مکانیک امداد خودرو سیار

خرابی ماشین بدون اینکه از کسی اجازه بگیرد در هر جایی وهر زمانی و هر شرایطی به سراغ تان می آید . مهمان ناخواسته است که هیچ گاه هیچ راننده ی برایش برنامه ریزی نکرده و در آخر غافل گیری نصیب میزبان این مهمان نا خوانده می شود.

اما اصلا نگران نباشید چون فقط با یک تماس با امداد خودرو تهران ما به کمک شما برای پذیری از این مهمان ناخوانده می آییم.

هرزمان که ماشین شما دچار خرابی شد . شما باید زمان زیادی را برای دست یابی به تعمییر گاه و انقال قطعات خودرو بگذارید اما با یک تماس میتوانید به راحتی در همان مکان قطعات خوردو را تعویض ویا تعمیر کنند.

این امکان در همه جای ایران به راحتی در دسترس شما قرار دارد و تخصص وتبحر همکاران ما در راستای امداد به شما وخودروی تان بی نظیر و بی مانند است.

انواع خدمات مکانیکی امداد خودرو ی سیار

خدمات مکانیک سیار توسط شرکت دارای تنوع زیادی می باشد. هر ایرادی که خودروی شما داشته باشد توسط ما در مکان مورد نظر برطرف میگردد. امداد رسانان ما مجهز به قطعات اصلی انواع خودروهای خارجی و ایرانی هستند. در صورت نیازقطعات ماشین شما در مکان مورد نظر شما تعویض میگردد.

خدمات وامدادرسانی ما بسیار متنوع و کارآمد است . بسیار کارشناسی نسبت به نیاز مختلف های  رانندگان و سرنشینان خودرو انتخاب شده است .

مهمترین و ارجع ترین مشکل ،مشکل خرابی خودرو در جاده است نگرانی بسیار زیادی رابه خصوص در شبها ایجاد میکند .

قطعا شما هم با خرابی خودرو در مکان ها ی نا آشنا و صرف هزینه  بسیار زیاد مواجه شداید . اما ما در امداد خودروی سیار  به شما این اطمیتان را خواهیم داد که امداد خودروی سیار با یک سیستم هماهنگ در حال نظارت بر تعمییر خودروی شما است .

ومحاسبه هزینه، انتقال اتومبیل ، تعویض ویا تعمیر قطعات ، سوخت رسانی و…کاملا مورد محاسبه ونظارت است .

تعویض دینام :

کار دینام در ماشین شارژباطری است .اگر این قطعه در ماشین شما خراب شود ،ماشین شما دیگر روشن نخواهد شد .با یک تماس با مکانیک ای متبحر امداد خودرو سیار میتوانید به رفع ایراد ماشین خودتان بپردازید .

مکانیک های ما در واحد سیار با تعویض ویا تعمیر قطعه لازم برای هرنوع ماشینی به کمک شما می پردازند.

تعویض تسمه تایم

کار این قطعه در ماشین تنظیم احتراق داخلی مو تور است . به دنبال خرابی این قطعه دیگر اتومبیل شما روشن نخواهد شد .

تعویض تسمه تایم باید به صورت دوره ی وچک ماشین انجام بشود .

در صورت نیاز به مکانیک ما در امداد خودروی سیار تماس بگیرید تا با تعویض این قطه ماشین شما دوباره شروع به کار کند .

تعمیر سیار خودرو در محل توسط امداد خودروی سیار

معمولا افرادی که ماشین دارند بعد از مدتی وباتجربه کم کم دارای تجربه میشوند اما این شناخت نیازبر زمان بالا وحتی وارد کردن لطمات مالی زیاد برای کسب تجربه است .

اما چیزی که در این میان حائز اهمیت است  این است که این تجربه و علم فقط با یک تماس در دسترس شما عزیزان قرار میگیرد . در باره ای انواع خودروها چه داخلی وچه خارجی روی ما حساب کنید.

در هر ساعت از 24 ساعت میتوانید  فقط بایک تماس ازما خدمات سیار را دریافت کنید.

تفاوت اصلی مکانیک سیار امداد خودرو با سایرین

یک مکانیک سیار دارای خصوصیت های متفاوتی است که آن را از مکانیکی های سطح شهر متمایز میکند. آن ویژگی داشتن شتاب و مجهز بودن آن است. مکانیک سیار باید حتما از لحاظ ابزار آلات و موارد لازم برای تعمیر در محل تکمیل باشد و بتواند حداقل نیازها را برای درخواست کننده پاسخگو باشد.

تفاوت اصلی ما در امداد خودروی سیار داشتن امکانات مناسب فنی وقطعات کامل انواع ماشین ها اداخلی چون پراید، پژو ،سمند و… وهمچونین ماشین های خارجی را داراهستند .ویژگی بلرز بعدی سرعت بالای کار و انتقال اتومبیل وتعویض وتعمیر ماشین است که فقط نیاز مند سواد و تجربه ی بالای مکانیک های سیار است .

مکانیک سیار در نقاط  مختلف جغرافیایی در مناطق مختلف تهران

شلوغی شهر تهران و وجود ترافیک هاوشلوغی بالای خیابان های پاییتخت به منظور رسیدن به کمک شما شهروندان تهرانی و در نهایت امداد به موقع ومناسب امداد خودروی سیار تعدادی مکانیک فعال را به صورت سیار در کل سطح شهر دارد که با توجه به شلوغی شهر دسترسی به آنها بسیار آسان است .

مثلا در شرق تهران به علت خروجی های که به سمت شهر های شمالی و وجود جاه ی کوهستانی است بسیار امداد رسانی به خصوص در فصلهای سرد حیاطی است .

در جنوب تهران که  ورودی شاهراه های اصلی  جاده های ایران است  هر نوع خرابی  باعث ایجاد ترافیک های بلند و طولانی می شود .

شما میتوانید فقط با یک تماس از امدا خودرو سیار کمک دریافت کنید.

خدمات مکانیکی سیار

خدمات مهم واساسی به خودروها در محل داده میشود که از آن جمله میتوان  :

 • تعویض تسمه تایم
 • تنظیم چرخ خودرو
 • تعویض تسمه تایم
 • خدمات باطری خودرو
 • تعویض شمع خودرو
 • تعمیر موتور خودرو
 • تعویض وایر خودرو
 • سرویس ضد یخ
 • پنچرگیری
 • خدمات تعمیر جلوبندی
 • تعویض رادیاتور
 • برق خودرو
 • تعویض لنت
 • تعویض و تعمیر دیسک وصحفه ی خودرو
دکمه بازگشت به بالا