آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز یکی از مهارت های پر کاربرد در دنیای امروز است.

تلفن همراه جزو ضروری ترین موارد و وسیله زندگی مان شده که با توجه به این موضوع نیاز جامعه به ضرورت وجود تعمیرکاران و افرد کارآزموده به هنگام بروز مشکل  بیشتر شده است.

در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف ما به شما تمامی سرفصل های آموزشی را به شما یاد خواهیم داد، علاوه بر این موضوع تمامی فوت و فن ها و زبان های بازاری نیز در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

دوره آموزشی تعمیرات موبایل نرم افزار و سخت افزار در آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز با حضور اساتید کارآزموده و بهترین تجهیزات و امکانات بهشما آموزش داده خواهد شد.

به علاوه پایان دوره در صورت قبولی از آزمون های فنی و حرفه ای به شما مدرک بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد که با وجود این مدرک می توانید برای دریافت پروانه کسب اقدام فرمایید.

پس از پایان دوره از پشتیبانی بلند مدت اساتید ما  بهره مند خواهید شد.

اممروز می خواهیم در مورد ال سی دی شکسته و ضربه دیده صحبت کنیم که قبلا مورد یک آن در وب سایت  آموزشی  گفته شده است.Kaf-ac.com

یکی از آموزشگاه ها در این زمینه در کشور فنا آموز می باشد که آموزشگاه کاف هم در کنار این آموزشگاه در تبریز این راه را به بهترین شکل ممکگن ادامه میدهد.

مواردی چون:

ال سی دی روشن می شود ولی تاچ کار نمی کند

در بعضی از مواقع پیش آمده است که در اثر ضربه ای که به گوشی تلفن همراه وارد می آید،‌ال سی دی آن به مشکل بر خواهد خورد که در این صورت ال سی دی روشن خواهد بود و تصویر بالا می آید اما تاچ کار نخواهد کرد که در واقع این امر نشان دهنده سوخت تاچ یا دیجیتایزر آن دستگاه می باشد.

در همین راستا و به منظور برطرف کردن چنین مشکلی باید تاچ ال سی دی گوشی را به صورت تمام و کمال تعویض کرد، بخاطر اینکه نمی توان تاچ رابه تنهایی عوض کرد.

بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شده

در برخی از اوقات ضربه به آن قدر نیست که به سوختگی یا ال سی دی گوشی منجر شود،‌ بلکه فقط قسمتی از ال سی دی آن سیاه خواهد شد و گوشی محتوای مورد نیاز را نشان نخواهد داد، در این شرایط هم نیز می بایست تاچ ال سی دی به صورت کامل تعویض شود.

نور ال سی دی گوشی سوسو می زند

در بعضی  اوقات و بر اثر ضریه و فشار به گوشی تلفن همراه، ال سی دی گوشی سو سو خواهد زد که به منظور بر طرف کردن این مسئله نیز باید تاچ ال سی دی گوشی به صورت تمام و کمال تعویض گردد. در بعضی از شرایط سوسو زدن صفحه نمایش مربوط به شرایط خاصی می شود که توضیح آن در اینجا نمی گنجد و تنها می توان در این باره به چند مثال اکتفا کرد، به عنوان مثال در هوای سرد ممکن است ال سی دی گوشی سوسو بزند یا زمانی که نور صفحه نمایش کم باشد این مشکل پیش بیاید.شایان ذکر است که در این مورد نیز تعویض تاچ ال سی دی امری ضروری به حساب می آید.

روی صفحه نمایش ترک و شکستگی وجود دارد اما تاچ ال سی کار می کند

در موارد نادر امکان دارد ضربه وارده به گوشی به شکستن گلس سی دی منجر شود ولی به تاچ و خود ال سی دی دستگاه تلفن همراه آسیبی وارد نکند که در این شرایط علی رغم شکستگی موبایل هیچ گونه مشکل و مسئله ای برای استفاده از تلفن همراه شما پیش نخواهد آمد و شما می توانید به راحتی گلس آن گوشی را تعویض و گلسی تازه و نو روی آن بیندازید و خبری هم از شکستگی نخواهد بود و در حقیقت تاچ و ال سی دی گوشی بدون هیچ مشکلی کار خواهند کرد. در این شرایط تنها احتیاج است گلس موبایل شما تعویض گردد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که موارد بالا خدمت شما بیان شد، از اصلی ترین و اساسی ترین مشکلاتی است که امکان دارد در ال سی دی هر نوع تلفن همراهی حادث شود و فرد را به دفاتر تعمیرات موبایل بکشاند.

هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی چقدر است؟

در خصوص هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی و حتی گلس شکسته موبایل با ید گفت که در واقع تعویض کردن یکی از گران ترین قطعاتی است که در تلفن همراه تعمیر می شود. همین مسئله با توجه به کیفیت صفحه نمایش های انواع تلفن های همراه و بزرگ شدن ابعاد آن ها بیشتر نمود پیدا خواهد کرد و هزینه آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

البته امکان دارد در بازار یک سری ال سی دی های کپی و غیر اورجینال وجود داشته باشد که قیمت آن به مراتب کمتر خواهد بوداما کیفیت و کارایی ال سی دی اصلی را به هیچ عنوان نخواهد داشت و امکان دارد که بعد از مدتی استفاده دوباره مجبور به تعویض آن و هزینه ای دوباره برای استفاده از تلفن همراه خود باشید.

بنابر این بهتر است تعویض ال سی دی گوشی خود را به یک مرکز تعمیرات موبایل حرفه ای و معتبر بسپارید که از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر گوشی موبایل استفاده می کنند.

چگونه از تاچ و ال سی دی گوشی خود مراقبت کنیم؟

از قدیم الایام اینطور بیان شده که پیشگیری بهتر از درمان است. در ادامه چندین راهکار را بیان می کنیم که با رعایت و در نظر داشتن آن ها قادر خواهید بود از تاچ و ال سی دی گوشی خودتان تا جایی که امکان دارد مراقبت به عمل آورید. این مورد به شرح زیذر خواهد بود:

گوشی تان را دور از دسترس کوکان قرار دهید

روی گوشی خود گلس داشته باشید

موبایل را هیچ موقع در جیبتان قرار ندهید

همیشه از یک قاب مناسب برای گوشی تان استفاده کنید

 به آن پرداخته ایم.Kaf-edu.comو مواردی از این قبل که در سایت

آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف تخصصی ترین مرکز آموزشی با ارائه مطالب و سرفصل های مفید آموزشی در دوره های خود به شما این امکان را می دهد که پس از آموزش وارد بازار کار شوید و علاوه بر آن بتوانید تمامی مشکلات گوشی خود و یا اقوامتان را برطرف سازید. شما برای  پرداخت شهریه خیلی کم و در قبال آن دریافت بهترین خدمات آموزشی فقط ب ما در ارتباط باشید.

منبع: Kaf-edu.com

دکمه بازگشت به بالا