هنر و سینمابرترین های کسب وکار ایرانی

عکاسی از لباس برای اینستاگرام

برندهای تولید کنندخ لباس به طرز چشم گیری به اینستاگرام روی آورده اند تا جدیدترین لباس ها و کلکسیون های خود را به نمایش بگذارند و یک کلاژ عکاسی تخت یک روش عالی برای نشان دادن آنها با استایل است. در این آموزش عکاسی از محصولات مد و لباس، 5 نوع عکس مختلف و نحوه ایجاد آنها و الهام بخشیدن به عکس های خود را به شما نشان خواهیم داد.

علاوه بر برجسته کردن برند شما، عکاسی از یک کولاژ صاف و زیبا برای برجسته کردن داستانی پیرامون محصولات شما و انتقال مضامین و حالات مختلف عالی است.

با آپلود این مجموعه تصاویر زیبا به مشتریان جدید در اینستاگرام دست پیدا می‌کنید و حتی احتمال باز نشر و اد استوری توسط بازدیدکنندگان شما هم وجود دارد.

تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی محصولات اینستاگرامی

 • دوربین – هر دوربینی کافی است، اما Canon EOS 5D Mk III به عنوان یک استاندارد برای عکاسی حرفه‌ای محصول توصیه می‌شود.
 • فلاشر استودیویی – برای عکاسی محصولات استفاده از فلاشر های حرفه ای استودیویی توصیه می‌شود.توصیه ما کیت 300 ژول گودوکس است.
 • لباس‌ها و اکسسوری‌های شما – مجموعه‌ ای از لباس و لوازم جانبی را کنار هم قرار دهید که مکمل یکدیگر هستند
 • دستمال کاغذی – پر کردن لباس ها با کاغذ می تواند به عمق بخشیدن به لباس شما در حالت صاف کمک کند
 • نرم افزار ادیت تصاویر – برنامه ای مانند فتوشاپ که به شما کمک می کند محصولات را برش دهید و آنها را روی پس زمینه رنگی قرار دهید.رنگ ها را تغییر دهید و به تصویر مورد علاقه خود برسید.

البته پس از خرید تجهیزات بالا شما به یک عکاس و یک نیروی ادیتور مسلط به فتوشاپ نیاز دارید.هزینه‌ی خرید تجهیزات بالا امروز تقریبا بیشتر از 100 میلیون تومان است.در صورتی که قصد خرید تجهیزات بالا را ندارید و یا به هر دلیل دیگری می‌خواهید عکاسی محصولات خود را به یک تیم برون سپاری کنید برای اطلاع از قیمت و شرایط عکاسی صنعتی روی لینک عکاسی محصول در اصفهان کلیک کنید.

لباس کژوال مدرن زنانه

این شات با ترکیب یک تی شرت چاپی گرافیکی با بمبر خاکی، شلوار جین و کفش پاشنه بلند، الهام بخش لباس ساده و غیررسمی است. یک زن جوان شیک و مد روز را تصور کنید که در یک روز پاییزی در شهر پرسه می زند.

گام به گام

 1. کت را با تی شرت روی چوب لباسی نصب کنید. این باعث می شود راحت تر در جای خود و متقارن بماند. این نقطه کانونی است.
 2. آستین ها را حالت دهید تا کمی عکس با مزه شود. می‌توانید زوایای مختلف را امتحان کنید تا به حالت ایده آآل برسید.
 3. شلوار جین را از وسط تا کنید. در این عکس تصمیم گرفتیم مدل برش شلوار لی را نشا دهیم.
 4. بعد، لوازم جانبی را بچینید. مراقب بند کیف دستی باشید و سعی کنید شکل جالبی ایجاد کنید که به کادربندی زیبای عکس کمک کند.
 5. عکاسی کنید،خلاق باشید و عکس‌های بیشتری بگیرید. هر چه تعداد عکس‌های بیشتری بگیرید، احتمال بیشتری برای انتخاب عکس مورد علاقه خود دارید.

نکات

 • لوازم جانبی را در جایی قرار دهید که در رابطه با لباس باشد
 • لازم نیست همه چیز را متقارن نگه دارید
 • بین وسایل فاصله بگذارید تا نفس بکشند
 • وسایل را بازیگوش،سرگرم کننده و جذاب بچینید

لباس رسمی مردانه

این ست لباس مردانه جذاب و ساده انتخاب شده است. این شات ترکیبی از یک بلیزر شیک و متناسب با پیراهن رسمی، پاپیون، شلوار مشکی و کفش چرمی است. دوربین ابعاد بیشتری به داستان سرایی در اطراف ست لباس اضافه می کند. یک نگاه مستقیم و ساختار یافته به رسمی بودن می افزاید.

گام به گام

 1. کت بلیزر را با پیراهن روی چوب لباسی بپوشانید. این کار باعث می شود راحت تر در جای خود بمانید و شانه ها را صاف نگه دارید.
 2. کت بلیزر را طوری طراحی کنید که شانه ها زیبا و صاف بمانند. مقداری از پارچه را در اطراف آستین قرار دهید تا تناسب آن دست نخورده باقی بماند.
 3. شلوار را به طور مرتب از وسط تا کنید تا طول آن تقریباً پهنای نیم تنه را بگیرد.
 4. کفش ها را به پهلو دراز کنید. آنها را خوب و صاف نگه دارید و بین هر کدام کمی فاصله بگذارید.
 5. بند دوربین را به شیوه ای بازیگوش مدل دهید.
 6. عکاسی کنید و به تنظیم دقیق ادامه دهید تا زمانی که همه چیز درست به نظر برسد.

