هنرجویان یک کارت گارانتی 5 ساله صادر میکند که هنرجویان عزیز میتوانند به مدت 5 سال از امکانات و تجهیزات موسسه، ورکشاپ های موسسه، کلاس های رفع اشکال و… به صورت رایگان و نامحدود استفاده کنند. تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی مد و لباس به شماره ثبت 42056- پیشنهاد میکنیم حتما وب سایت و پیج اینستاگرام آکادمی پارس دنبال کنید و از آموزش های رایگانشون استفاده کنید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا