...
برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

سرویس یا تعمیر توالت فرنگی در تهران فوری و تضمینی

سرویس و تعمیر توالت فرنگی یکی از خدماتی است که توسط مجموعه مجموعه خدمات تاسیسات غرب تهران در سطح شهر تهران به همشهریان عزیز تهرانی ارائه میشود. از آنجایی که تعمیر شناور توالت فرنگی می تواند در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد، نصاب توالت فرنگی و اشنا به تعمیر موتورخانه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تعمیر توالت فرنگی در تهران

تعمیر کاسه توالت فرنگی در تهران امروزه به یکی از مهمترین خدمات از سوی شرکت های لوله کشی تهران تبدیل شده است و روزانه درخواست های زیادی از سوی ساکنین آپارتمان ها و منازل مسکونی و ادارات ثبت میشود. اگر بخواهیم به دلیل افزایش روز افزون استفاده از توالت فرنگی اشاره کنیم باید بگوییم مزایایی که این نوع توالت نسبت به توالت ایرانی دارد باعث شده است علاوه بر افرادی که از مشکلات جسمی همچون روماتیسم، آرتروز، بیماری های استخوانی و … رنج می برند افراد سالم و جوان نیز به دنبال استفاده از توالت فرنگی باشند.

البته در مورد استفاده از توالت فرنگی باید همواره نکات بهداشتی را رعایت کنید و مواردی را که منجر به سرویس توالت فرنگی میشود را در نظر داشته باشید تا بتوانید بدون دردسر و خرابی از توالت فرنگی خود نهایت استفاده را ببرید. سرویس توالت فرنگی در تهران توسط مجموعه خدمات تاسیسات غرب تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر شناور توالت فرنگی
 • نصب کاسه توالت فرنگی
 • تعویض سیفون توالت فرنگی دو زمانه
 • رفع علت نشت آب از زیر توالت فرنگی
 • تعویض توالت فرنگی قدیمی با توالت جدید
 • سرویس نشتی فلاش تانک توالت فرنگی
 • رفع خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی
 • خرابی پمپ تخلیه توالت فرنگی
 • تعویض سنگ فرنگی جدید
 • تعمیر فلوتر توالت فرنگی

این خرابی ها در اکثر مواقع در بین تمامی برندهای موجود بازار دیده میشود. پس اگر توالت شما دچار مشکل شد میتوانید با خیالی آسوده از تجربه نصاب توالت فرنگی مجموعه خدمات تاسیسات غرب تهران برای رفع سریع آن استفاده نمایید. سرویسکار توالت فرنگی در تمامی مناطق 22 گانه تهران به صورت شبانه روزی مستقر هست تا هر زمان که شما نیاز به رفع خرابی توالت فرنگی داشتید به سرعت به محل شما اعزام شود.

مهمترین علائم و نشانه های خرابی توالت فرنگی:

 • انتشار بوی فاضلاب از توالت فرنگی
 • تخلیه به کندی انجام میشود
 • آب سیفون قطع نمیشود
 • فلاش تانک با سرعت کمی پر میشود
 • فلوتر فرنگی کار نمیکند
 • خرابی سیفون توالت فرنگی
 • گرفتگی توالت فرنگی
 • قطع شدن بی دلیل آب کاسه فرنگی
 • دکمه تخلیه از کار افتاده است

این موارد مهمترین مشکلاتی هستند که در اکثر فرنگی ها رخ می دهد. با دانستن همین موضوع به راحتی میتوانید قسمتی را که دچار ایراد شده را پیدا کنید و نسبت به تعمیر سنگ توالت فرنگی در تهران اقدام نمایید. بدیهی است هر چقدر زمان پیگیری شما برای رفع این مشکل سریع باشد خسارتی که به دستگاه شما وارد میشود نیز بسیار ناچیز خواهد بود.

بحث خرابی توالت فرنگی در ساعات پایانی روز نیز یکی دیگر از معضلاتی است که می تواند برای ساکنین آپارتمان ها و منازل به وجود بیاید. به همین دلیل شرکت مجموعه خدمات تاسیسات غرب تهران برای آسایش و راحتی همشهریان عزیز تهرانی بخش تعمیرات توالت فرنگی فوری را راه اندازی کرده است. این قسمت کارشناسان با تجربه و ماهر در امر نصب و سرویس کاسه فرنگی انجام وظیفه می کنند. متخصصین ما در تمامی مناطق شهر تهران به صورت 24 ساعته مستقر هستند تا اگر خدای ناکرده مشکلی برای شما عزیزان به وجود آمد خود را سریعا به محل شما رسانده و تعمیر سنگ توالت فرنگی در خانه برای شما در هر زمانی که صلاح بدانید انجام دهند.

تعمیر فلوتر توالت فرنگی

تعمیر فلوتر توالت فرنگی زمانی احساس میشود که آب مخزن سرریز شود یا آب گیری بیش از اندازه یا کمتر صورت گرفته باشد. در اصل وظیفه شناور تنظیم مقدار آبی است که باید در مخزن جهت پاکسازی کاسه فرنگی ذخیره شود. چنانچه آب گیری با مشکل روبرو شد نشان از خرابی میدهد.

اگر بخواهیم مختصری توضیح بدهیم باید بگوییم یکی از مهمترین قطعات داخلی فرنگی میباشد. وظیفه اصلی آن تنظیم و آب گیری مخزن می باشد و پس از رسیدن به مقدار تعیین شده شیر آب گیری را قطع می کند. این قطعه در توالت فرنگی قدیمی به شکل توپی بوده و از دو قسمت شناور و شیر تشکیل شده بود. مواد سازنده از مس، برنج و پلاستیک بود. اما مکانیزم آنها در توالت فرنگی جدید کمی تغییر پیدا کرده به طوری که یک قطعه عمودی به وسیله یک بازویی به شیر آب رسانی مخزن توالت فرنگی متصل است. این قطعات دارای انواع مختلفی هستند که از مهمترین و پر کاربردترین آنها می توان به سوپاپ دار یا آسانسوری، بدون سوپاپ، پیستونی، دیافراگمی و …. اشاره کرد.

خرابی فلوتر توالت فرنگی شامل چه مواردی میشود؟

شاید مشکلات متعددی وجود داشته باشد که باعت شود شما نیاز به تعمیر توالت فرنگی دو زمانه پیدا کنید. ما قصد داریم 5 مورد از مهمترین عواملی که سبب ایجاد خرابی میشود را توضیح دهیم تا با بررسی هر کدام بتوانید به موقع آن را تعویض نمایید.

1- اهرم کاسه فرنگی خراب است

باید بدانید حجم آب ذخیره شده در محزن توسط شناور و اهرم آن تنظیم میشود. در مواقعی احتمال دارد این اهرم به خوبی کار نکند و مقدار آب ورودی به محزن چک نشود. در این حالت آب بیش از اندازه وارد سیفون شده و در نهایت باعث سرریز شدن و هدر رفت آن میشود.برای حل این معضل باید تعمیر سنگ توالت فرنگی در تهران را یا خودتان انجام دهید یا کار تعویض را به سرویسکار توالت فرنگی بسپارید.

2- شناور خود را متناسب با اندازه مخزن انتخاب کنید

یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید به آن دقت کنید سایز قطعه می باشد. اگر سایز دستگاه با اندازه سیفون مطابقت نداشته باشد نمیتواند به خوبی در تانک جابجا شود. همین عامل باعث میشود که نتواند به موقع از ورود و خروج آب جلوگیری نماید و مخزن به درستی پر نخواهد شد. برای رفع این مشکل می توانید وسیله ای متناسب با مخزن توالت فرنگی نصب نمایید.

3- نصب شناور توالت فرنگی اصولی انجام نشده است!

نصب فلوتر فرنگی به صورت نامناسب یکی از شایع ترین خرابی های است که در کاسه توالت دیده میشود. این مشکل هم می تواند بیشتر از جانب ساکنین ساختمان باشد که برای کاهش هزینه، خودشان بدون هیج آشنایی اقدام به تعویض کرده اند. در سرویس کاسه فرنگی در تهران توسط تعمیرکار توالت فرنگی به این نکته بسیار توجه شود تا کج یا وارونه بسته نشود. می توانید چک کنید قطعه دستگاه شما به چه نحوی بسته شده تا بتوانید به سرعت این مشکل را بر طرف کنید.

4- توپی شناور خراب است

قطعه ای تو خالی که برای کنترل مقدار آب ورودی به کمک توپی همواره بر روی سطح آب قرار میگیرد. چنانچه به هر دلیلی توپی سوراخ شود موجب میشود سنگینی شده و در نتیجه در کف مخزن قرار میگیرد و مکانیزم آن با مشکل روبرو میشود. در این شرایط شما باید سرویس شناور توالت فرنگی یا تعویض آن را انجام دهید. برای اینکار میتوانید از یک سرنگ یا وسیله ای که بتوانید آبی که به داخل توپی نفوذ کرده را کامل خارج نمایید. سپس با چسب pvc یا چسب آکواریوم برای ترمیم محل سوراخ استفاده کنید.

5- نیاز به آچارکشی (رگلاژ) دارد

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از مدت زمانی طولش تغییر پیدا کرده باشد. برای تعمیر فلوتر توالت فرنگی دو زمانه، در این قسمت کافی است طول اهرم را افزایش دهید تا قدرت و سنگینی بیشتری را به توپی بدهد تا در مقابل فشار آب ورودی ایستادگی کند.

منبع:

bordgaisenergy

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.