برش لیزر استیل چیست؟

برش لیزر استیل یکی از فناوری‌های جدیدی است که در ساخت آن از اشعه لیزر برای شکل دهی به اجسام استفاده می گردد در نوع فناوری که در زمینه صنعت استفاده می ‌شود از اشعه لیزر قوی تر می باشد و به شکل ها و اجسام را به شکلی که می خواهید می دهد. علاوه بر ان عملکرد برش لیزری استیل به صورت است که توسط تخلیه الکتریکی با تابش یک لامپ تولید می گردد. لیزر پرتو با استفاده از تکه های آیینه های صورت می‌گیرد برای تبدیل شدن به یک جریان نور تک رنگ استفاده می گردد این لیزر انواع اقسام مختلفی دارد و در کمترین زمان به اجسام شکل مختلفی می دهد. برش لیزری معمولاً توسط دستگاه های لیزر سی ان سی انجام می گیرد و به دو دسته فلزات و غیرفلزات تقسیم بندی می شود.

ویژگی و مزایای برش لیزری

ویژگی و مزایای برش لیزری استیل باعث شده که افراد زیادی از آن استفاده کنند. یکی از این مزایا دقت زیاد است به دلیل داشتن پرتوها با قطر کمی این لیزر قدرت بالایی دارد و در مواردی که لازم است استفاده می گردد. عدم تولید پلیسه و چین نیز از دیگر ویژگی های این برش لیزری است. برش لیزری انواع اقسام مختلفی دارد این برش لیزری کار را به صورت تمیز در می آورد هیچ گونه آلودگی صوتی ندارد و مانند لیزر های دیگر فرد احساس کندی نمی کند و سرعت بالا از دیگر ویژگی‌های برش لیزر استیل است.

 برش لیزر استیل برای معرق کاری برای سوخت مصنوعات پارچه ای نیز استفاده می گردد این برش کارایی بسیار زیادی دارد و افراد با توجه به نیازشان را تهیه می‌کند.

نگاه اجمالی به برش لیزر

همانطور که می‌دانید استیل لیزر کارایی بسیار زیادی دارد و در صنایع مختلف استفاده می گردد. این آلیاژ کارایی بسیار زیادی دارد و حدود ۱۰ درصد عناصر مثل کروم ساخته می شود به طور کلی می‌توان گفت استیل خاصیت مکانیکی بسیار بالایی دارد و یکی از بهترین روش ها برای برشکاری است. لیزر مکانیکی استیل بسیار مختلف است به طور کلی استیل ها خاصیت مکانیکی بسیار بالایی دارند و بهترین راه و روش برای شکل گیری و اجزا استیل است.

 همانطور که اشاره شد استیل خواص بسیار زیادی دارد این استیل ضد زنگ است که از کروم ساخته شده از کارایی بسیار زیادی دارد و اهمیت بالایی دارد. به برش از زمین گرد است با توجه به ویژگی هایی که دارد در برابر حرارت و خوردگی ظاهر خود را حفظ می کند و طول عمر بالایی دارد. در آسانسور لوازم خانه و خودرو سازی هواپیما استفاده می گردد. برای استیل به گونه ای است که به صورت کلی به تراشکاری سنگ زنی سمباده زنی می پردازد.

 برش لیزری مدرن با استفاده از اشعه پرتوهای نور لیزر تک رنگ و یک فرکانس استفاده می گردد این برش در قسمت های مختلف قرار می‌گیرد به از بین بردن ضایعات کمک زیادی می‌کند. برش لیزری به صورت نقطه ای در می آورد. این برش تجمع انرژی های گرمایی را در یک نقطه متمرکز می کند و باعث ذوب شدن و بخار شدن مواد می شود و باعث لیزری برای انرژی حاصل از سوختن به اکسیژن را انجام می‌دهد.

 کیفیت کار با برش لیزری بسیار بالاست یکی از روش های بسیار مدرن است. یکی از مدرنترین روش‌هایی است که به از بین بردن محدودیت ها می رسد دقت در کار با استفاده از برش لیزر افزایش پیدا می کند. برش لیزری هیچ گونه آسیبی به نواحی دیگر وارد نمی‌کند این بارش امکان حذف و تمیز کاری را در مرحله آخر دارا است.

فاکتور موثر در برش لیزری

فاکتورهای مختلفی در برش لیزری موثر هستند. فاکتورهای مختلفی باعث تغییر شکل در ماده اولیه و ضخامت آنها می‌شود برش لیزری کاربرد بسیار زیادی دارد توان زیادی بر روی کیفیت قطعات و برش خورده می گذرد. توان این دستگاه هرچقدر بالاتر باشد قدرت آن افزایش می‌یابد و برش لیزری استیل کیفیت بسیار زیادی دارد و قطعات به راحتی برش داده می ‌شود. معمولاً با استفاده از کروم و کربن استفاده می شود.

 این برش کیفیت بسیار بالایی دارد و همچنین با استفاده از آن می توان لبه ها را به صورت مختلف برش داده و برش ها با کیفیت تمیزی برش بندی می شوند ورق های استیل تمیزی بدون چربی و بدون زنگ زدگی می باشد این برش از نوع استیل نامرغوب می‌باشد این برش زنگ زدگی چربی سوز برش‌ها کارایی بسیار زیادی دارد و افراد با توجه به نیاز و سلیقه شان ان را تهیه می‌کنند نحوه خرید و فروش دستگاه های برش لیزر بسیار مختلف است و افراد با توجه به نیاز و سلیقه شان ان را تهیه می‌کنند.

کاربرد برش لیزر استیل در دکوراسیون داخلی

برش لیزر استیل در دکوراسیون داخلی تاثیرگذار است. یک روش بسیار قدیمی است که کیفیت بسیار بالایی دارد این محصول امروزه دارای طرح های بسیار زیبا است برش لیزر با استفاده از آن می توان فضای زیبایی را ایجاد کند. دستگاه برش لیزر برش کوچک ایجاد می‌کند و با استفاده از طرح های متنوع در صنایع مختلف استفاده می گردد در صنعت دکوراسیون داخلی از برش لیزر استفاده می کند با روش لیزر دارای حکاکی های مختلفی است که بر روی آن نوشته ها و فلزات دیگر نصب می گردد.

 برش استیل برای طرح دادن به چوب و ام دی اف و پارچه و سنگ و کاغذ و آینه مقوا شیشه پلکسی گلاس و غیر استفاده می شود امروز از مواد مختلفی ساخته می‌ شوند و افراد با توجه به نیازشان را تهیه می‌کند برش لیزری با توجه به ترکیبات و خواص مکانیکی ساخته می شود. قابلیت انعطاف پذیری سختی باهم دارد کارایی بسیار زیادی دارد و شامل خمکاری و جوشکاری میباشد. برش استیل در برابر خوردگی و رنگ پریدگی بسیار مقاوم است و ضخامت برش ان ها تا یک میلی متر به بالا را دارد.

کار برد برش لیزر در دکوراسیون

با استفاده از برش لیزر می توان موارد مختلفی را حکاکی کرد. این برش ها معمولاً ضد آفتاب هستند و برای نمایشگاه طلا استفاده می گردد. افزایش سرعت برش و حکاکی در تولیدات نهایی از جمله ویژگی‌ های مهم برش لیزر استیل از برش لیزر استیل تصاویر زیبایی را به وجود می‌آورد و زیبایی و ماهی را چندین برابر می‌کند با استفاده از برش لیزر شما می توانید جدیدترین خود را به وجود آورد.

گروه صنعتی برش لیزر ایران فلز  ارائه تمامی خدمات برشلیزر از 0 تا 100 به بهترین نحو ما بهترین ها را برای دریافت رضایت شما ارائه میدهیم. برش لیزر، خمکاری ، طراحی نقشه های CNC، رنگ پودری ( الکترواستاتیک) ، آبکاری فلزات، ساخت باکس و جعبه های فلزی و هر آنچه شما در صنعت فلزات از خدمات برش لیزر میخواهید.

راه های ارتباطی

آدرس :البرز کمالشهر روبروی ظفر

تلفن :09355600775

ایمیل :iranfelez.industry@gmail.com

دکمه بازگشت به بالا