نکات

 • به شانه ها و آستین های بلیزر توجه کنید
 • از یک پوشش شبکه استفاده کنید تا چیزها به خوبی صاف و ساختار یافته باشند.
 • از یک دیفیوزر برای کمک به کاهش انعکاس موارد براق مانند کفش استفاده کنید.

کفش پاشنه بلند در پس زمینه نوستالژی

با استفاده از زوایای تیز و انتزاعی، این عکس چشم‌نواز – ترکیبی از سایه‌های قرمز، سفید و طلایی – جفت‌های پاشنه‌دار مدرن و کم‌کم را در مقابل پس‌زمینه روستایی تضاد می‌کند. این عکس یک الهام عالی برای ترکیب رنگ های مختلف کفش در یک تصویر را نمایش می‌دهد.

گام به گام

 1. کفش های خود را به شیوه ای بازیگوش قرار دهید
 2. با استفاده از خطوط موازی و زوایای تیز در صورت امکان، زوایا را به خوبی تنظیم و تنظیم کنید.
 3. عکاسی را شروع کنید. پس از گرفتن عکس، تصاویر را برش داده و روی پس‌زمینه‌ای قرار دهید که جذابیت ایجاد می‌کند.

نکات

 • پالت رنگی را انتخاب کنید که به خوبی با کفش‌ها ست می‌شود.
 • از یک دیفیوزر برای نرم کردن انعکاس روی مواد براق تر استفاده کنید
 • در انواع زوایا عکاسی کنید و عکس منتخب خود را ادیت کنید.

لباس دخترانه گلدار

این عکس ساده و جذاب، الهام‌بخش یک لباس دخترانه با الهام از سبک قدیمی است. چاپ گل شلوغ به خوبی با پس زمینه صورتی مایل به آب نبات ترکیب می شود و اطمینان می دهد که تمرکز روی لباس باقی می ماند در حالی که ترکیب کج شده چشم بیننده را جذب می کند.

گام به گام

 1. لباس را پهن کنید و کلاه را طوری حالت دهید که طبیعی به نظر برسد.
 2. ژاکت کش باف پشمی را اضافه کنید و آستین ها را به شکلی بازیگوش حالت دهید. به شانه ها توجه کنید و مطمئن شوید که صاف پهن شده اند.
 3. لوازم جانبی خود را برای تکمیل لباس اضافه کنید. می‌توانید در عکس ببینید که چگونه فضای کافی برای هرکدام وجود دارد، بدون اینکه خیلی به هم ریخته به نظر برسید.برای ایجاد جذابیت جالب و پویا، زوایا را به خوبی تنظیم کنید.

عکاسی را شروع کنید و پس زمینه را انتخاب کنید که با رنگ ست لباس شما هماهنگی داشته باشد.تصاویر زیادی ثبت کنید و در ادیت رنگ پس زمینه را تغییر دهید تا به پس زمینه‌ی دلخواه خود برسید.

نکات

 • لباس‌های روی هم در لباس‌های بچه‌گانه بسیار خوب عمل می‌کنند.
 • هنگام عکاسی از لباس کودکان، بازیگوشی نکته کلیدی است.
 • استفاده از لوازم جانبی بامزه مانند کلاه جذابیت عکس را دو برابر می‌کند.

لوازم خانگی و لوازم جانبی

این عکس که روی پس‌زمینه‌ای با جنس سنگ مرمر پوشانده شده است، ترکیبی از لیوان فیروزه‌ای، زیر لیوانی و لوازم آشپزخانه برای الهام گرفتن از برندهای لوازم خانگی با جذابیت لوکس است.

گام به گام

 1. لوازم جانبی را به شیوه ای بازیگوش در اطراف نقطه کانونی اضافه کنید. می توانید ببینید که ترکیبی از قرارگیری مستقیم و زاویه دار به عکس پویایی بازیگوش بیشتری می بخشد.
 2. عکاسی را آغاز کنید. پس از گرفتن عکس، تصاویر را برش داده و روی پس‌زمینه‌ای قرار دهید که مکمل رنگ‌های شما باشد.

نکات

 • یک پالت رنگی متعادل از محصولاتی که عکس می گیرید حفظ کنید.
 • از زاویه ها به نفع خود استفاده کنید.
 • برش محصولات به خوبی با لوازم خانگی کار می‌کند.

پس از عکاسی لباس ها، تصاویر را در اینستاگرام پست کنید

تصاویر عکاسی شده را در اینستاگرام خود پست کنید.کپشن‌های جذاب برای پست ها بنویسید و تمامی نکاتی که پروفایل‌های تجاری در اینستاگرام رعایت می‌کنند را یاد بگیرید.هایلایت استوری های کاربردی و جذاب برای مشتریان طراحی کنید.تبلیغات اینستاگرامی را فراموش نکنید.البته تبلیغات اینستاگرام نیازمند تجربه و دانش فنی است.اگر به تبلیغات اینستاگرام نیاز دارید برای اطلاع از قیمت‌ها روی لینک تبلیغات اینستا در اصفهان کلیک کنید.

با استفاده از عکس ها یک کاتالوگ جذاب طراحی کنید

بازاریابی فیزیکی خود را آغاز کنید.تعدادی بازاریاب استخدام کنید و کاتالوگ ها را در فروشگاه ها پخش کنید.کاتالوگی جذاب طراحی کنید که هر فروشنده‌ای با دیدن آن مجذوب محصولات و لباس های شما شود.در طراحی کاتالوگ به ابعاد کاتالوگ و جنس آن دقت کنید و هویت برند را در طراحی رعایت کنید.برای اطلاع از قیمت و شرایط روی لینک طراحی کاتالوگ و بروشور در اصفهان کلیک کنید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا